Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 9 valandas, dumoju pranešimas:

Pernai fermoje turėjome paragripo protrūkį, kol išsiaiškinome, krito 11 šviežiapienių produktyvių jaunų karvių. Neapčiuopiamas ir nematomas daiktas. Problemos sprendimo būdas žinai koks buvo? Visų likusių galvijų vakcinavimas. Tu juos vakcinuotum esant tokiai situacijai? 

Taip fermoje ar gyvunu tarpe -skiepas gelbeja , zmones ir gyvi panasus ir juos gelbeja .As pats isitikinau per savo kisene ir ta zinau. ir vakcina isbandziau ir persirgau ir liko tas salutinis dvelgsmas .Ir uztat dalinuosi su jumim ,o jus mane sodinat i paskutini suola :icon-biggrin: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , dumoju pranešimas:

Kas įtakojo trombo susidarymą suleidus skiepą tavo kaimynui? Kuri skiepo medžiaga?

Apie skiepa: vieniem jis subega kaip vandenelis ,kiti su serga ,perserga .Nera vienodu zmoniu , vakcina gal vienoda -bet organizmo atsakas skirtingas i ja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , jevgenijus pranešimas:

Bet tai kai gražiai atmazai eina, vienas po kito, dažnai net gana vaikiški. Tipo, kas suvalgė visa šokoladą? Stovi šokoladuota burną - ne aš! :D suaugę vyrai, durniais apsimeta... 

Oj Direktorius ...  ar pasiskiepijot o gal kamputyje tupit ir ziurit kuom viskas baigsis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Augunstas pranešimas:

Apie skiepa: vieniem jis subega kaip vandenelis ,kiti su serga ,perserga .Nera vienodu zmoniu , vakcina gal vienoda -bet organizmo atsakas skirtingas i ja. 

Tą mes puikiai žinom, čia visom vakcinom tas galioja. Bet konkrečiai, kodėl reikia nesiskiepyti? Kas blogo įvyksta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , dumoju pranešimas:

Tą mes puikiai žinom, čia visom vakcinom tas galioja. Bet konkrečiai, kodėl reikia nesiskiepyti? Kas blogo įvyksta?

As nesakau nesiskiepyti ,neturiu kompetencijos ta daryt -  Kad ne kirsint, bent pries skiepijantis reiktu pasiruost tom islendanciom letinem ligom .juk niekas netiria ,kaip reaguos Petro organizmus ar Onutes invidualiai,skiepija kaip kiaules (viena per minute).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano prašymai antivakseriams:

1. nustokite žeminti kitus žmones, vadindami juos gyvuliais, avinais ir t.t. (suprask, su gyvulio pasu). jau šitas kertasi su bet kokiu žmogaus padorumu ir išsilavinimu.

2. nustokite mūsų asmenines rizikas savo sveikata ir gyvybe (skiepo priėmimą) vertinti kaip neigiamą dalyką, nes šis sprendimas sutapo su valdžios politika. Ne aš formuoju valdžios politiką, tai nekniskite man smegenų dėl mano asmeninio apsisprendimo. Jeigu jum nepatinka mano asmeninis apsiprendimas ant tiek, kad ji reikia kritikuoti, įžeidinėti, tai turite bėdų.

3. nustokite pavydėti GP savininkams galimybių. taip, turėti GP pasą yra žiauriai gerai, kai ne tik sėdi namie ištisai ir matai tik darbą. Bet čia nesupras tie, kurie nebejaučia balanso gyvenime tarp darbo ir poilsio. Ir jeigu tu gali nusipirkti viską į namus ir juose džiūti, tai psichologinės sveikatos nenusipirksi, o karantinas per ją kirto praktiškai visiems, kurie gyveno gerokai plačiau savo būsto ir darbo ribų.

4. nustokite sirgti kitų ligom. T.y. agituoti nesiskiepyti ir "rūpintis" kitų sveikata. Jeigu jums nepatinka bendras LT ir užsienio kursas, eikite į politiką ir jį keiskite. Ar jums negaila savo gyvenimo ir energijos šitiem gincam, agitacijai ir t.t. tai darbas, kuris nieko nepakeis..

