Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 9 minutes , kestoxs pranešimas:

4-5 metai konkretaus gąsdinimo politikos. ir apskritai, žiūrint eile metu eile politiku, yra atsisėdę ant tokio gąsdinimo konservatoriais karuselės, tai kai kuriuos  taip ir veikia, sulenda tokie visi pagausėja asmenys randa savo laimes valandėlę.

Tai kad nei gazdinimo nereikia,  pamatęs konservatorių taip ir lauk kad ką nors uždraus  atims ar pavogs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, kestoxs pranešimas:

4-5 metai konkretaus gąsdinimo politikos. ir apskritai, žiūrint eile metu eile politiku, yra atsisėdę ant tokio gąsdinimo konservatoriais karuselės, tai kai kuriuos  taip ir veikia, sulenda tokie visi pagausėja asmenys randa savo laimes valandėlę.

Gal keletą pavardžių (žurnalistų, influencerių)kurie gąsdino. Kad jau dabar pradejo keisti kryptį tie kurie padejo konservatoriams ateiti tai faktas.pvz Urbonaite, Pamatė , kad pravalas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, arciu555 pranešimas:

Gal keletą pavardžių (žurnalistų, influencerių)kurie gąsdino. Kad jau dabar pradejo keisti kryptį tie kurie padejo konservatoriams ateiti tai faktas.pvz Urbonaite, Pamatė , kad pravalas. 

Per pranešimą apie atsiskyrimą, Skvernelis  ir Baškienė, pareiškė, kad ir jiem jau atsibodo gąsdinimo politika. Ar jie melavo? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-09-10 at 06:24, wydas63 pranešimas:

Perskaičiau Tavajį komentą kelis kart(reik pripažint :icon-rolleyes: ) , ir sąžinė nedaleidžia atsijungt , jojo nepalaikinus :) . Neskaitant to , jog su turiniu sutinku visu 100%  , bet laikyčiau kaip ir bendravimo kultūros pavyzdžiu šiame forume . Respektas nuoširdus Tamystai , jei daug nedaugžodžiaujant :icon-biggrin:  .

Kultūra,gerb.wydai,turbūt žinot kurioj kūno vietoj šiandien randas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-09-10 at 06:36, kestoxs pranešimas:

O dabar iš kitos puses, visa gyvenimą moku mokesčius, klausau ką valdžia liepia daryti ir darau, skiepijuisi, ir staiga susergu triperiu , nuo kurio skiepo nėra, ir prie ligonines durų, gaunu atsakymą, kad man lovos nėra, nes visas lovas užėme covidiniai, palauk kol ponai kurie nenorėjo skiepytis pasveiks, priimsim tave. Tai kurioje pusėje teisybė? 
 

Kas del teisėtumo valdymo, bandau įsivaizduoti, kodel kai Veryga leido Įsakymus, tautai tiko, o kai dulkys daro ta pati pagal tuos pačius principus, nebetinka…

Man tinka ir Dulkys,ir Veryga,ir pats velnias,jei teisingai daro.Pavardžių šiaip nereikėtų minėti.O jei tas lovas užėmė covidiniai kaip sakai,bet paskiepyti?Vakcina tai pirkta ir už mano dolierius?O kas dėl gaisrininkų,kalėjimo prievaizdų ir kitų biudžetininkų,tai aš turėjau galvoj PSD mokestiČia kolegai dumoju..Mokate iššifruot šias raides?Dėl bukumo ar smailumo,jau šito nesiimsiu spręsti,ne mano kompetencijoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , agronoms pranešimas:

Man tinka ir Dulkys,ir Veryga,ir pats velnias,jei teisingai daro.Pavardžių šiaip nereikėtų minėti.O jei tas lovas užėmė covidiniai kaip sakai,bet paskiepyti?Vakcina tai pirkta ir už mano dolierius?O kas dėl gaisrininkų,kalėjimo prievaizdų ir kitų biudžetininkų,tai aš turėjau galvoj PSD mokesti.Mokate iššifruot šias raides?

