Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 32 minutes , sole pranešimas:

Nedidelį jis palaikymą turi tarp liaudies, daugiau žiniasklaida išpūtė burbulą kaip ir su ta mokytoja kurią net į tv nusitempė kad parodyt kokia ji bloga. Tik šiaip keistai greitai teismai įvyko, o masiulis sėkmingai toliau senaties termino laukia. 

 

Kodėl keistai greitai? Kiek tomų byla buvo, kiek instancijų per kiek laiko? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , sole pranešimas:

Kai nėra sprendimo tai tampa neaišku ar dėl gp pažeidimų iškeltos bylos teisėtos ar ne. Tik valdančiųjų pakalikams viskas aišku :)

Taip taip kolega, o truputi aukščiau, kai yra sprendimas, kažkaip atsiranda abejonių, kodėl taip greitai čia viskas. Kol neatsiranda tinkamas atsakymas, tol galima apeliuoti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , kestoxs pranešimas:

Taip taip kolega, o truputi aukščiau, kai yra sprendimas, kažkaip atsiranda abejonių, kodėl taip greitai čia viskas. Kol neatsiranda tinkamas atsakymas, tol galima apeliuoti. 

Esmė ne tinkamas ar netinkamas sprendimas, bet kad nėra jokio sprendimo nes atsisakė nagrinėt. Ateityje gali bet kuri vyriausybė su įvairiais ribojimais panašiai sužaisti. Tas gp praktiškai palietė beveik visus tai norėtųsi žinoti ar tokios priemonės teisėtos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , kestoxs pranešimas:

Taip taip kolega, o truputi aukščiau, kai yra sprendimas, kažkaip atsiranda abejonių, kodėl taip greitai čia viskas. 

Neteisingai supratot, dėl tokio celofano nuteisimo kai padėjėjas gauna daugiau nei vykdytojas sudaroma galimybė jam pradėti vaidinti politinį kalinį. Anksčiau buvau rašęs kad keista kam teisėją parsitempė iš amerikės, žiniasklaidoj celofano reklama eina nonstop nuo rudens, dabar KT nusprendė nenagrinėti gp. 

Kas ir kokiu tikslu tęsia šitą cirką? Kam naudinga kiršinti visuomenę? Įdomu būtų sužinot jūsų nuomonę žinant kad esat konservatorių gerbėjas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, sole pranešimas:

Neteisingai supratot, dėl tokio celofano nuteisimo kai padėjėjas gauna daugiau nei vykdytojas sudaroma galimybė jam pradėti vaidinti politinį kalinį. Anksčiau buvau rašęs kad keista kam teisėją parsitempė iš amerikės, žiniasklaidoj celofano reklama eina nonstop nuo rudens, dabar KT nusprendė nenagrinėti gp. 

Kas ir kokiu tikslu tęsia šitą cirką? Kam naudinga kiršinti visuomenę? Įdomu būtų sužinot jūsų nuomonę žinant kad esat konservatorių gerbėjas.

Galvoju ar aš buvau įvardintas kaip tas trečias, ar dar būsiu, ir kiek dar užtruks kol bus aptarta mano asmenybe :-D 

Na bet pabandysiu savo nuomone išdėstyti kiek galima pagarbiau.

Lyg ir konstitucinis teismas pasisakė, kad nėra prasmės, bet kiek suprantu paliko galimybe. (Galima situacija) Tarkime koks nors nepatenkintas ponas kuris ėjo į Akropolį ir ten nepatekęs dėl GP neturėjimo paduotu į teismą valstybe, nes jam buvo sutrikdyta jo laisvė nusipirkti  Akropolyje, tarkim triusikus, to pasėkoje jis patyrė finansine žala, kadangi triusikus reikėjo pirkti internetu ir dar mokėti papildomai už atsiuntimą, ir neturtine žala, negalėjo pačiupinėti triusikų švelnumo, ir kelias dienas turejo vaikščioti su senais suplušusiai. Teismas jo ieškinį priima ir jiem kyla abejonių dėl buvusiu ribojimų teisėtumo, to pasėkoje žemesnes instancijos teismas kreipėsi į konstitucinį ir byla atnaujinama. 
Aš taip supratau, gal esu neteisus.

