Jump to content

wydas63

Nariai
 • Pranešimai

  3.031
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  35

wydas63 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 28 2018

wydas63 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie wydas63

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis Spalio 30

Miestas

 • miestas
  Kelmės raj.

Paskutiniai lankytojai

2.437 profilio peržiūros
 1. wydas63

  Verslo sinergija ūkyje.

  Daug tų pasiūlymų pas Tamstą dabar guli ant stalo ?? Nuo jų ir pradėt reikėjo , a ne apie vokietijos pensininkus porint .
 2. wydas63

  Verslo sinergija ūkyje.

  Pradžiai reik jų tūrėt , tada jau baimintis
 3. wydas63

  Verslo sinergija ūkyje.

  Ir būtų įdealiausiai , jog jos autorium būtum Pats a pati inovacijos įdėja neiškeliautų už ąsmeninės ūkės ribų .
 4. wydas63

  Verslo sinergija ūkyje.

  Nu nie , ačiū . Viens dalyks aš ąsmeniškai ir tokios technikos šiuolaikės neturiu . A su savo triperiukais pensininkes ir pats moku nugręžt , ta prasme teisingai plotus ir sugaištą laiką bei amortizacines sąnaudas apskaityt .
 5. T74 ir man teko paragaut , kokis penkis metus nuo devyniasdešimtūjų atvariau su juom , pas naujai besikūriančius ūkynykus dieną -naktį chalymidams . Gal dėl to ir geri prisiminimai , ba nemažo pinigėlio su juom uždirbau . O kai kabinaus parsitempt nurašytą ir nurankiotą iš kolūkio dirbtuvių patvorio , chebrai nebuvo ribų pašaipom ir linksmybėms , čia kokiais 87'ais veiksmas vyko . _____ Jaunimą įdarbink , nafik pačiam besiplūkt , pasitausok sveikatą .
 6. wydas63

  Verslo sinergija ūkyje.

  Čia neužsiciklinimas a gryns nuostolis jau ....... Gerasis dėdė mato jog praranda milijonus , kūriuos lengvai(be jokios investicijos) galėtų uždirbt pardavinėdamas , Tavo tūrimos technikos resursą .
 7. wydas63

  Verslo sinergija ūkyje.

  Ne siurbėlės , a globaliu inovacijų ir pažangių technologijų nešėjai . Gal ne šiandie , gal dar ne rytoj .... , bet ateis laikas ir pirksi tas jų paslaugas , net susirietęs pirksi ir plius dar stengsies but pirmesnis už kitus . Tik nesakyk , kad taip nebus
 8. Nu baik Vytai , a tai abidvi ir nukasiu .... , čia forume apie vakariečius rašė : naujam jau po 6000 mot/val pilnas variklio kapitalinis ; valdymo ir hidraulikos bėdos ; dėžės remontas tai jau kaip ir opcija pas juos gaunas . Iš tokios logikos išeinant , tai š... krūva kvadratu , ir negan to dar labai brangi . Tau geriausias variantas - MTZ , taškas !!
 9. Nuo per didelės apkrovos - apsipyls dūmais arba užgęs variklis , vuot ir visos pasėkmės ... varžtai nuo to netrūkinėj
 10. Nu tada x.z. ... , variantas dar - variklio balansyrinis velenas , gal ne pagal mietkes išstatyts , bet čia blyn jau ardytis reik ...
 11. Truksta varžtai ir nuo per didelio perveržimo , su dinamometriniu reik juos užveržinėt . Mano kaimyns , servise ratus pasikeitęs , vos iki namų dariediejo , nepamenu penkiems ar tai keturiem varžtam galvos nulakstė
 12. Prikolini , iš netūrėjimo ką veikt , ... nors jei pagalvojus , blyn - vaikų tai tikrai mažėj a gėjai parade vos besutelp .
 13. Tai gaila būtų ... , o ir skirtumas gi neęsminis kokiu būdu jos netekai .
 14. Tepalas žinoma , tik tiek kad ne variklinis .
 15. Duodu ranką nukast , kad betkūrio Tavo taip vadinamų triperių , varikliuką susitaisyčiau taip , jog tiksėtų kaip laikroduks ..... nemyli savo traktorių , pons Vytai sintetinio tepalo varikliui gaili .
×
×
 • Create New...