Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 22 minutes , Zvanas pranešimas:

Parduotuvės apytuštės kur gp reikalauja, o kur ne tai prekių trūkumas. Turbūt specialiai taip daro, kad galėtų neskiepas kaltinti dėl viruso plitimo...

Nea, tiesiog, nori greičiau jų imunitetą patikrinti. Arba sparčiau sumažinti koncentracija. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Jonas1995 pranešimas:

Aš kai jauns tai durns. Bet kaip sako gyvenimo nematęs. Šiandie teko pabuvot NŽT, pravijo. Yra gi mandrų, kur reikalauja gp, koridoriuj penki žmonės. Nuvarau į maximą, prie kasos gal pusvalandį, ir gp nereikalauja. Oho.

Gal tiesiog nesusipažinai su taisyklėmis, ne visuose maximose ir reikalauja gp.  O visur kitur kur nemaistas jis privalomas…Tai jie nėra mandri, jie tiesiog laikosi taisyklių…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , kestoxs pranešimas:

Gal tiesiog nesusipažinai su taisyklėmis, ne visuose maximose ir reikalauja gp.  O visur kitur kur nemaistas jis privalomas…Tai jie nėra mandri, jie tiesiog laikosi taisyklių…

Tai taip. Vedėjas sakė, jūs jauni, nežinot taisyklių, TeLevizoriaus nežiūrit... Nei TV turiu, nei melagienom domiuos. Yra apibrėžta, nebūtinoms prekėms, paslaugoms. Bet išvedžioja kaip nori. Tamstai būtina prie gyvulininkystės vet priemonės, man prie kitur kitka. Maxima tik pavyzdys. Esmė tapati. Kam kas yra būtinybė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , kestoxs pranešimas:

Tiesiog jau visiem įgryso tas dviejų metu tampymasis, tai yra sprendimas, kaip greiciau viską sutvarkyti, paspartinti natūralia atranka ir vėl gyventi normaliai…

Ir tu užsidėjęs rožinius ingridos akinius tikiesi kad gp padės išspresti šią problemą arba kaip dulkys pasakytų užbaigti šį žaidimą? Konservatoriško cinizmo pavyzdys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, stapcius pranešimas:

Ir tu užsidėjęs rožinius ingridos akinius tikiesi kad gp padės išspresti šią problemą arba kaip dulkys pasakytų užbaigti šį žaidimą? Konservatoriško cinizmo pavyzdys.

Čia šeip sarkazmas, kuri irgi suprasti reikia mokėti…Nelabai aš jūsų suprantu, koks jūsų tikslas kibti prie žmonių kurie tiesiog laikosi taisyklių? Aš jau gyvenu normalu gyvenimą. Kaip dainoje, mano pasas žalias kur noriu važiuoju…Ir kauke man dėvėti tik išimtiniais atvejais tenka. O šitos svetimos “problemos” nemano reikalas…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keistos tos jusu taisykles, vieniem galima, kitiem ne, kazkoks zmoniu rusiavimas, su laiku jus isipjausit visi savom rankom, visa ziema durniavot, dabar vel ramiai jus negalit. Nu ziurim kad jum tas patinka, nesuprantam mes, is dalies juokas ima. Daugiau atvezt pabegeliu jie gal tvarka padarytu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , Ramza pranešimas:

Keistos tos jusu taisykles, vieniem galima, kitiem ne, kazkoks zmoniu rusiavimas, su laiku jus isipjausit visi savom rankom, visa ziema durniavot, dabar vel ramiai jus negalit. Nu ziurim kad jum tas patinka, nesuprantam mes, is dalies juokas ima. Daugiau atvezt pabegeliu jie gal tvarka padarytu.

Klausimas paprastas, kas turi nepatikti? Iš mano puses,  gyvenu maždaug taip pat kaip iki pandemijos, skirtumas tik tas kad kišenėje kokį tai popiergali turiu nešiotis ir karts no karto parodyti. Ar man dabar turi dėl to labai skaudeti? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , kestoxs pranešimas:

Klausimas paprastas, kas turi nepatikti? Iš mano puses,  gyvenu maždaug taip pat kaip iki pandemijos, skirtumas tik tas kad kišenėje kokį tai popiergali turiu nešiotis ir karts no karto parodyti. Ar man dabar turi dėl to labai skaudeti? 

Nu tu tuo patenkintas, laimingas kad be to popierio negali uzeit i parduotuve, mum tai keista ir is siis tvarkos mes juokiames. Pas mus skiepai privaloma, bet niekas prievarta nevercia kas nori skiepijas kas nenori ne, ribojimu nera ,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Klausimas paprastas, kas turi nepatikti? Iš mano puses,  gyvenu maždaug taip pat kaip iki pandemijos, skirtumas tik tas kad kišenėje kokį tai popiergali turiu nešiotis ir karts no karto parodyti. Ar man dabar turi dėl to labai skaudeti? 

Netgi labai paprastas, jei savo neturi, pasidarai kaimyno popieriaus kopiją ir visi keliai atviri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Ramza pranešimas:

Nu tu tuo patenkintas, laimingas kad be to popierio negali uzeit i parduotuve, mum tai keista ir is siis tvarkos mes juokiames. Pas mus skiepai privaloma, bet niekas prievarta nevercia kas nori skiepijas kas nenori ne, ribojimu nera ,

O tu pvz juokiasi iš tu kurie teises turi ir masina vairuoja? Ar tau galva skauda dėl tu kurie teisių neturi bet labai nori masina vairuoti? 
aš labiau buvau nepatenkintas kai negalėjau išvis į parduotuvė užeiti, ir man reikėjo sukti galva prašyti, aiškinti ko man reikia ir kad man prie durų atneštų. Dar man niekaip nebūdavo suprantama kam man nešioti kaukes jei puse patalpose esančiu žmonių jas nešioja ant Barzdos. O dabar aš tikrai jaučiausi kaip prieš pandemija, tai man tas popierius kišenes nedrasko, už ji mokėti pinigu nereikia, o dar ir nauda…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...