Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 54 minutes , PArty pranešimas:

Mokslas yra abejojimas  viskuo net tuo kas jau įrodyta ,o tamsa prasideda ten kur mokslą pakeičia tikėjimas...

Tikintys mokslų - skamba mažų  mažiausiai kaip nonsensas.

Man tai yra suprantama, bet kaip padaryti, kad suprastų tie, kurie rėmelius tuos užsideda? Gaila man žmonių, kaip juos išgelbėti :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 51 minutes , wydas63 pranešimas:

GP , apsoliučiai jokių privalumų netūrėjo , tad niekam , niekada nieko ir neteikė .... visi GP privalumai - fikcija zombintiem loxam :eusa-think:  

Susidaro įspūdis, kad pats intelekto tikrai nesate sužalotas :) apie kultūra jau nešneku.

Šiaip su GP pasu daug kas vis tiek su kaukėm vaikščiojo, tiesiog apsikirpau, nuėjau į dideles parduotuves, į kiną ir kitur, kaip normaliu periodu. Buvo didelis komfortas ir ačiū GP už jį :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , cainikas pranešimas:

 Ir tu manai, kad tuos rėmelius užsideda ( uždeda) šiaip sau,  už dyką?

Už protą, taip jie gauna proto, bent jau kuriam laikui. Ir vieniems tas protas laikosi ilgiau, kitiems - trumpiau. Tiems, kuriems ilgiausiai laikosi rėmelis, manau gauna net gi Daktaro laipsnį :icon-idea: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , manttys pranešimas:

 

Šiaip su GP pasu _________________________, tiesiog apsikirpau, nuėjau į dideles parduotuves, į kiną ir kitur, kaip normaliu periodu. Buvo didelis komfortas ir ačiū GP už jį :D

Ačiū ir Tau , už "Praėjusią parą, ketvirtadienį, Lietuvoje patvirtintus 1970 naujus koronaviruso (COVID-19) atvejus, ir mirusius 18 žmonių " ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , Zvanas pranešimas:

Man tai yra suprantama, bet kaip padaryti, kad suprastų tie, kurie rėmelius tuos užsideda? Gaila man žmonių, kaip juos išgelbėti :icon-question:

Tikėjimas yra nepagydomas nes reikia pradėti mąstyti  ,bet kam mąstyti jei tiki.:icon-biggrin: konstitucijos garantuota teisė:icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Ramza pranešimas:

Del ko skiepijates jus,is visu girdziu kad galeciau keliaut, nueit i kirpykla, galeciau vaiksciot po dideles parduotuves, renginius, barus ar kitas pramogas, o kuris sjiepijosi grynai del savo ir kitu sveikatos, be jokiu pramogu.

Taip būtent dėl to, o laisve, arba gyvenimas be baimes, didelis pliusas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Ramza pranešimas:

Del ko skiepijates jus,is visu girdziu kad galeciau keliaut, nueit i kirpykla, galeciau vaiksciot po dideles parduotuves, renginius, barus ar kitas pramogas, o kuris sjiepijosi grynai del savo ir kitu sveikatos, be jokiu pramogu.

As asmeniskai pirmiausia skiepijausi del savo sveikatos,kad sumazinti rizika sunkiom komplikacijos o ,kaip bus matysim.Visos pramogos p.... galima be to isgyvent.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Ramza pranešimas:

Del ko skiepijates jus,is visu girdziu kad galeciau keliaut, nueit i kirpykla, galeciau vaiksciot po dideles parduotuves, renginius, barus ar kitas pramogas, o kuris sjiepijosi grynai del savo ir kitu sveikatos, be jokiu pramogu.

Aš skiepijausi grynai dėl savo ir kitų sveikatos tai dar vieną gali priskaičiuoti ;)

Rėmeliai sako "I trust since" t.y. aš pasitikiu mokslu. Toks subtilus skirtumas tarp tikėjimo ir pasitikėjimo. žinojimas, kad mokslas klysta, bet kaip taisyklė, klaidas randa tas pats mokslas o ne "naujieji renesanso žmonės" :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, PArty pranešimas:

Mokslas yra abejojimas  viskuo net tuo kas jau įrodyta ,o tamsa prasideda ten kur mokslą pakeičia tikėjimas...

Tikintys mokslų - skamba mažų  mažiausiai kaip nonsensas.

Pas mane parašyta „I trust in...“ pirmoji trust reikšmė pasitikėti. Taip kad nereikia čia mumu... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , homer pranešimas:

praejo dvi savaites po gyvulio paso ivedimo, o susirgimai padvigubejo. vakcinuotu irgi daugeja, bet situacija kazkodel blogeja toliau

Ko tai nujaučiu, kad išaugusių atvejų "priežastis" suintensyvėjęs testavimas.  Na bet čia tik nuojauta. Net ir dabar matomi atvejai manau 1/3 realaus skaičiaus (tiesa sakant visada taip buvo geriausiu atveju tik trečdalis atvejų diagnozuojama a to ir mažiau) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, jevgenijus pranešimas:

Pas mane parašyta „I trust in...“ pirmoji trust reikšmė pasitikėti. Taip kad nereikia čia mumu... 

Tikiu,tikiu.:icon-biggrin:.. Prisiminkime netolima praeitį - gripas kuriam bandė pandemijos etiketė prikabinti, panacėja -vaistas sukurtas, valstybės milijonais dozių prisipirkti...po metų atlikus nepriklausomus tyrimus - veiksmingumas nulinis... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jevgenijus pranešimas:

Kai kurie nesupranta, kad anksciau bent prifantazuotų argumentų turėjo ir vadino juos antivakseriais. Priešdelis anti-, gali suteikti svarbumą, didumą, mąstą. Pvz atimaterija, antikunis, antipodas. Ar antihigieniškas :D bet jie ir tai prarado, liko - kvakseriai. Kvaksėjimas nieko daugiau. 

Google vertėjas vakser verčia - kvailys :text-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jevgenijus pranešimas:

Kai kurie nesupranta, kad anksciau bent prifantazuotų argumentų turėjo ir vadino juos antivakseriais. Priešdelis anti-, gali suteikti svarbumą, didumą, mąstą. Pvz atimaterija, antikunis, antipodas. Ar antihigieniškas :D bet jie ir tai prarado, liko - kvakseriai. Kvaksėjimas nieko daugiau. 

Tu į statistiką pažiūrėk kvaksiuk ;) labai mėgstat ja remtis tai prašom :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...