Jump to content

ludditas

Nariai
 • Pranešimai

  665
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie ludditas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Utenos r. Indubakiai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tai be Žemės ir paraišką nepateiksi
 2. Tai kas nepadidino VED ūkis ar VIC?
 3. ludditas

  Deklaravimas

  5 metus nei tręšti nei arti, šienauti negalima
 4. ludditas

  Deklaravimas

  Realiai niekas ten nelaiko 1SG hektare, ganom daugiau gyvulių. Svarbu kad neliktų juodos žemės po ganymo, per sezoną tą patį lauką ganom 2 kartus, tai nelabai ten ką ir lieka šienauti.
 5. ludditas

  Ruloniniai presai

  Kiek girdėjau yra vienas Šalčininkų rajone, iš Lenkijos pirktas. Diržinių yra daugiau parduota. Kaimynystėje buvo davę pabandyti, sakė patiko, bet reikia sveikatos ant kalnų jiems, sveria 4 tonas, na ir kaina didelė.
 6. Gal kas patars ar verta rinktis automatinio vairavimo sistemą, traktorius pagrinde bus naudojamas pašarų ruošimui, laukai kalvoti, vingiuoti, nedideli po kelis ha.
 7. O man toks klausimas iškilo, jūs juos važiuojate vietoje apžiūrėti ar perkat taip? Tiesiog įdomu kaip paprastai vyksta toks pirkimas iš užsienio.
 8. Man irgi pirma sakė jog ne, po to pasitarė su kažkuo ir pasakė kad visgi taip. Nzn kur dabar tiesa? Na bet jei turi raštą čia jau rimčiau. Gal gali čia kopiją įdėti?
 9. Jei pvz dar dirbi su verslo liudijimu, IDV, arba gauni autorinius atlyginimus, tai skaiciuojant nuo šitų pajamų 50% turi sudaryti pvz iš gyvulininkystės, už tai gauni +15 balų
 10. Jei esi iki 40m ūkininkauji nepalankiose vietovėse ir kuri specializuotą ūkį iš kurio bus ne mažiau 50 proc visų veiklos pajamų tada be problemų. Mes irgi tiek rinkom, bet teko paskutinio prioriteto atsakyti kadangi iš kitų veiklų yra nemažai pajamų ir tuos 50 proc pasiekti neįmanoma, tai apsistojom ties 70.
 11. ludditas

  Rulonu plevele

  Iš kur pirkot, iš Lytagros?
 12. Kaip sekasi ar pavyko kam pačiam parašyti?
 13. kas rašė gali pasidalinti?
 14. Pasidalinkit kas kokiom kainom verslo planus rašo, įdomu ar įmanoma rasti už mažiau nei 500 be PVM? Nu nėra ten už ką tiek mokėti, net patys rašytojai sako, jog planą sukurptų greitai.
×
×
 • Create New...