Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 7 minutes , cainikas pranešimas:

 Kai gyvensime kaip švedai tai ir laikysimės kaip švedai.  Kokia prasmė to GP, jei didžiulėje parduotuvėje  rekomendacija  be kaukių? Kaip žinome skiepyti taip pat gali virusą sėkmingai platinti. Daugelis , ir valdžios moterys, ir policija  nešioja nemedicininnes kaukes, tai kokia jų nešiojimo prasmė? Jei pati valdžia nesilaiko tvarkos piktnaudžiauja įgaliojimais, "teisėtai" vagia, tai ko norėti iš eilinių piliečių, kai mato tokius pavyzdžius.

Nepyk,bet truputį maišai sąvokas.Kad GYVENT kaip švedam,tai ELGTIS reik kaip švedam.Ir visur,netik dabartinės pandemijos akivaizdoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, agronoms pranešimas:

Draugas jau daug metų gyvena Švedijoj,tankiai mudu pasikalbam.Nėra ten jokių suvaržymų,eik jei nori restoranan,kavinėn,nekalbu apie parduotuves.Jokių kaukių,jokios prievartos vakcinacijai,jokios propagandos per Tv.Ir nemiršta jie ten krūvom.O sakė kai pažiūriu Lietuvos Tv,kūnas pagaugais eina.Kas man paaiškintų šitą reikalą?

Spėju kad jie be reikalo nekėlė isterijos, pirma suvakcinavo rizikos grupes, normaliai paaiškino kaip saugotis ir to užteko. Pas mus kaip prasidėjo cirkas nuo kalnelių ar žvejų gaudymo ant marių, tada vakcinavimas visų lyg kokiai olimpiadai skiepų ruoštumėmės, pabaigai galvijų pasai su kuriais asilai:text-lol: gali be kaukių vaikščiot patalpose ir virusą platint. 

Įdomu kaip pas juos komunikacija spaudoje? Paklauskit ar pas juos būna tokių atvejų kai ministras kalba kad paskiepijus 70% bus bandos imunitetas o greta straipsnis kad mokslininkai nustatė kad jo pasiekti neįmanoma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , sole pranešimas:

Spėju kad jie be reikalo nekėlė isterijos, pirma suvakcinavo rizikos grupes, normaliai paaiškino kaip saugotis ir to užteko. Pas mus kaip prasidėjo cirkas nuo kalnelių ar žvejų gaudymo ant marių, tada vakcinavimas visų lyg kokiai olimpiadai skiepų ruoštumėmės, pabaigai galvijų pasai su kuriais asilai:text-lol: gali be kaukių vaikščiot patalpose ir virusą platint. 

Įdomu kaip pas juos komunikacija spaudoje? Paklauskit ar pas juos būna tokių atvejų kai ministras kalba kad paskiepijus 70% bus bandos imunitetas o greta straipsnis kad mokslininkai nustatė kad jo pasiekti neįmanoma.

Jeigu tiesiai šviesiai,dauguma jų nežino ministro pavardės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakė aukštas ir glitus, nustokit gąsdinti. Aš jau pradedu suprasti kad tai dirbtinai įpirštas naratyvas. Nes tai elementariai tik informacija, kokios pilna berkurios šalies info erdvėj. 

Šiaurės Airijoje lygiai kaip delfis, kiekviena diena skelbia kiek atveju, kiek sunkių, kiek mirė. 

Patikrinau ir kaip ten toj Švedijoje. Trys populiariausi portalai turi covid19 skiltis. Kai kurie vedamajame pasitinka su žiniomis apie covid. Tai davai chebrite gal nepudrinam čia vieni kitiems smegenų? 

Screenshot_20210923_215724_com.android.chrome.thumb.jpg.de272d5aedb01192c1b4c6b4b8b4642f.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , jevgenijus pranešimas:

Kaip sakė aukštas ir glitus, nustokit gąsdinti. Aš jau pradedu suprasti kad tai dirbtinai įpirštas naratyvas. Nes tai elementariai tik informacija, kokios pilna berkurios šalies info erdvėj. 

Šiaurės Airijoje lygiai kaip delfis, kiekviena diena skelbia kiek atveju, kiek sunkių, kiek mirė. 

Patikrinau ir kaip ten toj Švedijoje. Trys populiariausi portalai turi covid19 skiltis. Kai kurie vedamajame pasitinka su žiniomis apie covid. Tai davai chebrite gal nepudrinam čia vieni kitiems smegenų? 

Screenshot_20210923_215724_com.android.chrome.thumb.jpg.de272d5aedb01192c1b4c6b4b8b4642f.jpg

Niekam "chebryte"aš ir nesistengiu jų pudrint,tik paprasčiausiai pats nerandu atsakymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , jevgenijus pranešimas:

Neisižeisk. Kelios minutes naršymo. 

Gyvenam informacinio karo sąlygomis. Netapt jo auka, sunku, net labai. 

Tikrai neturiu ko:icon-razz:.Ir kariauti su niekuo gink Dieve nesiruošiu.O auka būti juo labiau.Ps.Pats pasikliauni tik naršymu ir juo aklai pasitiki?Aš labiau pasitikiu žmogum,kurį l.gerai pažįstu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, dumoju pranešimas:

Prie Verygos šitie dalykai prasidėjo. Teko arti diskusijų būti savo rajone tuo klausimu. Tad visų pirma adresuoti jam reiktų "nuopelnus". 

