Jump to content

Artojus

Nariai
 • Pranešimai

  69
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Artojus

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kaipgi buvai toks užtikrintas,gal koks aiškiaregis užtikrino,ar tos pažymos tūkstančius kainavo? 2016m eidamas į paramą susimažinau intensyvumą,kad gaut daugiau balų ir be reikalo,būčiau ir be mažinimo praėjęs,bet nerizikavau.
 2. Nereikia tų kompensacijų,tegu tik sutvarko vagis perdirbėjus ir prekybininkus.Kur tai matyta už 3,4proc.riebumo pieną gaunu 22cnt. o parduotuvėj 2,5proc. riebumo 0,9 litro maišiukas kainuoja apie 70cnt.Suprantu,kad kainuoja perdirbimas,logistika ir tt.bet tokia didelė disproporcija negali būti,pas mus dabar vyksta ūkininkų ir pirkėjų apiplėšimas ir iš to kažkas kraunasi milijonus,o valstybė vietoj to,kad pastačiusi vagis į vietą ieško varganų eurų kompensacijoms.
 3. Tikra teisybė,aš pernai pašarų pirkimui išleidau 7000e,o kur dar dėl žolės trūkumo ir karščių sumažėję primilžiai,nuostoliai buvo dideli.
 4. Turi,bet jų nereikia melžti ir todėl nesi taip pririštas.
 5. Aš galvoju pereiti palaipsniui,be to ankstesnės paramos įsipareigojimai baigiasi 2021m, o ir patingėti jau reikia,nes 30m kaip tik karvės uodegą tematau.Pavyzdžiui nebematau prasmės pirkt iš savų pieno šaldytuvo,kuris kainuoja 16000e.
 6. Gailiuosi,kad be reikalo sukišau 700e už paraiškos parašymą,nes į tą paramą ėjau be reikalo,atsikvošėjau tik pateikęs paraišką,dabar 2 daiktus nusipirksiu lizingu,o kiti 2 man nelabai ir reikalingi,juos ėmiau,kad nebūtų visai juokinga prašoma suma ir taip ji tebuvo 33000e.Dabar kai pagalvoju,kad būčiau vėl įsipareigojęs 5 metams,o tas karvių melžimas jau užkniso,parazitai perdirbėjai vėl mažina kainas už pieną,jau su karvėms baigia kantrybė išsekt.Galėsiu ramiai pereit į mėsinę gyvulininkystę.
 7. Kam kliuvo o kam ne ir taip manau bus visą vasarą.Neseniai skaičiau europos meteorologų prognozes,kad šią vasarą užeis net didesnės karščio bangos kaip pernai,tad teks susitaikyti su tuo.
 8. jeigu taip padarytų būtų ūkininkų diskriminacija.
 9. šią info įkėlė narys buzine,pažiūrėk keliais postais atgal.
 10. Na vą ir gerai,kad nepraeisiu,renku 65 balus,po paraiškos pateikimo pradėjau gailėtis kam ėjau į paramą.Metai vėl nusimato ubagiški,klimatas susijaukęs juodai,valdžia apkrovė mokesčiais.Pradėjau galvot kam man viso to reikia,greit sukaks 50, kiek aš dar krausiu turtus perdirbėjams?
 11. Ar lijo kur nors rimtai?nebesuprantu kas čia daros,sinoptikai peza apie liūtis,bet nė lašo neiškrenta,baigia jau stogas nuvažiuot nuo to lietaus laukimo.
 12. pernai pradėjau gegužės 20,per savaitę sušienavau ir galvojau,kad paimsiu 4 žoles,bet teko skaudžiai nusivilti,nes atolų praktiškai nebuvo.Geriau būčiau pjovęs birželio pradžioje ir prisukęs dvigubai daugiau rulių,nors toks šienainis prastesnis prieš pjautą anksčiau,bet geriau toks,negu tas kurį paskui pirkau.Niekas gero neparduoda,tiktai šūdą.Teko su keliais ūkininkais kalbėt kurie irgi pirko,tai nė vienas negyrė pirktinio.
 13. Aš irgi pradėčiau bet,kad šienapjovė tik žolės viršūnes nuskabys ir nebus ko grėbt.
 14. kas iš vis tas gismeteo yra? turėčiau adresą parašyčiau jiems gražų laišką,nes iš jų sinoptikai tokie pat,kaip mano šuo,kuris kartais pradeda ėst žolę,o kaip sakoma,kad šuo ėda žolę prieš lietų.
×
×
 • Create New...