Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

prieš 35 minutes , paulius radvila pranešimas:

Kaimo mastymas.... mikro smulki imone yra iki 10 samdomu darbuotoju.... firmos samdomas direktorius ar savininkas vazineja masina gera pagarba, ar koks kriptovaliutu kasejas per kelis metus praturtejes reikia gerbt. Stambus ukininkai ukius 10-30 metu nuosekliai daug dirbdami lipde kol pasieke toki lygi. Tai dejau as ant tu visu priekaistu. Kadangi baiges ekonomika zinau kad bet kokia gamykla kaip ir ukis isuka aplink save ekonomika. Duoda darbo ir kitiems ir kuo labiau klesti tos gamyklos tuo geriau salies ekonomikai. Bus sunkiau ukininkui bus ir kitiem sunkiau. Man kaip ukininkui nera skirtumo del lengavatu, nes bus sunku ir kitiem, o tai issauks didesnias mano produkcijos kainas ir mazesnias islaidas zemes nuomai ir kitiem resursams chemija trasos darbuotojai tachnika

va čia tai viska daro klausimas, ar tu augini nišinį produktą ir turi svorį rinkoje, ar esi koks kviečių augintojas, kurio balsas yra niekas. Kaip suprantu, pomidoristai ir bulvinykai kainas pasikelia pagal metus ir nelabai ką padarysi, o grūdininkui kainą "nuleidžia" iš viršaus. Labiausiai dėl lengvatų kentės technikos pardavėjai, kitur tiesiog nelabai pritaupysi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , manttys pranešimas:

va čia tai viska daro klausimas, ar tu augini nišinį produktą ir turi svorį rinkoje, ar esi koks kviečių augintojas, kurio balsas yra niekas. Kaip suprantu, pomidoristai ir bulvinykai kainas pasikelia pagal metus ir nelabai ką padarysi, o grūdininkui kainą "nuleidžia" iš viršaus. Labiausiai dėl lengvatų kentės technikos pardavėjai, kitur tiesiog nelabai pritaupysi

Zemiu karai sumazes, svento vandenio ar bakteriju maziau pirksim arba antkainis bus nebe 100 proc o tik 10 visu. Technikos pardavejai is ukininku ir paramu labiausiai prasigyveno. Aisku ir bet kuris is musu galejom uzuot dirbes zeme eit pardavinet technika su 50 proc antkainiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, ir aš pradedu netikėt, kad ūkininkai blogai gyvena, pakalbi su vienu su kitu, kaip jau nusakys, tai vos nebankrutuoja, o po savaitės žiūrėk aria pievą kaimyno. Klausiu to kaimyno už kiek nuomavai, sako aš jam duodu tik dirbtis, deklaruosiuos aš pats. Tai vadinas yra resusrsų ir brangiau už dyzelį mokėt. O kas pirkot šiom dienom, kiek kuras?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , urbonas10 pranešimas:

Taigi, ir aš pradedu netikėt, kad ūkininkai blogai gyvena, pakalbi su vienu su kitu, kaip jau nusakys, tai vos nebankrutuoja, o po savaitės žiūrėk aria pievą kaimyno. Klausiu to kaimyno už kiek nuomavai, sako aš jam duodu tik dirbtis, deklaruosiuos aš pats. Tai vadinas yra resusrsų ir brangiau už dyzelį mokėt. O kas pirkot šiom dienom, kiek kuras?

Matematika tokia jei moki virs 120 eur o tiesioginiu gauni tik 113. O savininkas gauna 160, todel visai imanoma kad savininkas pasirinks pats deklaruotis, nes jei tos zemes kazkam reikia tikrai atsiras kas sutiks su savininko salygom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, paulius radvila pranešimas:

Matematika tokia jei moki virs 120 eur o tiesioginiu gauni tik 113. O savininkas gauna 160, todel visai imanoma kad savininkas pasirinks pats deklaruotis, nes jei tos zemes kazkam reikia tikrai atsiras kas sutiks su savininko salygom

Tai man negaila, bet tada nereikia vergt, kad blogas gyvenimas. Aš nekalbu kur galima kult 6-8tonus iš ha, tai ten išmokos nelabai ką reiškia, bet žemėje kur 4t yra geras derlius, tai išmokos daro savo, o dar ir to dyzelio negauni, tai kaip ir peršasi išvada, kad jo nelabai ir reikia. O prie temos grįžtant, kiek kuras dabar, pinga, kyla?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, paulius radvila pranešimas:

Kaimo mastymas.... mikro smulki imone yra iki 10 samdomu darbuotoju.... firmos samdomas direktorius ar savininkas vazineja masina gera pagarba, ar koks kriptovaliutu kasejas per kelis metus praturtejes reikia gerbt. Stambus ukininkai ukius 10-30 metu nuosekliai daug dirbdami lipde kol pasieke toki lygi. Tai dejau as ant tu visu priekaistu. Kadangi baiges ekonomika zinau kad bet kokia gamykla kaip ir ukis isuka aplink save ekonomika. Duoda darbo ir kitiems ir kuo labiau klesti tos gamyklos tuo geriau salies ekonomikai. Bus sunkiau ukininkui bus ir kitiem sunkiau. Man kaip ukininkui nera skirtumo del lengavatu, nes bus sunku ir kitiem, o tai issauks didesnias mano produkcijos kainas ir mazesnias islaidas zemes nuomai ir kitiem resursams chemija trasos darbuotojai tachnika

situacija primena anekdota kai vilkas,lapė,meška ir zuikis sprendžia ka dabar suvalgyti pietums...........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, urbonas10 pranešimas:

