Jump to content

DDobilas

Nariai
 • Pranešimai

  16
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

DDobilas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 19 2019

DDobilas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie DDobilas

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  telšiai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DDobilas

  Pieno kainos

  Kokia ta konkreti kaina ir už kokį kiekį?
 2. DDobilas

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Biški ne taip parašiau. Galima 10% nuo visų laukų bendro ploto. Jei 2015m. deklaravai 100 ha, tai 2020 gali deklaruoti be sankcijų 90ha.
 3. DDobilas

  TIK EKOLOGISTAM !!

  galima 10% nuo bendro lauko ploto, bet į tą sumą neįsiskaičiuoja, jeigu tam laukui baigėsi nuomos ar panaudos sutartis ir savininkai nebesutinka pratęsti nuomos 1 metams (tai tada galima ir daugiau nei 10%).
 4. DDobilas

  Pieno kainos

  Ką šiai dienai siūlo už paprastą ir ekologinį pieną? ŽP nuo birželio1d. už 1-2 t. per dieną ekologinio pieno pasiūlė 20,1 cnt./ltr. plius 2 cnt., jei somatai, iki 150 ir bakterijos 50, o jei somatai iki 250 ir bakterijos 60, tai plius 1cnt.. Iki 1t. vienu centu mažiau.
 5. Taisyklės kaip ir tos pačios, tik projekte yra viena iš esminių pataisų, kad traktoriaus ir įvairių kombainų negalės pirkti, jeigu ta technika buvo įsigyta su parama, o VED nėra padidintas daugiau kaip 20%. https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAP/24311081595c11eaac56f6e40072e018
 6. DDobilas

  Zymeto Kuro Kaina

  Šiandien "Eu verslas" 2t, 0,62cnt.. Gerai, kad prieš naujus metus nepasidaviau panikai ir nepirkau.
 7. Kokio dydžio tas mokestis ir ar ferma yra kartu su namu tam pačiam sklype?
 8. Pas mus savivaldybė nusprendė apmokestinti ūkininkus už šiukšles. Jau net parengė sprendimo projektą ir planuoja jau gruodį patvirtinti ir būti pavyzdžiu kitoms savivaldybėms (taip bent išsireiškė) Ir norai gan nekuklūs. Bent jau planuose už kitos (fermų ir ūkio) paskirties objektą 134 eurai metams (94 pastovi įmoka, o 43 kintama) už kiekvieną turimą pastatą didesnį kaip 200m2. Jeigu ūkis yra ne šalia šiukšlių surinkimo maršruto, ar jeigu nebūtų pasiimtas konteineris, tai reiktų mokėti 94 eurus. Turint porą fermikių, daržinę, garažą, sandėlį jau susidarytų apvali suma. Ir į kompromisus valdžia nelabai ir nori eiti. Tikslas ūkininkams uždėti mokesčius, kad galėtų sumažinti šiukšlių mokesčius daugiabučių gyventojams (nuo 63 eurų iki 45). Kaip ir vėl nori supriešinti ūkininkus su daugiabučių gyventojais. Ar dar kokioj nors savivaldybėj reikia mokėti šiukšlių mokesčius už fermas ir sandėlius? Ar valdžia planuoja kažką panašaus? Visiškas kosmosas, nes nei plėvelės, nei tinkliuko, nei vaistų buliukų, nei didmaišių, nei chemikalų taros ir kt., nei gaišenų kaip ir negalima dėti į konteinerius. Be to ūkininkas taip pat gyvena sodyboje ir už savo namų šiukšles taip pat moka.
 9. Pratęsė iki gruodžio 1. mėšlo vežimą.
 10. Yra projektas leisti iki 11-21, bet ko gero patvirtins tik 11-19.
 11. DDobilas

  GEDIMAI

  MF6613 elektrinė hidropora iš dalies neveikia. Ant jos yra pajungtas ir frontalinis, tačiau jį atjungus, pora ir irgi neveikia. Kol šaltas traktorius įjungus hidroporą su rankena, pusę sekundės suveikia ir nebeveikia. Jeigu junginėjame rankiniu būdu pačią porą prie traktoriaus galo, tai viskas veikia. Traktorius pradirbus apie apie 2 val., viskas pradeda veikti gerai. Ir taip jau trečia dieną. Ar visą hidroporą keisti, ar gal koks paprastesnis gedimas galėtų būti.
 12. DDobilas

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Ar jau gavot kas nors VISAS ekologines išmokas. Pas mane ir kaimyną tai informaciniame portale rodo, kad visą paraišką pagal visas sritis baigė vertinti, bei kovo 4d. patalpino pranešimą apie apskaičiuotą ir išmokėtą paramą. Tai Eko išmokos rodo, kad viskas paskaičiuota ir viskas išmokėta, tačiau tai tesudaro 50%. Puse Eko išmokų abu buvom gavę gruodžio mėn., visos lentelės pristatytos laiku.
 13. Trys kriterijai nieko baisaus. Svarbu, kad būtų vienas nuo kito nepriklausomi. 2016m. abu dalyvavom su žmona modernizavime,. Jau įgyvendinus projektus, 2018m. atliko dirbtinai sukurtų sąlygų procedūrą (paprašius paskutinių pinigų). Tas pats adresas, tas pats kiemas, ta pati veikla, tačiau technika atskira, vienas nuo kito veikia nepriklausomai (tai pagrindinis kriterijus), (nors tarpusavyje ir buvo sandorių (neviršijo 1% apyvartos)). Jokių panaudų ir technikos nuomų tarpusavyje. Tai pripažino, kad nesukūrėm dirbtinų sąlygų, bet įtraukė į rizikingų projektų sąrašą. 2019m. tai taip pat dalyvausim abu, tai bus matyti kaip vėl įvertins. Prisegu klausimus, į kuriuos abiem reikėjo atsakyti. dirbtinos salygos.pdf
 14. Dėl įdomumo CAse JXU-105 kelia 5060kg, o Case JX-95 - 3500kg. Bet kuo padargas yra ilgesnis, tuo realiai mažesnį svorį traktorius pakelia. šiaip Case JX-95 be problemų trauks 3 korpusų vartomą plūgą, tačiau gali būti problemų su plūgo pakėlimu ir važiavimu. Ant traktoriaus priekio mano nuomone reikėtų uždėti apie kokius 700 kg. svorio.
 15. Case JX 95 trijų korpusų vartomas plūgas gali būti per sunkus. PVZ turiu peilines akėčias KUosa-3,3B, Rokiškio gamyklos, jų svoris 900kg. Akėčių svorio centras yra gan toli nuėjęs į galą. Minėtas akėčias gan sunkiai kelia JX-95. Kad pakelti iki pat viršaus reikia normaliai pagazuoti, nes kitaip nepakelia. TAip pat važiuojant žvirkeliu su akėčiom greit nepalėksi, nes priekiniai ratai praranda sukibimą su keliu (pas mane ant priekio svorių nėra). Dirban su frontaliniu, tai mtz-82, yra žymiai stabilesnis, nei CAse JX-95. Ant Case jx-95, reikia uždėti apie 0,5t. svorį, nes kitaip kelia galą, galima apvirsti, o su MTZ svoris ant galo nebūtinas. PAžįstamas aria 3 korpusu vartomu plūgu su Case JXU-105. TAi kelia plūgus normaliai. Bet traktrius yra su frontaliniu krautuvu ir ariant sunkiomis sąlygomis kartais į frontalinio kaušą įdeda kokį tai svorį.
×
×
 • Create New...