Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, Dr.Zoidberg pranešimas:

Pigesnio ėdesio tegu važiuoja tie, kas užsidirbti nesugeba. 

Riebiai drebei :icon-biggrin:.Netaikau niekam ,bet pastebejimas tarp pazystamu,draugu, pasiturinciai gyvena tie ,kas moka skaiciuoti ,o nesitasko i salis.Kas del maisto tenka retsykiais paskanauti -tai uz PL tikrai geresnis.Nebent neuzsokau ant s..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , ramas 1 pranešimas:

Riebiai drebei :icon-biggrin:.Netaikau niekam ,bet pastebejimas tarp pazystamu,draugu, pasiturinciai gyvena tie ,kas moka skaiciuoti ,o nesitasko i salis.Kas del maisto tenka retsykiais paskanauti -tai uz PL tikrai geresnis.Nebent neuzsokau ant s..

Ką negerai parašiau ?  Buvau Suvalkuose " dėl mados " nuvažiavęs prieš 10 metų, po to pagalvojau, kokio velnio ? Reikia ne galvoti, kur pigiau pagriebti, o kur daugiau uždirbti.

" Jums gerai, kai gerus darbus turit, o ką paprastiems žmonėms daryti ? " Matai, net klausimą už tave jau parašiau :D :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Ką negerai parašiau ?  Buvau Suvalkuose " dėl mados " nuvažiavęs prieš 10 metų, po to pagalvojau, kokio velnio ? Reikia ne galvoti, kur pigiau pagriebti, o kur daugiau uždirbti.

" Jums gerai, kai gerus darbus turit, o ką paprastiems žmonėms daryti ? " Matai, net klausimą už tave jau parašiau :D :D :D

:icon-biggrin::icon-biggrin::icon-biggrin: Suvalkuos gali pirkt tik Lietuviska maista,bet ne PL s.. Dar po sei dienai prisimenu ,kaip parsivezta metrini plasmasini suri nei vistos nelese.:icon-biggrin:.Aciu ,kad parasei,bet as jo neuzdavineciau :icon-lol:.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, Dr.Zoidberg pranešimas:

Pigesnio ėdesio tegu važiuoja tie, kas užsidirbti nesugeba. Darbo reikalais, ponuli, teko būvoti, darbo reikalais... 

Ziurek kad taip galvodamas, paciam uz keliu metu neatsitu taip kad to pigesnio (edesio) ieskosi konteineriuise, kas tu kitus gyvuliais laikai, ar labai mandras esi, zmogau leiskis ant zemes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, Dr.Zoidberg pranešimas:

Ką negerai parašiau ?  Buvau Suvalkuose " dėl mados " nuvažiavęs prieš 10 metų, po to pagalvojau, kokio velnio ? Reikia ne galvoti, kur pigiau pagriebti, o kur daugiau uždirbti.

" Jums gerai, kai gerus darbus turit, o ką paprastiems žmonėms daryti ? " Matai, net klausimą už tave jau parašiau :D :D :D

Tai čia tamsta jau kiek suprantu ne iš tų prastų?Nes reikia žinoti kaip kreiptis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zvanas, net jei tarkim esu, so what? Pasižiūrėk į savo autoritetus. Žmogus nuo 2004 metų prie lovio plakasi. Pabuvo tris kadencijas tarybos nariu, bet lovys ten siauras ir trumpas, todėl pabandė su Paulausku, paskui su Zuoku... Šiauliuose bandė... Nu nesiakasi. Ir dabar, še tau proga, pajoji naiviems zmogeliams ant žemiausių jausmų, užkali balų ir lieka tik kokia sąjunga pasirinkt. Arba ta kita pričiuožus boba iš už Atlanto. Sušikta anarchistė, dalyvaujanti taikiuose protestuose su žmonių aukomis... Aš nepavargsiu tau vis priminti - 7 aukos, ir dėl ko? Ir tu man dėl Tapino priekaištauji? Really? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Ramza pranešimas:

Ziurek kad taip galvodamas, paciam uz keliu metu neatsitu taip kad to pigesnio (edesio) ieskosi konteineriuise, kas tu kitus gyvuliais laikai, ar labai mandras esi, zmogau leiskis ant zemes.

Iš  kur tokios išvados ir įžvalgos ?  Man ant žemės leistis ? Aš ant jos ir taip tvirtai stoviu. Ko man važinėti po Lenkiją pigesnės dešros, jeigu aš ir čia jos nusiperku ? Kad užsidirbu ir man to užtenka, tai čia mandrumas ? O gal mokėjimas suderinti norus su galimybėmis ? Aš nestoviu su ištiesta ranka, aš dirbu ir moku mokesčius, kaip ir kiekvienas sąžiningas Lietuvos pilietis ;)

 

prieš valandą, agronoms pranešimas:

Tai čia tamsta jau kiek suprantu ne iš tų prastų?Nes reikia žinoti kaip kreiptis.

