Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 39 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Mažutėlių paklausius, tai gali susidaryt vaizdas, kad total košmar ant dienų mūsų laukia. Bet dėl to jie ir mažutėliai, kad jiems visur baubai vaidenas.

Čia ne apie verslą ir ūkininkus,jie turi pinigų ,kitas dalykas švietimas--mokytojai LT seniausi EU,žodžiu po truputį prasideda laukimo ir neveiklumo rezultatai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Bulvinykas pranešimas:

Mažutėlių paklausius, tai gali susidaryt vaizdas, kad total košmar ant dienų mūsų laukia. Bet dėl to jie ir mažutėliai, kad jiems visur baubai vaidenas.

Pasigyrk ,koks esi didutelis ,ir kad nebaisus tau jokie mokesciai. Netgi zemes mokestis mizernas kauno rajone palyginus su sriubiskiais .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dumoju pranešimas:

Jo, gaila, kad sudurniavo konservatoriai su Tulpe dėl Independence, ar ne? 

Negirdejai duju kainu prognoziu?  Ar independence gelbeja? Šiaip man įdomu ar gyventojai pasiruošę  susimoketi už vykdomą 25 m užsienio politiką. Jei sutartumem su kaimynais nei Independence, nei tvorų nereiketų, nepagalvojai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , arciu555 pranešimas:

Negirdejai duju kainu prognoziu?  Ar independence gelbeja? Šiaip man įdomu ar gyventojai pasiruošę  susimoketi už vykdomą 25 m užsienio politiką. Jei sutartumem su kaimynais nei Independence, nei tvorų nereiketų, nepagalvojai?

Aš irgi nesuprantu, kodėl tie žmonės Ukrainoje tokie nepatenkinti kaimynais, kodėl baltarusiai maištauja prieš valdžią... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , dumoju pranešimas:

Aš irgi nesuprantu, kodėl tie žmonės Ukrainoje tokie nepatenkinti kaimynais, kodėl baltarusiai maištauja prieš valdžią... 

As pilnai suprantu ,patenkinus ukininkus.Siemet grudu kainos dydeles, bulves ir dideles ir brangios ( as Lidle neradau didliu bulviu kaip 5cm:()  gyvulius vius isgraibste visus,piena nuo papu paima po eura . viskas ok.

Bet kai reikia paprasyt to patenkinto ukininko 10euru daugiau(infliacijai padengt), jis iskart pravirksta- kad viskas aplink pabrungo ir jis neturi uz ka nuvaziuot i baseina :(

I dar tie koncervatoriai ,kiekviena ryta grasina -kad truksta lovu sunkiam ligoniui gydyt ,nors nei vienos lovos (nuo pernai) nepridejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dumoju pranešimas:

Aš irgi nesuprantu, kodėl tie žmonės Ukrainoje tokie nepatenkinti kaimynais, kodėl baltarusiai maištauja prieš valdžią... 

Visur maištauja, kur nera mitingų? Klausimas tarkim, kodel mums įvede trąšų tranzito ribojimus ketvirtadienį, o pirmadienį  TVF Lukašenkai arti milijardo davė .Klausimų nekyla? Fraud nutiesė vamzdį, gal Tau reiškia, tik vamzdis, man reiškia, kad Frau remia ir Rusiją ir Putiną,nes Putinas  pilno vamzdžio garantas, o mes......verčiam visus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

Negirdejai duju kainu prognoziu?  Ar independence gelbeja? Šiaip man įdomu ar gyventojai pasiruošę  susimoketi už vykdomą 25 m užsienio politiką. Jei sutartumem su kaimynais nei Independence, nei tvorų nereiketų, nepagalvojai?

Galėčiau prisiekti, kad kažkur esi rašęs jog mes maži nereikšmingi ir Rusija nekreipia į mus dėmesio. Bet čia dabar žiūriu, kad tu teigi jog mūsų draugiškumas būtinai būtų pastebėtas Rusijos ir išeitų mums į gerą. 

prieš 22 minutes , PArty pranešimas:

Ne tik kad nepridėjo,bet rajonuose toliau mažina arba rengiasi visai uždaryti ligoninės

Mažino ir visos valdžios iki jų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu nieko provokuot,(todėl ir nesakysiu pasiskiepijau ar ne),tiesiog idomi jūsų nuomonė.Draugas jau daug metų gyvena Švedijoj,tankiai mudu pasikalbam.Nėra ten jokių suvaržymų,eik jei nori restoranan,kavinėn,nekalbu apie parduotuves.Jokių kaukių,jokios prievartos vakcinacijai,jokios propagandos per Tv.Ir nemiršta jie ten krūvom.O sakė kai pažiūriu Lietuvos Tv,kūnas pagaugais eina.Kas man paaiškintų šitą reikalą?Būtų l.smagu kad be amžiaus eskalacijos,sąnarių girgždesio ir t.t.(Šiaip tai visi seni būsim,nors gal ne visi durni,kažkas to ir gilioj senatvėj išvengia:icon-razz:)Tiesiog nuomonė,kaip kam atrodo.Aš nesuvedu čia galų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , agronoms pranešimas:

