Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

Jei nesunku, gal kas dar padės susigaudyt savokose.
24x24 yra dual command

32x32 electro command
Electro command taip gaunasi geriau uz dual command, nes i electro command dar prisideda paletintojas??

 

Tada pusiau automatine su elektrohidrauliniu reversu transmisija 32x32 , skaitosi kaip electro command?
o 24x24 su elektrohidrauliniu reversu dual command?
Bei ar visada kuo daugiau pavarų, tuo geriau darbui su frontaliniu?
Visiskai susipainiojau su komerciniuos pateikiamais terminais :).

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra zetorius su zetoriniu krautuvu, per 5 metus nebuvo net minties nuimt ji, su balkiniu tiltu, ir ijungus kopijavima, praktiskai nejoja, nu buna atveju bet retai, vakar su kaimyno zetoriu ir lenkovu krautuvu teko vaziuot, tai nedirba tas kopijavimas nors tu ka, tai persasi isvada kad jei normalus krautuvas, tai tikrai nejos perdaug, nors baze juk ir labai trumpa.

P.s. cia tik mano nuomone is siokios tokios patirties. Su tuo paciu zetoriu gauna tampyt VF 10 priekaba ardomais bortais, 6t kratytuva lenkova, srutvezi, lekstes, su lekstem gal labiausia juntamas lingavimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra zetorius su zetoriniu krautuvu, per 5 metus nebuvo net minties nuimt ji, su balkiniu tiltu, ir ijungus kopijavima, praktiskai nejoja, nu buna atveju bet retai, vakar su kaimyno zetoriu ir lenkovu krautuvu teko vaziuot, tai nedirba tas kopijavimas nors tu ka, tai persasi isvada kad jei normalus krautuvas, tai tikrai nejos perdaug, nors baze juk ir labai trumpa.

Tiesa visu 100%.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Kokia Jūsų nuomonė būtų tokiais klausimais, renkuosi iš deutz fahr 7210 ttv ir valtra t213 versu, kuris iš jų geresnis būtų, darbai pagrindiniai zemes įdirbimas, sėja, šiek tiek transporte naudočiau, taip pat kokia kabinos amortizaciją rinktis, paprastą ar pneumatinę, df automatinė o valtroj pusiautomatinė pavarinė, kuri tokiem darbam geriau tiktų? Kaina jų panaši

as piktas ant tu valtru 191 verso nedadielka konkreti ir kas ten sneka kad netinkami padargai , tai tegu ir toliau dirba su jais

deutz fahr nelabai ka galiu pasakyti , esu dirbes pries 10 metu 120 ag

nuo valtros patarciau pasisaugoti , cia tik mano nuomone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki, pirkau traktoriuka, komerciniam buvo parasyta automatinis priekabos kablys, atveze su paprasta kilpa, tik kaistis ant ilgo koto, atsidares galini langa gali ikist kaisti, atseit labai patogu. Man atrodo, kad automatinis turetu but patogiau, tik vadybininkas tauskia, kad prie automatinio plonesne kilpa itelpa, tai taip bus geriau. Nesu susidures su priekabos prikabinimais tai klausiu jusu kaip geriau? Ar man reikalaut, kas priklauso, ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pirkau traktoriuka, komerciniam buvo parasyta automatinis priekabos kablys, atveze su paprasta kilpa, tik kaistis ant ilgo koto, atsidares galini langa gali ikist kaisti, atseit labai patogu. Man atrodo, kad automatinis turetu but patogiau, tik vadybininkas tauskia, kad prie automatinio plonesne kilpa itelpa, tai taip bus geriau. Nesu susidures su priekabos prikabinimais tai klausiu jusu kaip geriau? Ar man reikalaut, kas priklauso, ar ne?

Aisku reikalauk,nuo tavo nueme kitam uzdejo ir glaisto ,,konflikta,,cia forumieciai labai gyre ta automatini,reikalauk nors tekompensuoja kazkiek,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

automatinis tinka smulkioms kilpoms kaip fūrinių priekabų, bačkų užsieninių ir panašiai. Ir jis dažniau kilnojasi kopetėlėmis. Viskas priklauso nuo to, kokios kilpos padargų, t.y. tų pačių priekabų ir panačiai. Jei didelės, taip vadinamos rusiškos, tai neužkabinsit jų ant to automatinio ir vistiek gausite pirkti kablį su plačia kilpa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pirkau traktoriuka, komerciniam buvo parasyta automatinis priekabos kablys, atveze su paprasta kilpa, tik kaistis ant ilgo koto, atsidares galini langa gali ikist kaisti, atseit labai patogu. Man atrodo, kad automatinis turetu but patogiau, tik vadybininkas tauskia, kad prie automatinio plonesne kilpa itelpa, tai taip bus geriau. Nesu susidures su priekabos prikabinimais tai klausiu jusu kaip geriau? Ar man reikalaut, kas priklauso, ar ne?

ar ne  hattat pirkai ,kitu su patobulintais kaiščiai kažkaip nesu pastebėjes :icon-wink: ,o automatinis ir yra automatinis ir kaina automatiškai skiriasi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Del tu galinguju 7 serijos nieko negaliu pasakyt :) Taciau renkantis 150 arkliu traktoriu tai df man nelipo nors tu ka :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagrinde nelipo jis man del ergonomikos kabinoje, valdymo patogumo palyginus su puma ar jd ir zymiai prastesne medziagu kokybe nei tu paciu konkurentu :) Kazkaip smagiau kituose traktoriuose jauciausi o to man ir pakako pagrinde juolaba kad kaina irgi nebuvo viliojanti, apie 260 t. litu be derybu. Brangiau uz puma ir pigiau uz jd. :) Tokia mano nuomone :) Plius neaisku koks aptarnavimas pas juos, todel pasirinkau labiau patikrinta produkta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagrinde nelipo jis man del ergonomikos kabinoje, valdymo patogumo palyginus su puma ar jd ir zymiai prastesne medziagu kokybe nei tu paciu konkurentu :) Kazkaip smagiau kituose traktoriuose jauciausi o to man ir pakako pagrinde juolaba kad kaina irgi nebuvo viliojanti, apie 260 t. litu be derybu. Brangiau uz puma ir pigiau uz jd. :) Tokia mano nuomone :) Plius neaisku koks aptarnavimas pas juos, todel pasirinkau labiau patikrinta produkta

Iš technines puses gal ir nieko jie, bet kabinoj tai ir man nelabai patiko, vietos neperdaugiausiai, triukšmas gana nemažas kabinoj (nenuostabu kad nedeklaruoja, radau atliktus testus taipvz. 6ttv serijos min 76db, kai jd 6r serijos 72db kaip pvz.), plastmases labai barškančios ir nekažkokios kokybės ir kabinos amortizacija nekažka visai pasirodė, jei to nepaisyti tai visai nieko. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...