Taip užima, bet jei mėgsti skaičius tai galima būtų palyginti, tarkim kad ir mirčių skaičių, su sąlyga kad 70% suaugusiųjų skiepyti, ir 30 % neskiepyti, ir prie šitų procentu dedi skaičius  kad ir vakarykščius. Iš 70% -5 mirė  iš 30%-  11  ir panašiai. Bet kiek suprantu, jum tai tik skaičiai, nieko tai nerodo… O, kad skyriai vėl uždarinėjami , tai jau faktas, ir nieko jau nebepakeisi… Triperi namuose gyditis galėsi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , kestoxs pranešimas:

Taip užima, bet jei mėgsti skaičius tai galima būtų palyginti, tarkim kad ir mirčių skaičių, su sąlyga kad 70% suaugusiųjų skiepyti, ir 30 % neskiepyti, ir prie šitų procentu dedi skaičius  kad ir vakarykščius. Iš 70% -5 mirė  iš 30%-  11  ir panašiai. Bet kiek suprantu, jum tai tik skaičiai, nieko tai nerodo… O, kad skyriai vėl uždarinėjami , tai jau faktas, ir nieko jau nebepakeisi… Triperi namuose gyditis galėsi. 

Nebūk toks piktas,aš ir konservatorius lki kaulų smegenų,tik kad to konservatyvumo pas juos neliko nei gramo.Aš dėl tų idėjų ir laisvės savo karininko pažymėjimą ant tvoros pasmeigiau,itariu tuo metu tamsta dar po stalu stačias vaikščiojai,jei išvis vaikščiojai.Tikrai nenoriu ižeisti,bet reikėtų pamąstyti prieš kalbant(tiksliau rašant),tas l.naudinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, vakcinos veikia ne visiems (ne visada), tai aišku. Skiepyti virusą nešioja, tai irgi jau suprantama.

Tuomet visiems burnojantiems ant valdžios klausimas:- Ką, jūsų manymu, valdžia turi daryti, kad jums įtiktų??

Tik nesakykit, kad nieko, paleisti laisvai ir vėl susitaikyti su 40 mirčių per dieną ir negalėjimu prieiti prie gydymo paslaugų.

Dabar populiariausias pasakymas, kad valdžia nekalba su žmonėmis, nekomunikuoja. Na, pasakykit man, senam durniui, kaip ta valdžia turi komunikuoti??? Kasčiūnas su Saudargu per užpraeitą mitingą išėjo ir kalbėjo ir ką??? Daug atsirado norinčių pasiginčyti??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , agronoms pranešimas:

Man tinka ir Dulkys,ir Veryga,ir pats velnias,jei teisingai daro.Pavardžių šiaip nereikėtų minėti.O jei tas lovas užėmė covidiniai kaip sakai,bet paskiepyti?Vakcina tai pirkta ir už mano dolierius?O kas dėl gaisrininkų,kalėjimo prievaizdų ir kitų biudžetininkų,tai aš turėjau galvoj PSD mokestiČia kolegai dumoju..Mokate iššifruot šias raides?Dėl bukumo ar smailumo,jau šito nesiimsiu spręsti,ne mano kompetencijoj.

Jau rašiau, ką sumokame PSD, tai čia daugiau solidarumo mokestis. Susirgus rimtesne liga, tavo sumokėta suma per gyvenimą gali atrodyti daugiau nei juokinga. Be defektų tamsta tikrai nenugyvensi ir tuos pinigus daugiau/mažiau panaudosi ir gan nesunkiai viršysi. 

