Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...

Sveiki, deklaravau žemės 25ha daugiau nei pernai. kuro daugiau gavau ~300l. tiek pernai tiek uzpernai isnaudojau visą avansą. Gal žinote kodėl taip? Esu girdėjas, o ir susiduręs, kai pradėjau ūkininkauti, tas kuras atėjo tik per 3 metus. Kažkaip paieškojes neradau aiškios info. Gal kas ką žino? 

Keista kodėl taip yra, nes papildomi 25ha išdirbti su +300l. kaip ir neįmanomi, net ir su hibrid traktoriumi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Nissmo pranešimas:

Sveiki, deklaravau žemės 25ha daugiau nei pernai. kuro daugiau gavau ~300l. tiek pernai tiek uzpernai isnaudojau visą avansą. Gal žinote kodėl taip? Esu girdėjas, o ir susiduręs, kai pradėjau ūkininkauti, tas kuras atėjo tik per 3 metus. Kažkaip paieškojes neradau aiškios info. Gal kas ką žino? 

Keista kodėl taip yra, nes papildomi 25ha išdirbti su +300l. kaip ir neįmanomi, net ir su hibrid traktoriumi :D

Sumazintos normos skiriamos hektarui apie 15%. 

Buvo pranesta ziniasklaidos priemonese. 

https://www.manoukis.lt/naujienos/agropolitika/vyriausybe-patikslino-lengvatinio-dyzelino-zemdirbiams-normas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
On 2021-08-11 at 10:55, daraciute pranešimas:

ar yra perkanciu kura is Jozitos ir ar nera buve problemu del kokybes, man parejo siurblys meistrai sake kad del per sausos salialkos, dabar ir dzipas uzgeso

Viena kart pirkau kelias kanistras, kol supili 20l, dusyk reikia sietelį valyti. Apvažiuoti kuo toliau tokius.

P.s. daug metų pirkau iš skulo, dabar naftenas, nėra buvę jokių nesąmonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...