Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 33 minutes , Minduksx pranešimas:

Tai cia ne ukininkai kalti kad dabar augalininkyste geriau nei gyvuliai tarkim. Kalta valdzia, gal europa nezinau. Taip grudai nekuria dideles pridetines vertes , bet esu skaites ir komentaru ir pasakymu kad neaugint grudu nes nieko gero valstybei nu tai kazinau, tai gal tada uzdraudziam emigrantam siusti pinigus i Lietuva, nes jie irgi nekuria dideles pridetines vertes :D

Beja statistika teigia priešingai.Su karvėmis taip ju mažeja bet primilžiai dideja.Greičiausiai atejo laikas pasitraukti tiems kurie darė bile kaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , grazbek pranešimas:

Beja statistika teigia priešingai.Su karvėmis taip ju mažeja bet primilžiai dideja.Greičiausiai atejo laikas pasitraukti tiems kurie darė bile kaip.

Ir su kiaulėmis taip pat? Greičiausiai klysti, traukiasi visi... primilzio didėjimą įtakojo mokslas. Lygiai taip pat ir grūdų derlingumas didėjo. Tik tiek kad gamyklos Lietuvoje  jau susiduria su žaliavos trūkumu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , kestoxs pranešimas:

Ir su kiaulėmis taip pat? Greičiausiai klysti, traukiasi visi... primilzio didėjimą įtakojo mokslas. Lygiai taip pat ir grūdų derlingumas didėjo. Tik tiek kad gamyklos Lietuvoje  jau susiduria su žaliavos trūkumu...

Su kiaulėmis yra taip kaip yra didžiausia rykštė yra AKM.Jos nerėmė mos bet ir nuostolio labai didelio neneša aišku tiems kurie dirba o ne veliavėlėmis mosuoja.Betju ir prie hektarų neina pririšti taip kad būtų galima palyginti su augalininkyste.Todėl neina palyginti.Bet stambius gyvulininkystės  kompleksus kurie žemės turi tai ju kuriama gerovė yra dvigubai geresne nei augalininkystės ūkiu .Čia pagal statistika daug kas ja netiki bet yra kaip yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Interėsną  čia diskusija pradėta kestoxs apie nieką. Yra išmokų lubos - kai vyko apklausų balsavimai, o ir logiškai galima sutikti, kad tos lubos turi būti žemesnės. Antra, yra įtatymas, Karlai, įstatymas - Lietuvoje negali būti ūkis didesnis nei 500 ha, toks įstatymas, faktas, ir taškas. Kokios čia dar diskusijos???

Argumentas dėl skaldymo - nepriskaldys visi, o jei bandys, kiek ten pavyks? Vaikams? Juk kažkokiems antros kartos pusbroliams nelabai gal? Bet ir čia yra saugiklių - susietųjų asmenų įstatymas, kurio Karbauskis neleido priimti. Į tą įstatymą galima įtraukti giminingus asmenis, ir skaldymas bus užkardytas maksimaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Valakinis pranešimas:

Interėsną  čia diskusija pradėta kestoxs apie nieką. Yra išmokų lubos - kai vyko apklausų balsavimai, o ir logiškai galima sutikti, kad tos lubos turi būti žemesnės. Antra, yra įtatymas, Karlai, įstatymas - Lietuvoje negali būti ūkis didesnis nei 500 ha, toks įstatymas, faktas, ir taškas. Kokios čia dar diskusijos???

Argumentas dėl skaldymo - nepriskaldys visi, o jei bandys, kiek ten pavyks? Vaikams? Juk kažkokiems antros kartos pusbroliams nelabai gal? Bet ir čia yra saugiklių - susietųjų asmenų įstatymas, kurio Karbauskis neleido priimti. Į tą įstatymą galima įtraukti giminingus asmenis, ir skaldymas bus užkardytas maksimaliai.

