Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, grazbek pranešimas:

Pas mane paprastas žemes dirbimas per du metus susikaupė 50 tonu likutis. Reiks pradeti gal darzus laistyti vis mažiau liks.

O kam tukstanti ha Turin Ta zalia saliara ??? Milijonines apyvartos ,milijonines ismokos ,zalios saliarkos . Ir saipotes vaziuodami Su limuzinais .tai cur cia solialine lygybe ,milijonierius valstybe remia tail gali ir postringaut  gyvenimo vertybem typo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, bonipacijus pranešimas:

O kam tukstanti ha Turin Ta zalia saliara ??? Milijonines apyvartos ,milijonines ismokos ,zalios saliarkos . Ir saipotes vaziuodami Su limuzinais .tai cur cia solialine lygybe ,milijonierius valstybe remia tail gali ir postringaut  gyvenimo vertybem typo.

O ligybės nera ir nebus ja durniai sugalvojo.ne tukstantis ha bet siemet deklaravome 750ha dirbam dar dvidešimt trim ha  daugiau.Na ir gyvuliukai Beveik tukstantis salyginiu štuku irgi duoda papildomo kuro.Beje tai akcine bendrovė ne vieno žmogaus.Todėl gali toliau nepavidėti - sveikesnis busi.

p.s.jei triju metu senumo hilux ar skoda kodiaq limuzinai tai aš tadu omano princas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, WYCKA/ pranešimas:

Tai pilnai neisemus kura duota jis persikelia i kitus metus? 

Ne nepersikelia bet jei išsiperki iki liepos pirmos yra firmu kurios ji pasaugoja kol atsiranda vietos bačkoje.Bet šiemet nafik nebereikia kaupiasi metai išmetu teks palikti valstybei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, grazbek pranešimas:

O ligybės nera ir nebus ja durniai sugalvojo.ne tukstantis ha bet siemet deklaravome 750ha dirbam dar dvidešimt trim ha  daugiau.Na ir gyvuliukai Beveik tukstantis salyginiu štuku irgi duoda papildomo kuro.Beje tai akcine bendrovė ne vieno žmogaus.Todėl gali toliau nepavidėti - sveikesnis busi.

p.s.jei triju metu senumo hilux ar skoda kodiaq limuzinai tai aš tadu omano princas.

Aciu uz deklaracija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai visada viskas gerai, taciau kai reikia argumentuoti valdziai kad reikia vienaip ar kitaip arba nereikia vienaip ar kitaip - gauni atsakyma - cia tau vienam blogai, paziurek kiti sako kad jiems visko gana ir viskas zjbs.... Politiniai srendimai kartais priimami ne statistikomis, o is emociju, todel emocijas skleisti reikia atsargiai. 

P.s. man kuro kiekvienais metais truksta 4 tonu.

Prieš 12 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Va lietuvis toks žmogus ir yra viskas jam blogai bet viešai išsižioti bijo. Ims dabar ir tau nubrauks kura čia paskaitę.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau problemos, dabar kaina beveik tokia pat, kuria pirkau pagrindinį kuro kiekį. Artimiausiu metu matau tikėtiną atšokimą nuo 57-55 USD iki 68 USD, o paskui žiūrėsim kur keliausim toliau. Vis dar matau pirkimą trumpam laikotarpyje.  Igalaikėje perspektyvoje turbūt turėsime žemes kainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...