Jump to content

kulka

Nariai
 • Pranešimai

  109
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie kulka

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • Miestas
  jurbarkas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kulka

  Elektros ivedimas

  na šiandiena turbūt paskutinė diena tai kokius gi tiekėjus pasirinkot? gal atsiras tokių kurie labiausiai analizavo ir turi ką pasakyti?
 2. įdomu ar pavyktų išreitinguoti robotus? kaip manot kokiems robotams duotumėt pirmas tris vietas? ar lely vertas būti geriausiu?
 3. laukiam atsakymo... kokios firmos robotas gali tiek kainuoti?
 4. laikas bėga labai greit... sveiki visi. ar aš darau teisingą prielaidą kad robotai atsipirkinėja gerokai ilgiau nei melžimo aikštelės?
 5. sveiki. o kaip toks racionas. duodam šienainį pamaišant su vikių avižų mišiniu kaip pagrindą, po to malam avižas pamaišydami su kviečiais 50/50 duodam viso to mišinio 3 dalis ir 1 granuliuoto rapso. dar papildomai vieną kartą per dieną apytikriai po 50-100gr mineralų. kaip manot?
 6. taip manau tai ir buvo. kalbėjau su ūkininkai turinčiais du robotu ir nustebino tai kad per mėneį gaunasi gerokai virš 1k.
 7. kas galit atsakyti kiek per metus žmogui kainuoja roboto išlaikymas? ar teisingai kad neužtenka vien tik nupirkti, bet dar reikia ir toliau mokėti tikrai įspūdingas sumas už roboto priežiūrą? kas galit pasidalinti savo patirtimi?
 8. kulka

  Pieno kainos

  mes beveik visą vasara po tiek statėm ir gavom iš lukšių po 21cnt.
 9. labai išsamu aprašymas o kokį robotą jūs naudojate ir kokį rekomenduotumėt. o gal verčiau didesnę melžimo aikštelę pasidaryti?
 10. kulka

  Pieno kainos

  kas čia tiek duoda ir už kokį kiekį?
 11. kulka

  Pieno kainos

  tarkim aš šiuo metu statau i punktą ir man paiūlė po 23cnt. nešu šiai dienai virš 400ltr. tai po kiek gi statote bei gaunate kolegos?
 12. kulka

  Pieno kainos

  sakot geriau veikia raštu?
 13. kulka

  Pieno kainos

  dėkingas visiems už mintis, bet gal kas turi paskaičiavęs ekonominę naudą?
 14. kulka

  Pieno kainos

  sveiki visi. turiu eile metu pasitates pieno bloka bei saldytuva, bet del savo prieraisumo supirkimo punktui vis dar nesu i ji piena. turim 23 karvutes. kaip manot ar labiau apsimoka piena pridavineti is savo saldytuvo ir kodel? dekingas uz argumentuotus atsakymus
 15. kulka

  Pieno kainos

  kaip kam žadėjo mokėti ir po 0,25 nuo kito mėn. kiekis apie 2500
×
×
 • Create New...