Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

Prie Užvenčio miestelio Želviuose randasi ir prekiauja kombainais, traktoriais.

patikimas jis yra. pirkom jau viena kombaina dabar jau ir antra didesni is jo pirkom kombaina, tvarkingai viska daro kiek teko kalbet tai traktorius sutvarko, vienai ir po nupirkimo tvarke greiciu deze kaip garantini.

turi jisai traktoriu neblogu ir tikrai uz padorias kainas, stoviu nezinau reikia kiekviena ziuret rimciau kuris domina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

Sveiki, padėkite issirinkti traktoriu. Valtra, deutz-fahr, massey ferguson, new holand. Visi apie 150ag su shift dėžėmis. Visu komplektacija vienoda ir kainos vienodos, tik nh truputi žemesnė. Tai ka pasirinkti, varo ant visų. Pats turiu valtra A 92 jau 5m. 2500 motovalandu. Jau pakeisti du salnikiukai priekiniu ratu ir parejo priekinio tilto įjungimo mova greičių dėžėje. Teko kelti kabina ir lysti į greičių dėže. Na net nežinau, neatrodo labai patikima valtra valandu mazokai dar prasukta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, padėkite issirinkti traktoriu. Valtra, deutz-fahr, massey ferguson, new holand. Visi apie 150ag su shift dėžėmis. Visu komplektacija vienoda ir kainos vienodos, tik nh truputi žemesnė. Tai ka pasirinkti, varo ant visų. Pats turiu valtra A 92 jau 5m. 2500 motovalandu. Jau pakeisti du salnikiukai priekiniu ratu ir parejo priekinio tilto įjungimo mova greičių dėžėje. Teko kelti kabina ir lysti į greičių dėže. Na net nežinau, neatrodo labai patikima valtra valandu mazokai dar prasukta.

Bent jau T serijos valtroj tai isgrezem priekiniam tilte skyle ir idejom alsuokli. nes jei ne, tai susidaro slegis tilte ir pramusa tepala per salnika. Ka dirbsi su traktorium? ka kabinsi? Valtra t serijos ar n?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries pora metu rinkausi traktoriu 120 ag tai visai linko mintis i deutz fahr.daiktas lyg ir vokiskas viska bet tuo metu labai atbaide ju pasibaisetina kontora bet dbr kiek zinau tai ten rimti pasikeitimai ivyke tai gal ir kitaip dbr ziuri i pirkeja.deja man paciam taip ir neteko isbandyt deutz :( norejau tik pasakyt kad bent man jie atrodo visai priimtinas variantas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ceisas tas pats kas new holandas ant tos pacios linijos surinktas tik spalva kita ir keli elektroniniai sprendimai kiti. Tad neverta ceisa imti nes 20 ar 30 tukstanciu brangiau nei holandas. Vaziavau su visais ir visi labai panasus, na skiriasi migtuku isdestimas ir seip visokia smulkme. Vis dolto manau rinksiuosi servisa o ne traktoriu. O servisai man palankus tik du. New holland ir valtra. Na su valtra esu gana stipriai susipazines, o gal galetu kas atsiliepti kas turi new hollandu. Kokia ju patirtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o valdymo patogumu kuris Jums priimtinesnis?.. Aš tai labiau žiūrėčiau į tai, nes servisas atvažiuoja kur tik reikia. Aišku ir patikimo jo reikia. Bet kai dienų dienas praleidi traktoriaus kabinoje, tai aš rinkčiausi tą, kuris patogesnis tiek mygtukų išdėstymu, tiek pavarų perjungimu. Nes jei reikia "groti" dviem trim kankenom jas perjunginėjant, tai irgi nervuoja ir vargina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki, apsvieskit kas neseniai domejosi traktoriu 150-200 Ag kainas. Norėčiau JD bet kažkaip nuliūdino 6150 - 270+pvm, 6175- 300+pvm. čia su autoquad ir TLS. Gal pavyktų stipriai pasiderėt, bet įdomu ką konkurentai galėtų už panašią sumą pasiūlyt. Aš naivuolis galvojau 6195 bus apie 300  :icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noreciau jusu patarimo koki varianta pasiulytumet: noriu traktoriaus mazam ukiui apie 40-50ha dirbti pagrinde naudosiu su krautuvu frontaliniu, galingo manu tikrai nereikia, noriu sutilpti i 80AG nes ir fermos ausktis 2700mm tai tokio galingumo visi beveik tinka, o pinigu noriu skirti max iki 36k EUR.

Labai laukciau pasiulymu ir patarimu.

 

P.S. Belaruso tikrai neimsiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

žvalgomės ką už "galimą" jaunųjų paramą pirkti.... ką kolegos galėtumėte patarti, į ką patys žvalgotės?  :)  NH t6.165 - 60 tūkst eur., beveik pilnos komplektacijos...  visai neblogas variantas, bet šiais metais daug kreditų jau ir taip atiduodama, tad reikėtų kažko optimalaus už 50-55 tūkst eurų :) kas ką gero girdėję apie Landini traktorius? 

dirbam 110 ha, o turimas JD 6530 sunkiai susitvarko vienas su visais jėgos reikalaujančiais darbais, todėl reikalingas bent jau tokios pat galios 120-150 a.g. traktorius.... pasiderėjus manau Landini 6-160L kaina taptų visai prieinama, tačiau ar verta? Žemaitijoje iš vis nei vieno sutikęs tokio nesu, o apie jų patvarumą, remonto kaštus, ar servizo kokybę, tai net internete sunku rasti informacijos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...