Jump to content

ludditas

Nariai
 • Pranešimai

  716
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Miestas

 • Miestas
  Utenos r. Indubakiai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ludditas pasiekimai

Patyręs dalyvis

Patyręs dalyvis (4/5)

19

Reputacija

 1. Net patys vadybininkai jų nesiūlo, sakė parduoda tik jei pats klientas prašo, ir pagrinde transporto darbams. Dėžės resursas apie 1500 mth, todėl matyt padevėti ir palyginus pigūs. Aš nlb mechanikas, bet kaip aiškino ta dėžė nlb skiriasi nuo lengvų automobilių, pavaros keičiasi su variatoriais. Iš esmės yra tik dvi belaipsnės dėžės Fendt ir zf.
 2. Kai reikia pakrauti iškrauti rulonus nlb išsiversi be sankabos.
 3. Per 7 metus pakeičiau dvi sankabas, ir su juo atsisveikinau. Man pastoviai su frontaliniu teko dirbti, tai tie maigymai matyt ir pribaigia jas. Dar pastoviai reikia troselių sankabos, stabdžių, gazo turėti, nes nutrūksta pačiu netinkamiausiu momentu. Triukšmas kabinoje didelis (pas mane buvo su zetor varikliu). Kondicionierius per karščius tik ūžia daugiau jokios naudos iš jo.
 4. Dotnuvos vadyba jau prieš mėnesį sakė jog bus antras šaukimas rudenį.
 5. ludditas

  Deklaravimas

  Iki liepos 17 galima keisti.
 6. O kodėl visi manot jog tie didieji latifundininkai laukė paraiškų teikimo pabaigos, ir tik tada visi puls nešti paraiškas atseit vien dėl jų sudarytu dirbtinių pratesimu? Man atrodo tos bendrovės jeigu norėjo tai tas paraiškas pateikė pirmos. Pas jas juk tokie resursai, jog lengvai gali atitikti bet kokias sąlygas. Ir kai kurių svarstymai apie 3 karvės atrodo juokingi.
 7. Pažiūrėjus statistiką, kalbos apie antrąjį šaukimą rudenį turi pagrindo. Kažin ar viršys 60%.
 8. ludditas

  Rulonu plevele

  Bet čia 500 mm pločio!
 9. ludditas

  šienapjoves

  Kada bus lauko dienos?
 10. Ar teisingai suprantu 16.16 punktą jei paraišką teikiau iki 2019 birželio 5d gamybai, tai ir dabar galiu teikti gamybai? TAR pastaba. Šis papunktis netaikomas pareiškėjams ir paramos gavėjams, pateikusiems paramos paraiškas iki 2019 m. birželio 5 d. Nr. 3D-568, 2019-10-11, paskelbta TAR 2019-10-11, i. k. 2019-16264
 11. ludditas

  Grėbliai

  Aš irgi to bijojau, ir visai be reikalo. Kadangi pas juos yra vairuojami galiniai ratai, tai jie gan jautriai reaguoja į kiekvieną vairo pasukimą. Na įprasti reikia bet tikrai daug lengviau nei stumti priekabą atgalios
 12. O eko žurnale neturėtum pažymėti kada prasėjai įsėlį? Juk jie tą lentelę už praeitus metus turi,jei ten nebus bus negerai. Kodas PDŽ ar pan., Ir reikia uždėti varnelę dėl įsėlio.
 13. Gal kas esat deklaravę ankštinių žolių mišinî kodu AKM? Neužskaito kaip įsėlį. Liucerną ir dobilus atskirai užskaito, o kai Liucerna ir dobilai auga kartu viename lauke jau ne. Absurdas kažkoks.
 14. Reikia žinoti ar tu pats esi PVM mokėtojas ar ne, perki iš PVM mokėtojo ar ne. Ir galiausia ką rašei paraiškoje, kad kompensuotų tau PVM ar ne. Tada ir bus aišku nuo kokios kainos tau mokės paramą.
 15. ludditas

  GEDIMAI

  Kur radai ivabaltei ar hidroscande? Man irgi reikia, nes upeliais iš griebtuvo varo.
×
×
 • Create New...