Tai man negaila, bet tada nereikia vergt, kad blogas gyvenimas. Aš nekalbu kur galima kult 6-8tonus iš ha, tai ten išmokos nelabai ką reiškia, bet žemėje kur 4t yra geras derlius, tai išmokos daro savo, o dar ir to dyzelio negauni, tai kaip ir peršasi išvada, kad jo nelabai ir reikia. O prie temos grįžtant, kiek kuras dabar, pinga, kyla?

 

ne taip senai nebuvo to beakcizio dyzelio ir ka žmonės neukininkavo juokinga ir tiek.

p.s. į tema šeštadieni pirkau kaina buvo 0,68 centai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Sarunce1 pranešimas:

Man atrodo tas akcizu kelimas, tai dar vienas budas smulkius nuo zemiu nuvaryt. Agrokoncernas valdzioje ko noret. Lasas po laso tsakant...

Koki agrokoncerna valdo prezidentas ir jo komanda? nebuk kaip delpi komentatoriai --by tik komentuoti o apie ka kalba nesvarbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Sarunce1 pranešimas:

Man atrodo tas akcizu kelimas, tai dar vienas budas smulkius nuo zemiu nuvaryt. Agrokoncernas valdzioje ko noret. Lasas po laso tsakant...

Atsimenu dar prieš įstojimą į es nebuvo jokių paramų,jokių išmokų už žemę ir žalio dyzelino nebuvo.Pilni laukai buvo gyvulių,ir niekas nuo žemės nebuvo nuvarytas.O dabar niekas nebenori laikyt gyvulių,visi veržiasi į grūdininkystę ir pastoviai girdisi tik aimanos.Kai paskaitai kokio nors straipsnio apie žū komentarus tai net baisu daros kokia neapykanta ūkininkams jie trykšta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Artojus pranešimas:

.Kai paskaitai kokio nors straipsnio apie žū komentarus tai net baisu daros kokia neapykanta ūkininkams jie trykšta.

Primink man bent vieną straipsnį, kur nebuvo dejonės apie blogus metus, sausrą, kainas. Kaip straipsnis taip dejonės. Nežinau ko ten kalbinami žmonės siekia, bet jie pasiekė, kad ūkininkų dauguma pilkosios masės nemėgtų ir kuo juos labiau tarkuos, tuo smagiau. Aplamai reikėtų daugiau investuoti i visuomeninius santykius, o ne pastoviai loti apie blogus dalykus ir kompensacijas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , manttys pranešimas:

Primink man bent vieną straipsnį, kur nebuvo dejonės apie blogus metus, sausrą, kainas. Kaip straipsnis taip dejonės. Nežinau ko ten kalbinami žmonės siekia, bet jie pasiekė, kad ūkininkų dauguma pilkosios masės nemėgtų ir kuo juos labiau tarkuos, tuo smagiau. Aplamai reikėtų daugiau investuoti i visuomeninius santykius, o ne pastoviai loti apie blogus dalykus ir kompensacijas. 

Beda ta, kad dejuoja realiai tie kas patiria nuostolius ir kam tikrai blogai. O visi mato tik tuos kurie "gerai stovi". Todel pirmiausias dalykas ka reiketu padaryti, kad ukininko vardas nebutu kaip keiksmazodis pagal pasirinktus kriterijus - ha skaiciu, apyvarta ar dar koki kriteriju atskirti ukininka nuo bendroves ir del to ateityje butu lengviau remti seimos ukius.

O kas liecia pezalus kad uki cia kai kurie kure 20-30 metu, tai nemaza dalis dar pas teva kiausiniuose plaukiojo ir dabar tik ant gero kasnio "atejo". Po nepriklausomybes rimciau ukininkavo tik pirmininkai sekretoriai ju pavaduotojai ir durniai. Veliau kai istojome i es pasidare labai patrauklu kurt ukius, todel pirmiesiams trihektarininkams irgi pavyko prasiplesti. O toliau istorija zinome patys...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cituoti

 

 

prieš 47 minutes , manttys pranešimas:

Primink man bent vieną straipsnį, kur nebuvo dejonės apie blogus metus, sausrą, kainas. Kaip straipsnis taip dejonės. Nežinau ko ten kalbinami žmonės siekia, bet jie pasiekė, kad ūkininkų dauguma pilkosios masės nemėgtų ir kuo juos labiau tarkuos, tuo smagiau. Aplamai reikėtų daugiau investuoti i visuomeninius santykius, o ne pastoviai loti apie blogus dalykus ir kompensacijas. 

