Jump to content

wydas63

Nariai
 • Pranešimai

  3.144
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  38

wydas63 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 28

wydas63 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie wydas63

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis Spalio 30

Miestas

 • miestas
  Kelmės raj.

Paskutiniai lankytojai

2.779 profilio peržiūros
 1. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  ... arba galima ir nieko neįvykus , pajuokaut - paleist gandą jog įvyko didžiūūūūūlė katostrofa !!!!! ... , pokol sumaištyje įšsiaiškins kas ir kaip , pusę LT galėsi su Lada Kalina užimt
 2. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Š.Korėja apsigynė , nes turėjo kuom įkast potencialiam agresoriui . Boxeriai and vanagai tokios funkcijos neturi , praleidus pirmą priešo smūgį jie nebetenka įšvis jokios reikšmės ir prasmės . Pažiūrėk , kad ir Saldžiūno piešinėlius , ruskio raketos dengia LT keliais sluoksniais su persidengimais , apie kokį "oro davimą" įšvis eina kalba ?
 3. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nu kad jankiai "duos ora" , beveik esu garantuotas ... ba jau yra davę , patirties kaip ir turintys . Tai nežiūrėk tų sputnikų , kas verčia ? turim daug gerų LT tv laidų .
 4. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  NATO,Europos Sajunga - tai viena , o pirkiniai kas kita . Kokią prąsmę randam "pirkiniuose" , jei neturėdami pastoviam parengties režime dirbančio priešraketinio komplekso , po pirmų agresijos minučių , tokias optimistines viltis teikūsių "pirkinių" vietoj beliks rūkstantis metalo laužas ?
 5. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  "jankiai duotu orą" - ką šitas reiškia nesupratau . ____ Pirkiniai but logiški , jei RF naudotų Vytauto Didžiojo laikų taktiką - susibūrę į didžiulę gaują pieškom arba raiti pajūdėtų link Lietuvos , nu tada aišku įsitaisytume patogiai ir juos skabytume su mintim kur po to juos visus laidosim . Bet jau antrojo pasaulinio taktika buvo prevenciniai aviacijos -artilerijos smūgiai , o dabar dar ir raketos dasideda , ką joms priešpastatysi , tuos bokserius ar šešis jankių vertoliotus . ... vuo "Sarunce 1" , irgi apie ordas ruskių svaigst nors reik manyt dar nė lašo negėręs , ba dar tik rytas
 6. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ne tiek pigume ęsmė , kiek paties pirkinio efektyvume . Peržiūrėjus mūsų KAM'o įsigijimus ale krašto apsaugai , galima daryt 100% įšvada jog to krašto ginti niekas nei neplanuoja ir net minties tokios neturi .
 7. Subjektyviai , nėr ten tas mazgas su labai tvirtas . Gerai nepamenu , bet rodos su šienapjove bedirbant trūko apatinis dantratuks ir kaip bonusas viršutino keli dantukai nulėkė . Vot ir tūrėjau nemažai darbo kol tajį viršutinį pasikeičiau , gerai tik tiek kad detales turėjau , a jei jū buč netūrėjęs nors pasikark - nafig toks traktorius be darbinio
 8. wydas63

  Traktorius T-25

  Visiškai sutinku , bet iš paminėtūjų dalykų "miestietis" realiai tegali tik pagerint detalių darbo aplinką su kokybišku tepalu .
 9. wydas63

  Traktorius T-25

  Žiedo briauna , sandarinanti sujungimą stūmoklis-cilindras , dirba į cilindro paviršių . Tinkamą jų prisidirbimą ir sandarumą užtikrina būtent tepalas esantis šitų detalių darbo zonoj ir nuo jo priklauso pagrinde šitojo sujungimo kokybė . .... a jau ten tikėjimas , apeigos , mitai ir padavimai su tuom nieko bendra neturi .
 10. wydas63

  Pliurpalas

  Vuo kaip ... nemoki vadinas , lietuviams tas tradiciška matyt . Nu nieko nepaveiksi , teks pas kokį 'skersruski' į kalbos kursus Tamstai prašytis , kad šiek tiek raštingesniu patapt .
 11. wydas63

  Pliurpalas

  "Kas vyksta Lietuvoje" reikėjo šitają žinią patalpint ...
 12. wydas63

  Traktorius T-25

  Nu esant jiems užsiveržus , blogai sudega kuras ir gali ant išmetimo pasirodyt . Bet jei viskas veikia norm , manykim kad gerai viskas su jais .
 13. wydas63

  Traktorius T-25

  Kad ardyt variklį didelio noro , neturi sakyč pats geriausias variantas pabandyt su tepalais . Man tas pasiteisino ir ne kart . Tik tepalo markė turi but tiksliai kokią esu pateikęs - raidė į raidę , skaičius į skaičių !!! , a ne taip kaip čia dauguma kas mėgst rašyt tepalas shell arba sintetika . P.s. a kaip vožtūvų tarpeliai tvarkoj ?
 14. wydas63

  Traktorius T-25

  Vietoj SMT , galvoju geriau naudot gamintojo subalansuotas tepalas su padidintu ZDDP , paprastai jie turi prierašą "Max Life" . Mano paties išbandytas variantas - ( https://www.eksetas.lt/produktas/valvoline-varikline-alyva-10w40-maxlife-5l/ ) . Centrifūgos valymas keičiant tepalus būtinai , netūrėk ateity nė minties daugiau tokios nesąmonės klausinėt !!!!
 15. wydas63

  Traktorius T-25

  Švaistiklius reik atjungt , bet tas ir nėra sudėtinga . Užtat naudos juos išsilupęs apturėsi ciela vagoną : pasitikrinsi piršto-įvorės būklę , stumoklius naujus sudėtum . O vožtuvus visvien reguliuosi jei žiedus keisi , prie to pačio ir tarpinės visos keist . Degimo liest nereiks . ____________ Gali dirbt , bet atmink pasipylę tepalai paskui save velka kitas bėdas , a būtent nuodegos . A paskui nuodegas visas variklis ein velniop . Jei nesi užkietėjęs gobšuolis , pasikeisk tepalus į normalius , nes jei dar tik pradžia tepalo varymo per kamina, tai yra didelė tikimybė kad situaciją pasitaisytų .
×
×
 • Create New...