Jump to content

virgis807

Nariai
 • Pranešimai

  1.059
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  14

virgis807 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 7

virgis807 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie virgis807

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1974.07.21

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  silutes raj

Paskutiniai lankytojai

2.088 profilio peržiūros
 1. Žmona namie jei beda sunus prišoka galvijai ganosi aplink uki suskirstyti i 4grupes
 2. deje tik 50% be PVM dar išmesk palukamas bankui bei projekto kaina . Pigiau gavosi nusipirkti nauja nei remontuoti sena ( skaiciuoju netik išleistus pinigus dalim bet ir sugaista laika daliu tiekimui bei remontui)
 3. Kiek kainuoja laikas ? ir kodel aš turečiau moketi kitam jei ta darba moku dirbti pats ? ir kodel mokedamas kitam turiu derintis prie jo ?
 4. O.tu išsiverstum dirbdamas 3-4men ( tiek per metus dirbu ukyje )
 5. siemet pasejau 2ha užteks 2 metam P.S aš nemimejau kad is ukio uždirbu metini atlyginima aš minejau kad ukis pats išsilaiko ir dar uždirba .
 6. O kam gadinti ta mėsa su visokiais papildais ,? Pats jug valgau . Gauna tik druskos ,buliukai prieš pardavima miltu.Kas liečia ligas (nusispjaunu tris kartus ) dar nepasitaikė( ištisus metus lauke laikosi) per tiek metu tik vienas veršelis (1.5men) koja susilaužė vetrinoriai (skambinau net 3) net nevažiavo sake nieko nebus pjauk . Nepaklausiau sugipsavom antibijotiku suleidom po šiai dienai laksto .
 7. Alga tokia -nemokama tehnika chalymams .Pereik prie mesiniu turesi daugiau laiko , aišku atligi gausi tik karta metuose, bet atsikratysi streso patiriamo dėl pieno kainu ir tyrmo rezultatu , nebusi pririštas prie karves papu.
 8. Trašu nenaudoju išskyrus mešla.Ūkis visiškai pats save išlaiko ir dar uždirba .Tiesa šiemet teko primesti nes isigijau nauja traktoriu presa ir vyniotuva ( per.parama).Man aktualu laikas -kuo greičiau apsidirbti ukyje , kai reikia (sienautės metu)padeda ir sūnus .
 9. Na visi renkasi ten kur geriau , jei pas Karbauski geriau tai eina ten . Kiek moki ne chroniam už valanda ?
 10. Tamstai niekas nesiulo užsiimti labdara.Užtenka ir vieno už teisinga atlygi.
 11. Sutinku pirkti reikia tik tai kas reikalinga ir kas taupo sveikata .Ka čia paminejai aš vadinu ne gudrumu o kvailumu.
 12. Bėda pas tamsta tame kad(kaip ir dauguma verslininku) nenori dalintis o galvoji kaip tik pilnai apkrauti. Nori vetrinoriaus , traktoristo,mehaniko ir t.t. už vieno kaina
 13. Matai kame čia problema jo ukyja pinigu yra 6m i prieki bet neturi laiko ju išleisti nes šiupeliuoja grudus rankom . Kol jis šiupeliuoja inflecija ėda jo pinigus ir sveikata .
×
×
 • Create New...