Emm... 500ha nuosavybes teisę valdomos,  o nuomojama lyg neribojama. Bet gal aš klystu... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, kestoxs pranešimas:

Keistai tu čia sudejai, kazkodel masto ekonomika veikia visiškai atvirkščiai kuo didesnis kiekis tuo mažesnes išlaidos ir didesnes pajamos, ir visi moka daugiau tiek už  Grudus tiek uz mėsa, pieną daržoves. Palietei gera tema tai veltėdžius dirbančius dėl išmokų, na aš tu žiauriai dideliu ūkiu tarpe tokiu nematau, bet iki vidutinio ir smulkaus, tikrai jų yra ir aš sutinku su tavimi kad tai yra didesne problema kai dirbi dėl išmokų gauni pinigus ir nieko realiai nevykdai. Aš tokiu pažystu, sėdi sostinėje, technikos neturi investicijų nedarai, tiesiog gyveni iš išmokų, buna kad  ir eko išmokas gauna, ir diskutuoja dar viešai, kad reikia pritarti mokesčių didinimui nes visi norim kad tėvu pensija butų ori, nu taip norim, bet aš mokesčius moku produktą kurių, o jis gyvena iš išmokų ir jam vis vien kiek mokesčių reikes mokėti. Vistiek kurą tik į mašina pila. Ir kiek tokiu kurie turi 10 -20 ha ir tik pasamdo kad nusmulkintu, siais laikais ir samdyti nereikia tik duok vietinis nusiims derliu už dyka, gauna tiesiogines ir pirmu ha išmokas ir niekam neatsakingi, bapkiu lieka žeme taip ir stovi, tam kad ją paimti reikia nuoma permušti išmokas. Mes ne ispanai kad žemės belenkiek turim. Tai šitoje vietoje sutinku su tavimi kad veltėdžius reikia smaugti, bet skirtingas matymas kur jie yra ir kaip juos smaugti. 

 Atsipašau visų, negaliu nereaguoti į šitą nuomonę,tiksliau netiesos stūmima ir tyčinį šmeižimą ir  siekimą supriešinti su  žemesnės socialinės padėties ūkininkais.

  Yra, ir buvo teisėsaugos nustatyta kad buvo deklaruota šimtai hektarų o tai jau ne smulkus ūkis , kažkur iš Joniškio , kai buvo deklaruojami apleisti plotai netgi aerodromai dargi  kituose, tolimuose  rajonuose, taigi nėra ko stumti ant smulkesniujų.

Antra, masto ekonomika visiškai pasibaigia ties Kestoxs ūkio riba, ir   visiškai nesvarbu, koks jis yra 400 ar 2000ha .( Esu girdėjęs kad ir 2000 skundžiasi kad 4000 būtų kur kas geriau)  Ir nuolat šalyje   iš tokių girdim, kad sausra kenkia, lietus kenkia, išmokos per mažos, melioracija neveikia, mokesčiu negali mokėti, žodžiu  nuolat  ranka įkišta į respublikos biudžetą. 

 Kolegos,  kur čia  Kestoxso masto ekonomika jei elgetavimo ranka nuolat ištiesta?

Kestoxs visiškai vengia kalbėti apie šiek  didesnio nei jo ūkis,  masto  ekonomiką, Lietuvos kaip šalies ekonomiką. Tarkim kestoxs turi  400 ha, (atitinkamai daugiau arba mažiau.), iš jų gali išgyventi apie 16 šeimų, netik išgyventi bet ir mokėti mokesčius. Per visus jie mokėjo, skaičiuojant beveik 16 kartų didesnius nei moka Kestoxsas. Betgi   vienokiu ar kitokiu būdu jie nuvaryti  nuo žemės, bet už juos mokesčių mokėti kiek mokėjo buvę, naujasis ūkininkas nesutinka.  Dar daugiau, jis nenori nešti atsakomybės ir  mokėti dar tiems nuvarytiems  pašalpų pragyvenimui. Viską krauna ant valstybės kupros. Negana to,   dar galimai  gavo šimtatūkstantines paramas kurios galima sakyti valstybei neduoda jokis naudos nes vengia mokėti mokesčius  tapačius kaip kiti  verslo subjektai.

