Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 24 minutes , jevgenijus pranešimas:

Ee... Neskiepyti krenta kaip lapai? Tai turėčiau pamatyti? 

Na pirmus du skaičius rašomus  antraštese nekkreip dėmesio  geriau pradėti žiūrėti ligoninių " apyvartas"  ir pasikapstyti  palyginimui po kitas ligas kad suprasti kokios ligos išties yra didesnės " pandemijos" 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, jevgenijus pranešimas:

Ee... Neskiepyti krenta kaip lapai? Tai turėčiau pamatyti? 

O tu tiki tuo? Naivuolis, statistinė statistikos auka. Skiepytų netestuoja, o liepia tyliai sėdėti, tik primigtinai reikalaujant patikrina (konkretus atvejis iš artimos aplinkos). Šiuo metu žinau bent keletą sergančių ir serga ne šiaip sau lengvai, bet nepatikėsi jie visi skiepyti, o tie, kurie ne skiepyti kaip neserga taip neserga nors nesisaugo.

Ir, beje, palyginus statistinius duomenis dabar ir prieš metus man užtenka nuovokos suprasti, kad dirbama į priešingą pusę negu turėtų, o jums tokiems - ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-10-01 at 08:38, wydas63 pranešimas:

GP , apsoliučiai jokių privalumų netūrėjo , tad niekam , niekada nieko ir neteikė .... visi GP privalumai - fikcija zombintiem loxam :eusa-think:  

Kaip tai neturėjo privalumų? Nuėjęs į parduotuvę bent kartą žmogum pasijaučiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, shaulinis pranešimas:

Aš skiepijausi grynai dėl savo ir kitų sveikatos tai dar vieną gali priskaičiuoti ;)

Rėmeliai sako "I trust since" t.y. aš pasitikiu mokslu. Toks subtilus skirtumas tarp tikėjimo ir pasitikėjimo. žinojimas, kad mokslas klysta, bet kaip taisyklė, klaidas randa tas pats mokslas o ne "naujieji renesanso žmonės" :)

Kalba - sudėtingas dalykas, versti galima įvairiai. "In god we trust" :) Kaip šitą verstum? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dumoju pranešimas:

Kaip tai neturėjo privalumų? Nuėjęs į parduotuvę bent kartą žmogum pasijaučiau. 

O mane neiileido ,, sanitexe,, nes nufotkinau savo galimybiu pasa .Apsisukau ir nuvaziavau i ,, Lidla,, kur likau patenkintas kad net neprase parodyt to paso ir dabar vaziuoju tik i Lidla .Dabar atspausdinau A4 formata ir rodau kas papraso,vienoj pardej Depo  neskaite ir A4

Klausimas jum visiem Kodel mirsta paskiepyti,juk jie turetu tik pagulet pora dienu ???   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Augunstas pranešimas:

 

Klausimas jum visiem Kodel mirsta paskiepyti,juk jie turetu tik pagulet pora dienu ???   

Kolega, jie miršta išskirtinai tik dėl šalutinių ligų o neskiepyti tik dėl covid nes šalutinėmis ligomis neskiepyti neserga, bent jau taip valdžia sako. O nepasitikėti valdžia negalima nes pasirodo tada kenki Lietuvai, čia tokia naujovė atsirado :text-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , Augunstas pranešimas:

O mane neiileido ,, sanitexe,, nes nufotkinau savo galimybiu pasa .Apsisukau ir nuvaziavau i ,, Lidla,, kur likau patenkintas kad net neprase parodyt to paso ir dabar vaziuoju tik i Lidla .Dabar atspausdinau A4 formata ir rodau kas papraso,vienoj pardej Depo  neskaite ir A4

Klausimas jum visiem Kodel mirsta paskiepyti,juk jie turetu tik pagulet pora dienu ???   

O man pabarabam… :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai patogi pozicija - oficiali statistika meluoja, todėl galiu skiest ką noriu. Ok.

 

prieš 6 minutes , PArty pranešimas:

Ačiū valdžiai  dabar bent žinau ką reiškē būti moterimi, žydų, negrų ir raupsuotųju  įvairiuose visuomenėse ....ir vsio zakono...

Lygint tai su gp - tai reiškia, kad tamsta nesigaudai apie ką kalbi. Nuo žodžio visiškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam kaltinti antivakserius nesuprantu? Pavasarį žmones skiepijosi del kelionių veikė? Realiai ne, nes iki EU paso į Latviją iki liepos su GP LT neįvažiavai nebuvo susitarę, skiepyti skridę per LV turejo problems.Armonaitė išreklamavo, kad būsi nemirtingas  su GP klubai,popcorn ir t.t.kas gavosi?  SAM sumokejo laidai 10 000 tukst,oficialiai,kad populiarintų skiepus, o gavosi kad įvardino kaip šauniai dirba SAM,  Visur  skleidžiama iliyzija  darbų realių-0. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , kestoxs pranešimas:

O man pabarabam… :-D 

Cia paciam pateikiau informacijos ,jei kartais Kaune uzsuktum i prekybcentri ir zinosi koki popieriu turet. Aciu uz demesi.