Nenoriu nieko provokuot,(todėl ir nesakysiu pasiskiepijau ar ne),tiesiog idomi jūsų nuomonė.Draugas jau daug metų gyvena Švedijoj,tankiai mudu pasikalbam.Nėra ten jokių suvaržymų,eik jei nori restoranan,kavinėn,nekalbu apie parduotuves.Jokių kaukių,jokios prievartos vakcinacijai,jokios propagandos per Tv.Ir nemiršta jie ten krūvom.O sakė kai pažiūriu Lietuvos Tv,kūnas pagaugais eina.Kas man paaiškintų šitą reikalą?Būtų l.smagu kad be amžiaus eskalacijos,sąnarių girgždesio ir t.t.(Šiaip tai visi seni būsim,nors gal ne visi durni,kažkas to ir gilioj senatvėj išvengia:icon-razz:)Tiesiog nuomonė,kaip kam atrodo.Aš nesuvedu čia galų.

Jeigu atvirai, aš jau 3 mėnesiai kaip visur einu kiaurai. Aš nesuprantu apie kokius jūs suvaržymus kalbat? Ryt važiuoju į parodą - kiaurai eisiu. Kitą savaitę koncertas - irgi kiaurai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , agronoms pranešimas:

Nenoriu nieko provokuot,(todėl ir nesakysiu pasiskiepijau ar ne),tiesiog idomi jūsų nuomonė.Draugas jau daug metų gyvena Švedijoj,tankiai mudu pasikalbam.Nėra ten jokių suvaržymų,eik jei nori restoranan,kavinėn,nekalbu apie parduotuves.Jokių kaukių,jokios prievartos vakcinacijai,jokios propagandos per Tv.Ir nemiršta jie ten krūvom.O sakė kai pažiūriu Lietuvos Tv,kūnas pagaugais eina.Kas man paaiškintų šitą reikalą?Būtų l.smagu kad be amžiaus eskalacijos,sąnarių girgždesio ir t.t.(Šiaip tai visi seni būsim,nors gal ne visi durni,kažkas to ir gilioj senatvėj išvengia:icon-razz:)Tiesiog nuomonė,kaip kam atrodo.Aš nesuvedu čia galų.

Kultūriniai skirtumai:

1. Švedijoje daugiau nei pusė žmonių gybena po vieną, natūraliai mažiau kontaktų

2. Jiems rekomendacijos šį tą reiškia, mums tai reiškia neprivaloma rai ir nedarysim.

Čia tik porą punktų, šeip švedai iš pat pradžių nusiteikė maratonui o ne sprintui kaip likęs pasaulis. Na bet dabar jau laiko nebeatsuksi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Augunstas pranešimas:

As pilnai suprantu ,patenkinus ukininkus.Siemet grudu kainos dydeles, bulves ir dideles ir brangios ( as Lidle neradau didliu bulviu kaip 5cm:()  gyvulius vius isgraibste visus,piena nuo papu paima po eura . viskas ok.

Bet kai reikia paprasyt to patenkinto ukininko 10euru daugiau(infliacijai padengt), jis iskart pravirksta- kad viskas aplink pabrungo ir jis neturi uz ka nuvaziuot i baseina :(

I dar tie koncervatoriai ,kiekviena ryta grasina -kad truksta lovu sunkiam ligoniui gydyt ,nors nei vienos lovos (nuo pernai) nepridejo

Tamsta matai tik materialinius dalykus. Tokie dalykai kaip sąžinė, moralė - svetima. Subku su tokiu žmogum į diskusiją eiti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, shaulinis pranešimas:

Kultūriniai skirtumai:

1. Švedijoje daugiau nei pusė žmonių gybena po vieną, natūraliai mažiau kontaktų

2. Jiems rekomendacijos šį tą reiškia, mums tai reiškia neprivaloma rai ir nedarysim.

Čia tik porą punktų, šeip švedai iš pat pradžių nusiteikė maratonui o ne sprintui kaip likęs pasaulis. Na bet dabar jau laiko nebeatsuksi. 

Gerb.Sauliau,(taip berods pats vardu,jei klystu atsiprašau),nemanau kad pusė,bet negaliu toj vietoj ginčytis.Jis man pateikė pavyzdį per praeitą karantiną.Važiuoja jis į darbą pro senelių namus,pensionatą,ar kažką pnš.,bet ten gyvena garbaus amžiaus žmonės.Čia jo žodžiai-sakė tie keturi diedai kažkokioj stiklinėj verandoj kaip žaidė domino,taip ir žaidžia,nei viens neužsilenkė.O pas mus buvo baisus karantinas.Kas dėl pačio antro punkto,tai pas mus buvo ne rekomendacijų forma,o griežta policinė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , shaulinis pranešimas:

Kultūriniai skirtumai:

1. Švedijoje daugiau nei pusė žmonių gybena po vieną, natūraliai mažiau kontaktų

2. Jiems rekomendacijos šį tą reiškia, mums tai reiškia neprivaloma rai ir nedarysim.

Čia tik porą punktų, šeip švedai iš pat pradžių nusiteikė maratonui o ne sprintui kaip likęs pasaulis. Na bet dabar jau laiko nebeatsuksi. 

