Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 10 minutes , kestoxs pranešimas:

Ramza sorry, bet tau su teksto suvokimu viskas gerai? Pagal tai ką katik parasiai mes vienoje pusėje. Nesuprantu priekaištų...

O kas sake kad tau priekaistus reikskia, kaip kam iseina tas ukininkauja, kas bus jei visi tapsim po 300-500ha ukininkais, zemes truks, nustokim pavydet vieni kitiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Ramza pranešimas:

O kas sake kad tau priekaistus reikskia, kaip kam iseina tas ukininkauja, kas bus jei visi tapsim po 300-500ha ukininkais, zemes truks, nustokim pavydet vieni kitiems.

Ir kas tau liepė tapti tokiu? Jei tau tinka mažai turėk mažiau. Klausimas koks tikslas yra tiems kurie turi daugiau drausti tiek tureti? Ir kas bus kai ta kartelę nusileis iki tavęs ir visu kitų kurie ta idėja palaikė? 
Ar mes turėdami tokį menka žemės ūkį, galime sau leisti kažką kuris nori vykdyti žemės ūkį nuvaryti nuo žemės ūkio? Ir nesvarbu ar tai didelis ar mažas. Šiais į žemės ūkį pritraukti jaunimą misija neįmanoma. Kaip tu isivaizduoji kas ta žemės ūkį ves toliau? 
Apie prezidenta apskritai diskutuoti nėra net verta, kai žmogus pasako kad kažkas turi įspūdingus pelnus, kažkas turi problemu. Ir pats deda akcizą visiems iš eiles. Ką ten bediskutuoti , bukumas lipa aukščiau bambos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , cainikas pranešimas:

Dauguma pagal tave  tai kiek, 5 ar 7  tūkstančiai iš 128 tūkstančių? Man tai ne.  Jei mano svajonė būti Lietuvoje  ir ūkininkauti kaip aš ir dauguma ūkininkų išmanau,  tai pagal tave  ir Kestoxsą tai didžiulis blogis,  būtina visas žemes atiduoti jam, "teisingai" ūkininkaujančiam?

 O kur aš rašiau kas "visi" skundžiasi, tai ką argumentuot? Ar pagal tave "gebėtojai" tai jau "visi"? Man tai ne. 

 Mano gyvenimo kokybė pačiam ūkininkaujant yra labai gera, palyginus su gyvenimo kokybe kurią siūlai.  Matau labai tamstai  norisi  "pagerinti" mano gyvenimo kokybę į "geresnę" .   

 Gal konkrečiau, kurioje konstitucijos vietoje rašoma apie  tamstos "lygybę"

 Kas trukdė, galėjai prezidentu rinkti ne populistą. valdžios sprendimai priskiriami nenugalimai jėgai tai juos privalu vykdyti o ne siekti sumenkinti prezidento instituciją.  

 P. S.  O kas tamstai sakė kad nedirbu, ir dirbti nenoriu ar neišeina? Gal mano karvės šventa mana gyvena. Mėgsti argumentus , prašom,  skelk. visi paskaitysim.

Dėl tokio mąstymo nenuostabu kodel ūkininku vaikai nenori likti kaime, nes vargo belekiek o uždarbio tik ant egzistavimo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Tai tikrai galvoji, kad gyventi o ne išgyventi nori tik 7 tūkstančiai? Tu be abejo apklausei visus likusius ir jiems pilnai pakanka minimumo. Niekada aš nekalbėjau apie jokį teisingą ar neteisingą ūkininkavimą, tai darei tu, kai siūlei 400 išdalyt ir tada jau turbūt būtų teisinga.

Jei tave tenkina tavo gyvenimo kokybė, tai valio, bet tavęs neturi jaudint, jei kitas nori geriau.

Konstitucija nerašyta konkrečiam žmogui, todėl nėra ten mano lygybės, kaip ir tavosios.

Prezidento institucijos aš nemenkinu, kai išgirsiu argumentuotą nuomonę iš tos pusės, tai bus galima diskutuot, kol kas tai tik atimt ir padalyt.