 Kestoxai kur čia tavo masto ekonomika žiūrint šalies mastu?   Visos  kitos ūkio šakos sėkmingai gali dirbti su įvežama ir pigesne  ŽŪ produkcija, netgi  taip dirba.

Dėl ūkininkavimo būdo kuriuo skundžiasi Kestoxsas  tai nematau jokios problemos, kas kaip išmano, kokią turi techniką kokias turi galimybes,  taip ir  ūkininkauja. Jei jo plotus nušienauja kiti ūkininkai tai puiku, kad žolė neina perniek. Žemė yra kapitalas ir jis naudoja taip kaip jis išmano , ne sovietmetis, Kestoxsai tavo nuorodų kaip ūkininkauti  nebereikia.

Tokia mano  nuomonė ir  įžvalgos į Kestoxso keliamas problemas.

Piktajam Bulvinykui noriu priminti, kad tuo atveju, jei sugalvotų mane trinti ar blokuoti tai prieš tai būtų gerai kad paskelbtum portalo savininko buveinės adresą, tuo tikslu, kad policijos pareigūnams nereikėtų vargti ieškant kaip įteikti pranešimus. 

 Atsiprašau už ilgą tekstą:oops:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, jevgenijus pranešimas:

Emm... 500ha nuosavybes teisę valdomos,  o nuomojama lyg neribojama. Bet gal aš klystu... 

Lyg tais, ir aš negirdėjęs, gal tokiems nebenomuoja? Kita vertus, daug tokių ūkių, kurie tą žemę jau po nuomos ilgalaikės yra nusipirkę, nes tokių stambių ūkių pradžia tikrai buvo nuo nepriklausomybės pradžios. Jei yra ta spraga dėl nuomos, juk labai lengva ir čia analogišką saugiklį įvesti, kaip yra dabar perkant žemę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , cainikas pranešimas:

 

Piktajam Bulvinykui noriu priminti, kad tuo atveju, jei sugalvotų mane trinti ar blokuoti tai prieš tai būtų gerai kad paskelbtum portalo savininko buveinės adresą, tuo tikslu, kad policijos pareigūnams nereikėtų vargti ieškant kaip įteikti pranešimus. 

 

Tu man panasus i puko radijo pasnekovus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, cainikas pranešimas:

 gali išgyventi apie 16 šeimų, netik išgyventi bet ir mokėti mokesčius.

Piktajam Bulvinykui noriu priminti, kad tuo atveju, jei sugalvotų mane trinti ar blokuoti tai prieš tai būtų gerai kad paskelbtum portalo savininko buveinės adresą, tuo tikslu, kad policijos pareigūnams nereikėtų vargti ieškant kaip įteikti pranešimus. 

 

Tipinis homo sovieticus. O tu nepamastei, kad žmonės šiais laikais nenori tik išgyvent, jei jų sugebėjimai leidžia vienam valdyt tuos 400?

Forumas turi taisykles ir kol tu tik rašinėji nesąmones apie visuotinę lygubę, nieks prie tavęs nagų nekiš. Nespėsi išsitrint ad hominem  - galėsi bėkt rašyt pareiškimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Tipinis homo sovieticus. O tu nepamastei, kad žmonės šiais laikais nenori tik išgyvent, jei jų sugebėjimai leidžia vienam valdyt tuos 400?

Forumas turi taisykles ir kol tu tik rašinėji nesąmones apie visuotinę lygubę, nieks prie tavęs nagų nekiš. Nespėsi išsitrint   - galėsi bėkt rašyt pareiškimo.

  Ilgai masčiau,  bet nuolat, ne kieno nors kito,  tų pačių "gebėtojų"viešoje erdvėje skelbiama informacija , formuoja man visiškai  kitokią nuomonę apie "gebėjimus".

