Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 40 minutes , sole pranešimas:

Tai čia jūs nesuprantat ką kiti rašo. Grįžtant prie praėjusios diskusijos apie daromą įtaką liaudžiai siūlyčiau pažiūrėt laisvės tv laidas pagal peržiūrų skaičių ir palygint kiek peržiūrų surinko laidos su inst. žvaigždutėm ir kiek rimtos temos.

Nepyk, juk ne kiekvienam duota dovana "suprasti", o jau visai nedaugeliui ir " atleisti" ;) Apie trolinimą šį kartą nesiplėsiu.

Didžioji populiacijos dalis savo galvą užima mainstreaminiais dalykais ir nesigilina į politinius, šalies valdymo ir kitus svarbius momentus, kurie tiesiogiai juos liečia kiekvieną mielą dieną. Rimtomis temomis domisi žmonės, kuriems galvos uždėtos ne tam, kad į pilvą neprilytų, tai dėl to toks didelis peržiūrų skirtumas. Jūrose didžioji gyvybės dalis yra planktonas, sausumoje ko gero panašiai... Dėl daromos įtakos tavo žodžiuose, kai pagalvoji, tiesos yra: jeigu žmogus galvojantis, turintis tvirtą, pagrįstą nuomonę, jam sunku " prigydyti" kokią nors bliadtsvą, o va soc. tinklų biomasei jų dievukai gali gana lengvai tai padaryti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , jevgenijus pranešimas:

Forumieciai nesuprato, o tu puikiai supratai, balandi tu taikos :D

O dėl gėjų... Nu pvz. Gyvena du gėjai kartu daug metų, prikaupia kažkokio bendro turto, staiga force majoure ir vienas miršta. Klausimas: kam atitenka uzgyventas turtas? Nu ir kas gaunasi? Valstybė, bijodama perdėtai savo sfinkteriais susirupinusių rinkėjų keršto, nesprendzia net ir tokio rodos buitinio lygio problemos.

Tik primenu visiems. Pradžioje, Jų, be jokio priešiškumo, paprašė sportuoti atskirose salėse ir aikštynuose, kad Jųjų spauda būtų platinama atskiruose kioskuose, bibliotekos, kavinės, restoranai ir tt ir pan. O tada nutiko krištoline naktis. 

 

Sutartis kokias tik nori susirašai pas notarą ir no problem. Juk gyvena nemažai šiaip vyrų ir moterų, kurie nesusituokę, ir kyla problemų dėl paveldėjimo jeigu neturi kažkokio tai raštiško susitarimo.

Neteko girdėti apie sportus ir spaudas tas jų atskiras, nesigilinau tai nzn. Bet kaip ir visur ir visada galėjo būti išpūstas burbulas. Gali būti, kad tai įrankis žmonių priešinimui. Visaip gali būti. Buvo toks ata Rokas Žilinskas ir niekam jis netrukdė, ir neteko girdėti, kad ant jo kas pultų. Turi kažkokių biologinių sutrikimų tai turėk, bet nekišk to visiems. Tokia mano nuomonė trumpai.

Beje balandis ant nosies :) 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Zvanas pranešimas:

Sutartis kokias tik nori susirašai pas notarą ir no problem. Juk gyvena nemažai šiaip vyrų ir moterų, kurie nesusituokę, ir kyla problemų dėl paveldėjimo jeigu neturi kažkokio tai raštiško susitarimo.

Neteko girdėti apie sportus ir spaudas tas jų atskiras, nesigilinau tai nzn. Bet kaip ir visur ir visada galėjo būti išpūstas burbulas. Gali būti, kad tai įrankis žmonių priešinimui. Visaip gali būti. Buvo toks ata Rokas Žilinskas ir niekam jis netrukdė, ir neteko girdėti, kad ant jo kas pultų. Turi kažkokių biologinių sutrikimų tai turėk, bet nekišk to visiems. Tokia mano nuomonė trumpai.

Beje balandis ant nosies :) 

Zvančikai, apie tai ir kalba, jiems nereikia, kad kažkas kažką leistų, kaip kad tu ką tik iš aukšto padarei. Teko pora gėjų sutikti (net nebandai prie to prisikabinti :D)... Nu neįmanoma TO iš jų atimti, išgydyti ar išpjauti. Tai būtų tas pats, kaip išgydyti tave nuo tavo kojos. Beje įskiepyti trečią koją kaip žinia irgi neįmanoma. 

