Jump to content

jawax

Nariai
 • Pranešimai

  494
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

jawax paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 25 2016

jawax paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jawax

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1992.06.29

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Pasvalys

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jawax

  Verslo sinergija ūkyje.

  Kažkas nerealaus ten. Tokį kiekį nuosavos žemės turinčius savininkus rajone galima ant rankos pirštų suskaičiuoti. Šiuo skelbimu galima suprast, kad bando iš nuomos uždirbt nei šiuo metu uždirba ją dirbdami/leisdami dirbt saviems. Viskas gerai, bet pasvarstykim, kas gali nuomotis iš jų šimtui metų? Net paėmus, kad nuomos kaina nekils, 100x250=25k. Už dvigubai mažesnę kainą galima visus sandorius permušt ir bent jau nuosavybė bus. Aišku kapitalo tam reikės ir bankai nefinansuos tokio pirkimo, todėl nuoma gali būti įdomi tiems, kas nori daug ir greitai dirbti žemę, bet neturi iš bitkoinų uždirbtų limonų. Bet vis tiek ne šimtui metų sutartį rašytis. Žiurint paviršutiniškai, skelbima senai, tai arba pasiulymas nėra toks geras kaip atrodo(kitos bendrovės, užsienio kapitalas ir t.t. būtų jau suinvestavę), arba savininkas nenori išnuomot. Ūkio nuoma gaunasi 350eu/ha.
 2. jawax

  Verslo sinergija ūkyje.

  Muskas.
 3. jawax

  Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Sudėjo visus sutikusius atnaujint vertinimą, paskaičiavo po puse paramos sumos, kas sutiks, gaus ją, kas ne, tie savo dalį atiduos penkiais balais mažiau rinkusiems pareiškėjams(kuriems nma siųs tokius pat laiškus, tik su 2000eur pasiūlymu). Pasaka be galo Ką laiške rašo? Per kiek laiko projektą reikia atnaujint ir panašūs terminai gal parašyti?
 4. jawax

  Plasma cutter - metalo pjovimo irenginys

  Lengva konstruoti dabar, dauguma komponentų įsigyt galima, realiai tik rėmą pasigamint lieka. Pagal poreikį ir kaina atitinkama gausis. Vienas minusas lyginant su gamykliniu variantu, tai pačiam gaminant reikia nemažai laiko. Aišku visa elektronika bus kiniška, bet čia manau pliusas, nes bet kur galima gaut ir juokinga kaina.
 5. jawax

  Zymeto Kuro Kaina

  Kalbant tik apie skaičius: Pagal rastą info, 2016 splio 30 d. pasaulyje išgavo 82,59mln barelių naftos. Tada opec sutarė sumažinti gavybą 1,2mln barelių per dieną. Dabar išgaunama apie 100mln barelių kasdien, opec žada mažint gavybą 1,4mln barelių/dieną. Sumažinimas nei tada, nei dabar nėra drastiškas, bet dabar matosi išaugęs naftos poreikis, tad sunku prognozuot rinką. Žiūrint iš savo varpinės, galėtu nafta krist toliau
 6. jawax

  Zymeto Kuro Kaina

  Įdomu, kaip pirksi po 60 ir mažiau, jei nafta pabrangs? Jei OPECui pavyks susitart ir įgyvendint gavybos mažinimą, naftos kaina gali kilti, gali net grįžti prie 80 baksų. Tai iš kur tarkim nuo ~60 iki~80 pakilus per 2 savaites naftos kainai bus flat'as? Kuro kaina kils nuo 65 iki 80 taip pat, kelias dienas pavėluotai(galbūt), bet kils. Įdomu, nes rinkų prognozavimas ir dėsniai man dar nauja
 7. jawax

  Zymeto Kuro Kaina

  naftenas didelį kiekį gal už tiek? Nes 1-2 kubus šiandien ryte po 69 užsiprašė, vieną ct gal būtų nuleidę. Visada iš jų daug metų pirkom, bet vis didesnis kainos skitumas lyginant su konkurentais, todėl teks keisti. Velseka 67.
 8. jawax

