Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 41 minutes , voras pranešimas:

Būtų, būtų, būtų....

Kalbat tarsi kažkur toli toli tai vyktų. Gi netinka, tai einat ir darot, o dabar...

Kaip ir nepavargstat

Kiekvienas turi savo darbą dirbt, vadinasi politikoje turi būti profesionalai. O mūsų darbai dabar baigti, tai galima ir turim teisę kritikuot tuos, kurie gyvenimą reguliuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bulvinykai, keista pozicija, bet, kaip minėjai, turi teisę keikti ir keiktis. Kogero kitaip nereiktų tikėtis, nes kiek tave pamenu, tai pozityvo iš tamstos nedaug transliuojama. 

Į politiką žmonės eina visuomeniniais pagrindais ir tai nebūna jų darbu. Darbu tampa tik tuomet kai būna , jei būna, išrenkami. O darbas, kaip žinia, turi būti atlyginamas.

Taip, kad visų pirma idėjos, o jų matau nestokojat, o po to, tai yra kai išrinks, tai taps darbu. Junkitės, darykit, keiskit. Arba - nebambėkit. Nuskriaudė mažučius, blogai ir blogai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , voras pranešimas:

Keista pozicija, bet, kaip minėjai, turi teisę keikti ir keiktis. Kogero kitaip nereiktų tikėtis, nes kiek tave pamenu, tai pozityvo iš tamstos nedaug transliuojama. 

Į politiką žmonės eina visuomeniniais pagrindais ir tai nebūna jų darbu. Darbu tampa tik tuomet kai būna , jei būna, išrenkami. O darbas, kaip žinia, turi būti atlyginamas.

Taip, kad visų pirma idėjos, o jų matau nedtokojat, o po to, tai yra kai išrinks, tai taps darbu. Junkitės, darykit, keiskit. Arba - nebambėkit. Nuskriaudė mažučius, blogai ir blogai.

Nuo kada nebėra skirtumo tarp kritikuoti ir keikti? 

Čia ir bėda, kad mažai pas mus profesionalių politikų, o visuomeninkams neužtenka supratimo, mokėjimo valdyt valstybę. Daug kas vis dar mano, kad kiekviena melžėja gali valdyt valstybę, bet tikrai ne.

Žinoma, kad turim idėjų, už panašias idėjas skelbiančius politikus ir balsuojam. Ir turim teisę kritikuot ir tai nesukelia pareigos būtinai kurt savo partijos. 

Asmeniškai kas liečia mane - rask žmogų, kuriam būčiau pasiskundęs, kad blogai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , voras pranešimas:

Oi ne, nieko aš neieškosiu. Bendras atspalvis teksto tamsokas ir tiek. Asmeniškai man, nei šilta nei šalta, keikit arba kritikuokit kiek tik noro turit. Ne mano laiką švaistot, ne mano nervus gadinat. Aš už tai, kad visiems būtų gerai.

Puikiai suprantu, kad čia tik tamstos nuomonė, bet gal kiek per kategoriška tokiems subjektyviems dalykams. O noras geras, tik vargiai įmanomas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , grazbek pranešimas:

Man tai kažkaip interesna katra chebra iš tikro mus atstojauja žemės ūkio rūmai ar žemės ūkio taryba.

Su rūmais kaip ir aišku viskas, kieno kišenėj sėdi, to ir dainelę giedi. O taryba, daug didelių ponų su dar didesniais ego, tai vargu ar jie turi laiko apie mus visus galvot. Bet tamsta juk turi artimų ryšių ten, tai galėtum pasidalint jų vizija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , grazbek pranešimas:

Man tai kažkaip interesna katra chebra iš tikro mus atstojauja žemės ūkio rūmai ar žemės ūkio taryba.

 Yra taip kaip pons ministeris  Starkevičius  dar 2008 metais padalino. Viens braškininks buvo susimaišęs tai labai greitai iš netikro vežimo buvo išpirdolints ir pasodints ten kur jam  priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Su rūmais kaip ir aišku viskas, kieno kišenėj sėdi, to ir dainelę giedi. O taryba, daug didelių ponų su dar didesniais ego, tai vargu ar jie turi laiko apie mus visus galvot. Bet tamsta juk turi artimų ryšių ten, tai galėtum pasidalint jų vizija.

Nesu didelis ponas tik samdomas darbuotojas.O ir taryboje jokiu ryšiu neturiu turiu ryšiu tik šakinėse asociacijose kurios yra tarybos narės.Kiek žinau taryboje  šiuo metu norus kaip tik ūūkinikai užsakinėja.p.s.tiesa sakant užknisa tas priešu ieškojimas ir skirstymas I savus ir priešus.atrodo kad nieko kito ir nebeveikiam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, voras pranešimas:

Į politiką žmonės eina visuomeniniais pagrindais ir tai nebūna jų darbu. Darbu tampa tik tuomet kai būna , jei būna, išrenkami. O darbas, kaip žinia, turi būti atlyginamas.