 Tų žmonių, daugumoje atvejų (gal net absoliučioje),  gebėjimai baigiasi nuolatiniu verkimu, nuolatiniais reikalavimais, papildomais finansavimais iš šalies, ir ES biudžeto. Šantažu valdžios institucijoms, neva bankrutuos.

  Mano "nesąmonės" apie "visuotinę lygybę" baigiasi ties LR Konstitucijos  29 straipsniu, nei truputis daugiau.

https://www.lrs.lt/home/Konstitucija/Konstitucija.htm

 Beje, o kur esu rašęs apie apie "visuotinę lygybę" kad  nepagarbiai mane vadini "homo sovieticus"?

 Mano požiūriu , nieko klaidingo neparašiau tad vien nuo tamstos bendros frazės "ad hominem" nepulsiu nieko trinti, Jei galit, nuolankiai prašom pakomentuoti  plačiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bulvinyke,o kurioje vietoje Cainikas įžeidinėja kitus diskusijos dalyvius,o ne jų teiginius(ad hominem)?Jei skirstot žmones į veisles kaip Homo sovieticus,kuriai priskyrėte Cainiką.Gal tada išvardinkite visas žmonių veisles(rūšis?),,o tai yra ir to neišmanančių. Beje,parašykite kuriai veislei priskiriate save. Jevgenijau,kur tas kreipimasis?Čia apie tai: https://www.manoukis.lt/naujienos/agropolitika/prezidento-patarejas-seimas-gina-didziuju-ukininku-interesus.  .Bulvinykai ,kuriai veislei  priskirsit Prezidentą ir jo patarėją,jei iš esmės  sako tą patį ką ir Cainikas?Pasidarė įdomu -ištrinsit ką parašiau ar parašysit Prezidento ir jo patarėjo rūšį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , cainikas pranešimas:

  Ilgai masčiau,  bet nuolat, ne kieno nors kito,  tų pačių "gebėtojų"viešoje erdvėje skelbiama informacija , formuoja man visiškai  kitokią nuomonę apie "gebėjimus".

 Tų žmonių, daugumoje atvejų (gal net absoliučioje),  gebėjimai baigiasi nuolatiniu verkimu, nuolatiniais reikalavimais, papildomais finansavimais iš šalies, ir ES biudžeto. Šantažu valdžios institucijoms, neva bankrutuos.

  Mano "nesąmonės" apie "visuotinę lygybę" baigiasi ties LR Konstitucijos  29 straipsniu, nei truputis daugiau.

https://www.lrs.lt/home/Konstitucija/Konstitucija.htm

 Beje, o kur esu rašęs apie apie "visuotinę lygybę" kad  nepagarbiai mane vadini "homo sovieticus"?

 Mano požiūriu , nieko klaidingo neparašiau tad vien nuo tamstos bendros frazės "ad hominem" nepulsiu nieko trinti, Jei galit, nuolankiai prašom pakomentuoti  plačiau.

Rašai daug, rašai abstrakčiom frazėm, bet nieko konkretaus, apart sunkiai slepiamo nori atimt ir padalyt. Pasikartosiu - jei tavo svajonė tik išgyvent, pirmyn. Dauguma greičiausiai turi kitokių minčių. Gal ne visiems sekasi, bet taip jau yra. Jei norėsi tęst, prašyčiau argumentuot teiginius, kad visi skundžiasi, kad kažkas kažką nuvarė nuo žemės ir kokia gyvenimo kokybė auginant kelias karves 25 ha šeimai. Beje Konstitucijoj rašoma ne apie tokią lygybę.

 

prieš 5 minutes , KAZE pranešimas:

Bulvinyke,o kurioje vietoje Cainikas įžeidinėja kitus diskusijos dalyvius,o ne jų teiginius(ad hominem)?Jei skirstot žmones į veisles kaip Homo sovieticus,kuriai priskyrėte Cainiką.Gal tada išvardinkite visas žmonių veisles(rūšis?),,o tai yra ir to neišmanančių. Beje,parašykite kuriai veislei priskiriate save. Jevgenijau,kur tas kreipimasis?Čia apie tai: https://www.manoukis.lt/naujienos/agropolitika/prezidento-patarejas-seimas-gina-didziuju-ukininku-interesus.  .Bulvinykai ,kuriai veislei  priskirsit Prezidentą ir jo patarėją,jei iš esmės  sako tą patį ką ir Cainikas?Pasidarė įdomu -ištrinsit ką parašiau ar parašysit Prezidento ir jo patarėjo rūšį?