Iidem per idem, todėl nematau prasmės toliau tęst.

 Idealiausia apklausa tai žmonių pasirinkimas. Visi likusieji verčiasi veikla susijusia su žemės ūkiu   ir juos tai tenkina. Ir tikrai visi iki vieno nenori žudytis bet siekia  išgyventi. Klausimas   kodėl Bulvinykai sprendi apie juos kad jų netenkina, tiksliau nepakanka?   Kalbant apie ūkininkavimo "teisingumą" aš turėjau mintyje Kestoxso nuomonę kuri manau neabejotinai sutampa su Tamstos, nes jam jokių pretenzijų nereiški, netgi priešingai atakuoji mane pavadindamas ižeidžiamai  homo sovietiku. Tamstai su teksto suvokimu taip pat manau, problemos, nes praleidai patį pirmajį žodį "tarkim" o tas žodis absoliučiai niekam neasocijuojasi su atėmimu ir  išdalijimu nebent tu Bulvinykai esi labai keista išimtis, galimai visur tai  vaidenasi?

 Jei  Konstitucija parašyta visiems tai kodėl negalioja "gebėtojams":doh:?

  Ar tikrai į valstybės mokesčius žiūrite kaip atimt ir padalint? Tai gal tada  ne man asmeniškai visatai turi būti primetama bet valstybei?:doh: .

 Beje gal grįžtam prie jūsų teiginių:  "Jie kalba, kad įtiktų caininkams, o pastarieji gi tik mato, kad kaimynas turi daugiau ir būtų neprieš tą atotrūkį panaikint. Kadangi dirbt nenori arba neišeina, tai ir savoja kaip visi bus lygūs." ir mano paklausimo  "P. S.  O kas tamstai sakė kad nedirbu, ir dirbti nenoriu ar neišeina? Gal mano karvės šventa mana gyvena. Mėgsti argumentus , prašom,  skelk. visi paskaitysim."  Likau labai nesupratęs :doh:Reikalingas konkretumas,  ne tik populistiniai pasakymai....taip sakant įrodymai, kad nedirbu, nesugebu dirbti ar neišeina. Jei įrodymų neturite, dažnai padeda atsiprašymas kad suklydote....

Su visa pagarba dėkoju  Bulvinykai už akivaizdžiai  juntamą švelnesnį  toną, darosi panašu kad galėsim susikalbėti. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, kestoxs pranešimas:

Visa mano postą skaitei? Supratai ką parašiau? Tai pakartosiu, o kodėl jis negali karves ten auginti? Persunku, neapsimoka? O kokia valstybiai nauda iš tos tik prižiūrimos pievos? Įplaukos į valstybes biudžetą? 
p.s kitose šalyse tas pavadinimas “šabakštyną s” turi kitokia prasme, tarkim pakelių šienavimas  pavienių krūmu kirtimas Lapu grebimas kiekviena diena, pradėjus kristi lapams, ten taip intensyviai nevyksta kaip pas mus. Todėl kad siekiama išsaugoti bent kiek natūralios ekosistemos, ir netaškomi pinigai už tuos darbus. Pabandyk įsivaizduoti kiek Uz ta “grožį” tenka iš valstybes biudžeto išleisti... O grožio suvokimą visi skirtinga turi, man paliktos natūralios vietos miestuose yra gražu...

Makroekonominių požiūriu tą  tik šienaujama pieva turi didelę naudą- išlaikoma žemės gera agrarinė būklė,o produkcijos Eu ir taip perteklius tai tos žemės naudojimas tik mažintų produkcijos kainų lygį ko pasekoje reikėtų dar didesnės paramos tiek ūkiams tiek ekportui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip ir prisideda prie ekonomikos augino darbo vietų kūrimo, mokesčių mokėjimo, skurdo ir bado mažinimo pasaulyje..  visomis prasmėmis naudinga...

