Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 7 valandas, kestoxs pranešimas:

Kiek vakar supratau, neva tai dėti sankcijas patiems, t.y neleisti Lietuvos geležinkeliams vežti. Tuomet nutrūksta grandinė. Bet šiaip tai čia burbulas lygioje vietoje. Realiai nieko nenutiko, bet atsirado puiki proga visokiems siurbliams  pasisakyti :-D 

Neleisti geležinkeliams vežti... nežinau ar yra teisėta priemonė kaip neleisti vežti, kaip apkarpyti visų LGT akcininkų turtą nepažeidžiant įstatymų? Gal kas paaiškins nes kol kas tai negirdėjau dar

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , shaulinis pranešimas:

Neleisti geležinkeliams vežti... nežinau ar yra teisėta priemonė kaip neleisti vežti, kaip apkarpyti visų LGT akcininkų turtą nepažeidžiant įstatymų? Gal kas paaiškins nes kol kas tai negirdėjau dar

Nežinau ir aš, bet šiandiena jau Kažkoks įstatymo projekto juodraštis lyg ir atsirado. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, shaulinis pranešimas:

Neleisti geležinkeliams vežti... nežinau ar yra teisėta priemonė kaip neleisti vežti, kaip apkarpyti visų LGT akcininkų turtą nepažeidžiant įstatymų? Gal kas paaiškins nes kol kas tai negirdėjau dar

Pagal Žygio, Laurinavičiaus ir kitų politologų aiškinimą čia nera technines sankcijos paremtos dokumentais, čia yra vertybines politikos sankcijos, LT pavasarį pati prašė, priprašė kalio tranzitą atkirsti ir dabar turi rodyti pavyzdį, Taip vakar Laurinavičius sakė: Fisher paprašė principingai soliduorizuotis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, shaulinis pranešimas:

Neleisti geležinkeliams vežti... nežinau ar yra teisėta priemonė kaip neleisti vežti, kaip apkarpyti visų LGT akcininkų turtą nepažeidžiant įstatymų? Gal kas paaiškins nes kol kas tai negirdėjau dar

Laikas popcorno pasiruošt ir didesnį kiekį nes fantastinių pasiūlymų serialas tuoj prasidės, sužinosim kas didžiausi demokratijos patriotai :crying-pink: Vietoj įžangos galima kūrinuką paklausyt  

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, shaulinis pranešimas:

Neleisti geležinkeliams vežti... nežinau ar yra teisėta priemonė kaip neleisti vežti, kaip apkarpyti visų LGT akcininkų turtą nepažeidžiant įstatymų? Gal kas paaiškins nes kol kas tai negirdėjau dar

Biurokratinis liūnas, kai teoriškai galima,bet praktiškai  paskęsti reikalavimuose... 

Šiaip tai situacija tragedija,nes kaip besielgsi nuostoliai didžiuliai... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, shaulinis pranešimas:

Neleisti geležinkeliams vežti... nežinau ar yra teisėta priemonė kaip neleisti vežti, kaip apkarpyti visų LGT akcininkų turtą nepažeidžiant įstatymų? Gal kas paaiškins nes kol kas tai negirdėjau dar

Sutartiniai reikalai yra sutartiniai, niekas nesiginčyja. Ši situacija buvo aiški nuo pat sankcijų įvedimo pradžios. Kitokios pabaigos ir negalėjo tikėtis niekas. Vėl viskas remiasi į komunikaciją. Kodėl sankcijų įvedimo momentu negalėjo ištransliuoti žinios, kad yra bėda su LG sutartimis ir reikia kažką daryti, kad jas nutraukti, nevykdyti ir pan. Prasėdėjo keletą mėnesių krūmuose, galvodami, kad gal nepastebės niekas pravažiuojančių vagonų? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip keletas narių sako,kad aš išsigalvoju, tai šaltinis ,,Labas vakaras Lietuva,, apie 17 val Paulius kalbino Žygį ir tenai: Žygis pasakė,kad Draugai iš Jav pasakė gruodžio pradž, kad tokia situacija gali būti,kad trąšos važiuos, bet.....nieko nedarė  ir dar pasakė, kad JAV jeigu paerzins mūsų geležinkeliai ar uostas gales ir juos įtraukti į sankcijas ,aišku tai kraštutinis atvejis, labai mažai tiketinas, bet.....vaikinai pradejo lošti didelę partiją su dideliais žaidejais ne pagal savo protus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susiradau aš tas JAV sankcijas, bet tokio tipo dokus ir gimtąją kalba sunku skaityti, o angliškai... Bet ten, o ir anksčiau vis girdėdavau, vis figūruoja „120 dienų transakcijų nutraukimui“. Naujausios sankcijos batkai įsigaliojo gruodžio 8, bet jos neapima Belarusian potash company, kuriai sankcijos įsigalios balandį. 

