Jump to content

jawax

Nariai
 • Pranešimai

  647
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

jawax paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 25 2016

jawax paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jawax

 • Rangas
  Patyręs dalyvis
 • Gimtadienis 1992.06.29

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Pasvalys

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jawax

  Zymeto Kuro Kaina

  Visi makleriai gyvena viltim nupirkt pigios naftos realių ir ateities sandorių, taip sukelt fiktyvią paklausą ir brangiau parduoti. Ypač Trampas padėjo jiems patwitines kad Rusija su Saudo Arabija susitarė mažint gavybą. Rusija ir S.Arabija per dieną išgauna maždaug po 11mln barelių, o Trampas sako kad sutarta gavybą bendrai mažint 10mln, kas yra neįtikėtina - sumažint gavybą ~50%, nes šiuo metu visiems reikia kuo daugiau pajamų. Bet rinkos į tai sureagavo, tiksliau tie makleriai su viltimi, ir nafta per vakarą(mūsų laiku) pakilo 20%. Kuro kaina nekrenta krentant naftos kainai nes aiškinama, kad tanklaivių įkainiai pabrango. Pasaulyje orlaivių kurą juose ėmė sandėliuot sumenkus paklausai.
 2. Per tiek metų jau viskas aišku ir išbandyta, o man pirmi metai kai noriu atlikt purškimą kasu. Purkšti diena prieš šalną ir diena po šalnos kaikurie agronomai nepataria. Atlikčiau bandymą apie šalnos įtaką, bet kad kviečių nedaug yra, vienam pusdieniui, tai per kartą visus tręšiu. Startui gavę kompleksinių ir sulfato, jau laikas kasui.
 3. Kiek laiko po purškimo daryta foto? Tos šalnos jaukia planus.
 4. Iš kaso per lapus tikriausiai ir reikės duot
 5. Įdomi Jūsų patirtis su KAS purškiant inžektoriniais purkštukais. Iki kokio dydžio galima kviečius purkšti(ne laistyti). Šiemet kviečiai tankūs, tik nuo šalnų apdegusiais lapų galiukais. Įdomu ar bus gerai jiems suduot 200-260kg kaso per purkštukus? Norisi per lapus duoti kad paimtų per lapus amidinį. Kasą antri metai bandysim, pernai tik antram tręšimui teko laistyti, patirties galima sakyti nėra, todėl domiuosi kitų patirtimi.
 6. Kai išgyvensim epidemiją, iš kažko reikės išlaikyt save, šeimą, artimus ir tėvynę, todėl suprasdami padėties rimtumą ir tręšiame. Gi nesinorės po visko stot į darbo biržą ir eit maisto davinio į seniuniją
 7. jawax

  žiemkenčių buklė

  Žemė puri, voluot reikėjo.
 8. jawax

  Zymeto Kuro Kaina

  Ptiu tiu tiu, niekas netikrino dar.
 9. jawax

  Zymeto Kuro Kaina

  Brent naftos kaina žiūrėk, ji 9% krito šiandien, pagal ją ir mūsų kuro kainą vertink, nes Europoj brent nafta naudojama. Wti 20 buvo nukritus, link vakaro atkilo šiek tiek, bet wti tik šiaurės Amerikoj.
 10. Taip pat dauguma ir 2018 galvojo, niekas netikejo kad kviečiai 190 perlipt gali, o buvo net 200 perkopę. Taip pat sakė atsargos didžiausios istorijoj ir bla bla bla. Labai daug veiksnių lemia rinką, pasaulis globalus ir visi darome įtaka. Kas kad prekiauja kompiuterių algoritmai, kažkur už jų stovi žmogus, su baime ir godumu bandydamas tarp šių dviejų išskaičiuot vidurkį.
 11. jawax

  Grūdu kainos?

  Biržoje kviečiai -10.25eur dabar.
 12. jawax

  Pliurpalas

  Ir pas mus ak tokia politika, viska žinoti nori, tai su jais nebeturim reikalų, o jų vadybininkai sutikus sako - atsargiai su padielkine chemija(tipo gal be jų niekas daugiau originalų nepardavinėja?)
 13. jawax

  Trašų kainos

  Pastoviai jiem ten "neuveskės" prieš tręšimą, kainą pakelt/išlaikyt bando. Be to kaina dar pasiderėt yra kur. Jei stabdo gamyba, sandėliai spėju pilni.
×
×
 • Create New...