Jump to content

kulka

Nariai
 • Pranešimai

  84
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie kulka

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  jurbarkas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kulka

  Pieno kainos

  pas mus kiekis virš 500. moka po 21cnt. daug ar mazai....
 2. kulka

  žiemkenčių buklė

  sveiki. dėl patirties stokos nepanaudojau savo žieminiams kviečiams jokių augimo reguliatorių... ar yra kokių priemonių apsisaugoti nuo išgulimo šiame augimo tarpsnyje? žinau kai kam klausimas atrodys kvailas
 3. kulka

  Trašų kainos

  ir kame tas gerumas kai kaina 1t. 300.?
 4. kulka

  Pieno kainos

  o jūs taipogi rokiškiui statote? beja kiek dabar gaunate?
 5. kulka

  Pieno kainos

  nagi drąsiau, paviešiname čia tas "čempionų" įmones kurios taip šauniai meta kaineles. Galbūt kaip nors mes čionais išsireitinguosime visus perdirbejus bei pirikūpus ir žinosime kas yra kas. jei jau rašome kad bemoka po 15cnt. tai neslėpkime o pasigirkime
 6. kulka

  Pieno kainos

  kai turi įsipareigojimus galvos nebereikia sukt, reik padėt vargstantiems perdirbėjams uždirbti dar viena kitą milijoną už ką jie atkatus mokės seimūnams jei ne tokie "šaunuoliai" kaip aš kurie vis dar tempia tėvų ir senelių pradėtą verslą. svarbiausia kuo mažiau skaičiuot ir kuo didesnę šakę nusipirkt...
 7. kulka

  Pieno kainos

  ir rami galva:)
 8. kulka

  Pieno kainos

  įdomu ar čia tikras rūpestis ar tik vaidyba
 9. kulka

  Pieno kainos

  "vaikų darželiai, mokyklos, viešo maitinimo įstaigos uždaromi". ar tai reiškia kad jiems valgyti nebereikia? kiek žinau sienos prekių judėjimui atviros ir maisto produktų žmonėms tokiu laiku tikrai reikia labiausiai. žmonės panikuoja ir perka viską iš eilės reikia nereikia, neretai viskas sugenda išmetama lauk ir vėl bėga i parduotuves. kas jau kas bet maisto prekės graibstomos tokiais atvejais tikrai neadekvačiai.
 10. kulka

  Pieno kainos

  jūsų pieno supirkimo vadybininkas atvažiavo pas jus su naujiena kad pakelia jums kaina...... vau!!! retas bei nykstantis gestas. pas mus situacija tokia: kad jei kokia dekada nesikreipi dėl kainų žiūrėk tų kelių varganų centų ir nebėra paskambinus pasako "tai kad neprašėt" ir po to mandagiai atsiprašo ir kitai dekadai jau dadeda tuos kelis centus. ir dar viena naujovė vis kiša pasirašyti sutartis su mažesne kaina sekančiai pieno kiekio grupei, sakydami kad kai pienas padidės tada ir pakalbėsim. klausimėlis ar visi drausmingai pasirašinėjate sutartis su supirkėjais?
 11. kulka

  Pieno kainos

  įdomu ar kas nors žino kokios pieno supirkimo kainos europoje? gal kas nors seka kokius nors trendus, na kad maždaug bent jau nuspėti į kurią puse pasuks pieno supirkimas ateityje?
 12. kulka

  Pieno kainos

  ir už kokį kiekį jei čia ne paslaptis moka 27cnt.?
 13. kulka

  Pieno kainos

  šiai dienai mes gaunam po 0,225 už 280kg. ir statome į punktą, bet labai viliojamės pereiti prie savo šaldytuvo tuomet žadėjo mokėti po 0,24cnt.
 14. kulka

  Už kiek perkate žemę?

  reikės pasidomėti. bet man nereikia jokių europos paramų jei tik mokėtų už pieną po 0,5e.
 15. kulka

  Už kiek perkate žemę?

  nemažai youtubėi info kaip patys vokiečiai ūkininkauja šeimomis išvažiave į rusija. beto pati vyriausybė pradėjo ūkininkams subsidijas mokėti kad tik kas dirbtų. už pieną vieni pienininkai susikūrė aišyrų bandą ir prieš keletą sav. gavo po 35rubl. kas europietiškais gautūsi po 0,5e. kai mūsiškiai jaučiasi laimėtojais gaudami po 0,25e, už bazinį.
×
×
 • Create New...