Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Leonidas Donskis (2008): "Mes tiek jėgų eikvojame niekams – vienas kito kompromitavimui ir diskreditavimui, jėgos žaidimams ir parapinio lygio politiniam maskaradui, – kad praradome bet kokį stambesnį mastelį europiniams ir pasauliniams įvykiams matuoti bei susivokti juose. Viskas vienodai svarbu ir nesvarbu, apie viską rašoma ir kalbama ta pačia infantiliai atsainia arba, priešingai, isteriška ir rėksminga maniera."

Garbė feisbukui, zukerbergui ir šventąjai dvasiai. Amen. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, voras pranešimas:

Jei taikai man, tai mano vienintelis "socialinis tinklas" - zemesukis.com

Toną užduoda galvos, kaip jie išmoko liaudį taip liaudis ir reaguoja.

Išesmės nelabai ir supratau ką šituo postu norėjai pasakyti 

Eik tu... :D

Mums visiems taikau (tiksliau ne aš o autorius) ir tai aplinkai, kurioje gyvenam. Pamaniau, aktualu. 

Kiekvieno mėnesio 13d vis nauja Donskio mintis. Tiksliau senos. Nors man naujos... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jūs man paaiškinkit kas čia per skandalas. Apribojo štatai atsuskaitymus, bulbiqšai sumokėji avansą už produkcijos išvežimą... na o kaip su atsiskaitymais už išvežtą produkciją? Jei negaus atsiskaitymų tai ir nevež ir be skandalų, be galvų kapojimų. Žodžiu nesuprantu niekaip dėl ko triukšmas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , shaulinis pranešimas:

Bet jūs man paaiškinkit kas čia per skandalas. Apribojo štatai atsuskaitymus, bulbiqšai sumokėji avansą už produkcijos išvežimą... na o kaip su atsiskaitymais už išvežtą produkciją? Jei negaus atsiskaitymų tai ir nevež ir be skandalų, be galvų kapojimų. Žodžiu nesuprantu niekaip dėl ko triukšmas.

Konservatorių arkliukas,,vertybine politika,  Kiek kartų Anūkas buvo BBC ir t.t.? Politico pripažino įtakingu JAV priprašė sakcijų ir staiga.....nesolidarizuojasi  su JAV? Pavede. Del ko? Ar nesuprato, ar tyčia? Pas Žygį irgi buvo visokių minčių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sauliau, na kam tu šitaip?

Štatų sąlygas tikrai žinai, jos tikrai ne drakoniškos, o koks mūsų indėlis? Aš nekvatočiau jei būtų sakę sukursim papildomų barjerų, patikrų, muitinės procedūrų ir visą kitą. O dabar maksimaliai rovė ir apsijuokė :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, shaulinis pranešimas:

Bet jūs man paaiškinkit kas čia per skandalas. Apribojo štatai atsuskaitymus, bulbiqšai sumokėji avansą už produkcijos išvežimą... na o kaip su atsiskaitymais už išvežtą produkciją? Jei negaus atsiskaitymų tai ir nevež ir be skandalų, be galvų kapojimų. Žodžiu nesuprantu niekaip dėl ko triukšmas.

Kiek esu skaitęs atsikaitymai negalimi JAV doleriais.  Kita valiuta nėra draudžiama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Negaliu, nu pizdiec! Pasipiarino madam su savo vaikų darželiu ir baigėsi show.

Šlykštu net, pašiurpino liaudį, mol žiūrėkit bus ragai be mūsų.

Niekas nebūtų net pasigedęs!

Paprastai būnu nuosaikus, na bet šiuo atveju nebesuprantu ar vemti ar šikt pirma noriu nuo tokio šleikštulio! 

:icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , voras pranešimas:

Negaliu, nu pizdiec! Pasipiarino madam su savo vaikų darželiu ir baigėsi show.

Šlykštu net, pašiurpino liaudį, mol žiūrėkit bus ragai be mūsų.

Niekas nebūtų net pasigedęs!

Paprastai būnu nuosaikus, na bet šiuo atveju nebesuprantu ar vemti ar šikt pirma noriu nuo tokio šleikštulio! 

:icon-smile:

Nesinervink,to ir reikėjo tikėtis.Rimta kompanija susirinko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką ji kitaip galėjo padaryt jei pats senelis šiandien buvo atlėkęs į seimą priminti jai kas yra tikrasis načalnikas. Kaip sakoma demokratija bet jai buvo primintos ribos.....:D

Kaip buvo prie kubilo šestiorkė tokia ir toliau liko, tik papuošė burbuliukais ar tai taškučiais jau pamiršau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, voras pranešimas:

Sauliau, na kam tu šitaip?

Štatų sąlygas tikrai žinai, jos tikrai ne drakoniškos, o koks mūsų indėlis? Aš nekvatočiau jei būtų sakę sukursim papildomų barjerų, patikrų, muitinės procedūrų ir visą kitą. O dabar maksimaliai rovė ir apsijuokė :icon-smile:

Paskutinius metus gyvenam kaip bute kur gretimam bute vyksta remontas o už kitos sienos asocialai, aukštu aukščiau studentai ošia... 

Žodžiu, bent jau ten kur įmanoma nekelti triukšmo gerai būtu jo ir nekelti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , shaulinis pranešimas:

Paskutinius metus gyvenam kaip bute kur gretimam bute vyksta remontas o už kitos sienos asocialai, aukštu aukščiau studentai ošia... 

Žodžiu, bent jau ten kur įmanoma nekelti triukšmo gerai būtu jo ir nekelti ;)

O buto savininkas kaimynus nx išsiuntinėjas, dėl to ramybes neturi dabar :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Ramza pranešimas:

Baltarusiskos trasos per Lietuva kaip vaziavo taip ir vaziuos, opozija tures gera proga palot kaip ta pati opozicija lojo, su Lukosenka, Putinu. reikes turet verslo reikalu, tos cankcijos tik ant popieriio, palojimui, tad lieka nurodymus vykdyt ir tylet.

 Nebenoriu tuo tikėt, Bartuška padarys kas pavesta ir bus perkeltas į kitą šiltą vietelę.  Lietuvai žūt būt reikia karo, kad šalies gelbėtojai ilgai liktų valdžioje. Dėl būsimų nuostolių Lanzbergiai tikrai nekalti, nes  akivaizdžiai matom jog pati tauta labai reikalauja   sankcijų, dėl to net anukas vos neprarado posto. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , cainikas pranešimas:

Nu jo, taip ir nesupratau ar tie "vagkšeliai" verkia iš nesupratimo , ar dalyvauja gerai surežisuotame  spektaklyje.

Cia toks cenarijus viska visi žinojo tik taip išvartė kad visi liktu sausi,  tipo niekas nieko nežinojo, čia dar ir kaledines premijas pasidalino už toki spektakli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...