 

Apie politinius kalinius. Man kažkaip užtruko kito save laikančio politinio  kalinio, kuris jau turi 6 metu biuletenį, bet ten dar trūksta Lansbergio parašo. Ilgokai kažkaip :-D O kalbant apie šita tai kažkaip lyg pamenu, kad ir pats turbūt kalbėjote, kad ta asmenybe kaip ir niekas ir niekam neįdomi, o juo labiau koks jis politikas. Žmogus kuris laiko save einantis prieš sistema. Man labiau primena besityčiojantis sistema. Buvo nubaustas už padaryta nusikaltimą, butų juokinga jei byla butų nutraukta vien dėl to, kad nekiršintu visuomenės, patikėk butų keisčiau. Dėl nuosprendžio, norint labai  teisingai įvertinti reiktų skaityti byla. Bet kiek aš matau tai reikia nepamiršti, kad teisme yra vertinama ne tik įtaka nusikaltimui, bet ir visu nusikaltimo dalyvių Asmenines lengvinančios ar sunkinančios aplinkybės, kas gali lemti nuosprendžio sušvelnina.  Ir šiuo konkrečiu atveju šitas žmogus ryškiai pašiko sau. Ten ir buvo įvardinta kas konkrečiai lėmė nuosprendžio nesušvelnina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 4 mėnesių...

LT keliai baisūs ir jokio remontininko nemačiau šią vasarą, nesvaldžia sakė: neeera pinigų, o LV kaip tyčia yra Bauskeje tvarko,Tarp Liepojos- Ventspilio 23 km tiesiamos abi juostos naujai, o pas mus jaugalvoja arsaugi autostrada tokiu greičiu važiuoti, greitį sumažinai ir vel pora metelių gali netvarkyti! Išradimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
On 2023-01-10 at 10:51, D_agro pranešimas:

Ar kažkas girdėjote apie naują sertifikavimo įmonę Ekoliuks (Ecolux), įdomų būtų sužinoti ar kas esate jų klientai? Mačiau jie lyg sertifikuoja NKP ūkius ir žada sertifikuoti ekologinius ūkius. Ar kas girdėjote kažką apie juos?

Jau kažkuris laikas vykdo veikla, bet kiek pamenu gali sertifikuoti tik augalininkyste. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Dalytes pranešimas:

Jie dabar pagal nacionalinę kokybe sertifikuoja, skambinau jiem. tai zada ir ekologija, bet ministerija neduoda leidimo, matyt kazkam nenaudinga bus

Nenaudinga yra neapibrėžtas matmuo…Dalis darbuotoju ir vadovu iš to pačio kibiro, tai ką žinau, ar kažką jie kitaip padarys. Ir apskritai kartais nelabai suprantu ką jie kitaip gali padaryt, jei viskas daroma  iš sakinio, tai perskaitys kitaip sakinį. Kitaip traktuoja ministerijos nurodymus. Ar antakius geresnius su ministerija turės? Ar sertifikuos ne pagal ES reglamentą ir ministerijos įsakymus? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, kestoxs pranešimas:

Nenaudinga yra neapibrėžtas matmuo…Dalis darbuotoju ir vadovu iš to pačio kibiro, tai ką žinau, ar kažką jie kitaip padarys. Ir apskritai kartais nelabai suprantu ką jie kitaip gali padaryt, jei viskas daroma  iš sakinio, tai perskaitys kitaip sakinį. Kitaip traktuoja ministerijos nurodymus. Ar antakius geresnius su ministerija turės? Ar sertifikuos ne pagal ES reglamentą ir ministerijos įsakymus? 

vien bendravimas biudzetiniu istaigu ir privaciu kurie suinteresuoti i klienta simta kartu skiriasi, i ekoagros paskambinau pasidomet del NKP tai man liepe laiska rasyt ir sake per 30 dienu atsakys, o i ekoliuks paskambinau viska paaiskino zmogiskai ir is karto... dirba visi pagal tas pacias taisykles, bet gal kiti aspektai lemia su kuriais tu nori dirbt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Dalytes pranešimas:

vien bendravimas biudzetiniu istaigu ir privaciu kurie suinteresuoti i klienta simta kartu skiriasi, i ekoagros paskambinau pasidomet del NKP tai man liepe laiska rasyt ir sake per 30 dienu atsakys, o i ekoliuks paskambinau viska paaiskino zmogiskai ir is karto... dirba visi pagal tas pacias taisykles, bet gal kiti aspektai lemia su kuriais tu nori dirbt

Viešojo įstaiga, net dalis bent jau anksčiau 10% valdymo priklausė ekologų asociacijai, ir apskritai į jos valdymą dažnai asociacija traukiasi, kitaip sakant yra svertų kur gali padaryt vienokia ar kitokia įtaka.

Dabar apie ta paklausimą. Nedetalizuojant ka jūs klausėte. Bet bandykime suprast, kad pagal gautus atsakymus, darysite sprendimus, tai reiškia, interpretuosite vienokios ar kitokias taisykles. Yra buve tokiu atveju, kai vienas vertintojas pasake kaip turėtų būti, kitas atvažiavęs nubaudė. Tai jums pačiai, visada jei kilo klausimas kaip reikia elgtis, tureti atsakymą rištu, yra neginčijamas faktas, kuriuo kilus ginčui galėsite remtis…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...