Jump to content

Vanagas

Nariai
 • Pranešimai

  617
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

Vanagas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 28 2016

Vanagas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Vanagas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Ukmerges raj.

Paskutiniai lankytojai

1.586 profilio peržiūros
 1. Sveiki , renkuosi tarp kverlando 9471s vario, ir fedt former 1402, kaip suprantu fella buvus. Gal gali pakomentuot? kaina identiška beveik. Kverlandas platesnis, stumdos į šonus, bet lengvesnis 400kg, tai gal skystesnis? Prašau komentarų , ar kokių nors pastebėjimų.
 2. Vanagas

  Zymeto Kuro Kaina

  https://www.orlenlietuva.lt/LT/Wholesale/Puslapiai/Produktu-kainos.aspx man po 70 siule.
 3. Vanagas

  Deklaravimas

  NMA sake, kad reik vadovautis ekstensyvaus ganymo taisyklesmis. tiesioginiu ismoku taisykles tada nebegalioja, ir taip, nuganius, likucius reikia nusienauti. o gyvuliai aptvertoje teritorijoje turi buti uztverti visa ganiavos laika.
 4. Vanagas

  Deklaravimas

  Mastau apie ekstensyvu ganyma, tik tos taisykles tikra bauda. Sienaut negali iki liepos 15, po jos sienas nebetinkamas... Vienintelis budas tik ganyt, taciau noriu ekstensyviu ganymo budu deklaruot laukus, kur netinkami sienaut, o tik ganau ir smulkinu. Pasienaut nelabai gaunasi del sernynu. Tai ar as gerai suprantu, jei SG daugiau nei 0.3 gyvulio, ganyklas, kuriu nesienauju , o tik ganau jei liks siek tiek stabariuku, galesiu nenupjaut ir palikt? Kaip ten su ganyklomis , kai ganosi iki 1sg, speja nuest zole? keliat aptvarus vasaros metu, ar tik ant rudens pristinga zoles?
 5. Sveiki, skubiai reikalingas smulkintuvas grioviams(siurblio, streles, smulkintuvo-viso komplekto). desis ant penktuko JD .gal kas ka nors turit pasiulyti? biudzetas priklausomai nuo smulkintuvo , riba tikriausiai 5-7k. reikalinga strele 6-7m, stovis, kad butu veikiantis ar nereikalaujantis didelio remonto. pirmumas ant galo kabinamiems. siulyt galit viska ka turit, nes skubu , o didelio pasirinkimo nera. o siaip, kas uzsiimat grioviu smulkinimu, gal kokiu patarimu protingu duosit? :) panasu teks uzsiimt nauja veikla.
 6. Vanagas

  šienapjoves

  Paimiau kuhn 2.8m. Nes prie pat pardavinėjo. Eina kaip bitė kol kas.
 7. Vanagas

  šienapjoves

  Ačiū už patarimus!
 8. Vanagas

  šienapjoves

  Sveiki, reikia skubiai šienapjovės. Noriu patarimų. Ką dėtis ant Johnio 115ag ? Dalis pievų normalios, dalis tikrai prastos su nelygumais ir nenaujintom pievom su įkalnėm ir t.t. todėl idealių laukų nėra. Šienaut apie 50ha metam, biudžetas 2-3k eurų. Šienas bus avims, galvojau apie plaušintuvą , nes presas be smulkintuvo, bet ar verta? Norėčiau pakabinamos 2,8-3,2 pločio. Gal kas ką patars, pasiūlys ?
 9. Vanagas

  Tepalai technikai

  beveik prigavot , gali būt kokios tolimos giminės šaknys pasireiškia
 10. Vanagas

  Tepalai technikai

  noriu iš Volvo pusiau sintetinius tepalus persipilt į 4golfą. Keičiu, nes pilsiu klampesnius, nes arba daviklis nesąmones rodo, arba nusimato variklio keitimas. Taigi pravažiuota apie 3-4k su volvo po tepalų keitimo, ir gaila išmest tepalus, o golfui kaip tik keitimas prisiėjo, taigi galima iš vienos mašinos nedaug važinėtus tepalus perpilt kiton mašinon?
 11. Sveiki, Gegužės 10 dienai turėsiu tinklų avims https://www.skelbiu.lt/skelbimai/elektrinis-tinklas-avims-atvezame-kurjeriu-po-lt-21173784.html Imant nuo 10 vnt kaina 66 eu už vienetą. Tokie patys Avenoje 76eu. Išrašau sąskaitas. Jei ką domina, kreipkitės. Justinas , 862643894.
 12. Sveiki, gal kas pasidalins į ką reikia sumokėti mokėtiną PVM? Niekad neteko, tai įdomu ar ši informacija dar aktuali? Šiandien paskutinė diena susimokėti. http://pvmdeklaracija.lt/pvmd/pvm-mokejimas.html Pravedant pinigus į įmokos kodą tiesiog įrašyt 1001? ar pridėtinės vertės mokesčio kompensacinis priedas, ūkininkų grąžintas į valstybės biudžetą 3981 Nesinori, kad paskui kažkur pasimestų pinigėliai.
 13. paskutinis laikytojas einamaisiais metais nepertraukiamai išlaikęs 60d mėsinę avį gauna išmokas. tai yra, jei pats išlaikei tarkim nuo lapkričio1 iki gruodžio 31 dienos, gauni išmokas. Visi ėriukai vice turi būt registruoti iki spalio 31 dienos , jei nori gaut išmokas už juos. Jei ėriukų ženklinimo amžius, registravimo data pagal amžių ir dar galai kas neatitinka taisyklių, vėlgi tais metais negauni už juos išmokų. Dar yra man buvę kuriozų su išmokom, kai uždeklaruoji avis, o ėriukus registruoji jau liepą ir rugpjūtį, tada irgi klausimas ar visad jie teisingai atnaujina. Papasakosiu , dar vieną girdėtą istoriją iš ūkininko: vis trūkdavo pusės išmokų už avis , ir niekaip nesuprato kame problemos. Avys vic'e visos , bet išmokos ne. Kol neįsijungė avių perkėlimo žurnalo ir nepastebėjo, kad link metų galų, pusė jo bandos kažkokiu stebuklingu būdu vis atsirasdavo pas kažkokią ponią , pabūdavo 60d, o po to vėl avys grįždavo atgal, bet jau išmokų krepšelio :). padėdavo kažkoks vetas. taip buvo anksčiau, nežinau ar tai dar vyksta .
 14. Vanagas

  Už kiek perkate žemę?

  šiemet deklaravau, nedidelę pievą, žodine sutartimi išsinuomotą, nes savininkai jau 4 metus mirę, o paveldėtojai nesusitvarkę dokų. Paprašė pateikt visų plotų nuomos sutartis. Susitikom su paveldėtojais , surašėm nuomos sutartį 5 metų laikotarpiui , 4 metų atbuline data. nuomos sutartis ant buvusios savininkės, ale jos pasirašyta, nuoma dar galioja, viskas gerai praėjo, niekam jokių klausimų nekilo. su paveldėtojais buvo sutarta, kad jei nemokės išmokų, aš nemoku nuomos.
 15. Vanagas

  Išmokos 2014-2020

  na va , pagaliau sistemoje viskas apskaičiuota, parašyta ,kiek už ką, ir kada :). galima planuotis ateitį ir ramiai laukt švenčių.
×
×
 • Create New...