Jump to content

wydas63

Nariai
 • Pranešimai

  3.099
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  37

wydas63 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 23

wydas63 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie wydas63

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis Spalio 30

Miestas

 • miestas
  Kelmės raj.

Paskutiniai lankytojai

2.637 profilio peržiūros
 1. Pakalbink ir kitus , nejau nė viens neužsijmtų . Jei jau visai nieko nerasit kas tvarko , kada ištaikęs laiko man iki Šaukėnų sen. jį atitarabanyk , kokiai porai savaitėlių paviešėt . 100% garantijos neduodu jog sutvarkysiu , nes nesu irgi tokio dar čiupinėjęs , bet kaip sakoma , pabandyt sugriešyt nagai visad niežti
 2. Nu vuo : tai tur naikint pulsavima , tai rodo gerą darbą , apsispręsk pagaliau . ... tyngiu grįst , čia tik mano spėjimas .
 3. ... , nu jo ir kūro filtrą trečią kart pakeist , ... tada "vsio ir zarabotajet"
 4. Čia labai į reguliatoriaus svoriukų strigimą panašu . Problem nedidelė ir remontas nedaug tekainuos , bet be siurblių reguliavimo meistro neapseisi . Nors pasistengus įmanoma ir "ant kelienių" susitvarkyt , bet tam turi tūrėt supratimą kas ir kaip ten veikia . P.s. Labai tvarkingai ir įnformatyviai viską aprašėt , kas yra retai pasitaikanti retenybė .
 5. Man ta ūkininko prievolė , pačiam išskaičiuot tuos 15% išrodo kaip FinMino noras "ant svetimo b... pajodinėt" . GPM jie patys privalėtų išskaičiuot tiesiogiai iš pajamas gaunančio a ne ūkininkams permest tą hemorojų . Bet matyt , su visokiom ten pencininkėm besantykiaujant ir dar elektoniniu būdu , nekažką naudos aptūrėsi . Tad lai knisasi ūkininkas , a jie jau gatavus pinigėlius ant lėkštutės padėtus , priglaus .
 6. Ta prasme , šalia yra dar konkurentų į tą žemę ? Tada tiesiog privalai nupirkt o ne "neišeis tai neišeis" . Jei to sūkos dabar neatfutbolinsi , ant tų šešių ha jis tikrai neapsiramins ir gadins Tau kraują iki paskutinios .
 7. Nu tai tegul ir gauna , jeigu jai kas tiek duoda , argi tai blogis koks norėti už savo ? gi ne už Tavają jinai tiek prašo
 8. Vadinas , čia linksmi nuomotojai , kūriems būtent pinigai ir svarbūs , a ūkyniko problemos gyliai pofig . ... esu kažkad nuomaves , bet situacija pasikeitė dabar pats savo žemikę nuomoju ir jokios problem tame reikale nematau . Ir man nesvarbu kiek , ten valstybėj , kiek mokesčiai , kiek Tau lieka ir visa kita chuinia , ma dzin . Sutariu kainą , būtent penkių metų laikotarpiui , pinigai visi iškart į leteną ir laimingai pamirštu nuomotoją tiek jis mane . Susitikę pakalbam apie orus , politiką ar mergas , praeis sutarties laikas tada mąstysim : pratęst bendradarbiavimą a nie - jam bus naudinga nuomotis iš manęs - nuomosis , ne tai ne ; jei aš rasiu geresnį variantą nei jo - jisai irgi nieko prieš . Vat ir visa "matematika" , a ka ten kaip zydo paršiukai knyksit , tai nuominykas zviegimo neapsikentęs tikrai kainos nenuleis .
 9. Tokia kapitalizmo realybė , nieko čia nepadarysi . O iš kitos pusės , konkurencija ekonomikos variklis - bus geriau ir tik geriau .
 10. Nu ir kame tada problema ? Sumokėjai kiek prašė - palikai kažką kitą už borto , būtum nemokėjęs - pats liktum ant ledo . Jei netenkina tokia system - valink į visas keturias puses , kas Patį laiko pririšęs prie to žemės ūkio ? Nebus taves kitų atsiras į tavo vietą , nereik čia vaizduot geradėją ar kokią auką , nieks to nei prašo ir nei ateityje prašys .
 11. Robertas , teisingom kryptim mąstai ... , tad greit sulauksi milžiniško palaikymo iš 'ceho kolegų'
 12. ... na Tamsta ūkinyks , matyt sugabus , ir gali sau leist dar ne tokių "fintų" , a daugumoj tai 'vargo pi....ukliai' (atleisk , man Viešpatėliau ) . Patys vargst ir kitus vargin , varytų į norvegus silkių skust geriau , po kojom nesipainioję .
 13. 50€ - žiauriai daug .... ė , rašyk kad po 0,25€ .
 14. wydas63

  Pliurpalas

  Driskium daug geriau but estiškam Volvo , nei lietuviškam Model S . " Pagal ES statistika vidutiniškai įmonės ES sau pasiima apie 15 proc., likusi dalis skiriama algoms bei investicijoms. Lietuvoje ES rekordas, net 50 proc. pajamų pagal ES duomenis įmonės pasiima sau."
 15. wydas63

  Pliurpalas

  Nu čia svarbu jį tūrėt , naudotis nebūtina . Nei aš nei mano antra pusė , irgi išmaniojo kaip telefono nepripažįstam .
×
×
 • Create New...