Gruodžio 8 - 120dienu - balandis. Pagal mane gražiai koreliuoja. 

Šeip nutraukti tranzitą kaip suprantu draudžia ta konvensija, kur numatyta, kad šalys negali trugdyti prekių tranzitu šalims kurios neturi išėjimo prie jūros. Bet tranzitas turi būti apmokėtas, juk ne už dyką. Tad kol randą landą pinigams... 

Sudėtingai viskas. Bet JAV dukumentuose dėl sankcijų pirma eina sankcijų įvedimo priežasties aprašas, skaitai ir supranti, tai buvo padaryta pirmiausia dėl Lietuvos ir Lenkijos. Taigi mums tai grinai vertybinis reikalas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , cainikas pranešimas:

 Spaudimas nutraukti tvarkingai pagal tarptautines konvencijas parašytas sutartis panašu į diktatūrą.  Lietuva ir JAV save laiko demokratinėmis šalimis.  Sutartys vykdomos, viskas apmokėta. Tai čia kaip, demokratija ar jau nebe?

Nesipazorink. Ne patinka demokratija Lietuvos? Čiuošk į tą Baltarusiją ir būk ten laimingas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

prieš 25 minutes , jevgenijus pranešimas:

Nesipazorink. Ne patinka demokratija Lietuvos? Čiuošk į tą Baltarusiją ir būk ten laimingas. 

Čia eina  kalba ne apie mano asmenį. Aš uždaviau klausimą apie tai ko nesupratau.  Patinka ar nepatinka, tai mano protėvių šalis,  ir tamstos įsakymu   niekur nesiruošiu čiuožti.    Buvusios okupacijos palikimas vienokia ar kitokia forma vis dar atsišaukia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jevgenijus pranešimas:

Nesipazorink. Ne patinka demokratija Lietuvos? Čiuošk į tą Baltarusiją ir būk ten laimingas. 

Tycho blyn .

– Nežinau, avansinis mokėjimas ar ne avansinis. Kaip „Lietuvos geležinkeliai“ neveš, jeigu sankcijų nėra, o pas juos yra galiojanti sutartis iki 2023 metų gruodžio 31 dienos. Tai kaip jie neveš? Jūs juokaujate? Koks yra teisinis pagrindas? Juk visi konsultavosi ir Užsienio reikalų ministerija, ir Susisiekimo ministerija, ir mes konsultavomės su OFAC, tai labai aiškiai pasakyta – dirbkit, jeigu nepažeidžiat sąlygų vienų iš trijų: neatsiskaitinėjat JAV doleriais, sandoryje nedalyvauja JAV juridinis asmuo ir jei nedirbat JAV teritorijoje. 

Maža to, dar licenciją dabar išdavė. Kaip „Lietuvos geležinkeliai“ neveš, kaip jūs įsivaizduojat? Aš net apie tai kalbėti nenoriu, nenoriu, kad laikraščiai rašytų, nes milijardiniai ieškiniai.

https://www.kurier.lt/biriu-kroviniu-terminalo-vadovas-belaruskalij-trasas-vezeme-ir-vesime-v-dambrauskas/

Kai kurie ateina ir iseina , o kiti toliau daro versla kaip ir jus 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, shaulinis pranešimas:

Daug, daug metų buvo maikės plėšomis dėl valstybinių įmonių valdymo depolitizavimo. Panašu, kad suveikė. 

Būtent! Jei premjeras vis kaišiotų savo nosį į nors valstybinės, bet visgi komercinės struktūros reikalus, gi visi šauktų, kad tai partijos lesiklėklė, nepotizmas ar dar kas.