Turite teksto suvokimo problemų?  Niekuo negaliu padėt tada.

Prezidentas ir jo patarėjas yra elementarųs populistai. Jie kalba, kad įtiktų caininkams, o pastarieji gi tik mato, kad kaimynas turi daugiau ir būtų neprieš tą atotrūkį panaikint. Kadangi dirbt nenori arba neišeina, tai ir savoja kaip visi bus lygūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai žmogelis rašo kad valstybiai reikia žmonių kurie tik deklaruoja pievas ir jas nušienauja, kyla natūralus klausimas kam ir kodel? Jokių mokesčių jokių darbo vietų  ir jokios pridėtinės vertės. Kodel tas žmogeliai turėdamas tuos hektarus neaugina karves? Nepsimoka  kam dirbt jei ir taip išmokas gauni ir nieko veikti nereikia. O jei ir iš dirbančių dar kažką atimtu tai valio. Ir tokiu požiūriu Lietuva gyvena maždaug 20 metu...

O dabar dar ir smirdėti žemės ukis pradėjo. Tai net ir miesčionis skatina kaime tik pievutės ir tešienauti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Ramza pranešimas:

Ko tau gaila kad kad zmogus nusienauja pievas gauna ismokas, tegul dirba , kas tau geriau kad sabakstynai butu.

Kodel vien augalininkystes ukiai, galetu ir gyvulius augint, didesne pridetine verte, daugiau darbo vieru o dabar einat lengviausiu keliu, ziema neturit ka veikt.

Visa mano postą skaitei? Supratai ką parašiau? Tai pakartosiu, o kodėl jis negali karves ten auginti? Persunku, neapsimoka? O kokia valstybiai nauda iš tos tik prižiūrimos pievos? Įplaukos į valstybes biudžetą? 
p.s kitose šalyse tas pavadinimas “šabakštyną s” turi kitokia prasme, tarkim pakelių šienavimas  pavienių krūmu kirtimas Lapu grebimas kiekviena diena, pradėjus kristi lapams, ten taip intensyviai nevyksta kaip pas mus. Todėl kad siekiama išsaugoti bent kiek natūralios ekosistemos, ir netaškomi pinigai už tuos darbus. Pabandyk įsivaizduoti kiek Uz ta “grožį” tenka iš valstybes biudžeto išleisti... O grožio suvokimą visi skirtinga turi, man paliktos natūralios vietos miestuose yra gražu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Rašai daug, rašai abstrakčiom frazėm, bet nieko konkretaus, apart sunkiai slepiamo nori atimt ir padalyt. Pasikartosiu - jei tavo svajonė tik išgyvent, pirmyn. Dauguma greičiausiai turi kitokių minčių. Gal ne visiems sekasi, bet taip jau yra. Jei norėsi tęst, prašyčiau argumentuot teiginius, kad visi skundžiasi, kad kažkas kažką nuvarė nuo žemės ir kokia gyvenimo kokybė auginant kelias karves 25 ha šeimai. Beje Konstitucijoj rašoma ne apie tokią lygybę.

 

Turite teksto suvokimo problemų?  Niekuo negaliu padėt tada.

Prezidentas ir jo patarėjas yra elementarųs populistai. Jie kalba, kad įtiktų caininkams, o pastarieji gi tik mato, kad kaimynas turi daugiau ir būtų neprieš tą atotrūkį panaikint. Kadangi dirbt nenori arba neišeina, tai ir savoja kaip visi bus lygūs.

