Jump to content

Turbo

Nariai
 • Pranešimai

  53
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Turbo

 • Rangas
  Narys

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Vilniaus r.

Paskutiniai lankytojai

1.016 profilio peržiūros
 1. Turbo

  Grūdu kainos?

  Pas mus kiauliu ferma kviecius, miezius po 120 superka. Eile priduodanciu, nes kitas supirkimo punktas uz 60-70 km.
 2. Turbo

  žiemkenčių buklė

  Na kažkaip įsivaizduoju, kažkiek sumažintų stresą po fungicido ir kažkiek išsaugotų viršutinį lapą, ar aš ne taip suprantu?
 3. Turbo

  žiemkenčių buklė

  Ar verta purskiant nuo ligų ant varpos papildomai dadėti amino rugščių (delfan)?
 4. Turbo

  Skiltis chemijai

  Vasariniuose kviečiuose pasikėlė praeitų metų aliejinis ridikas. Kaip galvojate MCPA arba Mustang paims? Kada reiktų purkšt, kad nebūtų per vėlu? Kolkas kitų žolių mažai ir ridikas dar vis lenda.
 5. Žinoma, kad nusižengiau kitų bankų sutartims, bet tuo metu skubėjau, reikėjo skubiai paskolos. O dabar tai ir duomenų saugumas stipresnis (gdpr), tad lengviau būtų mažiau visko duot.
 6. Kažkada teko su unija paskola formint, tai pas juos atsilikimas totalus. Viskam reikalingi popieriai, rinko visas mano kitų bankų sutartis ir t.t. turėjau surinkti krūva dokumentų, kur realiai jie jų per daug nenagrinėjo, tai tik formalumas. Banke buvo kitaip, mažiau popierizmo. Naudojausi unija vien tik dėl gerų procentų. Ai dar unija kas met prašė pateikti gyventojų pajamų deklaracijas, bet nesiunčiau specialiai. Ir nieko
 7. Gal žinote, kaip pakeisti sankabos pedalo spyruoklę, neatrandu kaip nuimti plastmasę nr.3. Nuėmus nr.2 neradau po ja jokių varžtų.nh7040
 8. Itariu paprastas pilietis nelabai suzinos kiek ir kokiam darbui skirta laiko. Itariu tai derybu reikalas. Jei pas tave remontuos tai dar sukontroliuosi ar dirba ir kiek, bet jei ju servisa tai matyt nelabai zinosi realaus laiko. Man vienasyk skaiciavo kaip uz 1 zmogu, kita karta kaip uz 2, abiem kartais atvaziavo 2. Truputi neaisku. Matyt idealu kviest 1 meistra ir pačiam ar su darbininkais padet.
 9. As klausiau kaip jums iš patirties būna. Man kai dirbo 2 meistriukai, tai paskaičiavo 2 kart brangiau, tad idomu ar čia normali praktika.
 10. Sveiki, Papasakokite kaip is patirties būna su oficialiais servisais. Jei vietoj 1 meistro atvaziuoja 2 arba 3, tai ir valandos kaina būna 2-3 kart didesnė? T.y. reik mokėt už kiekvieno meistro valandą?
 11. Turbo

  žiemkenčių buklė

  Jei siandien gavai kritulius tai kazi ar taip greit suzaliuotu. Gal dulkes nuplove tai zalia? Pakrapsciau zeme, tai tik 2 mm slapia, paskui sausa maziausiai 20mm.
 12. Turbo

  Zymeto Kuro Kaina

  Su pvm. Suprantu čia visi rašo su pvm.
 13. Turbo

  Zymeto Kuro Kaina

  Parašiau asmenškai
 14. Turbo

  Zymeto Kuro Kaina

  BP jau po 35 ct. duoda
 15. Turbo

  Zymeto Kuro Kaina

  Šiandien BP degalinėje po nuolaidos 0.48 eur. Vakar BP 2 kubus siūlė po 0.41, Saurida po 0.44. Ryt bus matyt pigiau. Vilniaus r.
×
×
 • Create New...