Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

Priminsiu tik kad perki ne vien traktorių bet ir jo aptarnavimo paslaugas. Bent jau man tai Lytagra prie visiškų outsaiderių tuo klausimu, tai gi aš už DP ir Case.

Ispudis apie servisa didziaja dalimi susiveda i servisinius, kurie aptarnauja tavo rajona. Skirtinguose rajonuose skirtingi aptarnavimai. Pvz kas liecia Doju, tai tiesiai sviesiai.... tepalams keist tinka. Aisku yra keletas protingu zmoniu, bet servisiniu vardus telefone jau nustojau keist. O apie DP, jei taip ir toliau zuvies galva ges, tai vadybai greit teks uzsidet kombinzonus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turime mxu100 ir maxxum125, pirmasis jau per 10000, antrasis beveik 10000 mt/h atidirbę ir dar vis dirba su kaikurias remontais, tiesa jie jau dažnėja. Abieju pavaros junginėjamos mygtukais, 125tas turi ir pilnai automatinį rėžimą, tiek aš pats ,tiek mano mechanizatorius pilnai jais patenkinti. sekantis darbinio žirgyno atnaijinimas manau bus tos pačios spalvos. pilnai patenkinti ir servisu, jis mums ir visai netoli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sveiki. galvojam pirkti naudota traktorių, turiu nusižiūrėjes keletą varijantų New holland tm 190, Renault ares 825 rz ir Claas ares 836 rz ( claasas iš šių išvardintų brangiausias) pats labiau linkstu prie claas, bet sunku apsisprest gal kolegos turintys šiuos traktorius atsiliepkit, pakomentuokit plačiau kuri vertą rinktis .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki, iskylo dilema renkantis traktoriu. Siuo metu zvilgsnis krypsta link case cvx 1190 ir Jcb 185-65. zinau, kad jie kaip ir nesuderinami vienas su kitu, taciau gal atsirastu dirbanciu su jais ir pasakytu + ir -.  reikalingas apie 190 ag ir siuo metu kaip ir neradu daugiau kaip tik juos.

Čia tą jcb iš joniškio r žiūri?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, dėl visa ko, parašyk ką pamatei.

Na va, apziurejom. Ispudziai tokie, kad ieskosim kitokio zirgo. Traktoriukas darbo jau mates, padangu nebera, alyva prasisunkia lygtais pro alkuninio veleno rieboksli arba pro dankteli salia jo, nera magnetinio pritraukejo siurblio, ant troselio padarytas pritraukimas. Kas labiausiai nepatiko, tai kad reversas ne is pirmo karto nori isijungti ir didelis apsisukimo spindulys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki,

Ant farmallu pro 115 su frontaliniu ketinu kabint 13t priekabą, pagrindas mešlo vežimas, rulonų gabenimas, prie progos grūdai (20km atstumais). Kas laukia manes be amortizuojancio priekinio tilto ir oriniu stabdziu? isgyvensiu?galeciau- isigyciau , bet kad biudzetas nelabai tempia.. Norėčiau padrasinimu ar siaip nekokios tiesos is technines puses.(Del komforto nenumirsiu , o ir kabina ant oro  pagalves nusmato).

Taip pat norėjau pasiteiraut, kas turi universalius gyvulinkystes traktorius, ka darot su frontaliniu, kai tenka gerus atstumus pasivazinet, dirbt zemes darbus, frontalini nuimat ar dirbat su juo? Nesubyra?

Bei gal kiek naivus klausimas bet ar amortizuojantis  priekinis tiltas padeda frontaliniui ar kaip tik didesne apkrova ir kaip tik labiau suvalgo priekini tilta?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Ant farmallu pro 115 su frontaliniu ketinu kabint 13t priekabą, pagrindas mešlo vežimas, rulonų gabenimas, prie progos grūdai (20km atstumais). Kas laukia manes be amortizuojancio priekinio tilto ir oriniu stabdziu? isgyvensiu?galeciau- isigyciau , bet kad biudzetas nelabai tempia.. Norėčiau padrasinimu ar siaip nekokios tiesos is technines puses.(Del komforto nenumirsiu , o ir kabina ant oro  pagalves nusmato).

Taip pat norėjau pasiteiraut, kas turi universalius gyvulinkystes traktorius, ka darot su frontaliniu, kai tenka gerus atstumus pasivazinet, dirbt zemes darbus, frontalini nuimat ar dirbat su juo? Nesubyra?

Bei gal kiek naivus klausimas bet ar amortizuojantis  priekinis tiltas padeda frontaliniui ar kaip tik didesne apkrova ir kaip tik labiau suvalgo priekini tilta?

 

Kaip suprast be oriniu stabdžiu? o kokie stabdžiai toj priekoboi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Ant farmallu pro 115 su frontaliniu ketinu kabint 13t priekabą, pagrindas mešlo vežimas, rulonų gabenimas, prie progos grūdai (20km atstumais). Kas laukia manes be amortizuojancio priekinio tilto ir oriniu stabdziu? isgyvensiu?galeciau- isigyciau , bet kad biudzetas nelabai tempia.. Norėčiau padrasinimu ar siaip nekokios tiesos is technines puses.(Del komforto nenumirsiu , o ir kabina ant oro  pagalves nusmato).

Taip pat norėjau pasiteiraut, kas turi universalius gyvulinkystes traktorius, ka darot su frontaliniu, kai tenka gerus atstumus pasivazinet, dirbt zemes darbus, frontalini nuimat ar dirbat su juo? Nesubyra?

Bei gal kiek naivus klausimas bet ar amortizuojantis  priekinis tiltas padeda frontaliniui ar kaip tik didesne apkrova ir kaip tik labiau suvalgo priekini tilta?

