Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

Gal pigesnisi SISU, nes deutz yra ganėtinai brangus variklis apie 200 ag 6 cil minėjo vadyba kad kainuoja apie 30 k eur

ne tame esmė, valtra su savo sisu yra agco grupės narė kaip ir fendt, todėl ir deda "savo" variklius, o neperka iš konkurentų... Į challengerius jau keli metai kaip deda, gaila, kad agco užsiema politika, o ne žiūri, kad padaryti gerą produktą....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt jau MF temoje reikėtų aiškintis,bet gal labai niekas ne įsižeis :)

Man po paprastos dėžės ta DYNA-4 labai jau daug žagsi kol pasiima reikiamą greitį. Kažkaip norėtūsi , kad kas antrą bėgį perjunginėtų. Bet gal tai tik pirmas įspūdi klaidingas susidarė. Turbūt reikia protingai nustatyti pavaras nuo kurių pajudėsi,apsukas ir perjungimo jautrumą.Nauja firma ir nauji vadybininkai gal dar visko gerai ne perkando, kad mane iš pirmo karto "pasodintų" ant Dyna  adatos :D Ir dar mano pagalbininkai baidosi naujovių ir sako gal geriau kirviu darytas traktorius, be kompų ir kitokių mandrybių :) Bet panašų turiu (Zetorą) ir jau norisi kažko labiau pažengusio konforto ir techninių galimybių prasme. O pačių superinių nepaveža piniginė,tai ir užlaginau ties MF :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

M&M nori pasakyti,kad DF žymiai geresnis variklis. Suplanavau pirkti MF traktorių,bet jis turbūt su sisu varikliu eina ir kaip jūs teigiate, bus prastesnis pasirinkimas nei DF :( ?

 

Bent jau pagal ankstesnius metus tai sakyčiau Sisu arba dabartinis AGCO power variklis geriau vertinamas už DF pagal patvarumą. Bet ko gero viskas atvirkščiai bus su kuro sąnaudom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

M&M nori pasakyti,kad DF žymiai geresnis variklis. Suplanavau pirkti MF traktorių,bet jis turbūt su sisu varikliu eina ir kaip jūs teigiate, bus prastesnis pasirinkimas nei DF :( ?

nors Deutzas yra senas variklių gamintojas, bet irgi kliurkų padaro, kaip fendt 936, bet bent jau challengeryje įdėtas sisu irgi serviso vyrai sakė, kad turi problemų...(prieš tai CAT buvo)

Todėl negalima lyginti skirtingų galių ir skirtingų gamintojų variklių :icon-wink: ką aš norėjau pasakyti, tai kad mažiuose pvz fendtuose deutz varikliai tikrai laiko, dideliuose yra problemų, tai ok tegul keičia gamintoją dideliuose, bet jie kiek suprantu keičia visuose, todėl neaišku kurie pasitvirtins, kurie ne...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vytai , idomu pasidare kodel i fendt 3xx s4 serijos traktoriukus deda sisu nebe deutz , gal deuts is mados isejo...

Todėl deda, kad dabar Fendt ir Valtra, kaip ir MF su Challenger tam pačiam ponui AGCO priklauso. Taip jiems tiesiog pigiau gaminti ir nereikia pirkt iš konkurentų. Dabar ir MF su SISU motorais ir maži, ir dideli, o kažkada buvo su Perkins'ais.  Beje SISU ekonomiškesnis lyginant su nekuriais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau pagal ankstesnius metus tai sakyčiau Sisu arba dabartinis AGCO power variklis geriau vertinamas už DF pagal patvarumą. Bet ko gero viskas atvirkščiai bus su kuro sąnaudom.

Aš manyčiau, jog tai tiesiog politinis sprendimas, ir manau jog begant laikui visiems bus dedami susi, ar SISU geresnis negu deutz? -nemanau... kad AGCO su Fendt duoda šiokia tokia reklama DF, tai savaime aišku, ko gero todėl ir keičia variklius... nes tie patys DF irgi didina technikos pardavimus nes kokybė jų nėra prasta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...