Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

mf iseitu padorus ir kantrus

jie kartais neturi bedu su deze?

idomu butu suzinoti kaip new holland 6050?

dar varijantas john deere 6630standart?

valtra kazko labai brangus kainyna vieninteliu radau

deutz fahr agrotron k 120?

case maxxum 130?

na mf kesko kiek teko reikalu su jais tureti nei karto nepadere visko kaip zadejo. sejama is ju norejau pirkti deveta tai kompiuteri 2 menesius veze jai taip ir neparveze.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su dezem buvo laikas kai turejo bedu vien del to, kad serviso nebuvo, o dabr tai neluztanciu nera, tiesiog uz tokia kaina nupirktum tikrai geros komplektacijos mf, o ne jd kur komplektacija kaip mtz tik kainuoja kaip jd

na patvarumu isivaizduoju mtz niekada neprilygs jd konfortu itariu taipat. nieko pries ir mf ryt reiks i kesko nulekti. dar vienas dalykas nelabai man ir reikia tu privalumu daug. svarbu kad variklis butu apie 120 - 130 ag. kad ir dabar kesko nelabai kaip dirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi už tokius pinigėlius Fendt išeina nebent dėvėtas, o nori kiek supratau būtinai naujo, tai patarsiu pirkti tą kuris labiau prie dūšios, kad mažiau krimstums ir tiek. O traktoriai per paskutinius keletą metų labai jau supanašėjo, naudoja vieni kitų variklius, kitus mazgus, arba nurieda nuo to paties konvejerio tik nudažomi kitom spalvom. Pasidomėk komplektacija, išbandyk, apklausk turinčius ir pirmyn. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir klausineju kas buvo susidures :) bet kokia info vertinu. :) kokios komplektacijos mf iseitu? dar pamasciau, kad reiktu priekines pakabos, bet itariu, kad nelabai ir tilpsiu i kaina. Kondicionieriai ar kokia audio aparatura man nereikalinga, taipogi ir priekiniai svoriai jei ikasciau su priekine pakaba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir klausineju kas buvo susidures :) bet kokia info vertinu. :) kokios komplektacijos mf iseitu? dar pamasciau, kad reiktu priekines pakabos, bet itariu, kad nelabai ir tilpsiu i kaina. Kondicionieriai ar kokia audio aparatura man nereikalinga, taipogi ir priekiniai svoriai jei ikasciau su priekine pakaba.

:icon-eek: gal pabludai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir klausineju kas buvo susidures :) bet kokia info vertinu. :) kokios komplektacijos mf iseitu? dar pamasciau, kad reiktu priekines pakabos, bet itariu, kad nelabai ir tilpsiu i kaina. Kondicionieriai ar kokia audio aparatura man nereikalinga, taipogi ir priekiniai svoriai jei ikasciau su priekine pakaba.

Tu sau traktoriaus dirbti ieskai ar kaip? pirkti traktoriu kad ir uz 150tk ir neisidet kondicionieriaus? amortizacija priekinio tilto irgi reikalingas dalykas, nes be jos tokio dydzio traktoriai sokineja oj sokineja isbandem praktiskai su JD 6910 vienas su, o kitas be, tai patikek i ta be amortizacijos lipti nelabai noris, trankos kaip belarusas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir klausineju kas buvo susidures :) bet kokia info vertinu. :) kokios komplektacijos mf iseitu? dar pamasciau, kad reiktu priekines pakabos, bet itariu, kad nelabai ir tilpsiu i kaina. Kondicionieriai ar kokia audio aparatura man nereikalinga, taipogi ir priekiniai svoriai jei ikasciau su priekine pakaba.

tai jei nauja daikta planuoji pirkt kodel nesidomi parama ES, dabar kaip tik viska supaprastina, dar palauktum kol patvirtins viska, nusipirktum galingesni, didesnis pasirinkimas nei dabar butu.

uz parama galima padargus susipirkti. butent ir laukiu kol viska patvirtins. mazai naudos is gero traktoriaus jei nera ko prie jo prikabinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir klausineju kas buvo susidures :) bet kokia info vertinu. :) kokios komplektacijos mf iseitu? dar pamasciau, kad reiktu priekines pakabos, bet itariu, kad nelabai ir tilpsiu i kaina. Kondicionieriai ar kokia audio aparatura man nereikalinga, taipogi ir priekiniai svoriai jei ikasciau su priekine pakaba.

