Jump to content

Turbo

Nariai
 • Pranešimai

  37
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Turbo

 • Rangas
  Narys

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Vilniaus r.

Paskutiniai lankytojai

732 profilio peržiūros
 1. Turbo

  Claas kombainai (informacija)

  Sveiki, ar kas nors nuiminėjot? Niekaip neatrandu kaip išardyt, nuimt, bijau sulaužyt tą detalę su plastmasinėm poveržlėm.
 2. Turbo

  Claas kombainai (informacija)

  Sveiki, patarkite kaip nuimti bugno variatoriaus skyva. Man reikia manzetus cilindriuko pakeist. Class dominator 85
 3. Sveiki, niekaip nepavyksta nustatyti išbėrimo normos avižoms ant 4 metrų sėjamosios. Max gaunasi 115 kg/ha. Soninė greičio svirtis ant max -100. Bunkerio išbėrimo angos atidarytos ant max. Noragėlių išbėrimo ratukai sukasi visi. Kaip nustatyt 180-200? Kviečius beria gerai nes jie sunkūs.
 4. Turbo

  Trašų kainos

  Lytagra NPK 15-liktukas, 310 +pvm
 5. Dėkui Arciu555. Tikras, nuoširdus atsakymas. Bandysiu ir aš dėliotis preliminarų vežėjų sąrašą, na ir lygiagrečiai galima ir technika konkrečią žiūrinėt, kad nebūtų paskutinę minutę paieškos. Draugas pirko aukcione techniką, ir privalėjo per 2 sav. išsivežt, tai turėjo streso, nes tik po pirkimo pradėjo googlint vežėjus.
 6. teko matyt kai žmogelis kabinos amortizaciją įdėjo į belarusą, gal ir JD galima pačiam, tik aišku neį naują . Čia berods nuo kažkokio busiko amortizatorius su spyruokle.
 7. Na jūs čia užsipuolėt :). Visi rašo pilna vežėjų, tai tada paprastai paaiškinkit kaip jūs ieškote vežėjų kai nusiperkate techniką: googlinat, ar kreipiatės į visas iš eilės vežėjų firmas, ar vis tik turit kažkokį sąrašiuką vežėjų? Špygos nerodau, o padėkojau kurie pateikė vežėjus ir į kuriuos kreipsiuos kai reiks vežimo. Be to manau neblogai padiskutavom apie ratų nuėmimus, megatreilerius ir tai į naudą visiems.
 8. Naudos iš tavo posto mažai. Jei esi vežėjas ar tarpininkas tai ir parašyk, kad galiu, tik reikia pilnos info. Nes po to kai pasakysiu iš kurio miestuko reikia parvežt užduosi dar kelis klausimus, kokie išmatavimai, svoris ir t.t. Tiek aš, tiek kiti nori bendrai žinoti kontaktus nebrangių vežėjų iš tų paminėtų šalių. Iš savo gal ir blogos patirties žinau, kad vežėjus ne taip paprasta surast. Pilna firmelių, kurios tarpininkauja su dideliais antkainiais, arba net nesupranta kainų ir pasako bet kokią.
 9. Reiktų konkretumo, galvojau, kad žinai kur rasti mega treilerį.... Man iš anksto reikia žinoti kelis vežėjų kontaktus kad nusipirkus neieškot 2 sav. Be to žinant vežėjo galimybes iškart gali su pardavėju derint ratų nuėmimo galimybes ar kitas pareigas. Pardavėjas kartais duoda terminą paimti per ribotą laiką, o perki iškart kai matai gerą variantą. Dėkui kitiems už kontaktus. Prieš metus teko ieškot kas parvežtų kombainą iš lenkijos, tai kol suradau vežėją už normalią kainą tai tą kombainą pardavė kitiems. O kainos vežėjų buvo nuo 1000 iki 3500. Skirtumas yra.
 10. Kol kas dar adresas neaiškus, nes dar nėra pirkinio, bet tarkime Vokietija prie Belgijos. Jei koks ūkininkas tai gal ir nuimtų, bet jei firma parduoda tai nežinau ar nuimtų, na bet kokiu atveju iš pradžių reikia žinoti vežėjo galimybes, kaip ten vyksta ratų nuėmimo procesas. Į paprastą fūrą juk neįstumsi be ratų.
 11. Tai kokia firma turi tokį transformerį? Į PM gali jei nenori reklamuot. Problema ta, kad dažniausiai nusižiūri prekę ir antrą kartą stengiesi nevažiuot ir nedalyvaut pakrovime. O kas tuos ratus nuims, pats ar vairuotojai? Jei vairuotojai tai aišku ne problema viską išsimatuot pačiam ir atskaičiuot ratus.
 12. Na kaip ir brangokai gaunasi... O ar patikimos tos skelbimų platformos kur paskelbi, kad tau reikia parvežt krovinį ir kažkas pasisiūlo?
 13. Sveiki, gal kas žinote nebrangius ir patikimus vežėjus, kurie su tralais parvežtų traktorių iš Vokietijos, Olandijos, Danijos? Prieš kelis metus pažystamas pirko tai mokėjo apie 1100 eur (be PVM) už 1500 km kelionę, nors kiti sakė be 1600 nevažiuos. Deja neliko tos firmos. Ar yra tame tiesios, kad galinius traktoriaus ratus apsukus, sumažėja traktoriaus plotis? Vis tik jei tilptų į fūrą (iki 245 cm) tada pigus atvežimas būtų.
 14. Turbo

  Išmokos 2014-2020

  lygtais apie 100 eur/ha , bet galiu klysti, nes nepasidariau nenuimto derliaus plotų kopijos kai pildžiau. o čia rašoma, kad mokės : Pareiškėjams, 2017 m. pasėjusiems žieminius pasėlius, kurie žuvo dėl kritulių, – 103,87 Eur/ha, o pareiškėjams, 2017 m. dėl iškritusių kritulių negalėjusiems pasėti žieminių pasėlių, – 72,71 Eur/ha. Plačiau: https://www.vz.lt/agroverslas/augalininkyste/2018/08/08/anksciau-pradedamos-moketi-kompensacijos-pernai-nuo-liuciu-nukentejusiems-ukininkams#ixzz5b12UQ6kL
×
×
 • Create New...