Jump to content

Inžinierius

Nariai
 • Pranešimai

  1.258
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

Inžinierius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 11 2018

Inžinierius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Inžinierius

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1966.05.24

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Medžioklė

Miestas

 • miestas
  Druskininkai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Inžinierius

  Bulvės.

  Kaip Šiauliuos žemė riebesnė tai nežinau ar išeis, bet kai dzūkijoj smėliukas, tai mes įsikasėm į kalnelio šlaitą ir nuo žemesnės pusės gavosi įvažiavimas. Susimūrinom stulpus - į juos atrėmėm briaunuotas perdengimo plokštes 6x1,5 dviem aukštais, ant stulpų dėjom sąramas, o ant jų vėl tas pačias plokštes. Sienas iš išorės išsmalavom. Ant stogo klojom polistirolo 10 cm, tiesėm plėvelę ir viską vėl užpylėm iškastu smėliu. Visos statybinės medžiagos iš senų fermų. Dar kelis ventiliacijos kaminėlius įstatėm. Na ir gavosi 12x40 m. ir labai pastovi temperatūra visada. Tai dabar gerai traktorių pasistatyt žiemą puikiai užsiveda.
 2. Inžinierius

  GRANULIUOTOS KALKĖS dirvos rūgštingumui mažinti

  Tai kaina vis dar paslaptis, ar čia už 1 maišą 1 euras?
 3. Inžinierius

  petkus gigant K531 pirkimas

  Standarte sietai vienodi. O pigiausia išeina kai pats pasigamini.
 4. Inžinierius

  Trašų kainos

  Iš Imlitex salietrą LT šiandien pasirašiau 232 eur ant kiemo (pristatymas kovo mėn.) Rusišką kažkas po 225 eur siūlė O čia ką dar siūlo: NPK 16-16-16 + 1S (RU) – perkant visa masina su pristatymu I vietą kainą t- 309 EUR + pvm Karbomidas (BY) - perkant visa masina su pristatymu I vietą kainą t- 291 + pvm Amonio sulfatas (RU) – perkant visa masina su pristatymu I vietą kainą t 179 EUR + PVM NPK 6-18-34 (RU) – perkant visa masina su pristatymu I vietą kainą t 324 EUR + PVM
 5. Inžinierius

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  ojojoi Tik nereikia taip ofišuotis, juk su paramine technika negalima atlikinėti ne žemės ūkio darbų, o taip pat ir chaltūryt. Taip kad būkit atsargūs. Už kelių kaimų pas vieną NMA specialistai atvažiavę kad prisikabino, jog per metus ant tokio ūkio per daug motovalandų traktorius įsuko. Vat ir paskui įrodinėk kad ne kupranugaris.
 6. Inžinierius

  Grūdų džiovinimas aktyvia ventiliacija

  Atšali oras ir pakilo klausimas. Kažkur esu girdėjęs, kad profilaktiškai sveika šaltu oru prapūst laikomus grūdus. Ar kas bandėt ir ar mačija kam?
 7. Inžinierius

  ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Dažniausiai įsakymą pasirašo paskutinę savaitę prieš šaukimą, o tai ir paskutinę dieną. Dabar šaukimą žada 2019 kovo mėn.
 8. Inžinierius

  Savadarbės priekabos

  Susirask dokumentus, greičiau ir pigiau tikriausiai gausis.
 9. Inžinierius

  Anekdotai...

  Mažas mergaites pirmiausiai guldo į lovą, o po to seka pasakas... Didelėms mergaitėms pirmiau seka pasakas, o po to guldo į lovą.
 10. Inžinierius

  Juodas humoras...

  Karti gyvenimo tiesa. Manijakas aplaistė pinigus nuodais ir paaukojo juos vaikų namams. Nusinuodijo 20 deputatų, 2 merai ir 1 ministras.
 11. Inžinierius

  John Deere traktoriai

  Neklaidink žmogaus, 120 AG tikrai užteks pavilkt 4 korpusus, na žinoma jei nelips į Everestą. Kiek metų jau tokius tampėm ir problemų nebuvo, ir dar išplatintas iki 50 cm užgriebio Kvernelendas.
 12. Inžinierius

  Zymeto Kuro Kaina

  Na neiškenčiau jau laukt žemiau tai šiandien paėmiau: A0 (pereinamas) po 0,55 + PVM = 0,675 Eur/l A1 (arktinis) po 0,56 + PVM = 0,6849 Eur/l Čia kaina ant kiemo.
 13. Inžinierius

  Trašu barstytuvai

  Taip pat dar Rauchas skaito ir fliašus su žemėlapiais. Kuhnas irgi ( Čia kalbu apie Axis 40.2 M (ir H) EMC Isobus). Ant kiekvienos lėkštės atskirai yra Elektroninė masės kontrolė, kas leidžia tręšti plėmais ten kur reikia. Skirtumas tarp M ir H tas, kad hidro atskirai reguliuoja lėkščių greičius, todėl gražiau suberia kraštus ir trikampius, mechaninei reikalingi kraštų deflektoriai. Kaina tarp H (hidro) ir M (kardano) skirtumas 2,6 tūkst. Eur. Hidraulinei reikalingas ne mažiau 60 l/min alyvos srautas. Tai ne bendras siurblio našumas, bet grynai barstelkai tenkantis (bendro reiks ne mažiau 110 l)
 14. Inžinierius

  Trašu barstytuvai

  Ir Kunas bei Rauh keičia bėrimo vietą. O hidro pavara reikalinga, kad lauko kraštus ir galulaukes tvarkingai ir lygiai padengtai, bei trikampių nepertręštai.
 15. Inžinierius

  Zymeto Kuro Kaina

  Šiandien jau kaina panašėja - 0,69 eur už A0, ir 0,70 už A1. Kaži kiek dar laukt?
×