bet jei žiūrėti giliau į ta pusia kuria tu nurodiai, tai tu pievų galima butų visai nešienauti, taip išlaikytume  tuos tikslus kuriuos tu nurodei, nereiketu leisti pinigu išmokom, be to kurtume natūrales ekosistemas, kuriose pilna visokio gėrio augalų ir gyvūnų, taip prisidėtume prie bioįvairovės išsaugojimo, ir mažintume klimato kaita. Šitas variantas tinkamas, galėčiau jam pritarti. Visdelto ekologas iš specialybes esu :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Šiandien varžytinėse už Mtz 920 su frontaliniu paskutinė kaina buvo - 90212 Eur. Daugiau tam asmeniui neturėtų būti leidžiama registruotis. 

Cia apie tamstos kaimyno ispardavima kalba? Galvojau gal ta Man'uka butu gerai prie ukio toki, bet uz ta kaina arba nedaug dadejus - dvitiltis iseina. O tas asmuo nepirks - paiims is jo pradine imoka ir tiek ziniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, dzipas pranešimas:

Cia apie tamstos kaimyno ispardavima kalba? Galvojau gal ta Man'uka butu gerai prie ukio toki, bet uz ta kaina arba nedaug dadejus - dvitiltis iseina. O tas asmuo nepirks - paiims is jo pradine imoka ir tiek ziniu.

Tas Man tai šiaip su kranu, bet jaučiu nerodė anstoliams. Tai žinoma, kad nepirks, tiesiog sąvininkas tempia gumą. Turėtų tokiem "laimėtojams" nebeleist registruotis ir kaip pasibaigs draugai ir pažystami, tada gal ir įvyks varžytinės. Jūsų krašte ir žemių yra, tik dar kainos didokos.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Bulvinykas pranešimas:

Tas Man tai šiaip su kranu, bet jaučiu nerodė anstoliams. Tai žinoma, kad nepirks, tiesiog sąvininkas tempia gumą. Turėtų tokiem "laimėtojams" nebeleist registruotis ir kaip pasibaigs draugai ir pažystami, tada gal ir įvyks varžytinės. Jūsų krašte ir žemių yra, tik dar kainos didokos.

 

Tai kad ir nuomai padave dabar - zmonem po tris metus nemokejes yr. Keleta jau susiariau sklypu - ikalbejo zmones. But gerai kada gal susikontaktuoti, kad nesudaryt viens kitam konkurencijos, nes kartais siulo nuo jusu, o ant galvos uzlipti nesinori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , arciu555 pranešimas:

Jei kurie išima pdf filtrus ir t,t. Patarciau toli nepasideti,o gali prireikti,nes vokieciai jau dulkina furas kurios yra ,,patvarkytos,,Nemanau,kad atsiliks ir lietuviai kai perims gerąją patirti.

Senos naujienos. Ir dar visiškai ne į temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, cainikas pranešimas:

Taip atsiranda   neigiamas ūkininkų įvaizdis.

Ne nuo to, čia pavienis atvejis. Žmonės mato, kaip bagotai gyvena agrooligarchai ir galvoja, kad jeigu jau ūkininkas, tai irgi gyvena taip pat. O kad tas kitas po purvyną braido su guminiais batais - į tai niekas nesigilina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

prieš 16 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Ne nuo to, čia pavienis atvejis. Žmonės mato, kaip bagotai gyvena agrooligarchai ir galvoja, kad jeigu jau ūkininkas, tai irgi gyvena taip pat. O kad tas kitas po purvyną braido su guminiais batais - į tai niekas nesigilina.

Tai tie kur po purvyną braido yra pasmerktieji, laikoma kad toks ūkininkavimas tėra tik hobis, ir tai daro savo noru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, cainikas pranešimas:

 

Tai tie kur po purvyną braido yra pasmerktieji, laikoma kad toks ūkininkavimas tėra tik hobis, ir tai daro savo noru.

Tiek vieni, tiek kiti viską daro savo noru, niekeno neverčiami. O kad braidantys yra pasmerktieji, pritariu. Nors tokių ar ne 74% nuo bendro ūkininkaujančių skaičiaus ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...