 

Kaži ar pas U Pro kabina ant oro pagalvės. Pas juos paprastas amortizatorius su spyruokle dedasi kabinai amortizuoti. O sėdynė būna oro.

13t priekaba 4,7t traktoriui be priekabos stabdžių, manau, šiek tiek per daug. Jei dar kalnuotos vietovės, tai išvis... 

Frontaliniai krautuvai dažniausiai turi hidroakumuliatorius (amortizaciją), todėl kaži ar reikia nuiminėti. O dėl amortizuojančio priekinio tilto... tai geriau už tuos pinigus orą įsidėk. Bus saugiau. Bet čia tik mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia viskas priklauso ant kiek save laikai geru "šoferiu" :) o siaip as antri metai su jxu 100 ag su krautuvu tampau 14t puspriekabe, vezu mesla, grudus, 

Nauja soferis vos su teisem.

Kaip suprast be oriniu stabdžiu? o kokie stabdžiai toj priekoboi

 

Priekabos dar nera, nieko dar nera. Bet rinkimasis eina i pirkimo stadija jau. Na tiesiog pneumatiniai paprasti( ar isvis ju nera?). Reikia daug daiktu ir kaip visad maza pinigu.  

Kaži ar pas U Pro kabina ant oro pagalvės. Pas juos paprastas amortizatorius su spyruokle dedasi kabinai amortizuoti. O sėdynė būna oro.

13t priekaba 4,7t traktoriui be priekabos stabdžių, manau, šiek tiek per daug. Jei dar kalnuotos vietovės, tai išvis... 

Frontaliniai krautuvai dažniausiai turi hidroakumuliatorius (amortizaciją), todėl kaži ar reikia nuiminėti. O dėl amortizuojančio priekinio tilto... tai geriau už tuos pinigus orą įsidėk. Bus saugiau. Bet čia tik mano nuomonė.

Del kabinos tu teisus, ne kabina, o sedyne pati ant pagalves. taigi va, kad ir del priekinio amortizuojancio tilto, daug kas rekomenduoja, bet tokios galios traktoriam jie prabanga kaip ir yra..  todel noreciau apsieiti, bet vistiek norisi atsiliepimu.

p.s. Migueli, kaip tau einasi su traktorių paieškom? Neišsirinkai dar? Nes kiek mačiau ir pats Farmallu pro su frontaliniu nemažai domėjais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu farmall a, su puspriekabemis jis tampa dar minkstesnis nei tuscias, vietoj taves dasideciau pinigu siek tiek ir orinius stabdzius ysitaisyciau, nes tokius svorius vilkti ne juokas ir pats saugesnis jausies. Pas mane be frontalinio, bet kiek girdejau su frontaliniu kuriuose yra amortizacija traktoriai tampa siek tiek minkstesni transporte.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei priekabos dar nėra tai matyt bus nauja, o nauja užsisakant galim dėt hidraulinius stabdius, jie kainuos pigiau nei oras traktoriuje.

Jeigu frontalinis bus su amortizacija tai jis šiek tiek slopina traktoriau siubavimus ir šokinėjimus per duobes nors pats traktorius ir neturi amortizuojančio tylto.

Bet jeigu daug reiks važinėti keliais (transporte) tai aš prisidedu prie tu kurie rekomenduoja amortizuojanti tilta.

Ir kondicionierius, tiksliau pirmiausiai kondicionierius po to visa kita, nes ten nepavažinėsi duru ir langu atsidares.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai normaliai kaip ir. Jau kaip ir sukirtau rankom su Lytagra dėl T6.120+MX frontalinis. Mano ūkiui per akis. Nors po fermas važinėti šiek tiek didokas. Į vieną fermą gal tik problemų šiek tiek gali kilti, bet gal kaip nors išsiversiu. Galvoju gal rytoj iki Kauno nulėkti dar kartą ir pamatuoti vietoje tą traktorių. Koks konkrečiai aukštis, nes lankstinuke vienas, o vadybininkas sako, kad gerokai žemesnis. :) 

Man kaip aiškino Dojaus vadybininkas (gal nemelavo), kad frontalinis ir priekinis amortizuojantis tiltas gali šiek tiek net trukdyti vienas kitam slopindami smūgius. Bet aš negaliu nei paneigti, nei patvirtinti šio fakto. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai normaliai kaip ir. Jau kaip ir sukirtau rankom su Lytagra dėl T6.120+MX frontalinis. Mano ūkiui per akis. Nors po fermas važinėti šiek tiek didokas. Į vieną fermą gal tik problemų šiek tiek gali kilti, bet gal kaip nors išsiversiu. Galvoju gal rytoj iki Kauno nulėkti dar kartą ir pamatuoti vietoje tą traktorių. Koks konkrečiai aukštis, nes lankstinuke vienas, o vadybininkas sako, kad gerokai žemesnis. :)

Man kaip aiškino Dojaus vadybininkas (gal nemelavo), kad frontalinis ir priekinis amortizuojantis tiltas gali šiek tiek net trukdyti vienas kitam slopindami smūgius. Bet aš negaliu nei paneigti, nei patvirtinti šio fakto. :)

Jeigu frontalinio amortizacija amortizacija trukdo kažkam tai ja vieno kraniuko pasukimu galina atjungti ir bus kaip be amortizacijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aplamai, man sunku suvokt, kaip galima taip organizuot, jog besikuriančiam ar mažesniam ūkiui, pirkti NAUJĄ priekabą.... Priekaba be stabdžių? jei galva ant pečių ir akys neišverstos, išgyvensi. Amortizacija su frontaliniu, dar galima pagalvoti dėl jos.

 

o tarp kitko, kiek kainuoja įdėti į naudotą vakarietį orą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...