Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

prieš 25 minutes , JCB pranešimas:

Man patinka tokie "skaičiuotojai"...  bent jau buvau paėmęs kalkuliatorių į rankas?? 

Yra skirtingi regionai ant musu “brangios” tevynes kur nelyginsi zemaitija ir pvz. pasvalio ar joniskio krasta. Kur is hektaro gauni visai kitus rezultatus su panasiom investicijom. Ir tame ir reikalas kad kalkuliatorius kitiem kolegom labai reikalingas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , Mokinys pranešimas:

Yra skirtingi regionai ant musu “brangios” tevynes kur nelyginsi zemaitija ir pvz. pasvalio ar joniskio krasta. Kur is hektaro gauni visai kitus rezultatus su panasiom investicijom. Ir tame ir reikalas kad kalkuliatorius kitiem kolegom labai reikalingas ;)

Tai gal tada prisėdi ir pamąstai, kad kažką blogai darai, kad sieki ne ten rezultatų. Jei, kaip Jūs sakote, Žemaitijo sžemės o ne Pasvalio, Joniškio, tai gal ir 8-9t/ha nereikia kviečių vaikytis? Augini tai, kas auga Žemaitijos krašte. Ir tada savikaina nebus 270..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-02-11 at 15:31, PArty pranešimas:

Kreditų skaitliukai sukasi:icon-biggrin:

Čia tas atvejis kai godus moka tris kartus

Jeigu turi skaitliuką,tai jis sukasi vienodai,ar grūdai sandėlyje pas patį,ar pas supirkėją.Tik kai pas supirkėją,neskauda galvos plėktels jie,vabalų atsiras,ar dar kokio velnio.Tinka kaina,padarei skambutį ir tiek žinių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, agronoms pranešimas:

Jeigu turi skaitliuką,tai jis sukasi vienodai,ar grūdai sandėlyje pas patį,ar pas supirkėją.Tik kai pas supirkėją,neskauda galvos plėktels jie,vabalų atsiras,ar dar kokio velnio.Tinka kaina,padarei skambutį ir tiek žinių.

Aš čia apie bargan paimtų trąšų , chemijos,technikos skaitliukus ... jų galutinis terminas rugsėjo ar spalio 1 tai ir veža žmonės...kaip sakant nemokanti skaičiuoti ir bažnyčioje muša

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-02-12 at 22:54, Mokinys pranešimas:

Yra skirtingi regionai ant musu “brangios” tevynes kur nelyginsi zemaitija ir pvz. pasvalio ar joniskio krasta. Kur is hektaro gauni visai kitus rezultatus su panasiom investicijom. Ir tame ir reikalas kad kalkuliatorius kitiem kolegom labai reikalingas ;)

Užpernai rodė skaičiavimus gan kruopščius joniškio krašto. Trešimai purškimai nuomos nusidėvėjimai atlyginimai lizingai ir t.t tai jei kviečių mažiau nei 7t yra blogai. Rapso  jei mažiau 3t yra blogai. Taip, kad  Joniškis Pasvalys ar Kėdainiai nerodiklis ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , Vilius pranešimas:

Užpernai rodė skaičiavimus gan kruopščius joniškio krašto. Trešimai purškimai nuomos nusidėvėjimai atlyginimai lizingai ir t.t tai jei kviečių mažiau nei 7t yra blogai. Rapso  jei mažiau 3t yra blogai. Taip, kad  Joniškis Pasvalys ar Kėdainiai nerodiklis ;)

Labai individualus dalykas, rodiklis kiekvienam turėtu buti jo asmeninis ūkis. Reiktu kiekvienam asmeniškai isivertint kokios yra ūkio galimybės ir galvot ką gali padaryt, ką pakeist, kur investuot. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-02-12 at 20:14, dzipas pranešimas:

Padariau kontraktus pagal gruodzio matifa - minus 1 ekstra, minus 4 pirma, minus 6 eur antrai klasei, ir minus 38 pasariakui.... du metai nebuvo tokiu geru formuliu. 

Ne tokios ir geros tos formulės ant 4kl, man iki uosto transportas 12eur/t, mano sutartis iš kiemo: 

 

Screenshot_20220214_184916_com.google.android.apps.docs.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Virgis. pranešimas:

Ne tokios ir geros tos formulės ant 4kl, man iki uosto transportas 12eur/t, mano sutartis iš kiemo: 

 

Screenshot_20220214_184916_com.google.android.apps.docs.jpg

Nežinau kas čia tokias formules siūlo, bet penktadienį kalbėjau su Agrochemos ir Lino (Kauno) grūdai įstaigom, tai klaipėdoj formulė -6 už 2kl kviečių. Tai nebent pasikeitė čia per kelias dienas viskas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , tadasg pranešimas:

Nežinau kas čia tokias formules siūlo, bet penktadienį kalbėjau su Agrochemos ir Lino (Kauno) grūdai įstaigom, tai klaipėdoj formulė -6 už 2kl kviečių. Tai nebent pasikeitė čia per kelias dienas viskas. 

Tai nepasikeitė turbūt, pas mane juk iš kiemo tai todėl daugiau ant -12eur/t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Virgis. pranešimas:

Ne tokios ir geros tos formulės ant 4kl, man iki uosto transportas 12eur/t, mano sutartis iš kiemo: 

 

Screenshot_20220214_184916_com.google.android.apps.docs.jpg

Nu turejau ir su pliusu antrai klasei kazkada, bet du metai geru derliu buvo nuvare jas zemyn. Omeny turejau kad turesiu zenkliai geresne formule, nei pernai ir uzpernai, ka kitiems pavyksta issidereti - viskas ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...