Jump to content

Artojus

Nariai
 • Pranešimai

  138
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Artojus

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Artojus

  Pieno kainos

  o kažin kaip su somatinėmis lastelėmis,kai pradėjau duot rapso labai padidėjo,o gal čia tik sutapimas o priežastis kita?
 2. kai gerai pagalvoji čia gaunasi absurdas,pasakykit kuo geresnis ūkininkas 41 m už sakykim 42 m amžiaus? čia matau tik diskriminaciją.
 3. Taip,gali,nes švedai belerius daugiausia naudoja sniego valymui,žemės su jais nedirba.Mano brolis ten gyvena jau daugiau kaip 15 metų ir prieš kokius 10 m buvo man nupirkęs mtz-50,kuris buvo 1975m gamybos ir prasukęs 1650 val. Kai tas traktorius man tapo nereikalingas nes nusipirkau naujų vakarietiškų,jį pardaviau,ir po šia diena jis sėkmingai dirba.
 4. Artojus

  Pieno kainos

  Pas mus naujas traktorius,ir kuo modernesnis neatsiejamas ūkininkavimo dalykas,nors ir padargai seni,jam neadekvatūs.Žinoma tai liečia ne visus ūkininkus,bet tokį klouną kuris su 150ag moderniausiu traktoriumi dirba belarusiniais padargais pažystu asmeniškai.
 5. Artojus

  Pieno kainos

  Taip aš jo varu niekur nevarysiu,paskutinis žodis bus jo.Sakiau ne kartą jei žadi siekti aukštojo mokslo siek jo,pilnai padėsiu,tik rinkis rimtą specialybę.Mano giminaičio sūnus baigė kažkokią vadybą ir dabar knisasi pas tėvą ūkyje,nes darbo pagal specialybę nėra,arba jis mažai apmokamas.
 6. Artojus

  Pieno kainos

  Paaiškink kodėl viso to nėra Lenkijoje,ten puikiai gyvuoja šeimos ūkeliai su 20-30 karvių,pats ten esu buvęs daug kartų ir savo akimis matęs.Kažkaip giedi mūsų perdirbėjų-vagių giesmę kurie irgi akcentuoja ,kad ūkiai turi būti stambūs.O su keliomis dešimtimis karvių vargo vakarienė yra todėl,kad neturim normalios valdžios,kuriai žū reikalai giliai pofik.Ji tik rašinėja baltas,žalias knygas,kuria kažkokias strategijas,perkėlinėja žū ministeriją ir tt.
 7. Artojus

  Pieno kainos

  Konkrečiai pasakyt negaliu,nes ir valdžia dar konkrečiai nepasakė,bet prisiminus praeitį galiu pasakyt,kad tų mokesčių daugės o už pieną gausim tik mažiau.Juk kažkada ūkininkams nebuvo jokių mokesčių išskyrus žemės,paskui sugalvojo,kad privalomai turim mokėt sodrai,GPM,beje jis buvo 5 proc,dabar jau 15 ir manau,kad tai ne pabaiga,nes eina kalbos jau apie 20proc.Dėl klimato kaitos garantuoju,kad prikurs naujų mokesčių pvz.karvės bezdėjimo mokestį,nes juk visur jau trimituojama,kad galvijai išskiria daug metano kuris sukuria šiltnamio efektą.Kad bus kuo toliau tuo blogiau gali nenumatyti tik tuščiagalvis.
 8. Artojus

  Pieno kainos

  Tame ir dalykas,kad nebežinau ką bedaryt,nebūčiau pasistatęs fermos spjaučiau į ūkį,ną gal sūnus norės ūkininkaut,jam dabar jau 17m,o jei ne tai laikysiu kažkiek mėsinių,kad gaut visas išmokas,nebebūsiu pvm mokėtojas ir nebereiks pliekt tokių mokesčių.
 9. Artojus

