Jump to content

wydas63

Nariai
 • Pranešimai

  2.710
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  35

wydas63 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 28

wydas63 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie wydas63

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis Spalio 30

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kelmes raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wydas63

  Belarus kuro siurblio reguliavimas

  Ir Pats gi puikiai supranti jog gali , jei yra kūras yra spaudimas , vadinasi per nesandarumus gali but prasisunkimas . Dar gali per plunžerinės poros sandarinimą ir per patį plunžerį jei pati pora sudilus , taip pat gali ir iš cilindrų pareit į karterį jei forsunkės blogai dirba .
 2. wydas63

  T-40 po sankabos disko keitimo neprasisuka variklis

  Galėjo darbinio veleno šliciai atsiremt . Pabandyk atleist kiek galima ir bandyk prasukt už smagračio dantuku su montiruote .
 3. wydas63

  Belarus kuro siurblio reguliavimas

  Čia kas nors sulūžę , taip nevyksta kai sūkiai siurblio pastovus .
 4. wydas63

  dumina mtz

  Tai akivaizdu , jog savo srities profai - cielas dvi forsunkes , sugebėjo iš šaltų mirties gniaužtų , išplėšt
 5. wydas63

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Be dujų su kempu nepavirinsi . Magnetinis masės laikilis dar iš karto vertėtų įsigyt , labai patogus dalyks ir kapeikas tekainuoj .
 6. wydas63

  T-150

  .... būtent , už tai blogai ir baigė , parazytas
 7. wydas63

  Tepalai technikai

  Jau buvau "axe" ir atsakymą parašęs beliko tik paskelbt , bet "Gunia" pačiu laiku Viskas baigsis geruoju , dar kart
 8. wydas63

  Tepalai technikai

  A Jūs , skaitydami , bent tekstą suvokiat a nexira ?? Juk rašiau jog ne dėl šalčio toks tepalas pasirenkamas o dėl <<<<<<<<<< KOKYBĖS >>>>>>> !!!!!!!!! Galėčiau , ir labai paprastai paaiškint . Bet iš paskutinės pastraipos aišku , jog Tamsta jo nei pilsit kada nei ką , tad kaip ir nėr būtinybės daugiau ką čia beaiškint
 9. wydas63

  Tepalai technikai

  "Nauju traktoriu knygose raso 10w arba 15w..." tai yra klampa kūrios patartina laikytis mūsų klimato juostai , ir tik tiek . "0w tai net ir i masinas retai pilamas ir supylus i traktoriu ne pirmos jaunystes ji ten valgytu neblogai" , kalbi būsimuoju laiku , kas rodo jog jo nesi net naudojęs . Aš pats traktoriui T40 pilu jau N metų 0w30 ir galiu atsakingai patikinti Tamstą , jog visų tų baisybių nebus ir netgi priešingai "valgymai" ir visoki pratekėjimai išnyks .
 10. wydas63

  Tepalai technikai

  0w renkamės ne dėl problemų su užkurimu , o dėl jo kokybės ir max variklio apsaugos . Bet jei ir Pats žinai ko "užtektų" , velniam kelt tada tokius klausimus , temoje ?
 11. wydas63

  Tepalai technikai

  Kad žiema naudoji , tada 0w30 arba 0w40(konkrečią markę reik tikslint , ne visi pupso varikliui tiks) , tuo labiau jog variklis geram stovyje . ______ Dėl transmisinio , kaip mano grynai nuomone , tai "užsieninis" geriau ypač jei prisieitų tvarkyt kada dėžę tai mažiau visokio brudo ant sienelių būna prikaupta .
 12. wydas63

  Tepalai technikai

  Pasikeist riebokšlius ir tarpines , tai pats veiksmingiausias bei pigiausias variantas . ____ Varikliui , 10w30 klampa tinkama ypač jei žiema nedaug naudosit . Bet kaip sakiau , neaišku nei koks Tavojo variklio stovis , nei kokį tepaliuką ruošies pilt , ba klampa nieko nenusako . Jei variklis be jokių bėdų galima ir su pigesniu variantu prasisukt , a jei yra kokie trūkumai tai geresnės kokybės tepalas gali juos pagydyt .
 13. wydas63

  Tepalai technikai

  T25 nėra tai klampai toks įšrankus kaip , sakykim koks MB ar BMW gr.dėžė ar galinis reduktorius . Skytesnis - geriau plauna ir pasiekia visus kampus ; tirštesnis tyliau dėžė dirba . Tavo traktoriui sakėt yra pratekėjimai , jei tas susiję daugiau su riebokšliais nei su surinkimo kokybe , galima pabandyt panaudot tepalo priedą kokį nors . Yra jų tokių , kur kažkiek atstato guminių detalių elastingumą .
 14. wydas63

  Tepalai technikai

  10w30 ; 80w90 tai tepalo temperatūrinė klampa , nieko nesakanti apie jo kokybę . Tas pat kas pasakyt : "nupirk alkoholio 40C stiprumo ... " , ir bus neaišku , būtent kokio gamintojo ir ko degtienės , konjako , brendžio ....
 15. wydas63

  MTZ variklio remontas

  Mano teksto pagr. mintis buvo ta , jog CSG pridirbimui pakanka pereit 95C temperatūros ribą . Kiek laiko tas užtruks , tai čia kaip kas sugebės
×