Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Prieš 11 valandų, AG Paulius pranešimas:

Nes mano pastebėjimais dirvožemis šias metais prisisotinęs pakankamai drėgmės ...

Ne visur deja. Pas mus kur paprastai būna balynài -sausa, senelio buvusi kūdra ,kuri paprastai  tokiu metu būna sklidina vandens - nė lašo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, PArty pranešimas:

Ne visur deja. Pas mus kur paprastai būna balynài -sausa, senelio buvusi kūdra ,kuri paprastai  tokiu metu būna sklidina vandens - nė lašo .

Ir aš pastebėjau, kad Zeme nėra permirkusi, drėgna, bet tikrai ne per daug. Butų savaite be kritulių, viskas baltuotu nuo išdžiūvusio žemės paviršiaus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastaruosius tris metus prisiklausau konsultu, prisiskaitau straipsniu, forume prisiuziu su patarimais, kad pirmu tresimu nepersistengti. Tai per daug issikrumije, tai per daug dregmes, tai ner lapu ir t...isberiu tuos 150-200. O paskui kai reikia trest antra kart, uzeina sausra, stovi tos trasos ant dirvos pavirsiaus ir nesvarbu, kad gilesniam sluoksni sociai tos dregmes..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, manttys pranešimas:

ar 200 kg fiziniu kalio chlorido gali pakenkti augalams? jei išbersiu prieš atsinaujinant vegetacijai

visų paprastų kompleksinių trąšų sudėtyje  yra chloro(kad ir pvz.16-16-16).Beria žmonės pavasarį ir vargo nemato,nors teorija sako,kad reiktų bert iš rudens(tipo chloras per žiemą išsiplaus)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, V.Vytas pranešimas:

visų paprastų kompleksinių trąšų sudėtyje  yra chloro(kad ir pvz.16-16-16).Beria žmonės pavasarį ir vargo nemato,nors teorija sako,kad reiktų bert iš rudens(tipo chloras per žiemą išsiplaus)

Bet 16 ar kitu npk beria 200-300 ir K kiekis gaunasi apie 60v.m, o 200 KCL davus tai jau dvigubas kalio, tuo paciu ir chloro kiekis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, u.k aurimas pranešimas:

cia kvieciai ? savo sekla ar pirktine ? kokia veisle ?
pas mane toki tik pakelese kur sniego daug buvo, bet kitus zali.

Taip, skagenas po pupu, sava sekla, beicuoti ! Bet tokie laukai tik ten kur buvo daugiau isikrumije, bet daigai gyvi, tik visa lapija sušutus. Kur veliau seti tai ten viskas gražu !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , paulius radvila pranešimas:

Kokia patirtis akejimo? Nu as jau keli metai po kelis simtus ha pasiekeju, ir jokiu ir to akejimo stebuklu nematau.

 

Mano patirtis maža, tik pora metų. Bet iki šiol pagrinde akėdavau pupas tiek žalinimui, tiek įprastos technologijos ir kukurūzus. Užpernai akėjau ir rapsus. Kažkokio skirtumo ir aš nemačiau. Bet javuose, žieminiuose man akėjimas padeda dėl amonio salietros garavimo mažinimo. Patręšiu ir iškart akėju. Šiemet akėjimu tikiuosi ir piktžoles pakontroliuoti, nes ne visuose laukuose panaudojau herbicidą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, tadasg pranešimas:

Mano patirtis maža, tik pora metų. Bet iki šiol pagrinde akėdavau pupas tiek žalinimui, tiek įprastos technologijos ir kukurūzus. Užpernai akėjau ir rapsus. Kažkokio skirtumo ir aš nemačiau. Bet javuose, žieminiuose man akėjimas padeda dėl amonio salietros garavimo mažinimo. Patręšiu ir iškart akėju. Šiemet akėjimu tikiuosi ir piktžoles pakontroliuoti, nes ne visuose laukuose panaudojau herbicidą.

O kaip dėl ankštinių? Padeda sukovoti su pikžolėm?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...