Jump to content

jawax

Nariai
 • Pranešimai

  560
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

jawax paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 25 2016

jawax paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jawax

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1992.06.29

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Pasvalys

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Man atrodo euro-masz daug kas pirko iš forumo narių.
 2. jawax

  Derliaus pardavimas, pridavimas

  Geras klausimas, reikės patikrinti detaliau, bet kažkaip atrodo kad visada su nuoskaitom geras sumas pateikė, nes nepapuolė pamatyt neatitikimo.
 3. jawax

  Derliaus pardavimas, pridavimas

  Pirmą kartą taip matau, visur kitur atskaičiuodavo nuo išmokamos sumos. Bėda bereikalingose sąskaitose. Tai kam buhalterei nešt dvigubą krūvą sąskaitų? Už kiekvieną reisą atskiros sąskaitos apmokėjimui. Pernai jiems nevežėm nieko, tai nežinau, užpernai tokios metodikos nebuvo, tai įdomu pasidarė.
 4. jawax

  Derliaus pardavimas, pridavimas

  Čia man taip pirmą kartą papuolė, ar čia normali praktika: Išvežėm tiesiai nuo lauko žirnius į LA, atidavė atspausdintas sąskaitas, viskas gerai. Šiandien į el. paštą atsiunčia atskiras sąskaitas apmokėjimui už kiekvieno reiso valymą ir džiovinimą. Vežant apie tai nieko nesakė, atsiimant sąskaitas taip pat nutylėjo, o dabar atsiuntė tyliai sąskaitas. Pirmą kartą taip, visiem kitiem parduodant visada nuskaitydavo toj pačioj sąskaitoj ir pervesdavo pinigus, jokių kitų sąskaitų apmokėti nereikėdavo.
 5. Priemolyje. Na tai 6 lėta panašiai tas pats kas 5 greitinta, ne visai pilnu gazu 8kmh. Pavarų greičiai persidengia. Visada ariu iki 9,5kmh, kol gražiai verčia ir nepermeta. Yra tokio šlyno, kur vos patraukia pirmam bėgy, bet nėra prasmės art tokios žemės.
 6. Ne pavarą, o greitį vertink. Žiurint koks jo max greitis, vienas gali 30 kmh važiuot, kitas 40kmh, tai 6 bėgiu vienam bus 6kmh, kitam 8kmh. Šiaip trivagį overumą normaliu gyliu 6-7 bėgiu turi traukt.
 7. Sunku pasakyt, jei lengvai buksuoja, tada be dūmų, va jei kažką užspaudęs temptum, tada didėjant apkrovai pamatytum kažkiek nedaug jei gerai sureguliuotas, tai slobstant varikliui biškutį turėtų parodyt. Pas mus vienam d245 iš gamyklos turbo, kitam uždėta vėliau. Gamyklinis be dūmo, net sunkiai tempiant nemesdavo, o tam kur uždėta vėliau turbina , siurblys pasukiotas pačių, rodo dūmą, atrodo daugiau galios, bet realiai abu aria vienodais plugais vienas paskui kitą ir tas dūminantis būna nebepatraukia, o be dūmų eina nejusdamas. Gal jis tau tempia gerai, tik atrodo negerai. Reikia palygint su kokiu kitu tokiu pat traktorium. O jei tikrai nori gerai, nuimi siurblį, forsunkes ir veži meistrui pareguliuot.
 8. jawax

  zalioji trasa.

  Parduok šakninio ridiko tokia kaina, paimsim viską nemaišyk su pašariniu.
 9. Gražiai dirbi. Kardano apsaugai nuo perkrovu reikėjo kokią prabuksavimo movą prikonstruot.
 10. Telpa, dvieilis mažais šratais, matmenys kaip vienaeilio. Pats nečiupinėjau, bet sakė yra ir perka.
 11. Esam įdėję išorinį, jau 3 metai važiuoja. Abieju į ritininius nepakeisi, nebent po dangteliu pagaminsi atraminį žiedą. Kaimynas norėjo ir išorinį ir vidinį keist į ritininius, tai nesigavo, nes laisvumas gaunasi keli mm, todėl dėjo viena rutulinį. Dabar agrodileryje daug kas perka dvieilius rutulinius, tie gerai laiko ir pagal įdėją šoninė apkrova nebaisi.
 12. Posėlis? Ne ankščiau nei 8 savaitės po sėjos.
 13. jawax

  Grūdu kainos?

  Geriau pora valandų sugaišt nei parą gulėt eilėj. 20km nėra toli, į Pasvalį atrieda biržiečiai po 40km su traktoriais ir džiaugiasi, nes vietoj turi tik vieną elevatorių ir aikštelę, o aplink Pasvalį 7-8 supirkėjai. Tada jei neturi kur sandėliuot, veži pagal kainą atsižvelgdamas dar į eiles.
 14. Tik tarp kitko, galvijai bezda ir riaugėja ne co2, o metaną. Toliau, koks kviečių hektaro žalių lapų plotas ir pvz tankaus miško su keliais ardais augančiais augalais, skirtumas akivaizdus. Nesakau kad nevalgykim duonos, pakeiskim ją medienos čipsais, bet reikia pripažinti, kad visa mūsų veikla daro įtaką klimatui, o didžiausia to varomoji jėga gobšumas. P.S. Netaikau niekam asmeniškai.
 15. Pas mus tas pats, įrašyta tik ŽP be jokių kultūrų.
×
×
 • Create New...