 

prieš 13 minutes , jevgenijus pranešimas:

Jei kas iš kvakserių pietausit Šeduvos malūne, perduokit, kad Zigmui Daukšai pasisekė ir jis ne susigadino sveikatos eksperimentinė vakcina. 

Toliau, kuo tamsta juokiesi is jo ???? cia ne salutinis poveikis o susergi ..

cia paskaitom ,https://www.delfi.lt/sveikata/iveik-liga/po-covid-19-jauni-zmones-dazniau-patiria-miokardo-infarkta-kardiologas-patare-kaip-elgtis-pirmaisiais-menesiais-po-infekcijos.d?id=87081891

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau netoli sienos, ai sakau pabandysiu laime iki pazystamo Seinuose nulekt.... Is tos laimes kad ant sienos nieks netikrino gp tai nulekiau ne pas pazystama o iki biedronkos.... niekas netikrina, maskiu niekas nenesioja, patraukiojau peciais ir  normaliai apsipirkau Augustove - ir smutkiu ir buiciai pilna bagaznyka.... Keistai dabar jauciuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dzipas pranešimas:

Buvau netoli sienos, ai sakau pabandysiu laime iki pazystamo Seinuose nulekt.... Is tos laimes kad ant sienos nieks netikrino gp tai nulekiau ne pas pazystama o iki biedronkos.... niekas netikrina, maskiu niekas nenesioja, patraukiojau peciais ir  normaliai apsipirkau Augustove - ir smutkiu ir buiciai pilna bagaznyka.... Keistai dabar jauciuos.

Tai vat būtent, kitur laisva ir nieko, pas mus,,sutvarkyta,, ir sergam,mirštam. Statistika:mirtingumas  antri ar pirmi? Jei būtų normali medicina šiai dienai mirtų 4-6,bet kadangi čia Lietuva miršta 18, skaičius nemažas gaunasi tryda. Bet kadangi mums pinigų nereikia,mes nematetialistai visdar  skelbiam ekonominius karus, tai......geriau nebus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Augunstas pranešimas:

O mane neiileido ,, sanitexe,, nes nufotkinau savo galimybiu pasa .Apsisukau ir nuvaziavau i ,, Lidla,, kur likau patenkintas kad net neprase parodyt to paso ir dabar vaziuoju tik i Lidla .Dabar atspausdinau A4 formata ir rodau kas papraso,vienoj pardej Depo  neskaite ir A4

Klausimas jum visiem Kodel mirsta paskiepyti,juk jie turetu tik pagulet pora dienu ???   

Atsakymas tamstai: tikriausiai jie ir taip turėjo mirti. Jeigu nuo covid miršta 3-4 kartus daugiau neskiepytų senų žmonių lyginant su skiepytais, o paskiepyta tokio amžiaus daugiau nei 60proc., reiškia, skiepai veikia.

Klausi iš kur tie skaičiai, tai iškart atsakau, iš kasdieninės statistikos. Sakysi žiniasklaida nupirkta, aš atsakysiu, kad tamsta kliedite, kad esate elementarus neišmanėlis, kuris sėdėjo gale suolo, bandė nusirašinėti nuo tų klasiokų, katrie dabar per mikroskopą tyrinėja viruso spyglius, kad tamstos apsaugai sukurtų vakciną. Kaip gražiai nusirašinėjai, taip dabar spjauni jiems į veidą ir bandai įrodyti, kad jie durni ir sukūrė nepatikimą produktą, nors tu pats esi toks ir dar jie tą žino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , arciu555 pranešimas:

kadangi čia Lietuva miršta 18

Atsisijos ,kaip gamtoje ,isliks stipriausi .Kinieciai paskleide zinia ,kad pas juos Uhane virusas pasklido per saldytus produktus ,o kaip ten is tiesu buvo ne aisku. O kiek info cia mete visi,kad jie netvarkingi ir t.t Bet jie tvarkosi taip: susirgo trys mokiniai covidu,iskart ivede viso miesto mokyklom nuotolini mokyma. Pas mus sureagavo taip?    O per vaikus ,galimai, ir sokinejo tas virusas. O paskui uzdaro visus,riboja judejima kuris nieko neitakoja,bet zidinius neuzdaro:icon-biggrin:  zidinius reikia uzdaryt ,nesvarbu kokio milijono jie verti o ne visus 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , dumoju pranešimas:

Atsakymas tamstai: tikriausiai jie ir taip turėjo mirti. Jeigu nuo covid miršta 3-4 kartus daugiau neskiepytų senų žmonių lyginant su skiepytais, o paskiepyta tokio amžiaus daugiau nei 60proc., reiškia, skiepai veikia.

