Jump to content

KAZE

Nariai
 • Pranešimai

  1.110
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

KAZE paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 27 2018

KAZE paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie KAZE

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  a

Paskutiniai lankytojai

2.314 profilio peržiūros
 1. KAZE

  Pliurpalas

  Linas agro.Kai bandžiau pasielgti pagal Zvano patarimą ,atsiprašė,kad jų valdžia taip sugalvojo,o ir tuos skaičius tai labai jau apytiksliai surašė.Gaila nesusizgribau,nepaklausiau kam to jų valdžiai reikia.
 2. KAZE

  Pliurpalas

  ,Apmokėjimas per mėnesį.Taip daro dauguma prekeivių.Tačiau niekas nereikalaudavo tokių duomenų.
 3. KAZE

  Pliurpalas

  Kilo klasimas-pirmą kartą susidūriau,kad norėdamas nusipirkti iš įmonės sėklų ar dar ko nors,jiems pirma turiu pateikti duomenis apie dirbamos žemės kiekį,kiek iš jos nuomuoju,kiek moku už nuomą,kiek gaunu išmokų,kiek ir ko sėju...Ar susiduriate su tuo,kaip elgiatės?
 4. Azizai,paklausyk kolegų dėl salietros ,pakentėk iki kovo pabaigos -balandžio pradžios,tiksliau aplinkos temperatūra bus pastoviai tokia kaip šiandien.
 5. KAZE

  Pliurpalas

  O kokį planą rinkotės ,jei galima paklausti-fiksuotos ar dinaminės kainos planą?
 6. KAZE

  Pliurpalas

  Samojinga.Minia džiūgauja.Negi niekas iš diskutuojančių elektros neperka iš nepriklausomų tiekėjų?
 7. KAZE

  Pliurpalas

  Vėl ne į temą-iš kur perkate elektrą?
 8. KAZE

  Pieno kainos

  1. Pripažinti, kad Lietuvos Respublikos ūkio subjektų, perkančių–parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių pieno gaminiais, nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymas (2015 m. birželio 25 d. redakcija; TAR, 2015-07-09, Nr. 11209) pagal priėmimo tvarką prieštarauja Lietuvos Respublikos Konstitucijos 5 straipsnio 2, 3 dalims, konstituciniams teisinės valstybės, atsakingo valdymo principams.
 9. KAZE

  Pliurpalas

  Galima ." pašalpa piniginė ar kitokia parama."Ūkininkai gauna tiesioginę bei(nevisi)struktūrinę paramą(piniginė ar kitokia ).
 10. Dėl straipsnių,nuorodų,tai jei lietuviškai gal ir nelabai daug,bet angliškai,tai per akis.Kad ir apie tą liucerną,dėl to kad nemėgsta rūgščios žemės,kokių trąšu daugiau.O piktžolės pasėjus žolę po javų,tai Jūs gal ekologinis?O sėt žolę su peliuška,gal geriau su "stovinčiais "žirniais?Bent aš mišiniuose su žole žirnių vis mažindavau,o javų didindavau normą.Ir dar apie tą ožiarūti-mažai ką randu apie jį,gal tik vieną įdomesnį rusišką filmuką jutubėj ,irgi ,pradedančio augintojo.Tai tas žmogus lygino tą ožiarūtį ir liucerną.Palyginimas ne liucernos naudai.
 11. KAZE

  Pliurpalas

  Sakyč,kad čia nėra nei vieno,kurs nepašalpinis.
 12. KAZE

  Pieno kainos

  Ne į temą-kiek Lietuvoje per dieną perdirbama pieno gruodžio ,sausio mėnesiais?
 13. KAZE

  Pliurpalas

  Šešios tonos grūdų "be nieko" taip pat įdomiai skamba.
×
×
 • Create New...