  Orapute/kompresorius kombaino praputimui

  O kam to resiverio didelio? Svarbu srauto pakaktų. Pvz tas aukščiau paminėtas co7b sėkmingai dirba be resiverio tik su originaliais aušintuvais(dviem balionais). Našumo pakanka, su suplotu vamzdeliu galima visą kombainą tiek iš vidaus, tiek iš išorės nupūsti. Jo našumas apie 500l/min, pučia taip, kad šlangą iš rankų verčia, kol kas apie našesnį net minčių nėra, nes pakanka šio. Kam mažai 500 litrų, imkit sraigtinį dyzelinį, 7 kubai per minutę, ne tik dulkes nupūs, dar ir persidažyt reikės Kalbant rimtai, oraputė patogi išorei valyti, bet jei reikėtų pasirinkti vieną daiktą, galingas kompresorius universalesnis.
 9. jawax

  Verslo sinergija ūkyje.

  Nors diskusija atrodo chaotiška, bet ir čia galima rast gerų minčių.
 10. jawax

  Verslo sinergija ūkyje.

  Jei laikome, kad abu kaimynai yra ne kooperatyvas o atskirai ukinininkaujantys subjektai, tai skirtumas bus. Kai dirbi sau arba dviese kartu, arima vertinsiu kaip išlaidas be jokio pelno, nes pelną gausiu(GALBŪT) kartu su derlium, o jei ariama svetimam kaimynui, uzdarbis už arimą turi padengt išlaidas (kurą, dali, etc) ir dar likt pelno. Skirtumas tas, kad suarus kaimynui pelnas kaip ir garantuotas. Jei nebus pelno, niekas už savikainą kaimynui nears
 11. jawax

  Verslo sinergija ūkyje.

  Neatsakysiu už arciu555, bet jo požiūrį galima susidaryti is forumo postų. Tam požiūriui galima pritarti. Pas mus akcentuojamas ir vertinamas technikos parkas pagrinde, kuo daugiau naujos, tuo geriau. Gamintojai ir pardavėjai užkūrę atnaujinimo ratą: nuperki su paskola, praėjus 5m vėl eini į banką ir perki, po 5 vėl. Iš to daugiausiai uzdirba prekybininkai. Technika turi būti optimali pagal ūkį ir nebūtina retai naudojamą įrangą pirkt pačia moderniausią. Lenkai dirba pigia technika, gauna mažą gaminio savikainą, daugiau pelno gauna, kurį investuoja į ilgalaikį turtą(pastatus) ir naudoja savo gerbuviui kurti. Gali kieme turėt daug naujos technikos, pūdyt lauke visus metus, nes pastatam nepakanka ir mint bankų slenksčius kas 5 metus.
 12. jawax

  Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Na abejoju ar duos tiek drastiškai keisti, kad visą nauja verslo planą pateikt pavyktų. Iš įsikūrimo tapo modernizavimas, tik su juokingu 11% intensyvumu.
 13. jawax

  Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Formalumai tokie laiškai. Net konsultavimo specialistė nežino kaip pakeist verslo planą, tai ką kalbėt apie ekonominių rodiklių gerinimo įsipareigojimą. Kasmet pelningumas kilo ir nebelabai yra iš ko jį pakelti. Realiai visas verslo planas nebetinkamas, suplanuoti pirkiniai negavus paramos įsigyti savo lėšom po vieną kasmet, tai plane įrašyta technika nebeaktuali. Šiai dienai kitokie planai ir kitokie pirkiniai planuojami, jei neleis verslo plano tiek koreguoti, neverta lįst į š penkiem metam. Per tiek laiko padidėjo įrangos ir technikos kaina, šiai dienai niekas komercinių senom kainom nerašys, tad reikia nusiteikt 10-30% didesnėm išlaidom. Jei duotų keist verslo planą ir pritaikyt šiai dienai, būtų kita kalba.
 14. jawax

  Kombaino pasirinkimas, Massey Ferguson 7278? Kokia nuomone?

  Skelbimo laikas nieko nereiškia, prekybininkai naujų nededa, o ta patį redaguoja ir pratesinėja.
 15. jawax

  Trašų kainos

  Kaina gera. 24t atvežė ar ir po mažiau veža?
×