  Pieno kainos

  Taip,buvau o dabar tas optimizmas baigia išgaruot nes du metai iš eilės skriaudžia gamta o dar priedo valdžiasnukiai nutarė apkraut mokesčiais nes pagal juos ūkininkai per gerai gyvena.Siutas ima kai norima kurt gerovės valstybę ant žemės kurmių kurie negali apsigint.Prakalbo apie bankininkų,prekybininkų apmokestinimą,tai tie iš karto pareiškė,kad tuos mokesčius perkels ant vartotojų pečių.O mes mokesčių naštos perkelt ant ko nors neturim.Seimo nariai apsistatę patarėjais,gauna tūkstantines išmokas pieštukams,valdiškos tarnybos knibžda biurokratų kurie tik kavutę geria ir popiergalius parašinėja.......tfu,nebenoriu net bevardint apie bananų respublikos grimasas.
 10. Artojus

  Pieno kainos

  Aš grubiai primečiau,kad gaunant 30cnt.dar būtų galima galvot apie tolimesnį karvių melžimą,nes kitaip jau nebesueina galai.Dirbti vien tam,kad dirbti ir mokėt mokesčius kažkaip daros nebeįdomu.
 11. Artojus

  Pieno kainos

  Esu ne grūdininkas,tiksliai pasakyt negaliu,bet kiek atsimenu prieš kokius 6-7 metus ekstra kviečių tona kainavo apie 1000lt,pernai kainavo 200eurų,šiemet 150 eurų.Nesenai skaičiau straipsnį,kad aukso amžius grūdininkams baigėsi,nes rusija su savo kviečiais veržiasi į pasaulio rinkas.Su pienu į rusijos rinką garantuotai nebeieisime,nes už kelių metų ji pati juo apsirūpins.Juk sovietai kviečius pirko iš kanados,o dabar rusija tapo eksportuotoja,tad nenuostabu,kad po kokių 10 metų tas pats bus ir su pienu,o per tą laiką gamta ir valdžia mus pribaiks.
 12. Artojus

  Pieno kainos

  prieš kokius 2m forume buvau parašes,kad greitu laiku rusai ir ukrainiečiai užvers pasaulį pigiais grūdais,tai buvau maišomas su žemėmis,tą patį dabar galiu pasakyt,kad ir su pienu tas pats bus.
 13. Artojus

  Pieno kainos

  Čia nieko kito ir nereikėjo tikėtis,nes mes europai esam reikalingi kaip vartotojai o ne gamintojai.Būsim priversti pasitraukti iš žemės ūkio,nes tokiomis sąlygomis kokios yra dabar ilgai netempsim.Ir kas svarbiausia kuo toliau,tuo gražiau.Net prezidentas nutarė,kad gyvenam pertekliuje ir galim prisidėt prie gerovės valstybės kūrimo.O kad bankai,prekybininkai varto milijonus niekam tai neužkliūva.Pasigirdo kalbų,kad reikėtų juos apmokestinti,bet šie pareiškė,kad viską suvers ant vartotojų.O kai mus apmokestins,mes neturėsim ant ko suverst savo naštos.
 14. Artojus

  Pieno kainos

  Matai ne visi nepriklausomybės pradžioje turėjo vienodas startines pozicijas,pvz.kolchozų pirmininkai susivilko į savo ūkius geriausią techniką ir gyvulius,per pažintis prichvatizavo daug žemės,paskui prasidėjo SAPARD parama,paskui ES paramos.Daugelis pradėjo nuo kelių ha ir atlikusių nuo pirmininkų lūženų,tai jie po šia diena kapstosi paskendę paskolose .
 15. Artojus

  Zymeto Kuro Kaina

  Taip,mokės nes lietuviai kažkokia ypatinga nacija.Žiūrėkit kaip prancūzai buvo pasiutę ir valdžia pradėjo su jais skaitytis,kaip belgai pila srutas ant valdžios institucijų pastatų.Esam labai nevieningi.Tarnavusieji sovietinėje armjoje visi kaip vienas tvirtina,kad geriausiai sutardavo su kitataučiais,o ne su savo tautiečiais.Ne veltui ir liaudies išmintis sako apie degantį kaimyno tvartą..Stambieji ūkininkai su panieka žiūri į smulkiuosius ir labai nori juos nušluot nuo žemės,o smulkieji jei galėtų jiems žarnas paleistu.Tad ką čia ir bekalbėt apie vienybę kai visi paklodę tempia į savo pusę,o valdžiagyviai tyliai kikena ir toliau mus dusina.
×
×
 • Create New...