Tu sau traktoriaus dirbti ieskai ar kaip? pirkti traktoriu kad ir uz 150tk ir neisidet kondicionieriaus? amortizacija priekinio tilto irgi reikalingas dalykas, nes be jos tokio dydzio traktoriai sokineja oj sokineja isbandem praktiskai su JD 6910 vienas su, o kitas be, tai patikek i ta be amortizacijos lipti nelabai noris, trankos kaip belarusas...

neislepes esu :D seip noriu pigesnio o ne modernesnio varianto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del kondiskes klaidos nepadaryk veliau kai reikes sumontuot brangiau kainuos patikrinta praktikoj jau koki n kartu ir tas pigesnis variantas islys per gera vieta ypac jei pats dirbsi.

toliau del priekinio keltuvo gerai pagalvok ar tau jo reikia kas turi tai gal koki 10% prc su juo dirba(gyvulininkai) kiti like naudoja labai trumpai ir tik specifiniems darbams pagalvok ar verta isleist pinigus tam ko nenaudosi.

pav. deze rinkis su el.reversu brangiau bet didesnis patogumas ir didesne traktoriaus verte po n metu kai reikes ji parduot.

galinis keltuvas tik el. valdymo(tokiam diapazone ag mechaninio jauciu neber :icon-confused: )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane traktorius su priekiniu keltuvu, tai isesmes ji naudoju tik svoriu veziojimui, po darbu labai patogu numetei svorius ir vsio, nors planu buvo didesniu, bet gavosi kaip visada, taigi isesmes mf teisybe rasho, aisku labai gerai kai yra ir kai prireikia panaudoji, kai nera tai ir nepanaudosi, zodziu cia jau burtai :), o be kondishkes tai savizudybe, juolab, kad jo kaina komplektuojant nauja su juo jei neklystu apie 6 000 lt, imant ne klimatronick, sioje vietoje geriau netaupyt, geriau jau padangas kokias lievesnias paimti, uzdirbsi per 5 metus ant kitu, bet kai tuos 5 metus uzdirbinesi ant kondiskes tai sakysi nu i na....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai kuriems traktoriams yra galimybe pritupti is priekinio amortizuojancio tilto, tarkim jd, tada galima sakyt galbut nereiki keltuvo prieki, nes ar tai svorius ar tai koki konteineri gali pasiimti nuo tam skirtos pakilos, o shiaip nepigiai kainuoja tas keltuvas, reikia gerai pagalvot ar tikrai reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai kuriems traktoriams yra galimybe pritupti is priekinio amortizuojancio tilto, tarkim jd, tada galima sakyt galbut nereiki keltuvo prieki, nes ar tai svorius ar tai koki konteineri gali pasiimti nuo tam skirtos pakilos, o shiaip nepigiai kainuoja tas keltuvas, reikia gerai pagalvot ar tikrai reikia

pas mane taipat planu su keltuvu yra, bet aisku jie negarantuoti ir kad nesigautu kaip rasei, nori daug, o iseina kaip visada. o tusktanciai aisku nesimeto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai kuriems traktoriams yra galimybe pritupti is priekinio amortizuojancio tilto, tarkim jd, tada galima sakyt galbut nereiki keltuvo prieki, nes ar tai svorius ar tai koki konteineri gali pasiimti nuo tam skirtos pakilos, o shiaip nepigiai kainuoja tas keltuvas, reikia gerai pagalvot ar tikrai reikia

pas mane taipat planu su keltuvu yra, bet aisku jie negarantuoti ir kad nesigautu kaip rasei, nori daug, o iseina kaip visada. o tusktanciai aisku nesimeto.

Jei ne pieno ukis, nelabai kur panaudosit priekini keltuva, na nebent ziema sniegui pastumdyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...