 

O pabaigai, kiekvienas savo likimo kalvis. gerbiu kiekvieną be skiepo ar su, betiki tos ribos, kol nepradeda brukti savo nuomones, žeminti ir kt. Nesijaukime geresni vieni už kitus. ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , manttys pranešimas:

Mano prašymai antivakseriams:

1. nustokite žeminti kitus žmones, vadindami juos gyvuliais, avinais ir t.t. (suprask, su gyvulio pasu). jau šitas kertasi su bet kokiu žmogaus padorumu ir išsilavinimu.

2. nustokite mūsų asmenines rizikas savo sveikata ir gyvybe (skiepo priėmimą) vertinti kaip neigiamą dalyką, nes šis sprendimas sutapo su valdžios politika. Ne aš formuoju valdžios politiką, tai nekniskite man smegenų dėl mano asmeninio apsisprendimo. Jeigu jum nepatinka mano asmeninis apsiprendimas ant tiek, kad ji reikia kritikuoti, įžeidinėti, tai turite bėdų.

3. nustokite pavydėti GP savininkams galimybių. taip, turėti GP pasą yra žiauriai gerai, kai ne tik sėdi namie ištisai ir matai tik darbą. Bet čia nesupras tie, kurie nebejaučia balanso gyvenime tarp darbo ir poilsio. Ir jeigu tu gali nusipirkti viską į namus ir juose džiūti, tai psichologinės sveikatos nenusipirksi, o karantinas per ją kirto praktiškai visiems, kurie gyveno gerokai plačiau savo būsto ir darbo ribų.

4. nustokite sirgti kitų ligom. T.y. agituoti nesiskiepyti ir "rūpintis" kitų sveikata. Jeigu jums nepatinka bendras LT ir užsienio kursas, eikite į politiką ir jį keiskite. Ar jums negaila savo gyvenimo ir energijos šitiem gincam, agitacijai ir t.t. tai darbas, kuris nieko nepakeis..

 

O pabaigai, kiekvienas savo likimo kalvis. gerbiu kiekvieną be skiepo ar su, betiki tos ribos, kol nepradeda brukti savo nuomones, žeminti ir kt. Nesijaukime geresni vieni už kitus. ačiū

 Neįsivaiduoju kaip tamstai galima įbrukti svetimą nuomonę. Kiekvienas  turi teisę ir viešai reiškia savo įsitikinimus, kurių deja nereikia įrodinėti,    ir tai nėra draudžiamas laisvos šalies požymis.  Mano įsitikinimu kad visas tas žeminimas prasideda nuo vyriausybės su GP įvedimu, piliečių skirstymu pagal rūšis. Taigi, kaip šaukiama taip ir atsiliepiama. Negi nori įvesti diktatūrą kad viskas vyktų pagal tavo vienintelę ir teisingą nuomonę?  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , manttys pranešimas:

Mano prašymai antivakseriams:

1. nustokite žeminti kitus žmones, vadindami juos gyvuliais, avinais ir t.t. (suprask, su gyvulio pasu). jau šitas kertasi su bet kokiu žmogaus padorumu ir išsilavinimu.

2. nustokite mūsų asmenines rizikas savo sveikata ir gyvybe (skiepo priėmimą) vertinti kaip neigiamą dalyką, nes šis sprendimas sutapo su valdžios politika. Ne aš formuoju valdžios politiką, tai nekniskite man smegenų dėl mano asmeninio apsisprendimo. Jeigu jum nepatinka mano asmeninis apsiprendimas ant tiek, kad ji reikia kritikuoti, įžeidinėti, tai turite bėdų.

3. nustokite pavydėti GP savininkams galimybių. taip, turėti GP pasą yra žiauriai gerai, kai ne tik sėdi namie ištisai ir matai tik darbą. Bet čia nesupras tie, kurie nebejaučia balanso gyvenime tarp darbo ir poilsio. Ir jeigu tu gali nusipirkti viską į namus ir juose džiūti, tai psichologinės sveikatos nenusipirksi, o karantinas per ją kirto praktiškai visiems, kurie gyveno gerokai plačiau savo būsto ir darbo ribų.

4. nustokite sirgti kitų ligom. T.y. agituoti nesiskiepyti ir "rūpintis" kitų sveikata. Jeigu jums nepatinka bendras LT ir užsienio kursas, eikite į politiką ir jį keiskite. Ar jums negaila savo gyvenimo ir energijos šitiem gincam, agitacijai ir t.t. tai darbas, kuris nieko nepakeis..

