Jump to content

Mindaugas

Nariai
 • Pranešimai

  172
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Mindaugas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Kaišiadorių raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mindaugas

  zieminis rapsas

  O tu geriau paziurek i ankstars pamatysi kaip apkandziotos
 2. Mindaugas

  Pliurpalas

  Kadangi ukininkauti pradejau 2004 m ant pliko lauko patirties neturejau mokiausi zemkeje agronomu naiviai galvojau kad suprantu kaip ir ka reikia daryti realybeje dariau daug klaidu ta skola po truputi kaupesi per visusu siuos metus kol galiausia jiems buvo nepriimtina. Manau jei man kas butu skolingi tokia suma buciau pasiules priimtina abiem pusem grazinimo grafika. Buvo ir daug paprastesne iseitis bankrutuoti, pratemti tuos 5 metus, ir tu "svarus" sita vrijanta is kart atmeciau as prisidirbau as uz viska ir sumokejau nenorejau likti skolingas niekam. Geroji puse ta ta kad su kiekvienais metais verte stengtis vis labiau.
 3. Mindaugas

  Pliurpalas

  Galiu parasyti is savo patirties 2007 likau skolingas sitai kontorai 180 k lt kad nieko tau nebutu pasirasyk pirkimo pardavimo sutarti rapsams sako vadyba (kadangi buvau jaunas ir naivus taip ir padariau) atejo 2008 lijo be perstojo beveik visi laukai buvo apseti tiek ziem tiek vas raps ( antra mano klaida) pirkau vas sekla is tokios imon. Agrimatko vilnius jura ir kate buvo sudinas zydejimas ar kazkas negerai su ta sekla na nieko neprikuliau sutartis buvo sudaryta po 800 lt kaina padidejo tais metais iki 1400 ar 1600 gerai nepamenu na tai man paskaiciavo netesybas palukanas derliaus nuostuoslius uz nepristatyta produk skirtuma tarp kainos vn. zod mano skola isaugo iki 800 k. Lt tada pasikviecia pas dyrika mane ir mano tevus duoda psichologinio spaudimo ir sako tevai turi uzstatyti savo namus nes yra atskingi uz sunu o is manes isperka visas paskolas esancias banke su uzstatyta tech zeme ir t.t. ( cia eiline klaida kad veliausi i sita nesamone) skola padideja dar ant 150 k lt na ka ateina kiti metai sako dabar dirbsi mums duoda trasu kurios visiems jums kainuoja 1100 lt o man 1300 lt ir t.t. skola isauga po trasu chemijos iki 1.2 ar iki 1.4 mln lt (net nepamenu gerai) o ukis tik 250 ha nuosavos turejau 40 ha pasirasom grudu pirkimo pardavimo sutarti visiem laukams po tu metu jiems grazinu grudais arti 300 k lt mano zemes mazo palankumo vietoveje ir visas ismokas, soko sudas mazai pinigu, mes nedirbsim su tavim grazink kaip nori sunkiai gyvenau visus siuos metus po truputi mokejau bet visko niekaip negalejau grazinti nes visos imones atidave antstoliams o ju buvo gal astuonios vienu zodziu sunkiai dirbau ir praitais metais pagaliau grazinau paskutinius 60 k eur jiems bei visiems kitiems kreditoriams. Jokiu nuoskaudu niekam neturiu tiesiog parasiau savo istorija.
 4. Tie 4387.50 eur cia psd ar vsd ar tiek bendroje sumoje reiktu moketi
 5. Mindaugas

  Zirniai

  Gal kas bandėt žirniuose LINGO http://www.rapsai.lt/produktai/augalu_apsaugos_priemones/herbicidai/lingo/
 6. Mindaugas

  ekologinis ukis

  Kad ir kokius argumentus pateikė ūkininkai buvo net profesorių atsivežę, ŽUM atstovas nieko nenorėjo girdėti varė savo SG - 1ha buvau iki pertraukos
 7. Mindaugas

  ekologinis ukis

  Tai pat prikalbinau kolegą dalyvauti abu turim ekologinius ūkius
 8. Mindaugas

  Miežių auginimas

  Praitais metais taip pat auginau Caper irgi daug vargo turėjau su rinchosporioze
 9. Kokia įdomu kaina butu tokios sejamosios
 10. o tai uzfiksavus galvoji kas atidarys eksporta? Na apie grūdų eksportą nelabai žinau tos virtuvės kaip ten kas, bet sudarius grūdų pardavimo sutartį su įmonę vis garantas kad pirks šioks toks.
 11. Vakar per vakarines LRT žinias pasakojo apie kiaulių maro prevencija bet mano ausim užkliuvo paskutiniai pasakyti keli sakiniai jeigu Lietuvoje surastu nors vieną užkrato židinį būtu sustabdytas ir grūdų eksportas gal kas daugiau žinot apie tai ir galėtumėt pakomentuoti? Sakau apsidraudimui gal kainą fiksuoti bent 1 t/ha.
 12. Mindaugas

  išmokos 2013m

  penki metai tie patys laukai pirmus 3 metus buvo pagal ta pati scenariju gal dienos ar dvieju dienu skirtumu pinigai ejo, pirmus ukininkavimo metus buvo patikra kita diena pinigai atejo, o va pernai kazkoks durdomas visi gavo as paskutinis, siais metais bus matyt. vieni sako kad abeceles tvarka eina, kiti kalba kad pienininkai pirmi gauna antri ekoukiai ir paskolinnkai kurie parama eme, kiti kalba kad skirtumo nera tik pagal regionus gauna. taip ir nesuprasi, kodel praitais metais visi gavo avansus, o mano druagas siais metais iskarto visus gavo uz praitus metus (turbut per Lietuva ne jis vienas taip) Už praeitus metus visas išmokas gavau tiktai 09 25 priežastis buvo ta kad deklaravau 2 arus krūmų kuriuos buvau iškirtęs.
 13. Mindaugas

  Rinkimai

  Galim kelt klausimą taip - ar mes esam pakankamai turtingi, kad sugebėtume pastoviai nupirkt didelius energijos kiekius? Ką daryt priklauso nuo to, kaip į tą klausimą galim atsakyt. Labai abejoju ar apsidžiaugtum sužinojęs, kad viena tokį gręžinį netoli Juragių ruošiasi gręžt. Ir tavo manymu kas turėtu "pateik nuorodas į patikimus šaltinius" įmonė kuri išgauna tas dujas?
 14. Gal galėtumėt pasakyti į kurį žurnalą reikėtu įrašyti skystų trąšų tręšimą, augalų apsaugos ar mineralinių trąšų.
×
×
 • Create New...