Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Prieš 17 valandų, ceck pranešimas:

Pagal mano skaičiavimą trūksta 20€ kas buvo lapkričio mėn, nežinau pagal ką tu skaičiuoji matifas gruodžio mėnesiui buvo 271 o dabar 253

Aš nieko neskaičiuoju. Pasidalinau informacija apie vieno konkretaus grūdų supirkėjo kainų dinamika. Matif'o per daug nestebiu, esu per smulki žuvelė (malius) grūdų rinkoje. P.S. komentarą rašiau ne  Grūdų kainos pasaulyje, Ateities sandoriai, MATIF, LIFFE temoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , RALI-RI pranešimas:

Aš nieko neskaičiuoju. Pasidalinau informacija apie vieno konkretaus grūdų supirkėjo kainų dinamika. Matif'o per daug nestebiu, esu per smulki žuvelė (malius) grūdų rinkoje. P.S. komentarą rašiau ne  Grūdų kainos pasaulyje, Ateities sandoriai, MATIF, LIFFE temoje.

tai tas grūdų supirkėjas nesigaudo kainose ir žmones ap..... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • voras pakeitė pavadinimą į Grūdų kainos?
prieš 44 minutes , Virgis. pranešimas:

Dujų kaina daugiau politinis dalykas ir jų vartojimas gali būti pakeistas kai kuriais atvejais. Grūdai tai čia ne daug liko to vasario ir kol Rusija susirinks žaislus prie Ukrainos, tada sakyčiau abiejų kainų laukia kritimas :-)

Gal. Bet įvertinus kad apie 20% pasaulinių kalio atsargų Baltarusijoje tai manau ne vien rusų tankai turi įtakos grūdų kainoms. Žygis su Mykolu taip pat rankelę (tiksliai liežuvėlų) pridėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Virgis. pranešimas:

Pagal kreivę tai kaina krenta, kokios įžvalgos ateičiai? 

Nafta turi pasiekti apie 100 dolerių už barelį ir darys korekciją žemyn kartu nusitemdama ir javų kainą, kas patvirtins ir grafike pavaizduotą kainos trendą žemyn. Pasaulyje klimatas kol kas yra normalus ir nėra kritinių momentų kurie gali įtakoti emocinius kainų šuolius.  Pasaulio derlingumo prognozė kolkas nėra džiuginačios, gamybos balansas tikėtina bus arti nulio. Visa kita priklausys nuo pono dievo. 

Tokia mano asmeninė nuomonė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo toljau tuo labiau žinau, kad nieko nežinau. Manona, kad ECB bend du kartus didins palūkanų nirmą šiemet tai reiškia EURIBOR paaugs 0.5% (po 0,25% vienu keitimu keičia max) tam, kad kovotu su infliacija. Taip pat ir amerikonai. Nors kita ranka barsto pinigus iš malūnsparnių. Iš kitos pusės pramonė ir transportas vis dar stringa ir striginės bent iki metų pabaigos. 

Iki naujo derliaus dar dagyventi reikia, bet kur link viskas pasuks tai...nežinau nesiimu net spėliiti. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, AG Paulius pranešimas:

Nafta turi pasiekti apie 100 dolerių už barelį ir darys korekciją žemyn kartu nusitemdama ir javų kainą, kas patvirtins ir grafike pavaizduotą kainos trendą žemyn. Pasaulyje klimatas kol kas yra normalus ir nėra kritinių momentų kurie gali įtakoti emocinius kainų šuolius.  Pasaulio derlingumo prognozė kolkas nėra džiuginačios, gamybos balansas tikėtina bus arti nulio. Visa kita priklausys nuo pono dievo. 

Tokia mano asmeninė nuomonė. 

Bele tik kad spekuliantam pelnai nemažėtų, o čia tie žemės ūkio vergai chuinia.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, shaulinis pranešimas:

Kuo toljau tuo labiau žinau, kad nieko nežinau. Manona, kad ECB bend du kartus didins palūkanų nirmą šiemet tai reiškia EURIBOR paaugs 0.5% (po 0,25% vienu keitimu keičia max) tam, kad kovotu su infliacija. Taip pat ir amerikonai. Nors kita ranka barsto pinigus iš malūnsparnių. Iš kitos pusės pramonė ir transportas vis dar stringa ir striginės bent iki metų pabaigos. 

Iki naujo derliaus dar dagyventi reikia, bet kur link viskas pasuks tai...nežinau nesiimu net spėliiti. 

 

Kai vėl sujudimas Admiral market ir kitose platformose kuriose tave pamokys už tavo pinigus - galima spresti kad biržose nesitikima uždirbti greičiausiai pradirbti bus daugiau šansu artimiausiu pusmečiu.Ir jei auksas pradės važiuoti aukštyn tai tik bus patvirtinimas pesimo prognoziu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Auksas važiuoja žemyn, kas yra natūralu kylant palūkanų normom. Kadangi pagrindinis klausimas ne kils palūkanos ar ne o kiek kils ir kaip greitai tai kaip tai aukso kainos didėjimo nesitikėčiau. Čia kaip tai paprasčiau nei su grūdais :) 

Anksčiau buvo koks tai ne itin tamprus, bet vis ryšys su naftos kainomis, Paskutinius 6 mėn nafta kilo stabiliai be didelių trūkčiojimų. Apie kviečius to paties nepasakysi. Tiesa kukurūzai, soja, kiti grūdai gan gražiai į viršų lipa. Aušku kažkur tai bus viršūnė, gal kviečiai anksčiau ją pasiekė? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , shaulinis pranešimas:

Auksas važiuoja žemyn, kas yra natūralu kylant palūkanų normom. Kadangi pagrindinis klausimas ne kils palūkanos ar ne o kiek kils ir kaip greitai tai kaip tai aukso kainos didėjimo nesitikėčiau. Čia kaip tai paprasčiau nei su grūdais :) 

Anksčiau buvo koks tai ne itin tamprus, bet vis ryšys su naftos kainomis, Paskutinius 6 mėn nafta kilo stabiliai be didelių trūkčiojimų. Apie kviečius to paties nepasakysi. Tiesa kukurūzai, soja, kiti grūdai gan gražiai į viršų lipa. Aušku kažkur tai bus viršūnė, gal kviečiai anksčiau ją pasiekė? 

aš klausciau kitaip: kur kvieciu kainos dugnas? zemiau 240 as jo neisivaizduoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...