Jump to content

Artojus

Nariai
 • Pranešimai

  121
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Artojus

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Artojus

  Pieno kainos

  tikra teisybė,teko kalbėt su pažystamu vieno kooperatyvo vadybininku ir jis man prasitarė,kad patys geriausi jiems ūkininkai-smulkieji,nes nuo jų daugiausiai lieka pelno,tad kas bus kai jų nebeliks?
 2. Artojus

  kukuruzu smulkinimas

  o kiek tas arti? pvz. pas mane bus rulonuojama grynai šalia lauko,tai vadinas dviejų priekabų užteks.
 3. Artojus

  Pieno kainos

  man atrodo,kad dabar vidurkis 12 karvių,7 karvės seni duomenys,dėl to neabejok,pasiskaityk žūkvc portalo statistikoje ir pamatysi,kiek pamenu virš 20 karvių ūkininkų tėra tik truputi virš 2 tūkstančių,visi kiti smulkmė,tai vidurkis toks ir tesigauna.
 4. Artojus

  kukuruzu smulkinimas

  Ną kaip ar atvažiavo? man buvo žadėję šį savaitgalį arba kitos pradžioje,o kai šiandien paskambinau tai jau šneka apie spalio pradžią....šūdo malimas ir tiek,reiks kažką galvot,nes spalio pradžioj gali vėl užgiedot ,kad vėl už savaitės.
 5. Artojus

  kukuruzu smulkinimas

  važiuoja jei bus 200,jei mažiau reikės papildomai primokėt,o be to reikia pasidaryt paslaugų teikimo sutartį ir sumokėt avansą 120eurų.Dabar jei ir pasidarysi tą sutartį atvažiuos pas paskutinį,nes sutartis pradėjo sudarinėt jau pavasarį.
 6. Artojus

  kukuruzu smulkinimas

  Aš pernai pirkau kukurūzų rulonų,tai 50 čiai karvių per dieną 1 rulio nelabai sušerdavau,žinoma sušerdavau ir vieną ruloną šienainio.
 7. Artojus

  Zymeto Kuro Kaina

  Taip,jie didės nes mes esam luzeriai,tik forume galim pasidraskyt,bet nesugebam padaryt kaip padarė prancūzai.
 8. Artojus

  kukuruzu smulkinimas

  kad ten mano galva tik žaidimas o ne rimtas darbas.
 9. Artojus

  kukuruzu smulkinimas

  Aš sutartį presavimo sudariau su agroteka,o kas tau presuos?
 10. Artojus

  Zymeto Kuro Kaina

  prie ko nebūtinai momentinės,jei iš gotarto perku kokį 10m, o tas docentas garantuoju savo darbą išmano geriau negu tamsta o be to jis tik fiksavo volkswageno variklio darbo parametrus su įvairių šalių gamybos dyzelinu,jis pats nieko naujo neišrado.
 11. Artojus

  Zymeto Kuro Kaina

  Visada perku iš gotarto bet vieną kartą įsiūlė naftrus nestės saliarkos,tai kai palyginau kokybės pažymėjimus nieko ypatingo nestės saliarkoje nepamačiau,vieni rodikliai geresni,kiti blogesni už orleno.Daug metų naudoju orleno ir dar niekada neturėjau problemų,tad negalvokit,kad nestės kuras yra stebuklingas.Vieną kartą rodė per TV kaip gedimino technikos universitete darė bandymus su įvairių šalių saliarka,buvo ir baltarusiškos ir kaip nekeista,kad ji pagal kai kuriuos parametrus truputi lenkė kitų šalių,bet tie skirtumai labai mežymūs.Vienos šalies biški mažesnis ar didesnis dūmingumas ir tt ir kaip paaiškino bandymus daręs kažkoks tai docentas,kad principe saliarka beveik vienoda,skiriasi tik kaina.
 12. Artojus

  Pieno kainos

  Esmė tame,kad niekas nieko nežino,yra tik spėlionės,kad drastiškai sumažėjo karvių tai žinom,nes tą parodo statistika.O sumažėjo todėl,kad pienininkystė tapo nebepelninga,tad visa kita tik būrimas iš kavos tirščių.
 13. Artojus

  Pieno kainos

  tas pats buvo kalbama apie pienas LT.
 14. Artojus

  Zymeto Kuro Kaina

  gotartas ta pati kaina.
×
×
 • Create New...