Jump to content

ar reikia kam atkurti pievas


belarusas

Recommended Posts

Prieš 4 valandas, AG Paulius pranešimas:

Aš visada sakiau kad tai turi būti solidarus paskirstymas

Tai ministerijos sukurta  problema tai solidariai lai iš savo biudžeto apmoka ką prišiko, o ūkininkams vieną kartą  reikia solidariai pasiųsti ŽŪM  kažkur toliau nei rusky korabl...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, AG Paulius pranešimas:

Aš visada sakiau kad tai turi būti solidarus paskirstymas, nes tai yra valstybės įsipareigojimas žemės ūkio sektoriuje. Negali būti varžoma vieno ūkininko laisvė prieš kitą ūkininką, nes taip yra pažeidžiama ir konkurencinė pusiausvyra. Jei tai nebus solidarus sprendimas, tada galime drąsiai teigti kad tai bus dar vienas ūkininkų naikinimo mechanizmas. 

Pereitame paraminiame laikotarpyje DGP turėtojai buvo lygesni už lygius. Deklaruojant DGP automatiškai atitikdavo žalinimo reikalavimus. Buvo tokių, kurie užuot sėję žirnius ir auginę juos piktžolėse nuėjo lengviausiu keliu - pasivertė GPŽ į DGP patys savo iniciatyva net nesulaukę 5metų, o dabar šaukiasi pagalbos. Kaip tu tai traktuoji? 

Ir kaip ta solidarizacija apsaugos visus ūkininkus. Vieni atkūrinės, o kiti ars?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dumoju pranešimas:

Pereitame paraminiame laikotarpyje DGP turėtojai buvo lygesni už lygius. Deklaruojant DGP automatiškai atitikdavo žalinimo reikalavimus. Buvo tokių, kurie užuot sėję žirnius ir auginę juos piktžolėse nuėjo lengviausiu keliu - pasivertė GPŽ į DGP patys savo iniciatyva net nesulaukę 5metų, o dabar šaukiasi pagalbos. Kaip tu tai traktuoji? 

Ir kaip ta solidarizacija apsaugos visus ūkininkus. Vieni atkūrinės, o kiti ars?

Labai labai taikliai parasei, ypac paskutine dali. Vien per siuos metus, jau kai buvo labai stipriai kalbama apie pievu atkurima, dgp vienas po kitos are ir vargo nemate. Is manes net atime raudonuojanciu plotu kainas keldami, ir aciu dievui. Dabar mat, didziausia problema. Kaip sakant, nereikejo akis isdegus art, ypac kada jau buvo aisku jog jas atset reikes.  Bet as vis tiek uz tai, kad visiem padalintu po kazkoki procenta, nes tikrai yra tu visokiu pakampiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , dumoju pranešimas:

Pereitame paraminiame laikotarpyje DGP turėtojai buvo lygesni už lygius. Deklaruojant DGP automatiškai atitikdavo žalinimo reikalavimus. Buvo tokių, kurie užuot sėję žirnius ir auginę juos piktžolėse nuėjo lengviausiu keliu - pasivertė GPŽ į DGP patys savo iniciatyva net nesulaukę 5metų, o dabar šaukiasi pagalbos. Kaip tu tai traktuoji? 

Ir kaip ta solidarizacija apsaugos visus ūkininkus. Vieni atkūrinės, o kiti ars?

Apie kokį čia žalinimą kliedite ? jeigu ir buvo tokių situacijų pas ūkininkus, tai valdoje tos pievos žalinimui sudaro kelis proc. (5 Proc) ir niekas iš to problemos nedaro, nesišaukia pagalbos. Pagrindine problema, tai kai tiems ūkiams, kuriems gresia atkurt 30 ir į viršų proc. visos valdos. Nei vienas  ūkis, net  nepajus, jeigu valdoje turės procentą ar kelis pievų ( ar labai smarkiai kirto per kišenę, šiuo metu esantis reikalavimas turėti negamybinius plotus?). Bendroji ES žemės ūkio strategija, kurios tikslai ir priemonės skirtos tvarumui, jaunų ūkių skatinimui, gamtos apsaugai - o veiksmai priešingi:

1. Jaunų ūkių žlugdymas, kurie arė dažniausiai sofos ūkininkų pievas, taip plėsdami savo ūkius.

2. Gyvulininkams kurie pardavę gyvulius, o tos pievos tapo nereikalingos. Kuo dabar skiriasi ūkininkas pardavęs gyvulius 2019 m., nuo to kuris pardavę 2020 m. ir suarė pievas? vienam gali tekti atstatyti x plius y proc. ha, o kitam 0 proc, nes spėjo dar 2019 m. suart.

3. Kodėl dabar visa vidurio Lietuva, Suvalkija turi būti iš vien pasėliai iki paskutinio metro pamiškės ar pagriovio, o Žemaitija ir Rytų Lietuva skirta paukščių ir stirnų ganymui?

P.S pačio asmeniškai smarkiai neliečia, tačiau aš už tai, kad visi turime pasidalinti šios problemos sprendimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, AG Paulius pranešimas:

Aš visada sakiau kad tai turi būti solidarus paskirstymas, nes tai yra valstybės įsipareigojimas žemės ūkio sektoriuje. Negali būti varžoma vieno ūkininko laisvė prieš kitą ūkininką, nes taip yra pažeidžiama ir konkurencinė pusiausvyra. Jei tai nebus solidarus sprendimas, tada galime drąsiai teigti kad tai bus dar vienas ūkininkų naikinimo mechanizmas. 

