Jump to content

jawax

Nariai
 • Pranešimai

  547
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

jawax paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 25 2016

jawax paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jawax

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1992.06.29

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Pasvalys

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tik tarp kitko, galvijai bezda ir riaugėja ne co2, o metaną. Toliau, koks kviečių hektaro žalių lapų plotas ir pvz tankaus miško su keliais ardais augančiais augalais, skirtumas akivaizdus. Nesakau kad nevalgykim duonos, pakeiskim ją medienos čipsais, bet reikia pripažinti, kad visa mūsų veikla daro įtaką klimatui, o didžiausia to varomoji jėga gobšumas. P.S. Netaikau niekam asmeniškai.
 2. Pas mus tas pats, įrašyta tik ŽP be jokių kultūrų.
 3. jawax

  žiemkenčių buklė

  Dėkuj už atsakymus. Žinočiau, neklausčiau
 4. jawax

  žiemkenčių buklė

  Kviečiam žydėjimo metu galima prie fungicido (ascra arba juventus/artina) pridėti kalio sulfato 1-2kg?
 5. Posėlis sėjamas nuo 06-30 iki 08-15 pagal taisykles.
 6. Vyrai, paskaitykit taisykles trumpai: posėlis yra žalinimo dalis, o tarpinės kultūros visai atskira programa, ten panašiai kaip ražienų laukai per žiemą buvusi programa, už tarpinius neužskaitomas žalinimas. Posėlis gali būti vasarinis (vien tik vasarinės kultūros) ir žieminis (jei bent viena kultūra žieminė. Jei posėlis žieminis, pvz ž.kviečių pabiros KVŽ ir baltosios garstyčios GAB, tai po jų tą patį rudenį pasėjus žieminę kultūrą, kitamet juos deklaravus, anuliuojamas posėlio plotas žalinimui. Po vasarinio posėlio galima sėti žiemines kultūras. Posėlis tiek žieminis, tiek vasarinis turi būti nuo 08-15 iki 10-15 arba 8 savaites, o po to įterptas į dirvą. Tarpinės per žiemą nejudintos išlaikomos iki kitų metų kovo 1d.
 7. Ta pati situacija, bet antrą kart patys sukeverzojom paraišką ir nereikėjo 600eur rašytojam mokėt, nors tokia paguoda.
 8. Anksčiau įkeltame nario Buzine excelio dokumente sąrašas yra.
 9. Taisyklės šiemet tokios, kad nemažins o tik papildomai dar reitinguos su tokiais pat balais. Paramos paraiškų atrankos pirmumo eilės sudarymas ir atrankos vertinimas atliekamas Administravimo taisyklių nustatyta tvarka. Papildomas paramos paraiškų vertinimas atliekamas reitinguojant pareiškėjus tokia eilės tvarka: 45.1. pagal pareiškėjus, kurie yra negavę ES investicinės paramos žemės ūkiui ir kaimo plėtrai; 45.2. pagal mažiausią prašomą paramos sumą.
 10. 70-71 pereinamas, wow. Kai rimtai vertins, dalis paraiškų atkris, balas iki 70 sumažės
 11. jawax

  žiemkenčių buklė

  Puikus laukas, matosi šeimininkas žino ką daro. Kas išlaikė tokį gražų pasėlį, kur paslaptis? Tręšimas kažkuo išskirtinis? Ar per lapus kažkuo maitinta?
 12. jawax

  Zirniai

  Žirniai vietomis sudygę, vietomis daigeliai dar žemėje. Klausimas: ar fenix 1,5-2l ha pakenks tiems kurie šiuo metu lenda iš žemės? Kažkaip galvoju jie gali būti jautriausi. Kurie sudygę jau 5cm ir kurie už savaitės išlys tai atlaikys, bet kaip dėl šiuo metu lendančių? Klausiu, nes matau kad tankumas bus mažesnis nei prognozuotas, nesinori praretint dar labiau
 13. jawax

  Zirniai

  Pirmi metai tą žemę dirbam, bet rudenį ariant matėsi kad sunku užaugint bus. Kaip tik šiemet gyliau pasėjom, apie 6cm, bet ten visur molis sunkus, atrodė 5cm gylyje buvo šiek tiek drėgmės, bet greit perdžiuvo, nes po sėjos 3 savaites nelijo. Toj vietoj per 5 savaites tik 3mm lietaus tebuvo. Arimus du kart kultivatorium sudirbom ir sėjom. Viskas atlikta per 2 dienas, žemė paviršiuj gant sausa buvo. Sėta 04-13. Reikėjo savaite ankščiau sėt, bet gyliau vietom šlapia buvo, nesinorėjo sumint. Realiai ten viskas aišku, žemė sunki, daug metų šiaudai išvežami buvo, vietom kaip betonas. Po žirnių planuojam įsėt tarpinę kultūrą, kažkaip atstatyt struktūrą reikės. Gaila mikro neištyrėm, p ir k ten 200+.
 14. jawax

  Zirniai

  Tas pats ir pas mus, laukėm laukėm lietaus, bet nesulaukėm. Taip pat dar nepurkšta. Vieni pataria fenikso mažint iki 1,5l, tai įdomios kitų nuomonės.
×
×
 • Create New...