Ar veryga ar dulkys nėra skirtumo ministerija tą patį ,nemokšos ir mankurtai ten sėdi tie patys tai idiotizmai ir korupcija  nesikeičia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, agronoms pranešimas:

Tikrai neturiu ko:icon-razz:.Ir kariauti su niekuo gink Dieve nesiruošiu.O auka būti juo labiau.Ps.Pats pasikliauni tik naršymu ir juo aklai pasitiki?Aš labiau pasitikiu žmogum,kurį l.gerai pažįstu.

Gerai kai yra kuo gali pasitikėti. Bet tai labai ribotas resursas. Šiuo metu pas mane belfastietė svečiuojasi, kuria pasitikiu. Dar turiu patikimų Dubline, Londone bei Čikagoje. Bet ir jų info galiu nesunkiai patikrinti. O karas jau vyksta ir tamsta, nori ar ne, jau jame esi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, arciu555 pranešimas:

Visur maištauja, kur nera mitingų? Klausimas tarkim, kodel mums įvede trąšų tranzito ribojimus ketvirtadienį, o pirmadienį  TVF Lukašenkai arti milijardo davė .Klausimų nekyla? Fraud nutiesė vamzdį, gal Tau reiškia, tik vamzdis, man reiškia, kad Frau remia ir Rusiją ir Putiną,nes Putinas  pilno vamzdžio garantas, o mes......verčiam visus...

Vokiecius ...Rusai laiko giminiska valstybe ,nes per kara sovietu kariai ispriestaravo didele dali moteru ,priskaiciavo apie milijona vaiku .Uztai kai kurie rusai juokiasi ,kodel taip myli vokiecius kurie juos vos nenukariavo - gimininga valstybe ,kaip seima :icon-biggrin: bet su jais ir reikia buti atsargiem :icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, jevgenijus pranešimas:

Gerai kai yra kuo gali pasitikėti. Bet tai labai ribotas resursas. Šiuo metu pas mane belfastietė svečiuojasi, kuria pasitikiu. Dar turiu patikimų Dubline, Londone bei Čikagoje. Bet ir jų info galiu nesunkiai patikrinti. O karas jau vyksta ir tamsta, nori ar ne, jau jame esi. 

Baseina zada uzdaryt ,jei padetis eis blogyn ... Ka darysit?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai ši valdžia nekalbėjo apie VMI patikrinim us ,baudas  negalėjau patikėti  ir galvojau kada?? Ir sulaukiau.....legaliai pavadinimas,,pvm sumokèjimas,,,nelegaliai bus kaip 2008m kiekvienam VMI skyriuj kvota baudų ir sukitės bitutės, neškit. Savivaldybėm ir uždegė žalią šviesą NT mokesčiams..Taigi lietuviai turtingi,,dalinkimės .. Taip,kad pasisaugokit. Žodžiu kaip Rusijoje turi lazdelę, uniforms atlyginimo neprašyk..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš čia taip pagalvojau... Pasak „sisteminės žiniasklaidos“ pardavimai didžiuosiuose prekybcentriuose krito trečdaliu. Kol kas nekreipsiu dėmesio, kad Sorošas visai nesugeba valdyti žiniasklaidos, akivaizdžiai tęstinumo trūksta...

Panašu, kad tai mūsų kvakseriai užgulė Londes pardes ir paliko ištisas eiles tuščių lentynų. O kad užtektų kuro iki bent Suvalkų, irgi, užsipirko ne vaikiškai. Londėj dabar gali nusiplauti mašiną, išgerti kavos ir Eiti namo. 

Vaizdelis vakar dienos, mano sesės darytas... Kaži per kiek laiko Sorošas perveda babkes? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Nu britų tai man suvis negaila. Jie šiemet masiškai geras žemes sėjo pievom. Gauni virš 500 Eur už tai kad augini ekologišką pievą. O maistą importuoji. Aha.

Prisičiūdijo kai reikalas. Jaunimas tiesiog pasiutęs. Eilinį sykį, pirdilos nusprendė kaip po jų mirties gyvens jaunimas. Nenustebsiu jei per dar spesim ir brexIN pamatyti. 

Juokingas faktas. Šitą logistinį košmarą bandė covidu pateisinti. 

Kaip dangui, taip ir ant žemės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, jevgenijus pranešimas:

Aš čia taip pagalvojau... Pasak „sisteminės žiniasklaidos“ pardavimai didžiuosiuose prekybcentriuose krito trečdaliu. Kol kas nekreipsiu dėmesio, kad Sorošas visai nesugeba valdyti žiniasklaidos, akivaizdžiai tęstinumo trūksta...

Panašu, kad tai mūsų kvakseriai užgulė Londes pardes ir paliko ištisas eiles tuščių lentynų. O kad užtektų kuro iki bent Suvalkų, irgi, užsipirko ne vaikiškai. Londėj dabar gali nusiplauti mašiną, išgerti kavos ir Eiti namo. 

Vaizdelis vakar dienos, mano sesės darytas... Kaži per kiek laiko Sorošas perveda babkes? 

N1chuja nesuprantu ką čia parašei, ar tuščias lentynas pirmą sykį gyvenime pamatei ar šiaip nuo kažko užvilko? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Zvanas pranešimas:

N1chuja nesuprantu ką čia parašei, ar tuščias lentynas pirmą sykį gyvenime pamatei ar šiaip nuo kažko užvilko? :D

Jei atvirai Lietuvoje tokį vaizdą esu matęs, o va tu jau kažin ar pameni. Bet va DB salose toks vaizdas tik istorijos vadovėliuose. 

O postas, jo, platus, kelias temas apjungia, biski sarkazmo. Atidesni suprato ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...