Solidarumas tai koks tamstos suvokimu,  be išvedžiojimų.

1)) reikia atstatyti 5 proc. Visi ūkininkai atstato po 5 proc.

2) reikia atstatyti 5 proc. Atstato proporcingai kiekvienas pagal savo deklaruotą ir suartą plotą.

Kitų variantų nėra šiame klausimyne. Norim dalyvaujam, nenorim neatsakom ir neteršiam oro. Ir taip co2 emisija per didelė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , bebrynas pranešimas:

Solidarumas tai koks tamstos suvokimu,  be išvedžiojimų.

1)) reikia atstatyti 5 proc. Visi ūkininkai atstato po 5 proc.

2) reikia atstatyti 5 proc. Atstato proporcingai kiekvienas pagal savo deklaruotą ir suartą plotą.

Kitų variantų nėra šiame klausimyne. Norim dalyvaujam, nenorim neatsakom ir neteršiam oro. Ir taip co2 emisija per didelė.

Koks čia dar gali but solidarumas ? Žemes ukis ,kaip ir kiti verslai yra verslas.Gal kazkas nores pasidalyt pelnu ,kaip mano zieminiai isals? .Be sarkazmo nu camon hebra ,mane asmeniskai kol kas nelieciai pievu nesu isares,bet atset uz kazka nesiruosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , ramas 1 pranešimas:

Koks čia dar gali but solidarumas ? Žemes ukis ,kaip ir kiti verslai yra verslas.Gal kazkas nores pasidalyt pelnu ,kaip mano zieminiai isals? .Be sarkazmo nu camon hebra ,mane asmeniskai kol kas nelieciai pievu nesu isares,bet atset uz kazka nesiruosiu.

Mes turim DGP, mes irgi nesiruosiam ju atstatyti, skirtumas tik tas kad mes busim sankcionuojami, jus ne... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, hobis pranešimas:

Tai nori pasliulyti geras žemes apseti pievom ,nes kaz kas atsibudes suare visokius smelynus,kalnynus džiumbrinus ir tt.. Kazko aš čia visiškai nesuprantu

Realiai, žemė yra žemė. Ok, tavo žemė yra brangesnė, gal kažkiek našesnė nei kito žemė, bt ji netampa dėl tuo pranašesnė imant kaip turtą. Asmens turtas negali savaime nuvertėti dėl politinių sprendimų. Pvz pienininkai, kurie laikė karves, išeina į pensiją. Jų pievos daugiametės. Tai ta žemė dėl politikų turi tapti realiai bevertė. Nes gyvulių niekas nebenori laikyti, o išarti negali.

Visa tai yra didelis bullshit.

Panašu, kad kažkam visgi reikėtų tą vėliavą imti į rankas ir pradėti domėtis teisininkų paslaugomis  beipradeti procesą pries NMA. O kol vyks teismai, įpareigoti sustabdyti sankcijų taikymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , ramas 1 pranešimas:

Koks čia dar gali but solidarumas ? Žemes ukis ,kaip ir kiti verslai yra verslas.Gal kazkas nores pasidalyt pelnu ,kaip mano zieminiai isals? .Be sarkazmo nu camon hebra ,mane asmeniskai kol kas nelieciai pievu nesu isares,bet atset uz kazka nesiruosiu.

ne už kažką, už valdžia. Nereikia čia kišti kitų ūkių. @dumojulabai aiškiai parašė dėl ko atsirado problema. Dabar kiekvienas grūdininkas, kuris nėra išaręs daugiamečių pievų putojas ant bėdnesnių rajonų. Biški smegenis įjungiam, įsigilinam į situaciją.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kasmet teikiant deklaracijas vis primenama kad dgp suarus gali tekt atstatyt, kiekvienam kyla atsakomybė už skirtingą plotą, todėl kai kurių Jūsų samprotavimas visiem  solidariai atstatyt dgp yra teisiškai nerealus...bėda, kad valdžia priima sprendimus be atsakomybės, nes įstatymas tai leidžia, kaip ir leidžia apskundimo teisę, tačiau apskundimas reikalauja laiko, o šis gėris visų mūsų ribotas šitoj ašarų pakalnėj. Aš ne prieš tokią sistemą, bet apskundus ir laimėjus bylą teisme, turi būt ir pasekmės netinkamo teisės akto priėmėjui.

Yra palikta landos kaip galima atsikratyt tų daugiamečių ganyklų iš savo valdos, tik reikia pasiskaityt ir pamąstyt :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Andriusfeat pranešimas:

Kasmet teikiant deklaracijas vis primenama kad dgp suarus gali tekt atstatyt, kiekvienam kyla atsakomybė už skirtingą plotą, todėl kai kurių Jūsų samprotavimas visiem  solidariai atstatyt dgp yra teisiškai nerealus...bėda, kad valdžia priima sprendimus be atsakomybės, nes įstatymas tai leidžia, kaip ir leidžia apskundimo teisę, tačiau apskundimas reikalauja laiko, o šis gėris visų mūsų ribotas šitoj ašarų pakalnėj. Aš ne prieš tokią sistemą, bet apskundus ir laimėjus bylą teisme, turi būt ir pasekmės netinkamo teisės akto priėmėjui.

Yra palikta landos kaip galima atsikratyt tų daugiamečių ganyklų iš savo valdos, tik reikia pasiskaityt ir pamąstyt :))

Taip, sutinku landų yra. Gudresni pasinaudos tomis landomis ir kol vieni atstatinės iš paskutinių, kiti ars išsijuosę. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...