Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

prieš 38 minutes , ramas 1 pranešimas:

 2020 derliui mazesnis tresimas pas mane buvo ,o ir gamta padejo Visgi 9t.ha issinese.Tad reik atstatyt.

Jei šiaudus palikai tai K su 9t išnešei 43kg, o P 72kg. Su tokiais tręšimais reiktų jau gal tyrimus pasidaryti, gal to kalio iš vis gal kelis metus nereikia duoti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, ramas 1 pranešimas:

Pilna knygu ,internete info. Z kvieciams veikliaja medziaga :  kg vienai tonai K20 F12 N22

Ziurejau i lentele tai raso Ž. KV.    : N 28-37       P  10-14     K  23-34  

Visur raso ir visur skirtingai :)

As oriantuojuosi i vidurki    N 33    P 12   K 27,   nors mano zemese K   labai daug tai  rudeni tik amafosa beriau

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Gintokas pranešimas:

Ziurejau i lentele tai raso Ž. KV.    : N 28-37       P  10-14     K  23-34  

Visur raso ir visur skirtingai :)

As oriantuojuosi i vidurki    N 33    P 12   K 27,   nors mano zemese K   labai daug tai  rudeni tik amafosa beriau

 

Taip daug info skirtingos kaip ir daug ūkininkų taikančių skirtingas technologijas. Bet jei žemės našumo balas 35, ph didelis tai nemanau, kad tą patį supylus gausi tokį patį derlių kaip 55 balų žemėj. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Gintokas pranešimas:

Ziurejau i lentele tai raso Ž. KV.    : N 28-37       P  10-14     K  23-34  

Visur raso ir visur skirtingai :)

As oriantuojuosi i vidurki    N 33    P 12   K 27,   nors mano zemese K   labai daug tai  rudeni tik amafosa beriau

 

Azoto tikrai tiek daug nereikia tonai , imkim viduriuką 25vm tonai, fosforo 10 kalio 20

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , ramas 1 pranešimas:

Ne be reikalo sakoma 1 diena pavasari prilygsta kelioms rudeni.Vakar dar ratai kazkiek velesi ,sendien jau dulka ir padangos svarios.Atiduotas rapsams sulfatas ,po svenciu galima bus KAS laistyt.Kaip pas kolegas ? judesys vyksta?

vakar mačiau prie Barzdų jonis su dubliais lakstė, Pilviškiuose sutikau vieną su barstykle ir šiandien prie Sitkūnų mačiau bėrė. Viskas. Apie Kėdainius tik bulves sodino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...