Klausi iš kur tie skaičiai, tai iškart atsakau, iš kasdieninės statistikos. Sakysi žiniasklaida nupirkta, aš atsakysiu, kad tamsta kliedite, kad esate elementarus neišmanėlis, kuris sėdėjo gale suolo, bandė nusirašinėti nuo tų klasiokų, katrie dabar per mikroskopą tyrinėja viruso spyglius, kad tamstos apsaugai sukurtų vakciną. Kaip gražiai nusirašinėjai, taip dabar spjauni jiems į veidą ir bandai įrodyti, kad jie durni ir sukūrė nepatikimą produktą, nors tu pats esi toks ir dar jie tą žino.

Manes nepazysti ,tai nemalk sudo . As kur sedejau gaudavau padidinta stipendija 50% . Sujuokinai ,net uzsinorejau pamatyt tave 

Tai ko mirsta paskiepyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Augunstas pranešimas:

Manes nepazysti ,tai nemalk sudo . As kur sedejau gaudavau padidinta stipendija 50% . 

Tai ko mirsta paskiepyti?

Kažkas profkėj sėdėdamas gauna 50 proc. padidintą, bet kažkas studijuoja LSMU ir gauna lygiai tą patį, bet ar tikrai mokslo svorį šių abiejų įstaigų galime lyginti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , dumoju pranešimas:

Kažkas profkėj sėdėdamas gauna 50 proc. padidintą, bet kažkas studijuoja LSMU ir gauna lygiai tą patį, bet ar tikrai mokslo svorį šių abiejų įstaigų galime lyginti?

Eilinis kaimietis esi ,as neizeidineju nei vieno eilinio,o pats lygini kur man sedet.Ne tau sprest kur man sedet ,ar supratai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl statistikos. Nesenai skaičiau straipsnį kur išskaičiuita, kad realiai mirtingumas nuo Covid 3-4 kartus didesnis nei deklaruijama, visame pasaulyje. Kur papradčiausia nediagnozuoja kur taisyklės mirties priežasties nustatymo skiriasi. Žodžiu paėmė mokslininkai "papildomas mirtis" virš normalaus tikėtino lygio ir išskaičiuoja. Taip pat ir kitos metodikos, nacionalinam įpatumam. Žodžiu yra palyginimai skirtingų šalių deklaruijamų statistikų su išskaičiuotas duomenimis. LT palyginus labai nedaug skiriasi nuo tikėtinų skaičių (na pvz nenustebinsiu pasakęs, kad BY žvėriškas duomenų išsiskyrimas gaunasi) 

Na bet statistika tai mokslas, negali nei tikėti nei pasitikėti, kaimynka geriau žino ;)

P.S paskiepytųjų mirtys yra neblogai išanalizuotos, priežastys aiškios (pagrinde imunosupresinės būklės, pvz po chemoterapijų ar pan kai imunitetes nusilpnintas ar specialiai prislopintas dėl persodinimo operacijų pvz.) Yra straipsnių ir ne ŽŪ forume :)

bet vėl gi tai mokslas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , shaulinis pranešimas:

P.S paskiepytųjų mirtys yra neblogai išanalizuotos, priežastys aiškios (pagrinde imunosupresinės būklės, pvz po chemoterapijų ar pan kai imunitetes nusilpnintas ar specialiai prislopintas dėl persodinimo operacijų pvz.) Yra straipsnių ir ne ŽŪ forume :)

bet vėl gi tai mokslas

Niekas nesako nesiskiepykit ar klausykit Marytes ...

Klausimas butu toks: ar pvz tiria koks bus organizmo atsakas i skiepa ,kad nebutu tokiu komplikaciju kaip ,sirdies raumens uzdegimo ,ar trombu .....? Atsakymas NE 

Kodel Prancuzijoj atleido med .darbuotojus-kad nesiskiepijo ,jie nesiskiepijo is baimes kad skaudes??? kazkur suo pakastas vis del to.

Buvau pries 3men. poliklinikoj ten viena sesele buvo skiepyta du kartus ir po to dar susirgo ,klausiau kaip savijauta -numyke kazka ir numojo ranka . Uztai nelabai eina skiepytis, nes bijo komplikaciju,susirgti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , Augunstas pranešimas:

Eilinis kaimietis esi ,as neizeidineju nei vieno eilinio,o pats lygini kur man sedet.Ne tau sprest kur man sedet ,ar supratai?

Tai tamsta įžeidinėji apsimesdamas protingesniu ir nurodinėdamas kaip ir kokios šalies pavyzdžiu sekti (nors visiškai neišmanai apie tų šalių visuomenės įpročius ir specifiką), klykdamas visa gerkle, kad pagrindinio šios krizės sprendimo būdo - skiepo negalima naudoti ir t.t. Čia tamsta primeti protingesnį nei gamta davė ir dar viešai koliodamas tuos, kurie jau guvena normalų gyvenimą.

Kad kaimietis esu - čia faktas. Aš suvokiu, kad protingesni turi spręsti krizes, bet tamstai nedašunta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...