Dauguma pagal tave  tai kiek, 5 ar 7  tūkstančiai iš 128 tūkstančių? Man tai ne.  Jei mano svajonė būti Lietuvoje  ir ūkininkauti kaip aš ir dauguma ūkininkų išmanau,  tai pagal tave  ir Kestoxsą tai didžiulis blogis,  būtina visas žemes atiduoti jam, "teisingai" ūkininkaujančiam?

 O kur aš rašiau kas "visi" skundžiasi, tai ką argumentuot? Ar pagal tave "gebėtojai" tai jau "visi"? Man tai ne. 

 Mano gyvenimo kokybė pačiam ūkininkaujant yra labai gera, palyginus su gyvenimo kokybe kurią siūlai.  Matau labai tamstai  norisi  "pagerinti" mano gyvenimo kokybę į "geresnę" .   

 Gal konkrečiau, kurioje konstitucijos vietoje rašoma apie  tamstos "lygybę"

 Kas trukdė, galėjai prezidentu rinkti ne populistą. valdžios sprendimai priskiriami nenugalimai jėgai tai juos privalu vykdyti o ne siekti sumenkinti prezidento instituciją.  

 P. S.  O kas tamstai sakė kad nedirbu, ir dirbti nenoriu ar neišeina? Gal mano karvės šventa mana gyvena. Mėgsti argumentus , prašom,  skelk. visi paskaitysim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , kestoxs pranešimas:

Visa mano postą skaitei? Supratai ką parašiau? Tai pakartosiu, o kodėl jis negali karves ten auginti? Persunku, neapsimoka? O kokia valstybiai nauda iš tos tik prižiūrimos pievos? Įplaukos į valstybes biudžetą? 
p.s kitose šalyse tas pavadinimas “šabakštyną s” turi kitokia prasme, tarkim pakelių šienavimas  pavienių krūmu kirtimas Lapu grebimas kiekviena diena, pradėjus kristi lapams, ten taip intensyviai nevyksta kaip pas mus. Todėl kad siekiama išsaugoti bent kiek natūralios ekosistemos, ir netaškomi pinigai už tuos darbus. Pabandyk įsivaizduoti kiek Uz ta “grožį” tenka iš valstybes biudžeto išleisti... O grožio suvokimą visi skirtinga turi, man paliktos natūralios vietos miestuose yra gražu...

Supratau viska, kokia nauda kad tiek priauginam grudu kuriu Lietuvai tiek nereikia, ko negalim ju perdirbt, augint kiaules, juokinga Lietuva nepajegia kiaulienos uzsiaugint, neapsimoka , daugiau pienininkyste uzsimt sitiek pievu, salygos geriausios, nereikes veztis is lenku,jiem apsimoka o mum ne, dabar karves parduodam lenkam, tuoj ir zeme pradesim masiskai pardavinem, neapsimoka, kam dirbt, pagal tave taip iseina. Visko priaugins lenkai ir dar atvez tik beliks pro langa ziuret ir laukt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Ramza pranešimas:

Supratau viska, kokia nauda kad tiek priauginam grudu kuriu Lietuvai tiek nereikia, ko negalim ju perdirbt, augint kiaules, juokinga Lietuva nepajegia kiaulienos uzsiaugint, neapsimoka , daugiau pienininkyste uzsimt sitiek pievu, salygos geriausios, nereikes veztis is lenku,jiem apsimoka o mum ne, dabar karves parduodam lenkam, tuoj ir zeme pradesim masiskai pardavinem, neapsimoka, kam dirbt, pagal tave taip iseina. Visko priaugins lenkai ir dar atvez tik beliks pro langa ziuret ir laukt.

Ramza sorry, bet tau su teksto suvokimu viskas gerai? Pagal tai ką katik parasiai mes vienoje pusėje. Nesuprantu priekaištų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , cainikas pranešimas:

Dauguma pagal tave  tai kiek, 5 ar 7  tūkstančiai iš 128 tūkstančių? Man tai ne.  Jei mano svajonė būti Lietuvoje  ir ūkininkauti kaip aš ir dauguma ūkininkų išmanau,  tai pagal tave  ir Kestoxsą tai didžiulis blogis,  būtina visas žemes atiduoti jam, "teisingai" ūkininkaujančiam?

