Jump to content

Inžinierius

Nariai
 • Pranešimai

  1.266
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

Inžinierius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 3

Inžinierius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Inžinierius

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1966.05.24

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Medžioklė

Miestas

 • miestas
  Druskininkai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tai normalu, nes atidarai papildomas sekcijas, o kompas taip nesureaguoja greit padidint srautą
 2. Jau virš 10 metų Mepu pragrojo, tai tik vieną elektromagnetą pakeičiau ir dvi apšvietimo lempas. Dabar dar galvoju paaukštinimą įsidėt, kad būtų M275, nes dabar nesutelpa trečdalis priekabos.
 3. Dar išsiimk litrų skaičiuotuvą, ten toks propeleriukas su magnetukais ant sparniukų, būna kad vienas magnetukas atsiklijuoja ir nukrenta. Va tada jau ir prasideda neatitikimai su kompu ir natūra.
 4. Kiekvienam krašte su vandeniu skirtingai. Gal Tauragėj ir pakankamai, o dzūkijoj jau ir prieš mėnesį mažai buvo. Net žolės ir tos neauga, jokio starto nėra. Gal sulauksim gegužės, ne veltui sako: - Если в мае дождь и гром - naxren нужен агроном.
 5. Inžinierius

  Pavasario darbai

  Kad nors kokio derliaus sulaukt.
 6. Inžinierius

  Pavasario darbai

  Avižas jau baiginėjam. Subėrėm palei 60 ha. Per savaitgalį planuojam tiek pat žirnių išbert. Tada įpusėsim sėją.
 7. Inžinierius

  avizu auginimas

  Parašyk skelbimą Alytaus laikraštį. Norinčių krūva, pas mane ir sandėlį išsišlavė paskutiniai atvažiavę.
 8. Inžinierius

  Pavasario darbai

  Aš jau ir galvoju sėt, net per sausa jau, bet anksčiau kažkaip dar nedrąsu. Nežinia kas bus tokiose dulkėse.
 9. Inžinierius

  Bulvės.

  Kaip Šiauliuos žemė riebesnė tai nežinau ar išeis, bet kai dzūkijoj smėliukas, tai mes įsikasėm į kalnelio šlaitą ir nuo žemesnės pusės gavosi įvažiavimas. Susimūrinom stulpus - į juos atrėmėm briaunuotas perdengimo plokštes 6x1,5 dviem aukštais, ant stulpų dėjom sąramas, o ant jų vėl tas pačias plokštes. Sienas iš išorės išsmalavom. Ant stogo klojom polistirolo 10 cm, tiesėm plėvelę ir viską vėl užpylėm iškastu smėliu. Visos statybinės medžiagos iš senų fermų. Dar kelis ventiliacijos kaminėlius įstatėm. Na ir gavosi 12x40 m. ir labai pastovi temperatūra visada. Tai dabar gerai traktorių pasistatyt žiemą puikiai užsiveda.
 10. Standarte sietai vienodi. O pigiausia išeina kai pats pasigamini.
 11. Inžinierius

  Trašų kainos

  Iš Imlitex salietrą LT šiandien pasirašiau 232 eur ant kiemo (pristatymas kovo mėn.) Rusišką kažkas po 225 eur siūlė O čia ką dar siūlo: NPK 16-16-16 + 1S (RU) – perkant visa masina su pristatymu I vietą kainą t- 309 EUR + pvm Karbomidas (BY) - perkant visa masina su pristatymu I vietą kainą t- 291 + pvm Amonio sulfatas (RU) – perkant visa masina su pristatymu I vietą kainą t 179 EUR + PVM NPK 6-18-34 (RU) – perkant visa masina su pristatymu I vietą kainą t 324 EUR + PVM
 12. ojojoi Tik nereikia taip ofišuotis, juk su paramine technika negalima atlikinėti ne žemės ūkio darbų, o taip pat ir chaltūryt. Taip kad būkit atsargūs. Už kelių kaimų pas vieną NMA specialistai atvažiavę kad prisikabino, jog per metus ant tokio ūkio per daug motovalandų traktorius įsuko. Vat ir paskui įrodinėk kad ne kupranugaris.
 13. Atšali oras ir pakilo klausimas. Kažkur esu girdėjęs, kad profilaktiškai sveika šaltu oru prapūst laikomus grūdus. Ar kas bandėt ir ar mačija kam?
 14. Dažniausiai įsakymą pasirašo paskutinę savaitę prieš šaukimą, o tai ir paskutinę dieną. Dabar šaukimą žada 2019 kovo mėn.
×
×
 • Create New...