Jump to content

bLiudas

Nariai
 • Pranešimai

  385
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie bLiudas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  viskas po biski

Miestas

 • miestas
  kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bLiudas

  John Deere 2266 bėdos

  Žiūrėkit vartotojo vadova, jei gerai atsimenu , tai programuojasi minimalus aliarminis būgno greitis
 2. bLiudas

  John Deere 2266 bėdos

  Guoliavietės nuimti nereikia, pasikleipia visas variatorius į viršų užsikišus gerą vamzdį, tada prasuki guoliavietę į šoną ir gali keisti diržą.
 3. bLiudas

  Ką pasėsi ... 2011

  Šiemet galima statyt automobilius magistralėje parodos pusėje, bei ten kur pernai.
 4. Kalbu apie šoninį kopijavima. nusižiūrėtas Kombainas 1990m. "john deere 1188 h4" 6m plocio pjaunamoji. paprastai šie kombainai eidavo su 5,5 metru pjaunamosiomis kaip alternatyva buvo 4.80m. arba 6m.
 5. Naujų tai tikiu, bet galvoje turėjau senus kombainus.
 6. Sveiki, iškilo klausymas Pjaunamoji be kopijavimo iki kokio darbinio pločio? Pats dirbu su 4,2m kaip ir jokių problemų , bet planuoju įsigyti kombainą platesne pjaunamaja pvz. 6m. ar su tokia nebus vargas ir stumdymas žemių su kampais? Mano atveju laukai ariami vartomu plūgu jaukokie 10 metų, daugmaž lygus , bet salygų buna įvairių kai šlapia , kai sugulę ir t. t.. Taigi kas ka manot šiuo klausymu. Ačių!
 7. bLiudas

  MAIŠYKLĖ PRIE TRAKTORIAUS

  Gal galėtum plačiau apie savo maišyklę. Kieno gamybos? kiek maišymo menčiu ar nelieka nemaišytų vietų? kokį kiekį įmanoma maišyti nuo faktinės talpos? kokius trūkumus ar nepatogumus pastebėjai? kur pirkai už tokia kaina? ačių!
 8. Deje, tas koeficientas praktikoje dažnai keičiasi, tai gerai matosi tręšiant su svarstyklėm. Vos tik užpilsi drėgnesnių trašų iš kokio atidrėkusio dimaišio arba ilgiau tręšiant susifrakcijuoja trašos barstyklėj kai vis dapili į netuščia , tai koeficientas gali ir 50 proc. pasikeisti. Netgi atrodytų gerom sąlygom dirbant koficientas keiciasi nors ir ne labai daug, bet gana dažnai.
 9. O jeigu Amazome ZA-M 3001, tentas su rankena, berimo plotis 24-36, kompas Amados+, apšvietimo iranga, talpa 3000 litru, trašu normos irpaskleidimo rinkinys, kardanas, svoris 438kg, už 29tk+pvm, kuri tada patartu kolegos ūkininkai? Kam tas kompas be svarsyklių , tai neįsivaizduoju. Nu nebent dėl grožio, gal dar tamsoj ekranas gražiai šviečia.
×
×
 • Create New...