Jump to content

ar reikia kam atkurti pievas


belarusas

Recommended Posts

prieš 53 minutes , Marijus197 pranešimas:

O ant viršaus išbertos trąšos su laiku nesusigeria į dirvą? :D Bent jau mano nuomuone, jei kas sumastytų patikrinti ūkį, greičiausiai žiūrėtų tręšimo žurnalus, kiek ko iterpiai toje saugomoje zonoje.

O kaip žurnale atskirt kiek kur ko pritręšei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, nierkac pranešimas:

Gali elgtis kaip nori su savo nuosavybę,tik nedeklaruok ir viskas

Kodėl pats gali deklaruoti savo kviečius ir gauti išmokas,o tas kuris eilę metų užsiiminėjo gyvulininkyste,dabar nusprendė kad jam gana,gal sveikata neleidžia,gal kitos aplinkybės susiklostė,koks galų gale kieno reikalas?Kodėl jis kaip ir pats jau negali gauti išmokų o turi laikyti pievą,kuri jam velniop nereikalinga?Kuo jis juodesnis už kitus?P.s.Neariau aš tų pievų,neskauda man,tiesiog tai yra NETIESA.Pavyzdys.Užeis kam nors po penkių metų,sakys sėjai kviečius,tai ir sėk,nors jie kainuoja 100 Eur t,o buliukas gyvo svorio 10 Eur kg.Bet tu negali buliuko augint,nes jei pasėsi pievą,išmokos negausi,nes sėjai kviečius tai ir sėk,iki grabo lentos.Normalu?Čia grubus palyginimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, agronoms pranešimas:

Kodėl pats gali deklaruoti savo kviečius ir gauti išmokas,o tas kuris eilę metų užsiiminėjo gyvulininkyste,dabar nusprendė kad jam gana,gal sveikata neleidžia,gal kitos aplinkybės susiklostė,koks galų gale kieno reikalas?Kodėl jis kaip ir pats jau negali gauti išmokų o turi laikyti pievą,kuri jam velniop nereikalinga?Kuo jis juodesnis už kitus?P.s.Neariau aš tų pievų,neskauda man,tiesiog tai yra NETIESA.Pavyzdys.Užeis kam nors po penkių metų,sakys sėjai kviečius,tai ir sėk,nors jie kainuoja 100 Eur t,o buliukas gyvo svorio 10 Eur kg.Bet tu negali buliuko augint,nes jei pasėsi pievą,išmokos negausi,nes sėjai kviečius tai ir sėk,iki grabo lentos.Normalu?Čia grubus palyginimas.

Neteisinga? Neteisinga, nu ir kam tai rūpi. Taip gyvenime nutinka.
Yra kazkokie įsiparegojimai prisimti ES sąjungos mastu ir tu papusk i uodega. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, kverneland83 pranešimas:

Su dirbau pievą pasėjau rapsus nedeklaravau, nereikia man tos išmokos geriau gaunasi. Kaip tokia situacija?

Jei kažkada deklaravęs buvai tai jau viskas, to lauko gali nedeklaruoti,bet jei reikės atsėti turėsi atsėti vistiek kitam lauke, ir dar tokiam kuriame iki 12 m nebuvo daugiametė pieva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , linas78s pranešimas:

Atsiprašau,suklydau po 12 metų:)

Tas atstatymas toks painus, jei išarei turi atstatyti arba kitas pareiškėjas priima įsipareigojimus, bet ar nebus dvigubai kad abiems reikės, arba priešingai jei niekas nebedeklaruoja ir nesuves galų kiek kam priskirti atkūrimui. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Virgis. pranešimas:

Tas atstatymas toks painus, jei išarei turi atstatyti arba kitas pareiškėjas priima įsipareigojimus, bet ar nebus dvigubai kad abiems reikės, arba priešingai jei niekas nebedeklaruoja ir nesuves galų kiek kam priskirti atkūrimui. 

Tai turi visai nedeklaruoti jei nenori atkurti,o jei kitus laukus deklaruosi o to ne tai vistiek turėsi atkuri tuose laikuose kuriuose deklaruoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Virgis. pranešimas:

Tas atstatymas toks painus, jei išarei turi atstatyti arba kitas pareiškėjas priima įsipareigojimus, bet ar nebus dvigubai kad abiems reikės, arba priešingai jei niekas nebedeklaruoja ir nesuves galų kiek kam priskirti atkūrimui. 

aš kiek domėjausi tai buvo šitaip, kas išarė tas turės ir atsėti, dabar nori kabinti sklypui, tai tu suarei ar kitas ar galų gale kas nupirks tą sklypą bus daugiametė, net ekologai negali nuimti to sluoksnio nors 22 metais buvo palikta ta galimybė, o šita info iš nma puslapio, tai manau kad nedeklaruosim to ploto ir tiek bet kas turėjo daugiametes deklaracijoj ir lieps atstatyt, niekur nedingsim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ceck pranešimas:

aš kiek domėjausi tai buvo šitaip, kas išarė tas turės ir atsėti, dabar nori kabinti sklypui, tai tu suarei ar kitas ar galų gale kas nupirks tą sklypą bus daugiametė, net ekologai negali nuimti to sluoksnio nors 22 metais buvo palikta ta galimybė, o šita info iš nma puslapio, tai manau kad nedeklaruosim to ploto ir tiek bet kas turėjo daugiametes deklaracijoj ir lieps atstatyt, niekur nedingsim

norėčiau pamatyti kaip nedeklaruota plota lieps atstatyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, UK. POVILAS pranešimas:

Ar yra numatytos jau sankcijos dėl dgp neatkurimo, koks procentas nuo deklaracijos galimai bus minusus minusuotas, kas kaip?

    Visos pievos, kurias reikės atkurti yra pririštos prie lauko vietos. Nesvarbu kiek savininkų pasikeitė, jeigu bus liepta atstatyti, tai turės atstatyti tas, kas paskutinis deklaravo toje vietoje, kur buvo DGP. Tai norint negauti įsipareigojimo atstatyti, tai reiktų tos vietos nedeklaruoti, tačiau iškyla problema tame, kad deklaravimo taisyklėse privaloma deklaruoti visus plotus už kuriuos prašoma išmokų ir už kuriuos neprašoma.

     Po to, kai jau yra gaunamas įspėjimas atkurti, įpareigojimas atkurti nuo lauko peršoka ant pareiškėjo ir tada jau tokio įsipareigojimo niekaip nebepavyks nusikratyti (ŽŪM nesutiko, kad būtų leista perduoti įsipareigojimą kitam asmeniui atkurti DGP dėl per didelės administracinės naštos). Taip pat po įspėjimo gavimo nepavyks įsipareigojimo atkurti DGP nusikratyti tos vietos nebedeklaruojant. 

     Sankcijos (tam tikras procentas nuo visų išmokų už pasėlius, ekoschemas, gyvulius ir t.t.) dėl neatkūrimo DGP yra tokios:

1) pirmas kartas iki 3 ha - 1 proc;

2) pirmas kartas iki 5 ha - 3proc;

3) pirmas kartas virš 5 ha - 5 proc;

4) antras kartas bent kiek - 10 proc;

5) trečias kartas - 18 proc. 

6) ir taip toliau, bet ko gero po trečio karto įsipareigojimai išnyktų, o gal ir ne. Greičiausiai, kad ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...