Jump to content

jawax

Nariai
 • Pranešimai

  525
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

jawax paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 25 2016

jawax paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jawax

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1992.06.29

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Pasvalys

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gal turi foto kaip perpjovus atrodo?
 2. jawax

  zalioji trasa.

  Jei ne gmo ar hibridas, tai sėklos tikrai bus ir dar daigios. Su 3d printeriu pardavėjai jų gi negamina
 3. jawax

  T-150

  Meistrema neturi?
 4. jawax

  Plūgai OVERUM

  Kaltas įstatomas apie 15eur. Žagrė apie 18-24 eur, priekinė verstuvės dalis 15-25eur. Kainos priklauso nuo gamintojo ir metų laiko. Dalys analogai, nes originalių bent jau pas mus neatveža. Plūgas senas, gal nebegamina dalių.
 5. jawax

  Pieno kainos

  Tai kad ji latviams parduoda, o muštuvis tik perveža, gauna iš latvių už paslaugą pagal tarpusavio susitarimą, bent jau taip iš pasisakymų supratau.
 6. jawax

  Pieno kainos

  Gauni tik 13ct nes muštuvis pasilieka 17ct. Paprasta...
 7. O kaip jie padaro 12 metų aktyvią paskyrą mascuse? Perka jau naudojamą paskyra ir pradeda scamint? Nes po pirmos apgavystės jų paskyra pranešus bus užblokuota. Geriausia skambint tokiem ir tartis apžiūrėt, jei laužosi, 95% įtartinas skelbimas. Dar klausimas: pries mėnesį danijoj buvo traktorius už 40 tūkstančių, nupirko jį viena LT pardavimo bendrovė ir iškart dar neparvežta ėmė pardavinėt už 30 tūkstančių į kiemą. Kaip tai įmanoma? Teoriškai nėra ko iškomplektuot, perkant net kelis daiktus danas tiek nenuleis manau, tai kaip jie tokią kainą padarė, iš 40k į 30k ir dar su parvežimu? Gal danijoj kaina nurodoma su kokiais nors mokesčiais kaip lengvosiom auto, kuriuos sunku susigrąžint?
 8. jawax

  T-150

  Sausai įkrautų būna. Ten papraščiausiai gamykloj užpila, įkrauna, o tada išpila/išvalo. Gali ilgai stovėti ir laukti pirkėjo. Motociklui tokį pirkau. Užpili elektrolitu ir gali net nekrovęs jungt. Nors papildomai pakraut dar niekam nepakenkė.
 9. jawax

  Pliurpalas

  Pas savo mamą jis dirba, tai nei bernavimas, nei svetima šalis.
 10. Pagaliau per tris lapus priėjom iki atsakymo
 11. jawax

  Verslo sinergija ūkyje.

  Jei vertinant info tik dokumentuose, tada tiesa, viskas priklauso kokie duomenys paimami ir kaip pateikiami. Viena pusė nori matyt taršą, kita pusė nenori. Bet... vandens tarša maistmedžiagėmės dėl ūkinės veiklos akivaizdi. Turiu pavyzdį nuo vaikystės - vieta, kur į upę įteka upelis iš laukų(laukuose ištiesintas melioratorių). To intako baseine gyventojų vienetai, net 5 sodybų nėra, vien tik laukai, todėl gyventojų tarša minimali. Prieš 20 metų ta santaka buvo srauni, švari, tas ūpelis 3m pločio skaidraus vandens, o dabar net nebesimato vagos, žolės dvimetrinės,vanduo "filtruojasi" per jas, upėje intako vietoje susidarę žolių pusiasaliai ir tikrai ne dėl sanašų. 20 metų vien tik augalininkystės mūsų krašte tikrai prisidėjo prie vandens taršos. Aš neneigiu taršos ir taip pat neneigiu kad mes prie to prisidėjom. Tarša blogai dviem aspektais - tiesioginiu, kaip žala gamtai ir netiesioginiu, kaip žala ūkininko finansams, nes tos išplautos trąšos kainuoja.
 12. jawax

  Kaip pradėti ūkininkauti

  Jeigu tvirtai apsisprendei ūkininkauti, tai būtų kvaila nepasinaudoti tokia paramos galimybe. Vis tiek ūkininkausi, net nepajusi tų įsipareigojimų, jeigu viską teisingai darysi ir verslo plane neprirašysit nepasiekiamų rodiklių. Gyvulininkystė prioritetinė sritis, j.ū. įsikūrimo paramai šanšų daugiau nei augalininkui. Svarbiausia susitaikyt, kad bent 5m po igyvendinimo reikės ūkininkauti. Tėvai ūkininkai, sunku nebus.
 13. jawax

  Verslo sinergija ūkyje.

  Dėl darbo laiko sutinku. Jei ne gyvulius augini ir nereikia su šakėm dirbt, tada daugumoj samdomų darbų, imant visus metus, reikia daugiau dirbt, o jei dar darbas rutininis, nuo kurio stogas vaziuot gali... Kaip ir sakiau, įsivertint reikia, bet atsižvelgt ir į darbo malonumą būtina.
×
×
 • Create New...