Jump to content

wydas63

Nariai
 • Pranešimai

  3.320
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  38

wydas63 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 28 2019

wydas63 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie wydas63

 • Gimtadienis Spalio 30

Miestas

 • Miestas
  Kelmės raj.

Paskutiniai lankytojai

4.203 profilio peržiūros

wydas63 pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

660

Reputacija

 1. TS nariai ir jiem prijaučiantys ..... nu , tai tokia fauna , kūrios skūra mygam nusidazo tokia pat spalva , priklausomai kokios nori esantys valdžioje . Deja , nieko taip nelaimėtum ir tik dar labiau padėtį sukomplikuotum .
 2. wydas63

  Pliurpalas

  Kokius čia dar tijatrus matot , gerbiamasai ?? Čia akyvaizdi RF fsb tarnybų operacija , su lengvai indetifekuojamais jos vykdytojais iš Lietūvos valdynykų pusės . Tikslai- a. BY tranzitas į Ust Lūga ; b.smūgis LT ekonomikai per Klaipėdos tranzita ; c. Batkai smegeninės veiklos atstatymas į normalia būseną ; d. ES parodyt , LT valdžios fiasko sienų apsaugos klausimais ; ... dar ir dar čia galima vardyt . Karoč , tokis hibridinio karo pasekmė , kad padarė kaip paskutinius ciuckius per visus galus , ir kaip Sole teisingai pastebėjo dar ir visam svietui ant pajuokos ...
 3. wydas63

  Pliurpalas

  Nu , "tą bobą" parsitysė ir laiko gi ne Lietuva , a tik keli konkrečiai tuom suinteresuoti asmenys . Jiem už tai pindosai ca-ca per galvytę , a jau kūrį jie paglostė ar pagyrė tai tas prie lovio iki smerties , tokia tradicija susiklosčius , t'skant . A , kad nusišnek , nu kū darysi - boba jin ir liek boba ...
 4. wydas63

  Pliurpalas

  Jeigu 1000 + neaiškių personų prilindo per kiaurą sieną , tai bliamba čia saugumui darbo dešimčiai metų į priekį !!!!! O kiek tarpe jų gali but Putino šnipų , baisu i pamislyt Čia jie tūrėtų rankoves pasiraitoję išmušinėt priznanijas , kas už kiek rublių parsidavė FSB , kokie objektai domin , kokį garsų palytika nor nudaigot i pan. .
 5. wydas63

  Pliurpalas

  Nu kam tie juoduliai gal ir skersai gerklės , o kam ir stringai pilni baimės , bet tokiam kai Tamista sakyč tai "dangiška mana" ... , tavajam avinų bizniui , skaityk , išmušė auksinė valanda . P.s. įšvada kai batka lietuvos sienos nebesaugo , lenda kiaurai visi kas netingi . Vuo trisdešimt metų mum protą dulkino kaip rusą sustabdys , o pasirodo su keliais driskiais susitvarkyt negali , kariautojai blt. ....
 6. Srovė akūmuliatoriui pofig , jos pasiima tiek kiek jam reiks . Įtampa , jei per didelė užverda akūmas . Įtampos max vasarai - 14,4v , žiemai - 14,7v .
 7. wydas63

  Pasaulio įvykiai

  Nu , kad ne , ne viskas . Ukraina , kaip ir Krymo autonominė respublika , bolševikų dirbtinai sukurti dariniai , paskaityk Šapokos Lietuvos istoriją ir ten jokios Ukrainos nerasi . Krymo respublika sukurta netgi anksčiau , yra ir buvo atskiri dariniai . Krymas Ukrainos sudėtine dalim , bet ne dalimi !!! Ukrainos valstyb4s patapo va šituom potvarkiu . Ta prasme sovietinių bolševikų valia . O toliau skaityk Krymo valstybinio suveriniteto deklaraciją (kūrios niekas kiek žinau nėra ginčijęs) , ten aiškiai apibrėžtas teritorijos ir supančio vandens šeimininkas . Taip , kad tas kas neigia Krymo autonomijos apsisprendimus but vienos ar kitos šalies dalim ar išvis but nepriklausomu , ir yra tikrasis okupantas arba tiksliau pretendentas į tokius . Geros dienos ir linksmų švenčių .
 8. wydas63

  Pasaulio įvykiai

  Nuo kada ten ukrainos vandenys ir kas tos ukrainos išvis prašė kištis i Krymo pusiasalio reikalus , a ?
 9. wydas63

  Pasaulio įvykiai

  Laivas ne vien naikintuvo taikily buvo atsidūręs , rimto incidento atveju jo šansai buvo lygūs nuliui . Vot ir klausimas , jeigu taip siekiat taikos kokio velnio tampyt rusams nervus . Adekvati reakcija būt , tokius atsiprašant debiliškus poelgius griežtai pasmerkt , nežiūrint jog taip pasielgė bloko partneris . Jei tokiem " britiškiem humoristams" laiku kelio nieks neužkirs , labai nuspėjama ko susilauksim ...
 10. wydas63

  Pasaulio įvykiai

  Tada logikos - nulis , jei tai ištikro visuotinai pripažinta kaip Ukrainos teritoriniai vandenys , tie tavo anglai paskutiniai lohai ... ba tiesiog privalėjo rusą nubaust už savivalę o ne nešt pampersus kuo toliau nuo jūjų .
 11. wydas63

  Pasaulio įvykiai

  Britiškas debilizmas ... , nu nafig plaukt į svetimus teritorinius vandenis , nafig tos provokacijos ???
 12. wydas63

  Pliurpalas

  Nu , kad jokios vėliavos po lova ir nelaikant , užtenk pasibendravimo su tėvynainiais valdynykais ... , nu nosį sugurinus kokiam aukštam , žinai , būt atgaiva šiokia tokia , dūšiai .
 13. wydas63

  Pliurpalas

  Nu baltieji irgi išdarinėj ... , vot tas Makrons , bus turbūt pirmasis iš prezidentų nuo rinkėjo užsidirbęs per marmūzę , kas sekantis eilej ?
 14. Aš ne "papildomus kintamus" tūrėjau galvoj , a slėgio vožtūvėlį . Taip tikrindamas kaip žadi , nepamatysi ant kiek jis yra sandarus laikyt slėgį , nes jei jam chana tada apie normalų užvedimą galima pamiršt , nors plunžerinė pora dar ir visai nieko būtų .
 15. Galima ir taip , bet info bus mažiau tiksli ...
×
×
 • Create New...