Jump to content

wydas63

Nariai
 • Pranešimai

  2.919
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  35

wydas63 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 28 2018

wydas63 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie wydas63

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis Spalio 30

Miestas

 • miestas
  Kelmės raj.

Paskutiniai lankytojai

2.209 profilio peržiūros
 1. Pagal mane , tik oro pasipriešinimą padidinai įsiurbimo trakte - "patobulinimas" vardan patobulinimo . O Džeiranos lipduką , žinoma jei akinimą nuo saulutės jis mažina , kaip patobulinimą užskaitau .
 2. wydas63

  GEDIMAI

  Kai toks standartinis paklausimas , tai tūrėtų but ir standartinis atsakymas . O jei rimtai tai šalia to būtina paminėt : a. Mh skaičius ; b. tiksliai , kokią buzę pylėt į karterį; c. kaip dažnai ja keitėt ; d. kaip seniai problem atsiradus .
 3. wydas63

  mtz elektra

  Surink forumo pajieškoj < Akumuliatorius > ir biskį paskaitynėk , svarbiausias parametras starteriniam akūmam šalto prasukimo srovė(EN) , a ne talpa . Tas didelis starteris reik suprast bus jau gerokai pagyvenęs , jam įvorytes ir šepetėlius reik pereit . O šiaip pats traktoriaus variklis lengvai vedasi , ar reik šaltam gerai 'pašmirgeliuot' ?
 4. wydas63

  Pliurpalas

  Bravo !!!! ....o dabar rinkis : Linčo teismas ar giljotinos peilis
 5. wydas63

  Pliurpalas

  Viską surašei teisingai ... įšskyrus tik , kad pamiršai pabrėžt jog niekad nebuvai vagimi ir kad rusai ąsmeniškai Tavęs vogt nemokino
 6. wydas63

  Pliurpalas

  Nu tikrai Augunstas , visi komjaunuoliais nebuvo . Dėl įvairių priežąsčių , vienų būt ir nepriėmę o kitų ir su pagaliu negalėjai tenai nuvaryt . Dėl vogimo irgi - vieni iš principo nevogė , a kitiems ir galimybės tokios nebuvo ; pvz. ką galėjo mano tėvai pavogt - tėtis akmencemente stalium dirbo a mama BGAK , nu ir ką tu iš ten pavogsi lentą į butą parsitempsi , ar sukirpėjos žirkles nukosėsi Vagių žinoma būta , gal ir mažiau , bet to nieks ir neneig .
 7. wydas63

  Pliurpalas

  Nu , jei mama dar ir komjaunuolė buvo ... , tai griūk negyvas
 8. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Į temą nekažką , deja galėsiu . Va ryt kelias babulytes-pensinykes , vešiu į savivaldybę atsiimt po konservų dėžutę ir sausų pusryčių pokelį (kožnai) . Joms ta kelionė sako net neatsiperka , bet jei nepasiims laiku grąsė jog nubaustos bus ..... tai tiek iš šiandienos Lietuvos realijų
 9. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Šviesūs vaikystės prisiminimai , reik pastebėt ... keptas bekonas su kiaušiniu , desertui glaistytas sūrelis . Jaunam organizmui pilnavertis maitinimasis žinoma - būtinas . Tik biskūtį glumina , jog visą tai kaip čia pasakius uždyką , nes spėju jog pinigų už mėsytę , Eugenijus , atgal per tvorą tai "neskraidinot"
 10. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  , esi 100% teisus . Vot , jau visai neužilgo varys įšsijuosę ant Grybauskaitės , tie kas dar šiandien jai batukus pagatavi liežuviu nulaižyt .
 11. wydas63

  Vienkiemio saugumas

  ryšio blokatoriai pas tokius driskius nesiveisia . Čia ne apie to kalibro vagelios ir ne tokius turtus , kalba eina . Max ką nukosėj , tai saliaros kokį viedrą a gelžgalį ne vietoj padėtą kad vėliau pragert ...
 12. wydas63

  Vienkiemio saugumas

  Tai iš tų pigesnių kitaicų , kažkur pusantro šimto kainuoj . Yra IR pašvietimas pačioj kameroj , mikrofonas , 2mp , 5x zumas , wifi , pasukimas . Pasidariau atskirą WIFI tinkliuką iš nenaudojamo maršrutizatoriaus plius senas android telefas pastoviai pajungtas , vot tokia apsaugos sistem - pigiai į patogiai .
 13. wydas63

  Vienkiemio saugumas

  Aš ta prasme , kad kamera gerai dėl to , kad iš kart(lovoj begulėdams) gali pasižiūrėt , ar verta lėkt a nie . O jie verta tai žinoma ir lėksi , plius jei nedalėksi bent įrašą tūrėsi .
 14. wydas63

  Vienkiemio saugumas

  Viskas puikiai matosi , ir veido bruožai iki kokių šešių metrų tai atpažinsi , tik tiek kad juodai-baltas vaizdas naktį .
 15. wydas63

  Vienkiemio saugumas

  Bet grynai iš praktinės pusės jei žiūrėt , sakykim , kad vagelios sušoko tą kankaną prieš daviklį ir jisai suveikė, nu ir ką ? Šokt , vadinas , į kelnias ir bėgte į lauką žvalgytis ? tai vagelios ir pėdos bus seniai ataušę . Kamera man rodos geriau , vagies mažai šansų naktį pavyt , a pavykus nufilmuot daug tikimybės įšsiaiškyt kas do "ąsmenybė" , lankosi .
×
×
 • Create New...