Balandis ant nosies, jo... A vadyba blt neskambina! Grr 

Kita žiemą skaitysi jau mano rekomenduotas knygas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai vieniem “suvaržytos  laisvės” į kita miestą nuvažiuoti tai oj kokios kyla scenos. Kai kitiem susituokti ar susirasyti kai taip sakant negalima, tai kas čia tokio yra notaras :-D Čia ir yra skirtumas nepabuvęs toje padėtyje nesužinosi. Bet paradoksas yra tas, kad tuoktis galima ir su eifelio bokštu, ir su gimine boba. Bet šitiems ne...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , Zvanas pranešimas:

Neteko girdėti apie sportus ir spaudas tas jų atskiras, nesigilinau tai nzn. Bet kaip ir visur ir visada galėjo būti išpūstas burbulas. 

Tai burbulas ir buvo, ne kitaip. Paskui jau, po visko, apie 85 milijonus bendrai žuvusių , o tų kur tau neteko girdėti, virš 6 milijonų suskaičiavo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O jūs nebandėt tiesiog gyventi?

Disžiausia klaida yra galvoti, kad kažkas kažką turi padaryt už mus ar kažką mums duoti.

Jei gyveni nepriklausydamas nuo nieko tai tai ir nesuki galvos dėl nieko.

Kas mane piktina, tai net nma taisyklės paramai, nori 5 balų, turi priklausyti sąjungai, nori dar 10 kooperatyvui.

O jei aš noriu balų, bet nenoriu priklausyti, nes man nereikia???

Diskriminacija totali!

Neparašiau kur link vedu, žiūrėk kitą met bus nori 20 balų, turi būti gėjus!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , voras pranešimas:

 

Kas mane piktina, tai net nma taisyklės paramai, nori 5 balų, turi priklausyti sąjungai, nori dar 10 kooperatyvui.

O jei aš noriu balų, bet nenoriu priklausyti, nes man nereikia???

 

Jo šita nesąmone yra nesąmone, tarkime kaip man priklausyti kooperatyvui jei jis man  liepia pardavimus daryti per ji, bet kaina gaunu mažesne negu tiesiai parduočiau, čia jau toks nori balu turi gauti mažesnes pajamas. Logikos nėra, tai  skatinti kooperacija turėtų kažkaip kitaip, o jei nori koperatyvu narius remti tai jiem intensyvumą gali didina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, voras pranešimas:

O jūs nebandėt tiesiog gyventi?

Disžiausia klaida yra galvoti, kad kažkas kažką turi padaryt už mus ar kažką mums duoti.

Jei gyveni nepriklausydamas nuo nieko tai tai ir nesuki galvos dėl nieko.

Kas mane piktina, tai net nma taisyklės paramai, nori 5 balų, turi priklausyti sąjungai, nori dar 10 kooperatyvui.

O jei aš noriu balų, bet nenoriu priklausyti, nes man nereikia???

Diskriminacija totali!

Neparašiau kur link vedu, žiūrėk kitą met bus nori 20 balų, turi būti gėjus!

Ai jei tik tokios problemos yra tu kooperatyvu popigiai stojamasis kruvelė euru ir dar karta metuose reiks in susirinkimą nuvažiuoti parašą padėti ir jie tavęs daugiau nejudins.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, voras pranešimas:

O jūs nebandėt tiesiog gyventi?

Disžiausia klaida yra galvoti, kad kažkas kažką turi padaryt už mus ar kažką mums duoti.

Jei gyveni nepriklausydamas nuo nieko tai tai ir nesuki galvos dėl nieko.

Kas mane piktina, tai net nma taisyklės paramai, nori 5 balų, turi priklausyti sąjungai, nori dar 10 kooperatyvui.

O jei aš noriu balų, bet nenoriu priklausyti, nes man nereikia???

Diskriminacija totali!

Neparašiau kur link vedu, žiūrėk kitą met bus nori 20 balų, turi būti gėjus!

O paskutinis sakinys tau nepriimtinas,ir velniop tie balai,ane?:icon-razz:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, voras pranešimas:

O jūs nebandėt tiesiog gyventi?