Akcentuojate draudimų, reikalavimų, vakcinacijos atsisakymą, bet kokią alternatyvą siūlote jų atsisakius, kad sveikatos sistema negriūtų? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , dumoju pranešimas:

Jau rašiau, ką sumokame PSD, tai čia daugiau solidarumo mokestis. Susirgus rimtesne liga, tavo sumokėta suma per gyvenimą gali atrodyti daugiau nei juokinga. Be defektų tamsta tikrai nenugyvensi ir tuos pinigus daugiau/mažiau panaudosi ir gan nesunkiai viršysi. 

Akcentuojate draudimų, reikalavimų, vakcinacijos atsisakymą, bet kokią alternatyvą siūlote jų atsisakius, kad sveikatos sistema negriūtų? 

Kur aš tą akcentavau?Jeigu mes to gyvenimo be defektų nenugyvensim,(pats tą taikei man,bet manau kad ir pats ne Dankanas Maklaudas),išeitų visi viršinam,tai iš kur tada tos lėšos?Gal girdėjai kiek vienos farmacijos imones vidutinis mėnesio atlyginimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , agronoms pranešimas:

Kur aš tą akcentavau?Jeigu mes to gyvenimo be defektų nenugyvensim,(pats tą taikei man,bet manau kad ir pats ne Dankanas Maklaudas),išeitų visi viršinam,tai iš kur tada tos lėšos?Gal girdėjai kiek vienos farmacijos imones vidutinis mėnesio atlyginimas?

Aš šviesiai tiesiai daviau suprasti, kad PSD mūsų sumokami pinigai yra niekiniai, palyginus kiek mes per gyvenimą sunaudosim. Tamstai sunku suprasti tai? Farmacija kitas kampas, privatus sektorius, kam jį liesti? Jis nė prie ko.

Priešiniesi skiepyjimui, ką siūlai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, dumoju pranešimas:

Aš šviesiai tiesiai daviau suprasti, kad PSD mūsų sumokami pinigai yra niekiniai, palyginus kiek mes per gyvenimą sunaudosim. Tamstai sunku suprasti tai? Farmacija kitas kampas, privatus sektorius, kam jį liesti? Jis nė prie ko.

Priešiniesi skiepyjimui, ką siūlai?

Ruošies daug sunaudoti?Aš dar nei cento nesunaudojau,ir tikiuos gal nereikės.Aš nesipriešinu vakcinacijai,aš priešinuos iškreiptai prievartai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaikinai, ar jūs esate tikri, kad jūsų psd nueina būtent ten?

Jei būtų aiškumas, manau būtų mažiau vengiančių.

Juk yra pedagogai, policija, pasienio apsauga ir bile kiek kitokių tarnautojų....

Sakysite man to nereikia?

Reikia, nes kas neišlaiko savo biurokratų tas šeria svetimus!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , voras pranešimas:

Vaikinai, ar jūs esate tikri, kad jūsų psd nueina būtent ten?

Jei būtų aiškumas, manau būtų mažiau vengiančių.

Juk yra pedagogai, policija, pasienio apsauga ir bile kiek kitokių tarnautojų....

Sakysite man to nereikia?

Reikia, nes kas neišlaiko savo biurokratų tas šeria svetimus!

Reikia,niekas ir nesiginčija gerb.Rimvydai,bet ne PSD jiems skirtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , shaulinis pranešimas:

Brangiausi (sveikatos išlaidų prasme) yra pirmieji žmogaus gyvenimo metai ir paskutinai. 

Čia britai taip išskaičiavo ... ilga istorija bet įdomi, bet dabar nepasakosiu :)

Tai ir nesakyk,nes paskutiniai jau artėja...O žinai koks vidutinis vyrų amžius Lietuvoj?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , dumoju pranešimas:

Ką siūlai? 

Neišradinėti dviračio.Norim gyventi kaip švedai?Tai ir elkimės kaip švedai,o ne kaip kokia Papua Gvinėja.Reikia tik paspausti copy paste.Bet ne,mes visus nugalėsim savo intelektu,taip kaip žymiąjam multike.Tik bėda kad su tuo intelektu pas mus ne prūdai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...