 O kur aš rašiau kas "visi" skundžiasi, tai ką argumentuot? Ar pagal tave "gebėtojai" tai jau "visi"? Man tai ne. 

 Mano gyvenimo kokybė pačiam ūkininkaujant yra labai gera, palyginus su gyvenimo kokybe kurią siūlai.  Matau labai tamstai  norisi  "pagerinti" mano gyvenimo kokybę į "geresnę" .   

 Gal konkrečiau, kurioje konstitucijos vietoje rašoma apie  tamstos "lygybę"

 Kas trukdė, galėjai prezidentu rinkti ne populistą. valdžios sprendimai priskiriami nenugalimai jėgai tai juos privalu vykdyti o ne siekti sumenkinti prezidento instituciją.  

 P. S.  O kas tamstai sakė kad nedirbu, ir dirbti nenoriu ar neišeina? Gal mano karvės šventa mana gyvena. Mėgsti argumentus , prašom,  skelk. visi paskaitysim.

Rašot vyručiai, bitik rašyti. Kai parašau kad turi būti suteikta galimybe visiems ukininkauti kurie tik nori, realiai prisidėti prie ūkininkavimo, laikydami ar viena karve ar 100 jums nepatinka, randat kažkokiu kabliuku, tam kad galėtumėte parasyti “kažkokia kitokia nuomone” 

Vienoje temoje kalbate kad jūsų ūkininkavimui viskas gerai, kitoje staugiate ir ieškote konsultanto kuris jūsų trijų karviciu pieną iki 1,9 koficiento pakeltų, nes ir jus norite europines kainos.  Žmogus matyt natūraliai ieškote kur išsilieti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , cainikas pranešimas:

Dauguma pagal tave  tai kiek, 5 ar 7  tūkstančiai iš 128 tūkstančių? Man tai ne.  Jei mano svajonė būti Lietuvoje  ir ūkininkauti kaip aš ir dauguma ūkininkų išmanau,  tai pagal tave  ir Kestoxsą tai didžiulis blogis,  būtina visas žemes atiduoti jam, "teisingai" ūkininkaujančiam?

 O kur aš rašiau kas "visi" skundžiasi, tai ką argumentuot? Ar pagal tave "gebėtojai" tai jau "visi"? Man tai ne. 

 Mano gyvenimo kokybė pačiam ūkininkaujant yra labai gera, palyginus su gyvenimo kokybe kurią siūlai.  Matau labai tamstai  norisi  "pagerinti" mano gyvenimo kokybę į "geresnę" .   

 Gal konkrečiau, kurioje konstitucijos vietoje rašoma apie  tamstos "lygybę"

 Kas trukdė, galėjai prezidentu rinkti ne populistą. valdžios sprendimai priskiriami nenugalimai jėgai tai juos privalu vykdyti o ne siekti sumenkinti prezidento instituciją. 

Tai tikrai galvoji, kad gyventi o ne išgyventi nori tik 7 tūkstančiai? Tu be abejo apklausei visus likusius ir jiems pilnai pakanka minimumo. Niekada aš nekalbėjau apie jokį teisingą ar neteisingą ūkininkavimą, tai darei tu, kai siūlei 400 išdalyt ir tada jau turbūt būtų teisinga.

Jei tave tenkina tavo gyvenimo kokybė, tai valio, bet tavęs neturi jaudint, jei kitas nori geriau.

Konstitucija nerašyta konkrečiam žmogui, todėl nėra ten mano lygybės, kaip ir tavosios.

Prezidento institucijos aš nemenkinu, kai išgirsiu argumentuotą nuomonę iš tos pusės, tai bus galima diskutuot, kol kas tai tik atimt ir padalyt.

Iidem per idem, todėl nematau prasmės toliau tęst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...