Jump to content

KAZE

Nariai
 • Pranešimai

  1.016
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

KAZE paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 9 2016

KAZE paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie KAZE

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  a

Paskutiniai lankytojai

1.233 profilio peržiūros
 1. KAZE

  Pliurpalas

  Turbūt, panašūs šūkiai ir skirti tiems, kurie tai priima už tikrą pinigą.Švedas,iš turtingos šeimos,Rusijos karininkas,sukurtos Suomijos karo ministras,atlaikęs-laimėjęs pirmąjį Suomijos karą,puolęs su vokiečiais Rusiją,po to ,karo pabaigoje,jau su Rusija puolęs vokiečius. Nedurnas?O ko tiems rusams Putino nemylėti?Geba gražiai pašnekėti ,atsako į netikėtus klausymus ,gera rusiška tartis,neatvežtas iš kur nors.,nekolaborantas...O Valakinis vėl džiugina dieną delfine-LRT išmintim: "vargšė Rusija". Negi į Rusijos prezidento vietą ...?
 2. KAZE

  Pliurpalas

  Na žmonos tam ir yra,kad gyvenimą gadintų.O nepavydėt...nu čia gi natūrali būsenaJei nepavydėsi,tai jau laiks pas psichiatrus apsilankyt.O beje,ką reiškia vogti?
 3. KAZE

  Srutos pievoms ir klostridija

  Klostridijos .berods, gyvena ,ne vien tik srutose.Antra,ganomoje ganykloje apipylus srutomis žolę,karvė kažin ar ės.Jei rašote įtakotas tos Agroakademijos laidos,kur konsultantas kalba apie galimybę užsikrėsti...Gal sutikčiau su tuo Jūsų"Gal truputį perdėta".Kitas dalykas kiek ganykla įsisavina azoto .t.y. tik 4 kg/ha .
 4. KAZE

  Pliurpalas

  Vakar švetė-vaikas vasarai Maksimoj įsidarbino ir gavo pirmą uždarbį.Tai "aplaistė"-parvežė iš tos pačios parduotuvės arbūzą ir tortą.Vaikas pasakoja kaip sekasi dirbti,kas jį erzina darbe.Klausantis padariau išvadą,kad esu blogas tėvas,blogai auklėju.Reiktų auklėti,kad išaugtų kaip ta babulėnija,kurią aprašė virgis807.
 5. KAZE

  Pieno kainos

  Man mažas yra ne karvėmis,o pieno kaina.Kuri šiuo metu yra 0,22.Taigi,iki tų 22centų mažas.
 6. KAZE

  GEDIMAI

  Klausiu,nerandu tokio paaiškinimo : kai įmonės atlieka garantinį aptarnavimą ir keičia variklio tepalą,ar būna ,kad išleidus seną, praplautų variklį?
 7. KAZE

  Pliurpalas

  Čia Valakinio delfio raudoms dėl Lenkijos: http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/vilniaus_forumo_pareiskimas_del_armijos_krajovos_aukstinimo_lietuvoje_ir_santykiu_su_lenkija/
 8. KAZE

  Pliurpalas

 9. KAZE

  Pliurpalas

  Prasivardžiuoti proto nereikia.Paprastutės durninimo aukos(floveriai naujoviškai,seniau -megztosios betetės).Kartoja vienas kitą,dergia visus ir viską,kas jų bandos vedliams nepatiko,patys net nesuprasdami kodėl.
 10. KAZE

  Pievų ir ganyklų tręšimas

  Įdomu kiek trąšų šitokiai ganyklai duota.Kaip manot.
 11. KAZE

  Pliurpalas

  Kodėl nepavydėti?Kad "kala į klyna"?Man tapti ekologiniu nėra galimybių,o ekologiniam?O kaip neekologoniam, kuris irgi po 30 gauna(čia net rimtesnis vienodų sąlygų paneigimas).Ir kita tema-pažiūrėjau Maldeikienės ir Bako konferenciją.Maldeikienė kaip būsima Prezidentė nuvyl
 12. KAZE

  Pliurpalas

  Visai neseniai čia gyreisi,kad už pieną gauni virš30.Kokybės reikalavimai mūsų abiejų pienui vienodi.Man už piena nemoka vidurkio.Kodėl tai vienodos sąlygos?
 13. KAZE

  Pliurpalas

 14. KAZE

  Hattat t4110

  Kur pirkote?15-tų viduryje Džriranoje jų nemačiau.Kuo skiriasi nuo HTT 110?(Pagerinta)
 15. KAZE

  Pliurpalas

  O man tas žavėjimasis lakstymu paskui kamuolį...Mano ciucikas laksto irgi ,tik mielas.Aš apie dar vieną ,mano manymu,banditizmą prieš mažuosius(?)pienininkus.Nuo naujųjų reiks išlaikyti būsimo fondo parazitus.Ir ką tu padarysi.
×