Jump to content

wydas63

Nariai
 • Pranešimai

  3.162
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  38

wydas63 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 28 2019

wydas63 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie wydas63

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis Spalio 30

Miestas

 • miestas
  Kelmės raj.

Paskutiniai lankytojai

3.222 profilio peržiūros
 1. wydas63

  Pasaulio įvykiai

  Dainius - visad teisus !!! Ir kas be ko pasižymi išskirtinėmis dorybėmis bei yra pavyzdinio piliečio mūsų nuodėmingoje visuomenėje , sektinas pavyzdys .
 2. Nu , bet kokie dar galėt but variantai , spręst problemai ? .... Sutvarkyt koromyslų špylką , pereit su metaline liniuote galvutę ir bloką(gilzės turi but čiut aukštėliau nei bloko paviršius) , dėt naują (gal kito gamintojo)tarpine ir surinkt iš naujos .
 3. wydas63

  Pasaulio įvykiai

  Gali būt , nesiginčiju , Pačiam , žinoma geriau žinot kas ir už ką tenais gręsia . A kodėl "praleidau progą patylėt" ? kas ne taip šįkart ?__________ Vau , Drakons pagaliau kosmose
 4. wydas63

  Pasaulio įvykiai

  Įsivaizduoju koksai kiltų pratryjotų žviegesys , jei tai vyktų šaly , esančioj kiek artėliau Lietuvos nei JAV . https://youtube.com/watch?v=Nhw7grSggT0
 5. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Politikai rimčiau nepasidomės , pakol ŽŪ jiems bus tik kaip mokesčių surinkimo objektas . Norint kažkokios geresnės perspektyvos , būtina kad žemės ūkis spręstų ir strateginius valstybės uždavinius . O šiai dienai šito nėr , tad ir tikėtis realiai nėra ko ... aš ne visi , tai kaip ten baigėsi ?
 6. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nu blyn , vaikų darželis tiesiog . Parodysi tą neplautą traktorių miestiečiams , perskaitys jie jog neatstovauji tarybos , nors jų akcijoj dalyvauji ... ir kas toliau , kas Tamstai iš to ?
 7. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nu aš esu ta visuomenė , kūrios nuomonė(kiek žinau) apie ukininkus Jums taip svarbi ... , na ir fantastikos bei jūmoro pasiskaitynėt , irgi esu mėgėjas
 8. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kur galėčiau rast tuos reikalavimus ? Įdomu but , juos pamatyt gyvai vienoj vietoj .
 9. Nu ir ką čia nesuprast , negi dar iki šiol neaišku , jog valdžiai tas Jūsų žemės ūkis su visais jo ūkinykais , giliai pofig ?? Ką paliepsi tą ir rems , kad ir papuvusį tvoros baslį parems , jei EU to užsinorės .
 10. Viską padarei teisingai , tiktais praleidai dar vieną detalę . Jinai jungiama nuosekliai kaitinimo žvakėms . Va taip jinai išrodo
 11. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Aš tai bijau savo lietuviškos valdžios , bijau pats stipriau sujudėt , soriux , ... Šiokių tokių sąsajų yra , nors pats aktyviai ir neukininkauju .
 12. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Yra , kaip nebus... ir vienas iš tokių , tai audiencija pas poną S.Skvernelį , kad įšsiaiškyt ar turit Jūs išvis tokį kaip ŽŪ ministrą , ar tik šiaip paskirta žmogysta dėl vaizdo , kad tik kėdėj kažkas sedėtų .
 13. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  ... nieko nematau ir gero . Jeigu ta vadinama akcija pasireikš , kaip makalavimas su traktoriais bendro naudojimo keliais trigdant eismą (ką ir be akcijos neblogai darot ) . Tada bent paiškykit , kokio iš to tikitės poveikio ir konkrečiai kam ?
 14. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Bliamba , Kęstūti kam kam o Tau nepastebėt jog tai populistų populistas , bei niektauza neatsakingas , nu nežinau čia jau dešmt-penkiolika metų atgal , buvo plika akim matoma . Valdžia gera nebuvo i nebus , ir ypač kuri tokioj terpėj valdo kur nė atsakomybės prieš nieką nė šalies vystymo vizijos ... atbuvai savo pasigrobėj ir atia , rašykit laiškus .
 15. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nu tai įvardyk tą "gerają valdžią" nebekankink jau , prezidenta tai gavai pagal savo pageidavimus , prašom neknykt
×
×
 • Create New...