Jump to content

ludditas

Nariai
 • Pranešimai

  635
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie ludditas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Utenos r. Indubakiai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ludditas

  medziokles istatymai

  Kas link medžioklės taip, neapibrėžta. Dabar berods naujoje redakcijoje jie turi gauti kiekvieno sklypo savininko raštišką sutikimą, nzn ar jau priimta tai. Bet remiantis sena redakcija, manau reiktų raštu kreiptis į medžiotojų būrelį, jog nori savo plotuose nustatyti papildomas sąlygas, jie turi į tai atsakyt. Būt gerai pasikonsultuoti su teisininku kaip tai teisingai išdėstyt, nes tame įstatyme tikrai palikta daug erdvės. Aš bent su jais bendrauju laiškais, nes į juos jie privalo atsakyti, jei neatsako, kreipiesi į savivaldybės aplinkosaugos skyrių. Jie visa tai kuruoja.
 2. ludditas

  medziokles istatymai

  bokšteliai, kopėčios ir t.t. yra medžioklės įrenginiai, ir jų statymas turi būti suderintas su žemės savininku, o tada ir gali nustatyt papildomas sąlygas, reikalauti nuomos, kokia spalva dažyti tuos bokštelius, nurodyti privažiavimo kelius ir pan., ką tik vaizduotė išneša. Negavę raštiško sutikimo jie jų statyti negalės, bet medžioklė tuose plotuose nebus uždrausta. Uždraudus negalėsi prašyti kompensacijų už padarytą žalą, aišku jei tai aktualu.
 3. ludditas

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Avansų nebūdavo, bet kažkurioje taisyklių redakcijoje buvo punktas dėl avanso, pamenu kažkas forume rašė jog ir bylinėtis norėjo, kad avanso negauna. Nzn ar dabar yra šis punktas, bt, kad moka dalimis faktas. Beje už ekstensyvų pievų ir šlapynių tvarkymą šiemet anksti paskaičiavo, pernai į balandį buvo nutesę.
 4. ludditas

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Kam jau pervedė išmokas, ar visą sumą gavot? Nes tai kas dabar paskaičiuota tai nlb pusę sumos traukia, čia ko gero avansas.
 5. ludditas

  Zurnalai vedami aviu ukyje

  Taigi sakau tas GAŽ 1 žurnalas visada yra vic'e, jį tereikia tik atsispausdinti. Juk jūsų visi GŽ-2 duomenys, kad ir ranka pildyti vistiek po to suvedami į VIC bazę.
 6. ludditas

  Zurnalai vedami aviu ukyje

  O tai ką ten vesti? Jei pats pildai visus skerdimus, gimimus ir t.t. jis automatiškai pasidaro, kai reikia atsispausdini norimai datai ir viskas.
 7. ludditas

  Už kiek perkate žemę?

  Čia matyt nuo šių metų tokia tvarka, ne spraeitų metų skelbimų nėra.
 8. ludditas

  Už kiek perkate žemę?

  Labai įdomiai čia. Klasikinis biurokratizmo pavyzdys sukurta tokia schema, kad būtų begalė nereikalingo darbo. Hm man laiškas dėl pirmenybės įsigyti atėjo gruodžio pabaigoje, tai ko gero galioja sena tvarka, bet ko gero reiks dar pasitikslinti.
 9. ludditas

  Už kiek perkate žemę?

  Prieš savaitę klausiau, nieko neminėjo, sakė jog išsiimtas leidimas galioja metams. Bet dokumentų kopijas perkamam sklypui kiekvienam reikia pateikti naujas. Apie turimus savo ir giminaičių sklypus pirmą kart girdžiu. Su sutikimu reikia pateikti tik ūkininko pažymėjimo ir 3 metų deklaracijų kopijas. Gal čia kokia rajoninių karaliukų įvesta tvarka ?
 10. ludditas

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Skaitau kaip kokią fantastiką :D, sekasi kitiems kolegom.
 11. ludditas

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Įdomu kada tokius ūkius sertifikuoja, įtariu daugiausia vasaros pradžioje. Antraip juk reiktų parodyti kur lakai derlių ir pan
 12. ludditas

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Kažkaip nesitiki, jog jau paskaičiavo eko išmokas, gal ką maišai? Nes dar net 3 lentelės atidavimo terminas nepasibaigė. Ir kaip tau galėjo išrašyti sertifikatą eko grikiams, jei iš šito posto reiktų suprasti, jog tu jų nenuėmei?
 13. ludditas

  Įranga mėsiniams galvijams

  Dar yra toks dalykas kaip plieno markė. Lytagroj manau kaip S235 aukštesnės markės negausit. naudojant S355 markės plieno vamzdžius tokio pat diametro vamzdis bus gerokai stipresnis nei tokio pat diametro S235, o svoris tas pats. Va taip ir gaunamos lengvos tvirtos tvoros. Nesidomėjau bet beveik garantuoju jog visos Paturų, prancūzų tvoros bus būtent iš S355 plieno markės. Ir teisingai dzipas sako, ovalus skerspjūvis visada bus stipresnis už panašių matmenų stačiakampį.
 14. ludditas

  Mėsinių galvijų tvartai

  Vienas danas Latvijoje pasakė, čia visi tie tvartai ne gyvuliams, o žmonėms, kad jiems būtų patogiau ir nesušaltų.
 15. ludditas

  Sandelys technikai, grudams

  Tai čia jau tokie rimtesni, ne kinietiški. Pamatus darėt ar į gruntą inkaravot?
×