Jump to content

ludditas

Nariai
 • Pranešimai

  713
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie ludditas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Utenos r. Indubakiai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dotnuvos vadyba jau prieš mėnesį sakė jog bus antras šaukimas rudenį.
 2. ludditas

  Deklaravimas

  Iki liepos 17 galima keisti.
 3. O kodėl visi manot jog tie didieji latifundininkai laukė paraiškų teikimo pabaigos, ir tik tada visi puls nešti paraiškas atseit vien dėl jų sudarytu dirbtinių pratesimu? Man atrodo tos bendrovės jeigu norėjo tai tas paraiškas pateikė pirmos. Pas jas juk tokie resursai, jog lengvai gali atitikti bet kokias sąlygas. Ir kai kurių svarstymai apie 3 karvės atrodo juokingi.
 4. Pažiūrėjus statistiką, kalbos apie antrąjį šaukimą rudenį turi pagrindo. Kažin ar viršys 60%.
 5. ludditas

  Rulonu plevele

  Bet čia 500 mm pločio!
 6. ludditas

  šienapjoves

  Kada bus lauko dienos?
 7. Ar teisingai suprantu 16.16 punktą jei paraišką teikiau iki 2019 birželio 5d gamybai, tai ir dabar galiu teikti gamybai? TAR pastaba. Šis papunktis netaikomas pareiškėjams ir paramos gavėjams, pateikusiems paramos paraiškas iki 2019 m. birželio 5 d. Nr. 3D-568, 2019-10-11, paskelbta TAR 2019-10-11, i. k. 2019-16264
 8. ludditas

  Grėbliai

  Aš irgi to bijojau, ir visai be reikalo. Kadangi pas juos yra vairuojami galiniai ratai, tai jie gan jautriai reaguoja į kiekvieną vairo pasukimą. Na įprasti reikia bet tikrai daug lengviau nei stumti priekabą atgalios
 9. ludditas

  TIK EKOLOGISTAM !!

  O eko žurnale neturėtum pažymėti kada prasėjai įsėlį? Juk jie tą lentelę už praeitus metus turi,jei ten nebus bus negerai. Kodas PDŽ ar pan., Ir reikia uždėti varnelę dėl įsėlio.
 10. ludditas

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Gal kas esat deklaravę ankštinių žolių mišinî kodu AKM? Neužskaito kaip įsėlį. Liucerną ir dobilus atskirai užskaito, o kai Liucerna ir dobilai auga kartu viename lauke jau ne. Absurdas kažkoks.
 11. Reikia žinoti ar tu pats esi PVM mokėtojas ar ne, perki iš PVM mokėtojo ar ne. Ir galiausia ką rašei paraiškoje, kad kompensuotų tau PVM ar ne. Tada ir bus aišku nuo kokios kainos tau mokės paramą.
 12. ludditas

  GEDIMAI

  Kur radai ivabaltei ar hidroscande? Man irgi reikia, nes upeliais iš griebtuvo varo.
 13. Ttv, cvx dyna vt ir t t yra belaipsnes kaip ir vario. Automatinė būtų powershift'as manau ir panašūs žodžių dariniai. Ir
 14. Turėjau mintį, kad Fendt o visi modeliai tik su belaipsne. Neaiškiai gal mintį parašiau
 15. Tokių traktorių pastaruoju metu negamina. O su automatine dėže gali pasiūlyti praktiškai kiekvienas didesnis gamintojas. Beje jei lyginat su Fendt, tai jie tik su vario dėže, taip vadinama belaipsne.
×
×
 • Create New...