Jump to content

ludditas

Nariai
 • Pranešimai

  654
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie ludditas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Utenos r. Indubakiai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ludditas

  Rulonu plevele

  Iš kur pirkot, iš Lytagros?
 2. Kaip sekasi ar pavyko kam pačiam parašyti?
 3. kas rašė gali pasidalinti?
 4. Pasidalinkit kas kokiom kainom verslo planus rašo, įdomu ar įmanoma rasti už mažiau nei 500 be PVM? Nu nėra ten už ką tiek mokėti, net patys rašytojai sako, jog planą sukurptų greitai.
 5. pelningumo padidinti niekas neprašo, užtenka pakelti VED. Jei pakelsi VED 51 proc gausi papildomus balus. Gali ir visai nekelti jei surenki pakankamai balų iš kitur.
 6. Manau realu preiti su 60 bus juk skirta šiai priemonei 10mln, triskart daugiau nei prieš tai buvusiame šaukime, o ir pareiškėjų ratas apribotas. Dar yra variantas sąmoningai prisimti tuos 30.1 punkto įsipareigojimus, ir jų nevykdyti, tada gauni sankciją kuri skaičiuojasi pagal formulę kažkokią, sankcijos dydis priklausys nuo praeinamo balo, kuo jis aukštesnis tuo didesnė bus ir sankcija gali būt ir 0,1proc gali ir 1 proc ar daugiau. čia va visa ta formulė: ei Įgyvendinimo taisyklėse nustatyti projektų atrankos kriterijai nepasiekti ir (arba) neišlaikyti iki projekto arba verslo plano įgyvendinimo ir (arba) kontrolės laikotarpio pabaigos, sankcijos dydis apskaičiuojamas tokia tvarka: 1. Nustatomas atrankos balų pokytis pagal formulę: D = A-P-K D – atrankos balų pokytis A – paramos gavėjo surinktų atrankos kriterijų balų skaičius P – pagal kvietimą pereinamas atrankos kriterijų balų skaičius (pagal kvietimą mažiausią atrankos balų skaičių surinkusios paraiškos, kuriai buvo skirta parama, atrankos balų skaičius) K– visų nepasiektų arba neišlaikytų atrankos kriterijų balų skaičius K = k1+k2+k3+... k – nepasiekto arba neišlaikyto atrankos kriterijaus balų skaičius 2. Jei D<0: 2.1. Sankcija apskaičiuojama pagal formulę procentais nuo paramos sumos: 2.2. Jei nustatoma, kad paramos gavėjas projektų atrankos kriterijų nepasiekia ir (arba) neišlaiko daugiau kaip vieną kartą, už antrą kartą nustatytą pažeidimą sankcija didinama – prie pagal 2.1 papunktį apskaičiuotos sankcijos papildomai pridedama 10 proc. nuo išmokėtos paramos sumos, už trečią – 20 proc., ketvirtą – 30 proc. ir t. t. Tokiu atveju netaikomos Metodikos 8 punkto nuostatos. 3. Jei D≥0, taikomas 0,5 proc. sankcija nuo paramos sumos
 7. Niekam nekliūva tas punktas jog 50 proc. pajamų turi būti iš žemės ūkio veiklos? Skaičiuojama nuo visų gautų pajamų, verslo liudijimo, individualios veiklos, parduoto turto, autorinių atlyginimų, neįeina tik darbo užmokestis. Taigi jei per metus gavai kokius 10000 EUR iš IDV tai ir iš žemės ūkio veiklos pajamos turės būti ne mažiau 10000 EUR! Kiek reiktų smulkiam deklaruoti ha, arba parduoti, kad pasiekti tokius rodiklius?
 8. ludditas

  Deklaravimas

  Skambinau į VIC pasiaiškinti dėl to, kas keiščiausia sako jog ir ankstesmatydavosi tniais metais galima buvo matyt tik einamųjų metų kaimyninius sklypus, nu bet gi matydavosi tikrai.
 9. ludditas

  Deklaravimas

  Tai čia reiškia rodo šių metų. Nes senesnių metų visi būna patvirtinti ir pasirinkimo galimybės nelieka.
 10. ludditas

  Deklaravimas

  Šiemet nebegalima matyti kaimyninių, ankstesniais metais deklaruotų laukų, kas labai apsunkina naujų laukų įbraižymą, nėra prie ko prisirišti. Belieka arba laukti kol kaimynai deklaruos šiais metais, arba žygiuoti į seniūniją. Nesuprantu kodėl taip padaryta, juk ankstesniais metais matydavosi visi laukai.
 11. Ten kita situacija, žemė mano, bet šalia miestiečiai nori iš manęs išsinuomoti 20-30arų gabaliuką, sodins vynuogyną, ir jie nieko ten nedeklaruos. Vat ir mastau kaip tą gabalą atskirti, kad sutartį galima būtų registruoti RC?
 12. Gal kas susidūrė su situacija, norint registruoti dalies sklypo (kitaip sakant sklypas bus padalintas) nuomą RC ar reikalingi kadastriniai matavimai to gabaliuko?
 13. ludditas

  Už kiek perkate žemę?

  Tavo nuoroda yra į tą patį dokumentą kurį nurodžiau ir aš. Tai jei skaitai, tai įprask dokumentus skaityt iki galo. Yra 14 punktas kurį aš ir citavau. Tu norėsi išsinuomoti sklypą kuris su tavo sklypais nesiriboja, o tarkim su mano ribojasi, jis atiteks man žinoma jei jis mane domins, nes mes abu ūkininkai,. Tas tavo 5 punktas suteiktų tau pirmenybę tik tokiu atveju jei jis ribotusi su mano sklypu ir aš būčiau ne ūkininkas. Dažniausia yra ne vienas o keturi ir daugiau kaimynų, bent pora iš jų bus ūkininkai ir jiems bus pirmumas. Su sąlyga jog jie seka skelbimus apie išnuomojamą žemę ir jiems tas sklypas bus įdomus, jiems jis ir atiteks.
 14. ludditas

  Už kiek perkate žemę?

  Šiaip 2016 metais tokios tvarkos kaip tik nebuvo , citata yra iš aktualios redakcijos aprašo. Paskambinau dar dėl visa ko ir į NZT tvarka yra nepakitusi nuo 2017kovo 15d.- pirmumas yra besiribojančių sklypų naudotojams. Nuoroda į dokumentą> https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/93dcc8a0181511e88a05839ea3846d8e
×
×
 • Create New...