Jump to content

jawax

Nariai
 • Pranešimai

  577
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

jawax paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 25 2016

jawax paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jawax

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1992.06.29

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Pasvalys

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jawax

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kokioj šaly gyveni? LR biudžeto pajamos šiemet planuojamos 10,5mlrd, išlaidos 11,5mlrd.
 2. jawax

  frontaliniai krautuvai

  Patikslinu trumpesnio modelio kodą, t229 vk.
 3. jawax

  frontaliniai krautuvai

  Metal fach t229/1 modelis yra trumpesnis ir ilgesnis t229,tas trumpesnis manau pats tas tokiam mtz.
 4. Kur pasašyta kad iki pavasario judint negalima? Po žieminio posėlio kitais metais negali deklaruot žieminės kultūros, daugiau viskas taip pat kaip vasariniam posėliui. Kaip tik šiandien pradėjom žieminį posėlį ŽP skusti ir arti. Panasiai 9 savaites augo.
 5. Facebook'e, pakeist filmuko statusą į viešą, kad ne tik draugai galėtų matyti
 6. Jei galima, padarykit filmuką viešu, tada visi galėsim pažiūrėt.
 7. Taip, po žp negali sėti žieminių, po vasarinio gali.
 8. Kartais atrodo, kad kai kurie (neminėsiu konkrečiai) nemoka skaityti, nebando skaityti, negalvoja apie skaitymą. Posėlį reikia išlaikyti iki 10-15 jei nepranešei kad pasėjai jį ankščiau. Jei pranešei nma apie ankstesnį laiką, praėjus 8 savaitėm gali art, skust, voluot ir t.t. Sėjom 08-06, informavom nma, tai 10-06 jau versim žemėn, nes bus praėję 8 savaitės. Šiemet padarė išimtį ir visi, nepriklausomai nuo pasėjimo laiko, planuojantys po posėlio žieminių sėją, tą gali daryti nuo rugsėjo 6. Skaitydami nemaišykit reikalavimų posėliui ir įsėliui, nes tai skirtingi dalykai.
 9. jawax

  Derliaus pardavimas, pridavimas

  Man su juo viskas gerai, bendra kalba visada yra, žmoniškai elgiasi, tik nenoriu viešai girt, nes gal kam kijam nesigaus susitart ar dar ką ir sakys kad prirodžiau. Mažesnis tiekėjas/supirkėjas labiau vertina savo klientus nei magnatai.
 10. jawax

  Derliaus pardavimas, pridavimas

  Reklamos nedarysiu, bet kalba eina apie vietinį grūdų supirkėją turintį tris elevatorius.
 11. jawax

  Derliaus pardavimas, pridavimas

  Saulė ryškiau šviečia pas tuos, kurie supranta kad ir ūkininkas, ne tik jie, nori uždirbt, nelaiko žemdirbio baudžiauninku ir bendrauja kaip su partneriu.
 12. jawax

  Derliaus pardavimas, pridavimas

  Sutartis sudaroma "abipusiu" susitarimu, patvirtinama parašu, todėl visks legalu. Džiaugiuosi, kad su jais visai nebeturim reikalų.
 13. Naujo tokios komplektacijos kaip skelbime (su bepakope dėže, su priekine pakaba, amortizacijom, el. hidroporom) nepaimsi už 64+pvm. Nei case, nei nh. Jūsų siūlytas t7.165s yra supaprastinta versija - simple. Ten tokios komplektacijos net nebus galima pasirinkt, o t7 be s kaina jau kita. Imant vienodą komplektaciją, abu niekuo nesiskirs.
 14. Naujas tai naujas, bet nh, ne case. Kitas dalykas, kad jame nebus tilto amortizacijos, bepakopės dėžės, elektrinių hidroporų. S variantas tai grynai supaprastinta(dėl pigumo) traktoriaus versija.
 15. jawax

  No-till

  Gal pasirodysiu neišmanėliu, bet ar nedarot galuose technologiniu vėžių? Jei darot, tai kame bėda? Kol posukį padarai, tol kratyt nebent gali.
×
×
 • Create New...