Jump to content

Inžinierius

Nariai
 • Pranešimai

  1.306
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  10

Inžinierius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 7

Inžinierius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Inžinierius

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1966.05.24

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Medžioklė

Miestas

 • miestas
  Druskininkai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kurioj vietoj radai paaiškinimą dėl neteisėtų sąlygų, perverčiau ir 15 lapų neberandu. O man kaip geriau pasiskaitai visi punktai gali būt pritaikyti.

 2. Inžinierius

  DANIELIAI

  Na va jau galiu Docentu būt ir visais klausimais pamokint. Kai kas migdo, bet vėl jei kiekį blogai ampolės paskaičiuosi tai gali ir neprisikelt. O dauguma tai pasistato gaudyklų patalpas su fiksavimo staklėmis, kur ir skiepija ir ragus pjausto ir rūšiuoja. https://milu.com.pl/wykonawstwo Va čia paskutinėse trijose nuotraukose ir gaudymo rūšiavimo gardai ir staklės primityviausios.
 3. Inžinierius

  DANIELIAI

  Stulpus sugręžiau kas 6 m. Na gal iki 7 m galima datraukt, nors literatūroj rašo ir apie 10. Tinklas Nodimor 208 cm aukščio, kas 15 cm vertikalios vielos, ir 18 horizontalių vielų. Na nuo piktavalių nieks neapsaugotas, reiktų tada kokiu lenciūgu tą asilą pririšt vidury gardo ir kelnes numaut, kad danieliukai pasimaitint galėtų. O šiaip jei gerai šeriami ir prižiūrimi nelabai ir bėga nuo maitinimosi vietos.
 4. Tai kad aš visad renkuosi su 2,5 motorais. Taip senesnis buvo 93 metų ir kuro mažiau imdavo nei dabartinis (į bendrą sutilpdavau iki 9 l). Taip kaimynas turėjo pora Range Roverių tai visad problemų buvo. O su elektronika tai pas mane tik su Reno nesiseka, visa technika kiek buvo visad elektra strigdavo. O discaveriuose, kad ir tos elektros nedaug ( panašiai kaip belarusuose ) Neėmiau aš automatų su visais navarotais, man prie ūkio užtenka tik su el. langais.(nors ir to nereikia kai kondišinas veikia). O susirimavo
 5. Inžinierius

  DANIELIAI

  Pagaliau atėjo eilė ir vartams. Vėl patys viską projektuojam ir montuojam.
 6. Na kaip ir taip - 3. Iki jo buvo ir Luaz - gerai ėjo anfibija, tik patogumų nulis beveik Flinstaunų mašina. Paskui pora metų su Sangjong kankinausi (važiuoklė, tiltai ir blokiruotės geri, bet variklis ne kažką). Buvo išbandytas ir Isuzu, bet taip pat neprilipo.
 7. Na ne egzotika ir Land rover Discovery. Turėjau vieną tai numiro kai jam buvo 25 metukai nuo gimimo. Bet ir tai varėm visur ir medžioklė ir arimai ir per pusnis kai užklimpdavai tai durys jau neatsidarydavo. Pas mane prabuvo gal 14 metų, tai nedariau nieko apart eksploatacijos (kaladėlės, kelios traukutės, gumukai, sailenblokai, ir starterio angliukai). Dabar jau kitas tos pačios markės penketą metų rieda.
 8. Inžinierius

  Zymeto Kuro Kaina

  Na jau kantrybė negalutinė, tai pasiėmiau po 60,5 cnt ant kiemo. (Iš Borusta).
 9. Inžinierius

  žiemkenčių buklė

  Na dar ne gegužės pradžia kad džiaugtis tobulais pasėliais, kad nereiktų persėt. O ką galima spręsti apie vandens perteklių ir balas jei du metus sausa. O prūdo dugnu pasiraitojus kelnes galima vaikščioti. Kas dėl drenažų tai irgi pervažiavom pažiūrėt, gal užkišt reikėtų kad drėgmė nepabėgtų, tai žinot ką ogi dulka tuose vamzdeliuose. Čia tvorom statėm stulpus tai gręžiant dar paviršiui randi apie 5 cm drėgnesnę žemę, o paskui visas metras tai gryni pelenai - tiesiog plaukia.
 10. O ką ten rašyt - atsakinėji į anketos klausimus ir viskas.
 11. Inžinierius

  Javų supirkėjai

  Ir kviečius kartais ima. Iki šiol jau keletas metų viskas tvarkingai, ir ragint nereikia. Ne taip kaip Imlitex.
 12. Inžinierius

  DANIELIAI

  Kad dar nėr į ką žiūrėt, va kai bus raguotieji tada tikiuosi bus gražu.
 13. Inžinierius

  DANIELIAI

  Kažkiek bandysiu ir pasieuropint. Manau išeis. Bet ir šalutinių išlaidų dar nemažai gaunasi (ir tie patys stulpai, ir papildomi įrankiai, ir priemones pasigamint), kur nieks nedengia. Ir žinoma visur laikas vis eina.
 14. Inžinierius

  DANIELIAI

  Pirmai pradžiai hektarų 17 dabar, o žvėriukų iškart daug neprisileisi. Visgi ir tvorai pinigėlį išleidau ir keturkojai (geri) nepigiai išeina. Tad pradėsim nuo mažiau - apie 12 elnių ir kokie 20 danielių jau šiemet suvažiuot turėtų. Na o po to prieauglis. Jei tik sveiki būsim, žvėriukai irgi
 15. Inžinierius

  Dakaras

  Tai bent jau atvažiavo, o nesudegė. Dar galės pasivėžyt.
×
×
 • Create New...