Jump to content

BR

Nariai
 • Pranešimai

  506
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

BR paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 5

BR paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie BR

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kupiškio r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jo bobulytės tai labai įkyriai zyzia ir grudų priekabas išvežtas iš jų laukų buna suskaičiavusios.
 2. BR

  Trašų kainos

  Gerai sąskaitą apžiūrėjai , taigi po 9 eurus už pristatyma nuo tonos transportavimo išlaidos pripliusuotos turėtų būt vat ir 232, matai man irgi praeitą savaitę masina 33.3 salietros iš Latvijos atvežė linas agro, irgi šiandien gavau sąskaitą irgi apsidžiaugiau, kad pigiau nei sakė, paskui žiū už atvežimas papildomai pripliusuota.
 3. BR

  Trašų kainos

  Kokia firma
 4. BR

  žiemkenčių buklė

  taip gavos ,kad sujungiau tris laukus į vieną,siaip niekad neatseliuoju,nebenorėjau kažką kita sėt,tai antri metai bus kviečiai nedidelis plotelis tų atseliuotų tik 3ha,tai mokslo vardan neariau ,o diskiniu tris kartus skučiau ir prieš sėją noraginiu,tai pabirų kaip ir nebeliko,jei butų sudygę but pilnos technologines,aišku fungicidų jau reikes pavasarį rimtesnių.
 5. BR

  žiemkenčių buklė

  Pernai miežiai stipriai geltonavo,labai vešlus buvo,ligos buvo daug ant apatinių lapų nes į skutimus sėta,šimet kaip ir normaliai,ne per daug vešlūs ,nes sėjom vėliau ir normą mažesnę,tik toks pastebėjimas,kur sėta po rapsų,tai praktiškai jokio geltimo,bet liko sėklos tai pasėjom gabaliuką po vasarinių miežių,nu tai ten lyg ir dryžligė apatinius lapus pagavo, sėta į skutimą ir ten ir ten.Kviečiai sėti ir į rapieną ir į žirnieną ir į daugiametę pievą ir atsėliuotų turiu,visur tik skutimas plūgo jau antri metai nemato,tai jokio geltimo niekur nėra,nu gal kur atsėliuota biški šviesesni,bet ten kitaip ir neturėjo būt
 6. BR

  žiemkenčių buklė

  agro tom,seniau raudonai dažydavo,pernai rudenį spalvą pakeitė,dabar toks visalaik juodai švarus
 7. bandau prikelt temą,domiuosi farmet falkon pro sėjamaja.nuo paskutinio posto jau 2,5 metų praėjo tai manau per tiek laiko tikrai jau ne viena bus parduota,gal turintys pasidalintų atsiliepimais apie jas
 8. BR

  Purkstuvai

  langų skystis gumom tipo negerai ,tai ir nerizikuojam,40 litru antifrizo ant 3 kubu hardžio ir ramu ,nieko čia nesutaupysi.
 9. BR

  žiemkenčių buklė

  Ne nevoluota, noraginis su padanginiu volu, tai dirvą biski sutankina, o ir nordstenas paturbintas, su diskiniu dirbimu niekas nieko niekur nekisa
 10. BR

  žiemkenčių buklė

  Prieš artėjančią vegetacijos pabaigą truputelis nuotraukų iš laukų,apžiūrėti rapsai,miežiai,kviečiai.Viskas sėta po skutimo,diskinis pabirom sudaigint ir prieš sėją noraginis,jau antri metai kaip neariam,ž.miežiai ir kviečiai sėti su nordsten noragine,rapsai su amazone cirus.Vertinkit kolegos,kas kokių pastabų turit.
 11. Turiu klausimą?Pavasarį į žaliąjį pudymą galvoju sėt barkūną,kiek domėjaus yra geltonžiedis ir baltažiedis,bet abu dvimečiai,tai jei pasėsiu į balandzio galą,tai rugpjutį kiek jis jos mases būna priauginęs?
 12. BR

  Trašų kainos

  naudojau užpernai axan 30-4,azoto 30 ir 4 sieros,tai labai patiko,stambi granulė,gerai barstos,rudenį atvežė ,lauke iki pavasario prastovėjo,tai nei vieno gumuliuko sušokusio ant barstytuvo sieto nebuvo,labai gera kokybė,tik tada už paprastą lietuvišką gal 20-30eurų brangesnė buvo,tai jei po 240 siūlo tai gera kaina,jei nėra kokių slaptų niuansų,aš prieš mėn,užsakiau33-3 į kitus metus,tai irgi 240 eurų. p.s kokia firma siūlo?
×
×
 • Create New...