Jump to content

Inžinierius

Nariai
 • Pranešimai

  1.239
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

Inžinierius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 11

Inžinierius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Inžinierius

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1966.05.24

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Medžioklė

Miestas

 • miestas
  Druskininkai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Inžinierius

  Farmis naudotojai: pastabos, nusiskundimai, patirtys

  Taigi prieš kelias dienas teko VISAI ištrinti programėlę, negavau rodos internetą valgė kaip krokodilas. Net ir išjungus ją niekas nekito, baterija per pusdienį tuščia patapdavo. Galvojau jog telefonas kaltas, ar batareikė paseno, pakeičiau nauja vis tiek tas pats. Taigi sumasčiau priežastį jog programa kalta, ją ištrynus per parą krovimas nukrenta tik 20 proc. intensyviai naudojant. Išvada: kalta programa. Gaila jog teko atsisakyt.
 2. Inžinierius

  Grūdų priėmimo duobės

  Kaip visad aplink bardakas, bet manau žiūrėsit į konstrukcinius dalykus. Į antžeminę duobę padariau estakadą užvažiavimui ir išpylimui, bet užtat visad mechanizmai sausi bus.
 3. Inžinierius

  Grūdų priėmimo duobės

  Žiūrint kas domina? Ir kur ji bus įrengta? Kaip gruntiniai vandenys aukštai stovi? Ir daug kitų klausimų. Prie transporterio visad reiks prieit aptarnavimui, todėl turi ten pasilikt vietos. Jei aukštas vanduo ar visai lauke bus tai transporteris dažnai paskendęs liks. Betonuot gal ir gerai, bet betonas irgi laiko drėgmę, ir kur kamputyje jei palieki kokių dulkių iškart pradeda dygt ir žaliuot. Turiu dvi duobes betoninių plokščių sudėjęs pastate bet kampučiai padygsta, (gylis vienos 2 m, kitos gal 2,5 , bet pats dugnas padrėkęs būna. Dabar padariau kitą duobę lauke, tai iš 4 mm skardos, rėmą suvirinęs ir visą pastačiau virš žemės, kad jokios drėgmės negautų. Tik dar neuždengiau, bet manau iki sezono padarysiu. Šiaip jau dirbau su ja, viskas puikiai. Gal kokią nuotrauką rasiu vėliau.
 4. Inžinierius

  Aliejinis ridikas

  Baigėsi skelbimo galiojimo laikas.

  • Parduodu
  • Augalininkystė

  Parduodu Aliejinį ridiką, gerai tinkantis tarpiniams pasėliams. Ir aplamai pataiso žemę, bei naikina piktžoles. 0,80 eur/kg. 868660450

  800.00 EUR

 5. Inžinierius

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  O aš kaip žinodamas ir ne iš jokių berniukų, priauginau sėklos tinkančios tarpiniams pasėliams. Taigi kas paskubės, dar gales įsigyti aliejinio ridiko. 1 ha savikaina tik 20 eur.
 6. Inžinierius

  Pavasario darbai

  Čia vaizdinė informacija skeptikams kurie sako kad per anksti žemė dirbt negerai. Pas mane jau avižos išdygę, o štai per kelis laukus labai jau žemė pleiskanoja, o vien dėl to kad per vėlai dirbama.
 7. Inžinierius

  Pavasario darbai

  mes ir su 4 m be ženklintuvų varydavom, nieko sunkaus nutaikyt. O dabar jau pati sėjalka taiko. Gerai jog anadien palijo smarkiai, tai nors šendien smarkiainedulka eina dirbt.
 8. Inžinierius

  Pavasario darbai

  Noriu daugiau prakultivuot, kad mažiau išdžiūtų. Gal kitam savaitgaliui sėją pradėsiu.
 9. Inžinierius

  Pavasario darbai

  Marš greitai visi nuo kompų į laukus, nes jau viskas perdžiūvo, neįmanoma išbarškint gumstų, baisiai kieta. Ariasi dar nieko, normaliai, o kultivuojasi sunkiai, Šiandien jau apie 80 ha prakutenom.
 10. Inžinierius

  zalioji trasa.

  Truputį sėkla didesnė. Va ir skelbimą radau: https://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-aliejini-ridika-pristatau-33339949.html RIDIKAI (Raphanus sativus L. var. oleiformis Pers.) VB GAUSIAI Sukurta Lietuvos žemdirbystės instituto Vokės filiale. Registruota Lietuvoje 2006 m. Derlinga veislė, vidutinis derlius siekia 2,0-2,9 t/ha. Sėklos stambios, 1000 jų svoris-9,26 g. Šių pašarinių ridikų sėklos gali būti naudojamos ir aliejaus gamybai. Vidutinis riebalų kiekis sėklose sudaro 37,3 %, baltymų-26,8 %, eruko rūgšties-1,1 %, gliukozinolatų-19,2 μmol/g. Augalai gana aukšti. Jų vidutinis aukštis siekia 152 cm. Tačiau stiebai tvirti ir yra labai atsparūs išgulimui. Subrendusios sėklos gerai laikosi ankštarose, nes jos neatsidaro ir sėklos neišbyra . Šie veislės požymiai įvertinti net 9 balais. Augalų vidutinė vegetacijos periodo trukmė nuo sudygimo iki visiško sėklų subrendimo tęsiasi 95-105 dienas. Šios veislės augalai mažai pažeidžiami ligų. Dygstančių augalų lapai stambūs, todėl labai gerai stelbia piktžoles. Pašarinius ridikus labai naudinga auginti žaliam pašarui ar žaliajai trąšai ir kaip posėlinius ar net poražieninius augalus. Auginant sėklai geriausia sėti 12-15 cm tarpueiliais, išsėjant 15-18 kg/ha sėklos, auginant žaliai masei – 25 kg/ha. Užaugę pašariniai ridikai labai atsparūs šalnoms, todėl jų žalią masę galima naudoti pašarui iki dirvų užšalimo.
 11. Inžinierius

  zalioji trasa.

  Ne trumpos ir aliejinio ridiko šaknys. Gerai pataiso žemę, ir dar kenkėjus nubaido.
 12. Inžinierius

  Už kiek perkate žemę?

  Tik pirmiausia pardavėją reik padaryt skolininku.
 13. Inžinierius

  Už kiek perkate žemę?

  Kaip jūs nedaskaitot sakinio iki galo: parduodamo žemės sklypo naudotojas, naudojęs šią žemę žemės ūkio veiklai ne mažiau kaip vienus metus pagal Nekilnojamojo turto registre šiam laikotarpiui įregistruotą sutartį (sutartis), išskyrus neatlygintinio naudojimosi daiktu (panaudos) sutartį
 14. Inžinierius

  Renginiai , parodos, seminarai

  Ir vėl visi į konferenciją Kvietimas.doc
 15. Inžinierius

  Filmukai

  Vat įdomu kaip tiksliai navigacija veikia
×