Jump to content

KAZE

Nariai
 • Pranešimai

  1.067
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

KAZE paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 27 2018

KAZE paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie KAZE

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  a

Paskutiniai lankytojai

1.948 profilio peržiūros
 1. KAZE

  Melžiamų karvių šėrimas

  Ar dabar pavyktų iš dobilų padaryti šienainį? Manau nesigautų.Nežinau,gal klystu.Tie dobilai buvo(jau sušerti)tai kažkas tokio su daug vandens ir praėjusio pjovimo žolės likučio-mėšlo.Pienmėgio norėjau paklausti:melasa su dobilais ,kad karvės daugiau cukrų(energijos) gautų ?
 2. KAZE

  Melžiamų karvių šėrimas

  Su tais dobilais neišmaniau ką daryti.Šiemet pasėti,dabar žydi,dideli.Ėda tikrai prastai,pradėjau maišyti su šienainiu.Bėda ,kad tuos dobilus šeriant vienus, šėrimas užtruks(jau baigiu)apie dešimt dienų.Dvi karvės abortavosi.Todėl net ir tie dobilai kelia įtarimą.Tiesa,didesnė tikimybė,kad abortavosi nes buvo ištrūkusios ir susimušusios.
 3. KAZE

  Melžiamų karvių šėrimas

  Ir man kilo klausimas:raudonieji dobilai ,nupjauti dabar.Tokius šeriant vienus,su niekuo nemaišant,neskaitant miltų,druskos.Ar nepakenktų karvių vaisingumui?
 4. KAZE

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O tai kuo tas Kėdainių streikas baigėsi?Jei kalba apie straipsnį LŪS puslapyje(straipsnis patiko),tai Bulvinyko klausymas "kodėl ne pernai"lieką neatsakytas.O gal rinkimai artėja?
 5. KAZE

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Gal kas jau pasiskaičiavote kaip pasikeis Jūsų ūkio pajamos-išlaidos po Naujųjų metų?Anądien per radiją kalbėjo Buhalterių ir auditorių asociacijos prezidentė Čibirienė.Nors vedėjas ir stengėsi nutildyti , bet ji vis tik spėjo išsakyti mintį ,kad mažiesiems kenkia ir Finansų ministerija.Pernai asociacija smulkiesiems pabandė padovanoti apskaitos programą,kurią, turbūt ,daugelis matėm .Finansų ministeriją tą programą sudarkė"dešimčia metų atgal"(prezidentė Čibirienė),kad netaptų konkurencija toms programoms,už kurias reikia mokėti.Kodėl tąi rašau?Kad dažnai "blogiečiais" parodo ne visada tikruosius blogiukus.
 6. KAZE

  Pliurpalas

  Negi lietuviška istorija nežinoma.Amerikonai į miškus išėjusius "maitino ne tik ginklais ir pinigais",bet ir pažadais"greit ateisim,padėsim..."Čia gi ne amerikonų bėda.O kur čia apie protingus seimo narius,nežinančių PSD.
 7. KAZE

  Skiltis chemijai

  Tikslai ir logika -pasipelnyti.Beje,kas paaiškintumėte kodėl GMO yra blogis?Dėl glifosatų,tai bent gali suprasti-tručizna apie kurią ,kad ir taip rašo:"nepilnai ištyrė,nuslėpė..."
 8. KAZE

  Kas vyksta Lietuvoje?

  "...surenka mažiau nei kad buvo prieš sklypu verčiu indeksavimą."-kaip ?
 9. KAZE

  Pliurpalas

  Kaip ten prancūzai sako "de žaviu"lietuviams .Ukraina nuo Lietuvos atsilieka keliais metais"?
 10. KAZE

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Gal galit nuorodą.
 11. KAZE

  Pliurpalas

  Už tokias mintis Lukošenkos pas mus ir nemėgsta
 12. KAZE

  Pliurpalas

  Meniu Patiko: Ištirta: 6% Mėnulio paviršiaus, 5% vandenyno dugno..... Per metus Lietuvoje ištiriama tik apie 0,1% dirvožemio!
 13. KAZE

  Pliurpalas

  Kilo klausymėlis- skaičių "1111"kaip teisingai parašyti žodžiais.Tūkstantis šimtas vienuolika .Taip netinka.Paprašė perrašyti" į vienas tūkstantis šimtas vienuolika".Tada ar ne teisingiau būtų:"vienas tūkstantis vienas šimtas viena dešimtis vienas:? P.s.Wydai63,naudokit leidžiamus prasivardžiavimus.Pvz."vatnikas","koloradas", "kremlinas"...O Jūs -"driskiai " ir dar "moraliniai".Ir iš kur tokius žodžius traukiate.Negražu. Bulvinykai, Jums norėjau pasiūlyti,kad įkeltumėte Eurostato duomenis,bet ...,ginče abudu su Wydu 63 nenurodėte Lietuvą su kuo lyginat,pvz. Singapūras ar Sudanas...Aš siūlyčiau ,čia apie žemės ūkį ir su EU palyginimus.Pvz.: https://www.laei.lt/?mt=leidiniai&straipsnis=1411&metai=2018
 14. KAZE

  Pliurpalas

  http://www.ekspertai.eu/keliones-i-kaliningrada-dalyviai-reportaze-nutylejoar-juos-bande-verbuoti-specialiosios-kremliaus-tarnybos/ čia tamstos įspūdžiai ?
×
×
 • Create New...