Ta prasme ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Iš  kur tokios išvados ir įžvalgos ?  Man ant žemės leistis ? Aš ant jos ir taip tvirtai stoviu. Ko man važinėti po Lenkiją pigesnės dešros, jeigu aš ir čia jos nusiperku ? Kad užsidirbu ir man to užtenka, tai čia mandrumas ? O gal mokėjimas suderinti norus su galimybėmis ? Aš nestoviu su ištiesta ranka, aš dirbu ir moku mokesčius, kaip ir kiekvienas sąžiningas Lietuvos pilietis ;)

 

Ta prasme ? 

Manau ne apie tave čia buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , sole pranešimas:

Kas čia jums su Jevgenijum pasidarė, pavasaris neleidžia teksto suprast :text-lol:

Nu kad nei aš, nei Jevgenijus lyg ir nerašėme tokių sunkiai suprantamų tekstų. Bet gal tikrai pačiam prie to nesupratimo prisidėjo pavasariniai rūpesčiai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, jevgenijus pranešimas:

Zvanas, net jei tarkim esu, so what? Pasižiūrėk į savo autoritetus. Žmogus nuo 2004 metų prie lovio plakasi. Pabuvo tris kadencijas tarybos nariu, bet lovys ten siauras ir trumpas, todėl pabandė su Paulausku, paskui su Zuoku... Šiauliuose bandė... Nu nesiakasi. Ir dabar, še tau proga, pajoji naiviems zmogeliams ant žemiausių jausmų, užkali balų ir lieka tik kokia sąjunga pasirinkt. Arba ta kita pričiuožus boba iš už Atlanto. Sušikta anarchistė, dalyvaujanti taikiuose protestuose su žmonių aukomis... Aš nepavargsiu tau vis priminti - 7 aukos, ir dėl ko? Ir tu man dėl Tapino priekaištauji? Really? :)

Nesuprantu apie ką kalbi :)   Kiekvienas renkamės kuo tikėti kuo ne, negarbinu nei vieno, gal tik momentinis susižavėjimas kartais įvyksta. Teisingų žodžių ir patys blogiausi pasako. 

 O bendrai tai matau tokį vaizdą - tautai vis pameta šovinių tam , kad mes vieni kitus iššaudytume... Ypač pastaruosius metus. Nemėgstu neteisybės kai vieniems viskas galima, o mažiausi skriaudžiami ir t.t. ir t.t.

 Nieko neturiu prieš gėjus ir .t.t. nu, bet kokios provokacijos vyksta iš tos pusės, kažkas čia ne taip. O gal tai tik dūmų uždanga :icon-question:

Aš už taiką broliai lietuviai :romance-caress:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Nu kad nei aš, nei Jevgenijus lyg ir nerašėme tokių sunkiai suprantamų tekstų. Bet gal tikrai pačiam prie to nesupratimo prisidėjo pavasariniai rūpesčiai...

Tai čia jūs nesuprantat ką kiti rašo. Grįžtant prie praėjusios diskusijos apie daromą įtaką liaudžiai siūlyčiau pažiūrėt laisvės tv laidas pagal peržiūrų skaičių ir palygint kiek peržiūrų surinko laidos su inst. žvaigždutėm ir kiek rimtos temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zvanas pranešimas:

Nesuprantu apie ką kalbi :)   Kiekvienas renkamės kuo tikėti kuo ne, negarbinu nei vieno, gal tik momentinis susižavėjimas kartais įvyksta. Teisingų žodžių ir patys blogiausi pasako. 

 O bendrai tai matau tokį vaizdą - tautai vis pameta šovinių tam , kad mes vieni kitus iššaudytume... Ypač pastaruosius metus. Nemėgstu neteisybės kai vieniems viskas galima, o mažiausi skriaudžiami ir t.t. ir t.t.

 Nieko neturiu prieš gėjus ir .t.t. nu, bet kokios provokacijos vyksta iš tos pusės, kažkas čia ne taip. O gal tai tik dūmų uždanga :icon-question:

Aš už taiką broliai lietuviai :romance-caress:

Forumieciai nesuprato, o tu puikiai supratai, balandi tu taikos :D

O dėl gėjų... Nu pvz. Gyvena du gėjai kartu daug metų, prikaupia kažkokio bendro turto, staiga force majoure ir vienas miršta. Klausimas: kam atitenka uzgyventas turtas? Nu ir kas gaunasi? Valstybė, bijodama perdėtai savo sfinkteriais susirupinusių rinkėjų keršto, nesprendzia net ir tokio rodos buitinio lygio problemos.

Tik primenu visiems. Pradžioje, Jų, be jokio priešiškumo, paprašė sportuoti atskirose salėse ir aikštynuose, kad Jųjų spauda būtų platinama atskiruose kioskuose, bibliotekos, kavinės, restoranai ir tt ir pan. O tada nutiko krištoline naktis. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...