Beje, Bartašką paskirė R. Masiulis, o jis paskirtas DP. Galima ir iš tokios pusės pasižiūrėti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš kur nori iš ten žiūrėk, viso demokratiško pasaulio prašė ką nors daryti su savo Cichanouskaja priešaky, vis per lėtai, per ilgai buvo. 4 mėnesius turėjo sudėliot taškam ant "i"

Apsišiko ir tiek. Totaliai !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, voras pranešimas:

Iš kur nori iš ten žiūrėk, viso demokratiško pasaulio prašė ką nors daryti su savo Cichanouskaja priešaky, vis per lėtai, per ilgai buvo. 4 mėnesius turėjo sudėliot taškam ant "i"

Apsišiko ir tiek. Totaliai !

Žėk, norint sužinoti ką demokratiškas pasaulis žino ir kokia nuomone turi apie šitą potashgate, reiktų googlinti „lithuania did nor stoped belarus potash transit“ ar kažkaip panašiai, ar ne? Lyg ir turėtų išmesti krūvas straipsnių ir masę kritikos, bbc, The gardian, washington post, The economist, dar kokie kiti svarbiausi portalai... Bet ar tikrai? Duodu koją nupjauti, nebandei pats tikrinti. Kaip ir absoliuti dauguma šnekėtojų.

Bet  gal aš blogai ieškau. Padekit man. :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neieškojau ir neieškosiu. Manau ten pakankamai solidi publika, kad kalbėtų apie tai koks jų kaimynas "triochala"

Pabandyk paieškoti prancūziškai, itališkai, vokiškai.

Aš nesakau, kad yra blogai, kad nesustabdė tranzito, aš sakau, kad jis apsišiko su savo arogancija, o tai ne tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , jevgenijus pranešimas:

Žėk, norint sužinoti ką demokratiškas pasaulis žino ir kokia nuomone turi apie šitą potashgate, reiktų googlinti „lithuania did nor stoped belarus potash transit“ ar kažkaip panašiai, ar ne? Lyg ir turėtų išmesti krūvas straipsnių ir masę kritikos, bbc, The gardian, washington post, The economist, dar kokie kiti svarbiausi portalai... Bet ar tikrai? Duodu koją nupjauti, nebandei pats tikrinti. Kaip ir absoliuti dauguma šnekėtojų.

Bet  gal aš blogai ieškau. Padekit man. :)

 

Bandyk dar karta - tiketina cia klaida isivele :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patrolino batka anūkėlį aukščiausiu lygiu, nesunku jam būtų buvę įsteigti kelias firmeles ES ir ofšoruose kur tikrieji akcijų savininkai paaiškėja 3 eilėj uabų kaip įprasta kad apeiti tokias butaforines sankcijas, bet specialiai nieko nekeitė kad musų urm paverst pajuokos objektu. Gerai kažkas išsireiškė kad nereikia mėgėjams bandyt politikuot prieš batką su putinu nepasitarus su patyrusiais diplomatais. Iš tų visokių butaforinių sankcijų tai juokingiausiai atrodo rusų sankcijos europai kai baltarusiai tapo jūrine valstybe gaminančia daug sūrių ir auginančia tropinius vaisius :D Suprantama tai su putino leidimu vyksta, bet ir ES ar Lietuva su kai kuriom sankcijom panašiai juokingai atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , sole pranešimas:

Patrolino batka anūkėlį aukščiausiu lygiu, nesunku jam būtų buvę įsteigti kelias firmeles ES ir ofšoruose kur tikrieji akcijų savininkai paaiškėja 3 eilėj uabų kaip įprasta kad apeiti tokias butaforines sankcijas, bet specialiai nieko nekeitė kad musų urm paverst pajuokos objektu. Gerai kažkas išsireiškė kad nereikia mėgėjams bandyt politikuot prieš batką su putinu nepasitarus su patyrusiais diplomatais. Iš tų visokių butaforinių sankcijų tai juokingiausiai atrodo rusų sankcijos europai kai baltarusiai tapo jūrine valstybe gaminančia daug sūrių ir auginančia tropinius vaisius :D Suprantama tai su putino leidimu vyksta, bet ir ES ar Lietuva su kai kuriom sankcijom panašiai juokingai atrodo.

 Čia gal lygiai taip pat kaip lietuviai neperka baltarusiškos elektros?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...