Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

prieš 1 minutę , UK. POVILAS pranešimas:

Taip limitas, ta viską aš matau, bet aš klausiau kur pažiūrėti koks kiekis nupirktas ir koks likes nenupirktas , kai buvo  vmi programėlė telefone tai ten viska matydavau kiek panaudota kiek like 

  

Atrodo, kad ten viena nuoroda, bet ten dvi atskiros nuorodos. spausk ant "degalu limitas" ir ismes langa atskira su likuciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu naujokas, šiais metais 6ha deklaruoju pūdyma, ar galiu gauti žymeta dyzeliną? Ūkininko pažymėjimo dar neturiu, turėsiu vėliau kad galėčiau priduoti grūdus. Gaunasi dabar paprastai deklaruoju ir neturiu technikos. Traktorių pasiimčiau iš šeimos, esant reikalui galėčiau panaudos sutartį sudaryti. Ar reikia būtinai būti jau ūkininkų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-05-03 at 16:56, Dainius2121 pranešimas:

Sveiki, esu naujokas, šiais metais 6ha deklaruoju pūdyma, ar galiu gauti žymeta dyzeliną? Ūkininko pažymėjimo dar neturiu, turėsiu vėliau kad galėčiau priduoti grūdus. Gaunasi dabar paprastai deklaruoju ir neturiu technikos. Traktorių pasiimčiau iš šeimos, esant reikalui galėčiau panaudos sutartį sudaryti. Ar reikia būtinai būti jau ūkininkų?

Žymėtą dyzeliną, deklaravęs pasėlius, galėsi pasiimti po liepos 1 d. Ir nesvarbu ar tu su ūkininko pažymėjimu ar be jo, ar turi traktorių, ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Prieš 2 valandas, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Arba užfiksuota kaina iš anksčiau ir tik dabar atvežė, arba varo kontrobandą :) nes marža tai 0, o kur dar pristatymo kaštai? 

O tu nemanai, kad jie perka tūkstančius tonų ir turi susiderėję geresnę kainą, plius spėju gali turėti atsargų iš seniau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...