Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

On 2021-12-16 at 20:48, dzipas pranešimas:

Nu dar jegeris ir koks viskis ramina galva :) Pritariu - jei tona dvi - perki nezymeta legaliai, susigrazini pvm, mazini mokestines prievoles.

Na gal jus ir teisus, aisku reiks ateinanciam pusmeciui tikrai daugiau nei 2 tonu. Itariu balta veza didmenine kaina (ne kart taip nepirkau), tada atmetus pvm ir t.t. gaunasi gana normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Pofke pranešimas:

tai mazesni dzipa turi pirkt, kad nerajus butu :D bet juokas juokais pas mane ir nemarios liko, nors jau stengiuos viska ribot

Idomu kas tiek suryja kuro? Išpardavę plugus pradėjom skust tai kiekvienais metais nebeišpirkdavom 20%kuro. Perėje į juostinę manau 30-40% leistino kuro kiekio bus neišpirkta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Pofke pranešimas:

teip tik valdininkai moka skaiciuot, o jei nuvaziavai ir pradejo lyt, issidirbai prilijo, daug niuansu, daug smulkmenu, ir viskas susilipina, pas mane dar gyvuliu yra tai pasaru ruosimas meslo vezimas t.t.

Ypač šiemet ir kombainu pavažinėta pirmyn atgal, per sėją vėlgi, pirmyn atgal, šiaudų važiuoji presuot, jau lyja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Zilvis55 pranešimas:

 

Uošvis buvo kokiam tai renginyje, kai Brazauskas praimas buvo. Užėjo kalba apie žalią kurą, akcizus, normą per ha.... Vienas gudragalvis tik strykt - A man nereikia tiek to kuro ir nereikia vos ne pusę lieka! 

Įsivaizduok praimo fizionomiją. Liko tik neaišku, ar jis pasijautė durinamas ar ta kūno kalba buvo skirta konkrečiai tam gudragalviui. 

Aš kažkaip linkstu prie antrojo varianto. Nes visi supranta situaciją ir ne viskas turi būti garsiai pasakyta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, jevgenijus pranešimas:

Uošvis buvo kokiam tai renginyje, kai Brazauskas praimas buvo. Užėjo kalba apie žalią kurą, akcizus, normą per ha.... Vienas gudragalvis tik strykt - A man nereikia tiek to kuro ir nereikia vos ne pusę lieka! 

Įsivaizduok praimo fizionomiją. Liko tik neaišku, ar jis pasijautė durinamas ar ta kūno kalba buvo skirta konkrečiai tam gudragalviui. 

Aš kažkaip linkstu prie antrojo varianto. Nes visi supranta situaciją ir ne viskas turi būti garsiai pasakyta. 

Ištryniau savo skaičiavimus kad visiems ramiau butu :)

Nors kaip ir tu manau kad situaciją visi supranta. Skaičiuot moka ir ukininkai ir atsakingi valdininkeliai. 

Pakoreaguok ir tu tą vietą kur mane cituoji :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, jevgenijus pranešimas:

Uošvis buvo kokiam tai renginyje, kai Brazauskas praimas buvo. Užėjo kalba apie žalią kurą, akcizus, normą per ha.... Vienas gudragalvis tik strykt - A man nereikia tiek to kuro ir nereikia vos ne pusę lieka! 

Įsivaizduok praimo fizionomiją. Liko tik neaišku, ar jis pasijautė durinamas ar ta kūno kalba buvo skirta konkrečiai tam gudragalviui. 

Aš kažkaip linkstu prie antrojo varianto. Nes visi supranta situaciją ir ne viskas turi būti garsiai pasakyta. 

Man tos kvotos nelabai aiškios. Anksčiau didesnės buvo, dabar mažėja. Čia technika ekonomiškesnė tapo ar technologijos rentabilesnės?

Apskritai neturėtų vyriausybei labai rūpėt ar sunaudoji 70 ar 130 l/ha, norma turėtų būti racionali, o kiek kas sunaudos tai kiekvieno sąnaudų reikalas.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, greitail pranešimas:

Nestes kuras  nuo sios vasaros suprastejo  pries 2 metus pirkta kuro talpykla iki sios vasaros pilta tik nestes kuras, filtrai dar orginalus buvo ir talpa idealiai svari. Liepa  ir rugseji veztas kuras  pakeista 3 filtrai ir mauru dugne nemazai . 

Keli metai vien tik iš neste - jokių problemų. Sena metalinė bacčka nevalyta jau daug metų, filtras yra - atlaiko kokia 50 kubu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Vidas E pranešimas:

Kiekvienam gyvuliui papildomai kūro duoda ;)

Duoda. Jaučiu idomu butų pasiskaičiuoti ar to ką duoda užtenka. Bet bent man tai žiemos metu per mėnesį vien gyvuliu šėrimui 2 kubu reikia. Ir jei skaičiuoti visus metus tai sudaro didžiąja dalį  gaunamo kiekio…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Duoda. Jaučiu idomu butų pasiskaičiuoti ar to ką duoda užtenka. Bet bent man tai žiemos metu per mėnesį vien gyvuliu šėrimui 2 kubu reikia. Ir jei skaičiuoti visus metus tai sudaro didžiąja dalį  gaunamo kiekio…

Pritariu - gyvuliams norma per maža , daržovėms per didelė , augalininkystei plius minus... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Duoda. Jaučiu idomu butų pasiskaičiuoti ar to ką duoda užtenka. Bet bent man tai žiemos metu per mėnesį vien gyvuliu šėrimui 2 kubu reikia. Ir jei skaičiuoti visus metus tai sudaro didžiąja dalį  gaunamo kiekio…

2kub per men??? Kiek dalytuvu į diena? Jei tokie kuro suvartojimai, gal jau geriau automatine serimo sistema. vien ant kuro išleisti pinigai, padengtu įmokas :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Juodas pranešimas:

2kub per men??? Kiek dalytuvu į diena? Jei tokie kuro suvartojimai, gal jau geriau automatine serimo sistema. vien ant kuro išleisti pinigai, padengtu įmokas :D 

Kai elektros kaina buvo apie 6-7 gamybine, skaičiavom kad tikri taip. O dabar reiktų išnaujo paskaičiuoti… pradžiai turbut saules elektrine reiktų pasistatyti. Pastaruoju metu nesidomėjau, bet butų idomu kokios galimybės šiuo metu yra. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...