Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Kviečiai Čikagos biržoje pramušė palaikymo liniją ir jau mažiau 800ct už bušhelį kainuoja... bet visai nenuostabu, kai viskas biržose raudonuoja ir šitaip krenta. 

Matifas irgi matuojasi sesijos antirekordus.

Prisidedu prie tų, kur laukėm laukė ir pralaukėm, o dabar norisi bent kokį atšokimą pamatyt. Per mažai žinių turiu prekyboje, tuo labiau biržų duomenyse, todėl irgi laukiu @gerasukis komentaro:handgestures-thumbupright:

Jau senai aišku, kad grūdų kaina nebčpriklauso tik nuo derliaus dydžio(pasiūlos) ir vartojimo(paklausos). Dabar grūdai yra spekuliacinis įrankis, visokie fondai perka fjūčerius, kiša milžiniškus pinigus ir dirbtinai didina paklausą, jei mato galimybe uždirbt. Dabar dėl daugybės veiksnių( pvz USA naftos rezervo atlaisvinimo, omicron covid,infliacijos, Brazilijos derliaus prognozių, ir t.t.) ateities prognozės tapo niūresnės ir logiška, kad šitiek užkopus kainai, laikas užsidirbt, tai investuotojai parduoda savo kontraktus, šortina ir gražaus pinigo užkals iš kritimo, o po to nukritus kainai vėl užsipirks ir iš naujo kainai kopiant lauks target point.

Tai natūraliai kyla klausimai:

Kada pasieksim dugną?

Kokią įtaką dujų trūkumas Europoje turės grūdų kainai, pvz vasario mėn.

Ar pamatysim tokias ar didesnes kainas pusmečio bėgyje? Čia būtina įvertint vyriausybių pastangas ribot infliaciją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai viskas krenta, žaliavos, akcijos, nafta taip pat. Šiuo metu <būtent aš> neparduočiau, bet kadangi jūs patys priimat riziką ir laikot grūdus turite turėti savo planą kada parduot. Be plano dažniausiai tik pralošite. Ir nustokite vaikytis neužfiksotų kainų, o tai šiek tiek pakritus nuo maksimumo prasideda depresija. Man signalas parduoti būtų jei ne pakristume, o būtent užsidarytume žemiau 764 usd/bus. dieną o dar geriau savaitę, tada reikėtų ieškoti išėjimų pardavimui. Nors dabar tikėtina poros mėnesių malimasis (konsolidacija) tarp 866 ir 764

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
On 2021-11-30 at 21:12, gerasukis pranešimas:

Tai viskas krenta, žaliavos, akcijos, nafta taip pat. Šiuo metu <būtent aš> neparduočiau, bet kadangi jūs patys priimat riziką ir laikot grūdus turite turėti savo planą kada parduot. Be plano dažniausiai tik pralošite. Ir nustokite vaikytis neužfiksotų kainų, o tai šiek tiek pakritus nuo maksimumo prasideda depresija. Man signalas parduoti būtų jei ne pakristume, o būtent užsidarytume žemiau 764 usd/bus. dieną o dar geriau savaitę, tada reikėtų ieškoti išėjimų pardavimui. Nors dabar tikėtina poros mėnesių malimasis (konsolidacija) tarp 866 ir 764

Kokios tolimesnės prognozės būtų? Nes pagal vakar dienos faktą užsidarė lyg ir žemiau 760

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...