O todel komentarai blogi,kad Kaune ar Vilniuje gyvenantis zmogus lygiai taip pat daug dirba. Kyla ryte veliausiai 6 val, 7 isvaziuoja pusvalandis kamsty ir apie 8 darbe. Vakare tas pats,susirenka seima apie 8 vakare,tiksliau pasakius gryzta permiegoti ir naturalus pyktis,kad tiesiog visi dirba,o ne,tik ukininkai. Ir tie patys zmones,is to darbo,tik pragyvena nieko labai daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, grazbek pranešimas:

situacija primena anekdota kai vilkas,lapė,meška ir zuikis sprendžia ka dabar suvalgyti pietums...........

Taigi ne per senai verkei kad neturi kur deti to zalio kuro ,laistyt paselius norejai .nemanau kad paveiks ta netektis Jus.Ko mazesni ukininkai neverkia kad neteks tokiu dideliu lengvatu ,ir pasakysiu kodel,:nes tai mizeris .

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, bonipacijus pranešimas:

Taigi ne per senai verkei kad neturi kur deti to zalio kuro ,laistyt paselius norejai .nemanau kad paveiks ta netektis Jus.Ko mazesni ukininkai neverkia kad neteks tokiu dideliu lengvatu ,ir pasakysiu kodel,:nes tai mizeris .

 

matai aš vienas iš tu kurie nepalaiko tas lengvatas.Aš iš tu kurie mano kad iš vis nereikia jokiu lengvatu bet tai turi buti europos ligiu.Nėra kuro akcizo pas vokieti nėra ir lietuvoje. negauna tiesioginiu išmoku fricas negauna ir lietuvis ju.Kuo ju mažiau bus tuom mažiau bus darmajiedu kurie atvažiave tik dienas ilgina ne taip padarei ne taip žurnala užpildei ne tokias kulturas i posėli pasėjai ir taip toliau ir panašiai.O kuro pas mane perteklius nepasinaudojau tuom pertekliu tiek nereikėjo tik nežinau ka tai bendro turi su anekdotu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, arciu555 pranešimas:

 

O todel komentarai blogi,kad Kaune ar Vilniuje gyvenantis zmogus lygiai taip pat daug dirba. Kyla ryte veliausiai 6 val, 7 isvaziuoja pusvalandis kamsty ir apie 8 darbe. Vakare tas pats,susirenka seima apie 8 vakare,tiksliau pasakius gryzta permiegoti ir naturalus pyktis,kad tiesiog visi dirba,o ne,tik ukininkai. Ir tie patys zmones,is to darbo,tik pragyvena nieko labai daugiau.

labai taikliai tik lieka pridurti kad dažniausiai dar ir gyventojo pajamu mokesčio jie sumoka daugiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, grazbek pranešimas:

matai aš vienas iš tu kurie nepalaiko tas lengvatas.Aš iš tu kurie mano kad iš vis nereikia jokiu lengvatu bet tai turi buti europos ligiu.Nėra kuro akcizo pas vokieti nėra ir lietuvoje. negauna tiesioginiu išmoku fricas negauna ir lietuvis ju.Kuo ju mažiau bus tuom mažiau bus darmajiedu kurie atvažiave tik dienas ilgina ne taip padarei ne taip žurnala užpildei ne tokias kulturas i posėli pasėjai ir taip toliau ir panašiai.O kuro pas mane perteklius nepasinaudojau tuom pertekliu tiek nereikėjo tik nežinau ka tai bendro turi su anekdotu.

Problema yra ta kad žemes ūkio produktai parduodami už "pasaulinės kainas"( kad įpirkti galėtų ir negras su 1€per dieną pajamomis) ,o prekės ir paslaugos perkamos už EU  sukurtą dirbtinį kainų lygį.

darmajedu kiekis proporcingas kokią dalį kainoje sudaro mokesčiai,tad jei sumažės "lengvatos" tai arba parazitai bus dar storesni arba jų dar padaugės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, grazbek pranešimas:

labai taikliai tik lieka pridurti kad dažniausiai dar ir gyventojo pajamu mokesčio jie sumoka daugiau. 

Pridurkim, kad būtų visiška lygybė, kad tiem darboholikam kaime smirda bei, jei ne kaunietis ar vilnietis, tai bukas iš bukiausių. Miestas - jų pasirinkimas. 

Vaikus man taip pat reikia išvežioti, ne tik jiem. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dumoju pranešimas:

Pridurkim, kad būtų visiška lygybė, kad tiem darboholikam kaime smirda bei, jei ne kaunietis ar vilnietis, tai bukas iš bukiausių. Miestas - jų pasirinkimas. 

Vaikus man taip pat reikia išvežioti, ne tik jiem. 

Visiems nervos kyla todel,kad dirbantieji ypac viesasis sektorius sumoka apie 40 proc nuo algos ir taip kiekviena menesi. Ju akimis kas yra ukininkas kuris gauna paramas,mokeciu lengvatas ir t,t?  Versle irgi tarkuoja jei prekiauji naudota technika su tam tikru pvm straipsniu nuo pelno apie 50 %, taip,kad Amerikos niekam nera,tad skustis irgi nelabai reiktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...