Jump to content

stumbras

Nariai
 • Pranešimai

  309
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

stumbras paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 18 2015

stumbras paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie stumbras

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Plungės raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. stumbras

  Grėbliai

  Pastoviai nesukiok vairo. Važiuok ilgiau viena puse, paskui kita. Masės reik daugiau į kraštus paduot, dabar vidurys daugiau gauna.
 2. stumbras

  Ruloniniai presai

  Man panaši problema buvo, bet ne john deere presas, prabuksuodavo vienas dirželis ir nebepaduodavo tolyn. Atsidarau šoną, žiūriu, atrodo viskas gerai, bet būtent tada, kai reikia, prabuksuoja. Skambutis servisui ir jie turėtų pasakyt, kame bėda.
 3. Kodėl turėtų neužtekti? Vangus paraiškų rinkimas, daug kritusių nuo plandemijos ir t.t., nebent dar pratęs laikotarpį.
 4. stumbras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Karvės nekaltos. Vyksta ūkininkų kiršinimas. Ar girdėjot kas, kad atimtų iš augalininkų? Dabar sausros, pašarų neįmanoma užtekt, jei susimažinsi galvų, iškart lauks valdžiagyviai riestais į save nagais.
 5. Geras jų standartas, pagal sertifikatą kitų sėklų nulis kablelis nulis (šita vieta ir užkliuvo man). Atrašė į mano padejavimą, lad ES leidžia iki 14 vnt kilograme. Pas jų aukštesni standartai, apgailestauja ir reikėjo skambint anksčiau, kai stovi ant lauko sėjalkoj susikratęs grūdus, dabar, kai pasėti nebepakeis...
 6. Ėmiau sertifikuotą kviečių sėklą ir nevienam didmaišy radau įsimaišiusių miežių. Kaži kokius linkėjimus perduot Linas Agro? Pirkau pirmą kartą, bet tokių dalykų kaip suprantu neturėtų būti? Parduodant grūdus už priemaišas daugiau tai nemokės?
 7. Vat būtent, pasiųst toli kaip ir negalima...pačiam reiks eiti kitur
 8. Kreipiausi dėl projekto finansavimo į Kredito uniją, ar čia normalu, kad prašo kitų bankų kredito sutarčių su mokėjimo grafikais ir žemės nuomos panaudos sutarčių? Manau, kad šios sutartys turėtų būti konfidencialios...
 9. Geriau kokį daiktą nusiperki ir nebus to pelno mokesčio, nežadu savo prakaitu uždirbtus pinigus atiduot tiems puzriams seime ištaškyt...
 10. Kokios nuotaikos? Kaip sekasi su bankais bendraut dėl modernizavimo?
 11. Įdomu, kam patvirtino, kaip sekasi su bankais? Neatsitrenksim į uždarytas duris? Dabar labai užsiėmę su paskolų atidėjimais.
 12. stumbras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Korona viruso tikslai, nepatingėkit pažiūrėti.
 13. Negi užtenka 100 ag darbui su kelmų freza. Norit pigaus traktoriaus su mandriausia pavarų dėže...tokių nėra.
 14. Skambinau pats pirmadienį, sako jau žiūrim, sekančia dieną atsiuntė ką patikslint, bet jau dirba iš namų. Tai gali sulėtėti viskas, laukiu sutarties, bet iki sėjos kaži ar bespėsim...
×
×
 • Create New...