Taip, kad visų pirma idėjos, o jų matau nestokojat, o po to, tai yra kai išrinks, tai taps darbu. Junkitės, darykit, keiskit. Arba - nebambėkit. Nuskriaudė mažučius, blogai ir blogai.

Kaip gyvas nesu bambėjas, klausk ko nori :D O va tu ant tiek ne konkretus,  kad net į bambėjimą panašu. 

p. s. oh, nepelnytai pakritikavo "visuomenininkus", girkime juos girkime (pūskit į mane, pūskit). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitoj temoj apart kritikos daugiau nieko ir nėra. Aš ne visuomeninikas ir manęs tai nei žeidžia, nei liečia. Tiesiog tėvas augindamas pasakė arba padaryk geriau arba užsičiaupk.

Pabrėžiu, padaryk, ne pasakyk.

Tai žinok taip dėkingas jam esu už tai, kad po šiai diena nekritikuoju visiškai nieko apart savo paties nebaigtų darbų, būna, kad ir net nepradėtų.

Visiems būtų tik į sveikatą padaryt kažką geriau. Tas bendravimas soc. medijoj matyt taip išlydė smegenis, kad rašymas tapo tolygus nuveiktiems darbams. Vaikinai, tai sapnas ir purslai ant nosies sapnas !

Kaip prieš daug metų rašė Mačernis " iš realybės  pasitraukėm į sapnus, tačiau net tie prasmės ir žavesio neteko ..."

 

Pasitaisau, Š Navickis, ne Mačernis

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jų ir nėra. Tik propano dujos į dausas. Visi su savo nuomonėm, su savo patirtimis ir suvokimais. Rašyti lengva, kalbėt sunku, daryt tokiem rašytojam - nepakeliama. Tai tik " tautos" balsas, šunys loja - karavanas eina. 

Kai diskusija apie realius dalykus žiūrėk randi gerų įžvalgų ir patarimų, o tokiose temose išesmės erudicijos ir autoritetų kova, nieko apčiuopiamo, tik emocijos, bet laimi tas, kas geba "suvokti" tekstą ir tas kurio autoritetas didesnis arba sekėjų armija didesnė. Apibendrinant - makaronai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Atrodo pliurpiam sau, niekam nemaišom. Bet pasirodo šiukštu. Jei apie kolegas, tai kiršinimas, jei apie politiką - padarykit geriau. Kai sakoma šypsausi ir mojuoju. Pozicijos tokios tolimos, kad geriau užsičiaupt.

 

Niekam nemaišot ....

Gal aš tik tas kuris išdrįso paakinti, o šiaip besidžiaugiančių čia nedaug, apar aiškaus vienvaldžio lyderio. Kol kruopų negauni tol viskas ok, bėda kai oponentas, kad ir aštriausias jų - cainikas, lepteli ko nors iš kitos barikadų pusės. Oi kaip kraujospūdis sukyla...

Diskusija yra gerai, bet čia jos nedaug, permečiau paskutinius tris puslapius ir išvada iš jų viso labo du poliai vienas kraštutinis kairys, kitas kraštutinis dešinys, neslėpsiu pati pozicija man kaip piliečiui artimesnė Bulvinyko, bet bendra mintis jog kaimyną reikia suvalgyt ir būtų gerai viešai ir su ovacijom man tokia svetima ir nepriimtina, kad net nesmagu savy.

Iš kur tas pyktis, ta pagieža kitokiam, tas aklas abejingumas ir matymas tik savo nosies kryptimi. Milijonas kelių į mėnulį, kodėl teisingas visada tik tamstos? Aplink visokių žmonių yra, visokių ir bus, tas kategoriškas tiesos ieškojimas tik neapykantos kurstymas.

Galbūt paskubėjau su išvadom, nes tik keletą psl. praverčiau, bet tai ką radau man nepatiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Voras, kalbi apie kategoriškumą. Jo yra per daug temų, ne tik čia. O tu irgi nesi dievo avinėlis. Tik tiek, kad prie savo kategoriško posto tu visada dadedi - aš savo nuomonę pasakiau o jus ten kaip norit... Kažką tokio. Čia svarbiausia dėl ko tas kategoriškumas, tos emocijos. Politika liečia visus, net ir tuos kurie nesidomi, ar nedalyvauja joje. Politika ne veiksmas, ne profesija, o reiškinys. Atsiriboti neįmanoma. Todėl ir emocijų daugiau. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...