Jump to content

wydas63

Nariai
 • Pranešimai

  3.157
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  38

wydas63 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 28 2019

wydas63 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie wydas63

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis Spalio 30

Miestas

 • miestas
  Kelmės raj.

Paskutiniai lankytojai

2.979 profilio peržiūros
 1. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Politikai rimčiau nepasidomės , pakol ŽŪ jiems bus tik kaip mokesčių surinkimo objektas . Norint kažkokios geresnės perspektyvos , būtina kad žemės ūkis spręstų ir strateginius valstybės uždavinius . O šiai dienai šito nėr , tad ir tikėtis realiai nėra ko ... aš ne visi , tai kaip ten baigėsi ?
 2. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nu blyn , vaikų darželis tiesiog . Parodysi tą neplautą traktorių miestiečiams , perskaitys jie jog neatstovauji tarybos , nors jų akcijoj dalyvauji ... ir kas toliau , kas Tamstai iš to ?
 3. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nu aš esu ta visuomenė , kūrios nuomonė(kiek žinau) apie ukininkus Jums taip svarbi ... , na ir fantastikos bei jūmoro pasiskaitynėt , irgi esu mėgėjas
 4. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kur galėčiau rast tuos reikalavimus ? Įdomu but , juos pamatyt gyvai vienoj vietoj .
 5. Nu ir ką čia nesuprast , negi dar iki šiol neaišku , jog valdžiai tas Jūsų žemės ūkis su visais jo ūkinykais , giliai pofig ?? Ką paliepsi tą ir rems , kad ir papuvusį tvoros baslį parems , jei EU to užsinorės .
 6. Viską padarei teisingai , tiktais praleidai dar vieną detalę . Jinai jungiama nuosekliai kaitinimo žvakėms . Va taip jinai išrodo
 7. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Aš tai bijau savo lietuviškos valdžios , bijau pats stipriau sujudėt , soriux , ... Šiokių tokių sąsajų yra , nors pats aktyviai ir neukininkauju .
 8. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Yra , kaip nebus... ir vienas iš tokių , tai audiencija pas poną S.Skvernelį , kad įšsiaiškyt ar turit Jūs išvis tokį kaip ŽŪ ministrą , ar tik šiaip paskirta žmogysta dėl vaizdo , kad tik kėdėj kažkas sedėtų .
 9. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  ... nieko nematau ir gero . Jeigu ta vadinama akcija pasireikš , kaip makalavimas su traktoriais bendro naudojimo keliais trigdant eismą (ką ir be akcijos neblogai darot ) . Tada bent paiškykit , kokio iš to tikitės poveikio ir konkrečiai kam ?
 10. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Bliamba , Kęstūti kam kam o Tau nepastebėt jog tai populistų populistas , bei niektauza neatsakingas , nu nežinau čia jau dešmt-penkiolika metų atgal , buvo plika akim matoma . Valdžia gera nebuvo i nebus , ir ypač kuri tokioj terpėj valdo kur nė atsakomybės prieš nieką nė šalies vystymo vizijos ... atbuvai savo pasigrobėj ir atia , rašykit laiškus .
 11. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nu tai įvardyk tą "gerają valdžią" nebekankink jau , prezidenta tai gavai pagal savo pageidavimus , prašom neknykt
 12. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  ... arba galima ir nieko neįvykus , pajuokaut - paleist gandą jog įvyko didžiūūūūūlė katostrofa !!!!! ... , pokol sumaištyje įšsiaiškins kas ir kaip , pusę LT galėsi su Lada Kalina užimt
 13. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Š.Korėja apsigynė , nes turėjo kuom įkast potencialiam agresoriui . Boxeriai and vanagai tokios funkcijos neturi , praleidus pirmą priešo smūgį jie nebetenka įšvis jokios reikšmės ir prasmės . Pažiūrėk , kad ir Saldžiūno piešinėlius , ruskio raketos dengia LT keliais sluoksniais su persidengimais , apie kokį "oro davimą" įšvis eina kalba ?
 14. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nu kad jankiai "duos ora" , beveik esu garantuotas ... ba jau yra davę , patirties kaip ir turintys . Tai nežiūrėk tų sputnikų , kas verčia ? turim daug gerų LT tv laidų .
 15. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  NATO,Europos Sajunga - tai viena , o pirkiniai kas kita . Kokią prąsmę randam "pirkiniuose" , jei neturėdami pastoviam parengties režime dirbančio priešraketinio komplekso , po pirmų agresijos minučių , tokias optimistines viltis teikūsių "pirkinių" vietoj beliks rūkstantis metalo laužas ?
×
×
 • Create New...