 

O pabaigai, kiekvienas savo likimo kalvis. gerbiu kiekvieną be skiepo ar su, betiki tos ribos, kol nepradeda brukti savo nuomones, žeminti ir kt. Nesijaukime geresni vieni už kitus. ačiū

Norėtųsi kad garbingai būtų abipusiai elgiamasi... tiesiog nemėgstu būti prievartaujamas ir tylėti matydamas daromus absurdus ir nusikaltimus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir svarbiausia, pasaulis viską, visokias taktikas išbandė... Nėra jokio stebuklingo recepto, visos keliauja per pakilimus ir duobės (dėl duobių, tai turbūt visi po dulkį turi). Bet ne, draugas ten kažkur gyvena ir sakė... Arba, va nuvažiavau pats ir nieko ten nepastebėjau... Ir panašus šlamštas. A jus iš medžio iškritot? Informacijos amžius. Viskas lengvai patikrinama. Ne būkit tuo, kuris šimtui išminčių uždavinėjo klausimus, o šie negalėjo į juos visus atsakyti. 

Faktai neturi pratęsimo, jie ne evoliucionuoja. Vakcinos išvadavo žmoniją nuo krūvos bjaurių ligų - tai faktas. O jūsų, skeptikų, faktai, kaip Marytės kušys vis spalva keičia. Nuo beždžionių spermos ir aborto liekanų, iki čipų ir globalaus gyventojų skaičiaus mažinimo, nuo Geitso iki visus kontroliuoti norinčios Šimonytės. Nuo vienų pezalų iki kitų. Ir pastebekim, kad paskutiniu metu nebe fasonas sakyti, kad facebuke perskaičiau, dabar trendas pateikti asmeninę patirtį... Nu kaip asmeninę,... Draugas sakė, kad draugo pusbrolio karvės arklio brolio sūnus... Ir dėl manęs mirkit laisvi, bet davai be šito šūdo, kad jums rūpi kažkas daugiau nei jūs patys? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , jevgenijus pranešimas:

dėl manęs mirkit laisvi

O man gaila butu Jusu ,kad netekciau daugiau jusu eiluciu paskaityt. Beje ,apemet visus ir net tuos kurie feisbuke,tuos feisbuke galejot palikt.Ir pripazinkit ,kai visi suveina pabendraut ,buna daug spalvingiau,nei kad jus dviese su adminstracija .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, dumoju pranešimas:

Galima plačiau? Persirgus covid, vienas iš "šalutinių" poveikių - trombozė. Kaip manai, ar yra čia ryšys ar ne?

Pavasarį vaistinėms davė leidimą skiepyti, kodėl skiepija  mažuma? Pagrindinis argumentas kas bus jei įvyks šokas po skiepo? Kaip ir visi esu skiepų gavęs ir anais laikais,bet kai visą dieną galva svaigsta, supranti, kad skiepas nemenkas, ne man vienam ,ir skirtingi skiepai, poveikis panašus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

Pavasarį vaistinėms davė leidimą skiepyti, kodėl skiepija  mažuma? Pagrindinis argumentas kas bus jei įvyks šokas po skiepo? Kaip ir visi esu skiepų gavęs ir anais laikais,bet kai visą dieną galva svaigsta, supranti, kad skiepas nemenkas, ne man vienam ,ir skirtingi skiepai, poveikis panašus.

Jeigu supranti, kad skiepas nemenkas, tai tikriausiai supranti, kad rimtai susidūrus su pačiu virusu, būtų žymiai blogiau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , dumoju pranešimas:

Jeigu supranti, kad skiepas nemenkas, tai tikriausiai supranti, kad rimtai susidūrus su pačiu virusu, būtų žymiai blogiau?

