Jump to content

stumbras

Nariai
 • Pranešimai

  323
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

stumbras paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 18 2015

stumbras paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie stumbras

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • Miestas
  Plungės raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. stumbras

  Buksiravimo virves

  O kokio ilgio turėtų būt virvė? Tie 6 metrai tikrai trumpa. O matau ir įsibėgėt kiti nespėja...
 2. Kaip supratau, vėl padarė didiesiems, iki 200 tūkst.?
 3. Naujus priima visada. Tik pinigėliai buvo pasibaigę. Kaip bus toliau, dar neaišku. Taisyklės kardinaliai keisis manau, tik kitais metais.
 4. stumbras

  Liucernos kaina?

  Kiek domėjausi, rūgščioje nelabai auga...bent jau greit nunyksta.
 5. Paslaugos gali būti žemės ūkio ir ne tik. Tik kodukas kažkoks skiriasi. Ir aišku mokesčiai.
 6. stumbras

  Zymeto Kuro Kaina

  Pyliaus keletą kartų, kol aliejaus-dumblo prisivariau...
 7. Projektų rašytojai buvo sakę, kad turi praeiti 5 metai nuo paskutinio pinigų išmokėjimo.
 8. stumbras

  Ruloniniai presai

  Krauk vienu aukštu daugiau, nesidės ant žemės.
 9. stumbras

  Ruloniniai presai

  Šienainį visada presuoju pavytintą, nes žalią(apie šlapią iš vis nėra kalbos) yra rizika, kad vyniotuvas neužkels. Teko presuot miežiuose (nedžiovinau, kad nenubyrėtų) peraugusius dobilus. Prieky šienapjovė ir iškart pjaunu presuoju. Ėjo be problemų, ruliai gražūs. Ganykloj trūkstant žolės vasarą būna papjaunu ir iškart presuojant parvežu į ganyklą. Būna lyja kelios dienos iš eilės, bet pjauni, prirenki ir parveži. Vienas voliukas truputį aplipdavo šlapia žole, daug presuojant šlapią gal ir kiltų problemų, bet net ir su žalia žole galima dirbti.
 10. stumbras

  Ruloniniai presai

  Nebijok tos pradalgės, su diržiniu presuodamas daugiau su vairu turi dirbti. Važiuoja keleta sekundžiu vienu kraštu, keletą kitu. Pradžioj jei gausis keli kiaušiniai, greit išmoksi. Ruliai kietesni, sutaupysi sandėliavimo vietos ir plėvelės susukdamas mažiau rulių, mažiau prievartausi traktorių, nes bugniniai spaudžia tik prieš galą. Man netelpa rulonai susikraut vidui. Tai maža bėda laikant lauke, nuvynioji per pirštą, neįmirksta. Dar didelis pliusas, kad rulonų dydį gali pasireguliuot.
 11. Joo... šita vieta ir man labiausiai patiko...labai smagu kai reikalui esant karantinas užėjo ir dar naftos kainos į nulines žemumas buvo patraukusios. Bankus iškart tryda susuko... Rašant projektus dėkit kuo ilgesnius pirkimo terminus, kad galėtumėt projekto vykdymą atidėt vėlesniam laikui.
 12. stumbras

  Pliurpalas

  Aš registravausi, bet atseit kažką ne iki galo padariau. Nors ir saskaitos nr viską įvedžiau... labiausiai patiko ta dalis, kad nieko daryti nereikia, jei priklauso tai ir gausi. Kai paskambinau kodėl negavęs, sako neprisiregistravai, o registracija baigės prieš dvi dienas. Žodžiu esu jaunas ir durnas, nes nepavyko...tai ką vyresniems daryt...ar čia specialiai taip nusiplovė...
 13. stumbras

  Telycia

  Nauja zaraza įsimetė. Pasigavo Kostridiją. Vietiniai vet. nieko apie tai nežino, nurašo viską saulės smūgiui. Man 4 mėn gražiausi veršiai pradėjo sirgti. Jei laiku pamatai, kad silpnesnis, tai padeda antibiotikai ilgo veikimo plius prieš uždegimą. Jei ne, staigus kritimas. Viskas prasideda nuo virškinimo sutrikimo, šlubuoja, pūslės po oda, krešuliai raumenyse, žiūri į vieną tašką, arba vaikšto kaip apgirtę. Kaip supratau, gaunasi kraujo užkrėtimas ir tada jau amen...kam koja išputo, supūliavio, nupuvo, kam dar kas... Dar gavau patarimą, gaila, kad per vėlai, kaip vienas ūkis susitvarkė pa
 14. stumbras

  Ruloniniai presai

  Kai diržinis presas, gerai spaudžia, toli nuvažiuoji, kol ruli prirenki, turėtų spėt apvyniot. Bet tas vyniojimo stalas...rulis turėtų nesunkiai jį peršokti...
 15. stumbras

  Grėbliai

  Pastoviai nesukiok vairo. Važiuok ilgiau viena puse, paskui kita. Masės reik daugiau į kraštus paduot, dabar vidurys daugiau gauna.
×
×
 • Create New...