Jump to content

jezusLT

Nariai
 • Pranešimai

  641
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

jezusLT paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 25 2016

jezusLT paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jezusLT

 • Rangas
  Patyręs dalyvis
 • Gimtadienis 1992.04.14

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Vietovė
  Lithuania
 • Pomėgiai
  Automobiliai

Miestas

 • miestas
  kupiškėnas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jezusLT

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Jei penkių metų laikotarpyje, nesėjai ur nežymėjai tinkamai įsėlio, už ariamus laukus, šiai minutei ir turėtum negauti...
 2. Sekasi jum, aš su 85 dar tik vieną paklausimą gavau vasario vidury ir toliau tylu ramu :D
 3. Sveiki, norėjau pasiklaust dėl volų svorių, kokia seka +- eina jie pagal svorį? Kad vamzdinis lengviausias tą suprantu, o toliau? Žiedinis, spiruoklinis, packer ir pan? Ir kuris optimaliausiai dirba su lėkštiniu skutiku.
 4. jezusLT

  Pieno kainos

  O tai sunkvežimiai iš akmens amžiaus, kad nėra kondicionierių? Išmokos nėra pajamos, ir jas gauna daugiau mažiau vis ES ūkiai, taip kad tai neturi sietis su produkcijos kaina, ir tuo labiau iš produkcijos pardavimo gaunamomis pajamomis.
 5. jezusLT

  GEDIMAI

  Sveiki, kodėl gali neveikti vairo stiprintuvas, veiksmas kombaine, sistema su donfasu(lyg ir taip vadinas) vairas šiaip veikia, hidraulika irgi, bet stiprintuvas vairo tai neveikia , ką tikrint pradžiai?
 6. jezusLT

  Pliurpalas

  Nu tai, nepavydėk, kad gauna 30ct, nevisi pasirenka ekologijos kelią, kuriuos konkrečiai pieno atveju, jau treti metai stipriai kala į klyną, įprastinio pieno gamintojams kainos atžvilgiu
 7. jezusLT

  Zemes ukio paslaugu kainos

  Chebra, skaitau skaitau, ir nelabai suprantu, kodėl grėbimo/vartymo(ar jūs čia už abu iškart kainą parašot) kaina tokia didelė? Nu nes ten turbūt pigiausias darbas po krovimo turėtų būt mano galva.
 8. jezusLT

  GEDIMAI

  o tai gal veikimo laikas nustatytas tik toks kad tik trumpai suveikinėja? mano klausimas, traktorius zetorius, bet realiai tam itakos būt neturėtų markė, prieš porą metų parėjo oro isiurbimo šlanga, ir dulkės suraižė stumus su gilzėm, pakeičiau visą stumoklinę grupę, ir bėda pamiršau, BET suraižė ir oro kompresoriaus grupė, ir pavartodavo tepalų į oro sistemą, pakeičiau rudenį nauja stumoklį su žiedais ir cilindru, pripumpavimo greitis kaip ir susitvarkė, bet dabar(realiai 200mot/h praėjo) nebepakelia spaudimo virš 5bar, kame gali būti bėda?
 9. jezusLT

  Zymeto Kuro Kaina

  Vakar, imlitex, 2000l po 64,9 , imant 3t sakė būtų po 64padarę.
 10. jezusLT

  irankiai

  Su jcb pasakymu, viskas gerai, bet nevisada žinaimkokio būtent įrankio kada reikės, ir pan, aš ir nusipirkau bernerio įrankių pernai vasarą, bulgarkė dirba gražiai, tik apsukų galėtų būt daugiau, tepimo taškam tept akumuliatorinis irgi labai patinka, suktuku irgi nesiskunďžiu, BET, kai pirkau, planuose ir veržliasūkis mintyse buvo, ir dabar pasidomėjus daugiau, berneriniai neturi greičių, ir Nm mažokai, astukimas berods tik 600, o be greičių žmonės pasakojo kad smulkesnius varžtus tiesiog nuplėšo, tai nelabai tenkina toks daiktas... bet yra dar kita medalio pusė, bernerio akumai, tinka milwokiui m18 ir puikiai su jais dirba, tai teks matyt vieną galvą rinktis ne mėlyną.
 11. jezusLT

  Pieno kainos

  Mus prieš keletą metų paleido taikiai, bet su niuansėliais tokiais kaip nedamokėti priedai , suma nedidelė, bet grožio nepridėjo ex supirkėjui.
 12. Tiek liko nuo 80 balų rinkusių, jei atsiras pakankamai norinčių visai sumai ir nebesiūlys kitiem, su80balų daug kas nerizikavo su ~50% intesyvumu vygdyt pilnai projekto, dėl to ir liko eurų, kuriuos dabar siūlo 75 rinkusiems. Kol projektas nepatvirtintas, tol galit jo atsisakyt, ir realiai tik iki tada bus aišku kiek kiekvienas gausit, tai tokia ir rizika, tik vėl pinigai koreguot verslo planui ir lakstymas su popieriais.
 13. jezusLT

  Pieno kainos

  Pasirašo tai pasirašo, su eko tai su eko, bet pirmiausia atsakykit sau kodėl išvis jos egzistuoja būtent ilgalaikės ir su gera kaina?
 14. Nežinau kas yra auksinis, bet foton504 tas su atnaujinta kabina kur durys su stiklu šoniniu viename eina tai šoninis 200 eur su pvm galinis 100 tai mano akim labai normali kaina kaip už tokio dydžio stiklą. Šildymo ir fotone galėtų būt daugiau, BET bent pas mus tai temperatūra nepakyla žiemą, bet gaminyojas kitokio termostato neduoda visų te,peratūra atsidarymo vienoda. Tai nebent automobilinį kokį bandyt dėt, bet mum jis žiemą realiai nereikalingas tai perdaug dėl to galvos nesukam.
×
×
 • Create New...