Disžiausia klaida yra galvoti, kad kažkas kažką turi padaryt už mus ar kažką mums duoti.

Jei gyveni nepriklausydamas nuo nieko tai tai ir nesuki galvos dėl nieko.

Kas mane piktina, tai net nma taisyklės paramai, nori 5 balų, turi priklausyti sąjungai, nori dar 10 kooperatyvui.

O jei aš noriu balų, bet nenoriu priklausyti, nes man nereikia???

Diskriminacija totali!

Neparašiau kur link vedu, žiūrėk kitą met bus nori 20 balų, turi būti gėjus!

Reikia kurti sajunginį kooperatyvą arba kooperatyvinę sąjunga. Matai, tu nesidomi politika, a ji tavim domisi. Matyt žino, kad nieko tau netrūksta. :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, jevgenijus pranešimas:

Zvančikai, apie tai ir kalba, jiems nereikia, kad kažkas kažką leistų, kaip kad tu ką tik iš aukšto padarei. Teko pora gėjų sutikti (net nebandai prie to prisikabinti :D)... Nu neįmanoma TO iš jų atimti, išgydyti ar išpjauti. Tai būtų tas pats, kaip išgydyti tave nuo tavo kojos. Beje įskiepyti trečią koją kaip žinia irgi neįmanoma. 

Balandis ant nosies, jo... A vadyba blt neskambina! Grr 

Kita žiemą skaitysi jau mano rekomenduotas knygas :D

Tema begalinė, o jau išnaudojau šio ketvirčio žodžių limitą :) 

Knygos gerai, bet po jų pasaulį matau kitomis akimis, nebe sutinku su dauguma, kyla paskui konfliktai ir pan., bet kaip jau minėjau eksperimentus mėgstu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , Zvanas pranešimas:

Tema begalinė, o jau išnaudojau šio ketvirčio žodžių limitą :) 

Knygos gerai, bet po jų pasaulį matau kitomis akimis, nebe sutinku su dauguma, kyla paskui konfliktai ir pan., bet kaip jau minėjau eksperimentus mėgstu :) 

A ką tokio konkrečiai skaitynėji , pasidalyk , ba labai įdomu kas tieji autoriai verčiantys pamatyt pasauly kitoj šviesoj , kitokiom akim ir t.t. ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Dr.Zoidberg pranešimas:

Tai burbulas ir buvo, ne kitaip. Paskui jau, po visko, apie 85 milijonus bendrai žuvusių , o tų kur tau neteko girdėti, virš 6 milijonų suskaičiavo. 

Įdomu kiek milijonų ar milijardų sekantį kartą žus? :(

NWO - Naujoji Pasaulio Tvarka (rumble.com) tai jau vyksta ar dar ne?  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, bLiudas pranešimas:

Apie Stambulo konvenciją Lietuviškai. 

Ir apie ką čia tas jaunuolis vapa ? Čia remiantis tokiais šaltiniais jūs susidarote vieną ar kitą nuomonę apie dalykus ? Prieš 2 metus iš lego modeliukus konstravo, paskui paėmė vaiką į kariuomenę, tada sekė filmukai, kodėl reikia netarnauti kariuomenėje, tada Radžvilo kliedesiai, o dar vėliau pasipylė gėjų temos, "išaiškino" apie Stambulo konvenciją, viską vainikuoja važinėjimas su vėliavom, ale patriotiškumo demonstravimas. Vienintelis jausmas, kuris apima žiūrint tokius kanalus, yra svetima gėda. Apie dalijimąsi jais ir pateikimą kaip legit informaciją net nekalbu. Liūdesiukas, bLiudai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas galėjo pagalvot, visos technologijos, proveržio panaudojimas tapo tik sąmokslo teorijoms kurt ir platint. Gaila. 

O apie homoseksualuma, ūkininkai turėtų pirmieji tai išmanyti, ir gerai. Bent tie auginantys gyvūnus. To neišmanymas, nepastebėjimas yra bukumo požymis. 

Visi piliečiai turi turėti lygias teises. Turi turėt galimybes, o ar pasirinks - bus jų reikalas, o ne kažkieno, kam nepatinka, tai jis jau čia paaiškins, kaip kitas turi gyvent, atrodyti, rodytis ir pnš. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...