Jump to content

jawax

Nariai
 • Pranešimai

  473
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

jawax paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 25 2016

jawax paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jawax

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1992.06.29

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Pasvalys

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jawax

  zieminis rapsas

  Gal ekstrasensas esi, kad žinai koks ruduo pasitaikys ateity?
 2. jawax

  žieminių kviečių veislės

  Širvintos iš Latvijos vežė litagra/agrochema, ar dar turi nežinau.
 3. jawax

  Grūdu kainos?

  Kainos normalizuojasi, nes neadekvačiai pakilo, o po kilimo būna kritimai. Pabrangusiems grūdams pasiekus kritinę kainos ribą, atsirado jų pakaitalai, sumažėjo poreikis. Suveikė pasiūlos/paklausos dėsnis, tapo aiškūs derliaus rezultatai Europoj, dalyje Azijos, prognozuojami kitiems metams didesni kviečių plotai. Man tik su miežiais neaišku, iš kur toks poreikis staigus, kad kaina užsilenkė pašarinių iki 200eur, pagal matif pašariniai grūdai tiek nepabrango, ar čia supirkti pašariniai miežiai tampa salykliniais ir sėkmingai taps vokišku alum?
 4. jawax

  Claas traktoriai

  Kiek motovalandų traktoriui ir kokie gedimai buvo? Beje, kokių metų traktorius? Įdomi informacija ir patirtis su axion, nes kažko panašaus ūkiui reikėtų.
 5. jawax

  Krone round pack 1250 valdymo kompiuteris

  Džiugu, kad forume atsiranda ne tik ūkininkavimo žinias mokančių pritaikyti žmonių
 6. jawax

  Miežių auginimas

  Vasariniai miežiai nuo 3 iki 4t/ha. Vidurkis vos virš 3 tebus. Nežinau ar tik mūsų krašte, akuotai sunkiai lužta.
 7. jawax

  Diskinis skutiklis Staltech

  O kainomis jau domėjaisi? Kas geriausia kaina pardavinėja staltechus?
 8. jawax

  MTZ variklio remontas

  Kelk į youtube.com
 9. jawax

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Žirnius nukūlėm, derlius vietomis 2t, vietomis ir virš 4t, bet vidurkis kažkur apie 2,9t tik bus. Bent jau drėgmė 13,5-14,5į ir pagraužtų nėra, o purkšta tik fastac.
 10. jawax

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Kviečių nedaug dėl šlapio rudens pavyko pasėt, tai visi skagen. Sėta į ivairias žemes su skirtingais priešsėliais. Viskas atlikta tomis pačiomis dienomis ir normomis, tai po žirnių į arimą sėtas laukas dave 8,3t bunkerinio, po miežių į arimą 7t, po kviečių į skutimą 6,5t. Kaip šiemet tikrai neblogai, galvoju palikt dar ant skageno.
 11. jawax

  Grūdu kainos?

  Kiek kas už žirnius moka? AK 162 eur, o vietiniai supirkėjai tik 150 eur.
 12. jawax

  Grūdu kainos?

  Buhalterei nebus iš ko nurašyt, nes atsargų grikių tikrai neįforminai, o šiemet neturi pasėjęs ir jei parduosi, tai gali ir vmi, ir nma patikrinimą surengt. Vienintelis variantas nupirkt legalei ir parduot. Kokia kaimyno grikiu nauda, ar tik ne dvym vieno procento... geriausia parduot to vardu, kas turi grikių deklaravęs.
 13. jawax

  Puola varnėnai

  Vietiniai varnėnai išperėję neužsibūna ir traukia į pietus. Uogom vaišinasi migruojantys iš šiaurės varnėnai, tad inkilų skaičius tavo uogoms jokios įtakos nedaro.
 14. jawax

  žiemkenčių buklė

  Jeigu lygint su savo, tai visada kampus nupurkšdavau, o su karbamidu neatsistūminėjau, tai jie paliko nepurkšti, tai tikrai kur nepurkšta nėra gražesni. Gražiau atrodo kur purkšta, o dar palijo, todėl galiu ramiai laukt javapjūtės.
 15. jawax

  žiemkenčių buklė

  Dabar tai nėra prasmės, nes palijo ir iš žemės azotą ima, bet iki lietų važiavau su karbamidu ir kolkas tik pliusą matau. Ant veliavinio užberta 130kg salietros buvo, bet gerai nepalijo, tik rasą uždėjo, tai iki šaknų net nenuėjo. Išplaukėjus su purkštuvu gavo karbamido, p,k, du kartus. Apie grūdo parametrus dar anksti kalbėt, bet ant augalų nepasimatė jokio sausros poveikio ir lyginant su kaimynų nepurkštais geriau atrodo. Vienas pas mus purškia kas savaitę po 15kg ir jo laukai tankiausi, žaliausi ir iš akies žiūrint kuls 9-10t jei toliau viskas gerai bus. P.S. Pas mus nebuvo tokios sausros, kad sudžiūtų augalai stati, bet šalutinius stipriai atmetinėjo ir vasariniai lopais išdžiuvo.
×