Kalbi visiškas nesąmones. 100% žmonių virusu nesuserga.Esi girdėjęs,kad šeimoje  serga, o kitas šeimos narys neužsikrečia. ? Tauragej pavyzdys: iš 13 tam pačiam mažam kambary 3 val, posedžiavusių žmonių užsikrete 5,.Autobusų parke vienas mire, kiti sako ir sveikindavomes ,kavą gerem kartu ir nieko. O pats šneki,kad visi 100 %,. Kitas dalykas mums nėra čia ko pyktis Dulkys pirko laidą ,tipo vakcinos naudą įrodinejo, bet apie vakcinas mažiausiai kalbejo, tai jei Dulkiui rūpi ,tik tiek,kiek iš posto,kad neišverstų ir viskas, kodel mes čia turim pyktis.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , arciu555 pranešimas:

Kalbi visiškas nesąmones. 100% žmonių virusu nesuserga.Esi girdėjęs,kad šeimoje  serga, o kitas šeimos narys neužsikrečia. ? Tauragej pavyzdys: iš 13 tam pačiam mažam kambary 3 val, posedžiavusių žmonių užsikrete 5,.Autobusų parke vienas mire, kiti sako ir sveikindavomes ,kavą gerem kartu ir nieko. O pats šneki,kad visi 100 %,. Kitas dalykas mums nėra čia ko pyktis Dulkys pirko laidą ,tipo vakcinos naudą įrodinejo, bet apie vakcinas mažiausiai kalbejo, tai jei Dulkiui rūpi ,tik tiek,kiek iš posto,kad neišverstų ir viskas, kodel mes čia turim pyktis.?

Kodėl iškart dramatizuoji? Iš pasiskiepijusių dažnas nepatiria jokio šalutinio poveikio arba labai nežymų.

Jeigu tie buvę bendroje aplinkoje tąkart nesusirgo, nereiškia, kad vėliau nesirgs. Aplinkoje yra žmonių, kurie žiemą sirgo, gulėjo vienoj lovoj su sutuoktiniu, tačiau pastarasis nesirgo, o šiuo metu viskas yra atvirkščiai. Nuo viruso nepabėgsim, tačiau galim susimažinti riziką nuo galų komplikacijų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , dumoju pranešimas:

Kodėl iškart dramatizuoji? Iš pasiskiepijusių dažnas nepatiria jokio šalutinio poveikio arba labai nežymų.

Jeigu tie buvę bendroje aplinkoje tąkart nesusirgo, nereiškia, kad vėliau nesirgs. Aplinkoje yra žmonių, kurie žiemą sirgo, gulėjo vienoj lovoj su sutuoktiniu, tačiau pastarasis nesirgo, o šiuo metu viskas yra atvirkščiai. Nuo viruso nepabėgsim, tačiau galim susimažinti riziką nuo galų komplikacijų.

Kadangi klausai mokslo klausyk iki galo.Ekspertai sako: kad atvejų yra 3,4 kartus daugiau realiai, nei oficiali statistika. LT 2 000 atvejų, realiai  6000--8000. Skaičiuok kiek kreipiasi žmonių? kiek duoda deguonį, kiek reanimacijoje? Teisybes delei kiek aplinkui  žinau yra pavojingiausias tiems kurie turi šalutinių ligų. Iš apytiksliai 10 mano klaustų žmonių dar neužtaikiau kurie nieko nejuto po skiepo,visi juto,man Astra Zeneca, kaimynems Moderna, Pfizer visi juto, o jei paklaustum priimamajame seselių tai junta dar baisiau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , arciu555 pranešimas:

Kadangi klausai mokslo klausyk iki galo.Ekspertai sako: kad atvejų yra 3,4 kartus daugiau realiai, nei oficiali statistika. LT 2 000 atvejų, realiai  6000--8000. Skaičiuok kiek kreipiasi žmonių? kiek duoda deguonį, kiek reanimacijoje? Teisybes delei kiek aplinkui  žinau yra pavojingiausias tiems kurie turi šalutinių ligų. Iš apytiksliai 10 mano klaustų žmonių dar neužtaikiau kurie nieko nejuto po skiepo,visi juto,man Astra Zeneca, kaimynems Moderna, Pfizer visi juto, o jei paklaustum priimamajame seselių tai junta dar baisiau 

Tai prašau paaiškinti statistikos žinias iki galo, o ne paimti keletą skaičių iš konteksto, pateikti ir sakyti, kad va iš 8000 per vieną dieną susirgusių į ligoninę patenka deguonies pakvėpuoti 100 pacientų.

Esmė, kad sergančių yra tikrai daugiau nei statistikoje matosi, serga ir pasiskiepyję ir persirgę, tačiau pasak jos, tarp pasiskiepyjusių hospitalizacijos atvejų yra 4 kartus mažiau nei neskiepytų. Mirčių statistika irgi yra su panašia proporcija. Argi ne taip ten?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...