Švedai nepersigalvoja, pas juos viruso valdymas toks: efektyviausias būdas--atstumas,po pusmečio ištyrė dwzinfekcinio poveikį--tiko,naudojam. Tenai, tik atstumas ir dezinfekcinis, Pas mus nuo pavasario GP varom stati, apie atstumą nekalbam,dezinfekcinį irgi, GP išgelbes,neišgelbejo. O triedžia todel Lietuvoj, kad dvigubai didesnis mūsų mirtingumas nei Latvijoj, Estijoj.Tenai serga ir trys miršta, pas mus mažai sergančių, o mirčių. Gydytojai laksto po tris darbus k9 noreti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , dumoju pranešimas:

Jeigu atvirai, aš jau 3 mėnesiai kaip visur einu kiaurai. Aš nesuprantu apie kokius jūs suvaržymus kalbat? Ryt važiuoju į parodą - kiaurai eisiu. Kitą savaitę koncertas - irgi kiaurai. 

Dėl kitos savaitės nebūk toks garantuotas,nestebi premjerės prognozių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , agronoms pranešimas:

Gerb.Sauliau,(taip berods pats vardu,jei klystu atsiprašau),nemanau kad pusė,bet negaliu toj vietoj ginčytis.Jis man pateikė pavyzdį per praeitą karantiną.Važiuoja jis į darbą pro senelių namus,pensionatą,ar kažką pnš.,bet ten gyvena garbaus amžiaus žmonės.Čia jo žodžiai-sakė tie keturi diedai kažkokioj stiklinėj verandoj kaip žaidė domino,taip ir žaidžia,nei viens neužsilenkė.O pas mus buvo baisus karantinas.Kas dėl pačio antro punkto,tai pas mus buvo ne rekomendacijų forma,o griežta policinė.

Bent vyresnių žmonių tikrai daugiau nei pusė gyvena po vieną taip greitai nerasiu nuorodos bet pamenu skaičiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , agronoms pranešimas:

Gerb.Sauliau,(taip berods pats vardu,jei klystu atsiprašau),nemanau kad pusė,bet negaliu toj vietoj ginčytis.Jis man pateikė pavyzdį per praeitą karantiną.Važiuoja jis į darbą pro senelių namus,pensionatą,ar kažką pnš.,bet ten gyvena garbaus amžiaus žmonės.Čia jo žodžiai-sakė tie keturi diedai kažkokioj stiklinėj verandoj kaip žaidė domino,taip ir žaidžia,nei viens neužsilenkė.O pas mus buvo baisus karantinas.Kas dėl pačio antro punkto,tai pas mus buvo ne rekomendacijų forma,o griežta policinė.

Būtent pavasarį numinu į Švedus, bijou eiti į degalinę prigąsdintas, bet reikia. Atvaro porelė apie 90 m įeina kavą geria prie staliuko ,žmones pro šalį eina, sakau toj degal8nej tikrai viruso nera jei tokie renkasi. Tenai židinius gaudo, o pas mus žvejus  nuo prūdo,kalniukų ,po to sako klausykit.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , shaulinis pranešimas:

Bent vyresnių žmonių tikrai daugiau nei pusė gyvena po vieną taip greitai nerasiu nuorodos bet pamenu skaičiau.

Nesvarbu tos nuorodos,ar mes čia dabar stengiamės vienas kitam ką nors įrodyti?Tai tiesiog laisva diskusija,o tiksliau klausimas iš mano pusės,bet įrodymų gink die aš neprašau,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , shaulinis pranešimas:

Kultūriniai skirtumai:

1. Švedijoje daugiau nei pusė žmonių gybena po vieną, natūraliai mažiau kontaktų

2. Jiems rekomendacijos šį tą reiškia, mums tai reiškia neprivaloma rai ir nedarysim.

Čia tik porą punktų, šeip švedai iš pat pradžių nusiteikė maratonui o ne sprintui kaip likęs pasaulis. Na bet dabar jau laiko nebeatsuksi. 

 Kai gyvensime kaip švedai tai ir laikysimės kaip švedai.  Kokia prasmė to GP, jei didžiulėje parduotuvėje  rekomendacija  be kaukių? Kaip žinome skiepyti taip pat gali virusą sėkmingai platinti. Daugelis , ir valdžios moterys, ir policija  nešioja nemedicininnes kaukes, tai kokia jų nešiojimo prasmė? Jei pati valdžia nesilaiko tvarkos piktnaudžiauja įgaliojimais, "teisėtai" vagia, tai ko norėti iš eilinių piliečių, kai mato tokius pavyzdžius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...