Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Ką tik, Vilius pranešimas:

Bent pas mumis kur nėra balų niekas ir neauga. Jei matai 30-35ir žiuri lauke pustomą smėlį.....

Turiu ir 31 balo smėliuko , na jo ten taip stipriai nepusto , bet 3.5t rapso ir 6.5 kviečių esu išspaudęs. Matyt paviršius smėliukas ,o gilesnis sluoksnis sunkesnė dirva. Bet ką noriu pasakyt , kad bent jau pas mane dokuose tas parašytas balų skaičiukas derliaus nesprendžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Vilius pranešimas:

Rekordu pernai pas manes nebuvo vidutiniai metai gal dėl su mažinto trešimo, nežinau,  bet smėlių padaugėjo atrodo pleties, bet laukus gauni tik šiaip sau. Miežiu salykliniu 7,3t užskaitinio vat šitie nustebino, o vat su žirniais visiškas fiasko....

Mieziu ir salyklo, jau cia tikrai stipru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Ne viską tas balas dar lemia, aš verčiau žiūriu į granuliuometrinę sudėtį ,o ne į balą. Pernai 36 balų lauke virš 8 biro

Pas mane kas žemiau 36 balu jau lengvas dirvožemis, kuo mažiau balu, tuo šviesesni Zeme ir atitinkamos išlaidos daromos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, belarusas820 pranešimas:

Sveiki, kvieciai kaikuriuose laukuose nelabai issikrumijo is rudens, isberus salietra po kiek laiko vaziuoti su CCC kad paskatinti krumijimasi?

Čia ne po kiek laiko ,o reiks orus stebėt, paros temperatūrą. Tai tiksliai dabar kada tau reiks važiuot, kažin ar kas atsakys.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, belarusas820 pranešimas:

Sveiki, kvieciai kaikuriuose laukuose nelabai issikrumijo is rudens, isberus salietra po kiek laiko vaziuoti su CCC kad paskatinti krumijimasi?

7-10C reik ir sauletos dienos. 
Manau be balndzio nieko nebus cia greitu metu. 
Pirma salyga, gausiai patresti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, AG Paulius pranešimas:

Mano įžvalgos pavasariniam tręšimui:  

Tręšimo pradžia PK nuo kovo 20 d. arba kai tik bus galima įvažiuoti į laukus. 

Azotinėmis trąšomis tręšti ne ankščiau kaip balandžio pradžia. 

Jei dar bus amt ko kviečiai stipriai nurudavę... agronomai ramina turėtų būt ok 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Vilius pranešimas:

Jei dar bus amt ko kviečiai stipriai nurudavę... agronomai ramina turėtų būt ok 

Mano nuomonė tokia pati kad nieko baisaus, rudeniniai lapai nušalo ir sunyko vegetacijai prasidėjus, prasidės ir naujų lapų augimas. O dėl tręšimo nereikėtų išsitaškyti daugiau nei 40 proc. viso planuojamo azoto normos.  Nes mano pastebėjimais dirvožemis šias metais prisisotinęs pakankamai drėgmės ir šaltas, temperatūra 2 savaičių prognozuojama žemesnė nei 10 metų SKM todėl reikės daugiau laiko ir didesnės temperatūros kad dirvožemis įšiltų ir vegetacija prasidėtų :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...