Jump to content

ar reikia kam atkurti pievas


belarusas

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Kažkur kažko prisiskaičiau ir niekas nepasidaro aišku. 

Gal kas žino kaip su sodo įveisimu daugiametėse pievose? Galima, negalima?

Skaičiau, kad kažkokių lengvatų bus su sodininkyste, jauniesiem, paramas gavusiems.

Perkelti gal galima kažkokiu būdu iš vieno sklypo į kitą pievas galima?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , niino pranešimas:

Referencinius metus pakeite, bet po siu metu deklaravimo pievu dar daugiau sumazes, tai kitiem metam turesim atseti pievas arba perkelti kitur.

Parašyta, kad atseti gaus tie, kurie are pievas 21-22 metais. Tik nelabai suprantu, kaip veiks gaab reikalavimas dėl daugiamečių pievų išarimo. Jei turiu 21-22 metais įdirbtu dgp ar bus gaab reikalavimo neatitikimas ar galios tik nuo šių metu naujai suartu pievų 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Juodas pranešimas:

Parašyta, kad atseti gaus tie, kurie are pievas 21-22 metais. Tik nelabai suprantu, kaip veiks gaab reikalavimas dėl daugiamečių pievų išarimo. Jei turiu 21-22 metais įdirbtu dgp ar bus gaab reikalavimo neatitikimas ar galios tik nuo šių metu naujai suartu pievų 

Pas mane eko ūkis, Aš dalį išsiariau 21-22 metai, kai man galiojo išimtis, kad eko ūkiams nereiks atstatinėti. Tai kokio velnio dabar turėčiau būti už tai "nubaustas"? Prognozės taip dažnai nesikeičia kaip žemės ūkio politika. Ir jei rimtai galios sankcija nuo visų išmokų tai jie bl ahu**li, o jei sugalvos suženyti su visam su DGP ūkio lygiu, kad mažinti ar atsisakyti negalimės, tai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , gerasukis pranešimas:

Pas mane eko ūkis, Aš dalį išsiariau 21-22 metai, kai man galiojo išimtis, kad eko ūkiams nereiks atstatinėti. Tai kokio velnio dabar turėčiau būti už tai "nubaustas"? Prognozės taip dažnai nesikeičia kaip žemės ūkio politika. Ir jei rimtai galios sankcija nuo visų išmokų tai jie bl ahu**li, o jei sugalvos suženyti su visam su DGP ūkio lygiu, kad mažinti ar atsisakyti negalimės, tai...

Neturėjau aš tų pievų,bet tas priverstinis jų atstatymas tai mane siutina.Kodėl tas žmogus turi jas atstatinėti jei jam jų nereik?Ir jeigu ta žemė mano nuosavybė,tai išeina taip kad aš ja ir disponuoti savo nuožiūra negaliu.Tai kokia tada nuosavybė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , agronoms pranešimas:

Neturėjau aš tų pievų,bet tas priverstinis jų atstatymas tai mane siutina.Kodėl tas žmogus turi jas atstatinėti jei jam jų nereik?Ir jeigu ta žemė mano nuosavybė,tai išeina taip kad aš ja ir disponuoti savo nuožiūra negaliu.Tai kokia tada nuosavybė?

Realiai tavo nuosavybe ir darai ka nori, bet ismokos ju tai jei nori ju tai ir soki pagal ju dudele, jei ne tada darai ka nori. Apskritai zvelgent y sitacija per daug jau ystaigu kisasi y ukio reikalus, suprasciau jei reikalai kryptu y gera puse , bet dabar viskas atvirksciai, kaimai nyksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , dariius 30 pranešimas:

Realiai tavo nuosavybe ir darai ka nori, bet ismokos ju tai jei nori ju tai ir soki pagal ju dudele, jei ne tada darai ka nori. Apskritai zvelgent y sitacija per daug jau ystaigu kisasi y ukio reikalus, suprasciau jei reikalai kryptu y gera puse , bet dabar viskas atvirksciai, kaimai nyksta.

Na taip,nuosavybė,aš gal netaip pasakiau.Jeigu aš ūkininkas,kodėl aš turiu laikyti pievą,jei man jos nereik?Kaimynas kuris neturi pievų gaus išmokas,aš ne.Tai ar čia normalu?Apženijo vadinas tave iki gyvenimo pabaigos.Kas dėl nuosavybės,norėsi parduoti tą savo amžinąją pievą,tikrai gausi mažiau negu "neženotas" kaimynas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir iš esmės net gi galima būtų iš tos situacijos išeiti ministrui sausam o ir ūkininkai liktų patenkinti, jei už tas DGP būtų mokamos išmokos ne 5 m. o visą ateinantį laikotarpį. Nes kol kas pagal taisykles galioja principas - kas pirmesnis išsiarė tas gudresnis, o jei sugalvojai nusimesti gyvulinko jungą - nė nesvajok turėsi "dovaną" visam gyvenimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Planetarke pranešimas:

Gal kas atsimenate, kuriais metais buvo pradėta informuoti deklaruojančius, kad reikės pievas atsėti, nes jų pradėjo mažėti?

21 metu rudenį turbut prasidėjo kalbos, kad viršytas suartu pievų procentas. Prieš naujus metus lyg, žmones gavo informacinius laiškus. 22 metu rudenį apie tikslius suartu pievų plotus nelabai girdeti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-03-16 at 11:38, agronoms pranešimas:

Na taip,nuosavybė,aš gal netaip pasakiau.Jeigu aš ūkininkas,kodėl aš turiu laikyti pievą,jei man jos nereik?Kaimynas kuris neturi pievų gaus išmokas,aš ne.Tai ar čia normalu?Apženijo vadinas tave iki gyvenimo pabaigos.Kas dėl nuosavybės,norėsi parduoti tą savo amžinąją pievą,tikrai gausi mažiau negu "neženotas" kaimynas.

Nedeklaruok pievu ir ark, kad trukdo, nematau cia problemos, o jei nori ismoku , tada vykdyk kas priklauso, laikyk pievas, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Ramza pranešimas:

Nedeklaruok pievu ir ark, kad trukdo, nematau cia problemos, o jei nori ismoku , tada vykdyk kas priklauso, laikyk pievas, 

Čia niekas problemų ir nekeltų jei tas atstatymas liestų tik simbolinius pakampius, tau gal taip ir yra. Bet bėda, kad jau ūkininkai pradeda kovoti tarpusavyje be vienybės, tokias grupes daug lengviau tampyti už nosies

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...